0 příspěvků / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Návštěvník
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Souhlasím ale matky to dávají
Takovým "matkám", pseudomatkám, by ji měli lacle vyřezat hned taky, i s frajtrem. Když to někdo potřebuje ze zdravotních důvodů, a nebo se mu to v dospělosti líbí, tak je to v pořádku. Ale miminům???????
16. Březen 2021 - 15:30
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Tony ,děkuji tobě za vše
Ty jsi vůl.
16. Březen 2021 - 16:30
Skákavec (anonym)
Odpověď na Ty jsi vůl.
Ty korunovanej. Vypatlanče.
16. Březen 2021 - 17:22
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Ty korunovanej. Vypatlanče.
Možná je tady pod jiným jménem.
16. Březen 2021 - 18:16
Memento (anonym)
Odpověď na Ty jsi vůl.
Proč? Tony byl skvělý člověk. Kdo ho nepochopil, ten neví, co je život.
16. Březen 2021 - 18:21
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na jak bylo zmíněno, včera 6.3.
ten úraz byl. Tony přišel ne o ruku ale o dva prsty. Tehdy jste tady na něj byli velmi agresivní, jen málokdo mu vyjádřil podporu v soukromém kontaktu. A on o to, tolik stál :(
16. Březen 2021 - 18:37
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na ten úraz byl. Tony přišel ne
Na které ruce a na to se neumírá.
16. Březen 2021 - 18:51
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Proč? Tony byl skvělý člověk
Netvrdím že je špatný člověk ale jeho názory jsem nepochopil.
16. Březen 2021 - 18:56
Memento (anonym)
Odpověď na Netvrdím že je špatný člověk
Já z většiny také ne,které zde prezentoval,ale znám ho z minulosti
16. Březen 2021 - 18:59
Návštěvník (anonym)
Já jsem ho osobně neznal, a ani s ním nevedl konverzaci. Ale kromě nesmyslných hádek tady, tak z něj občas vypadla nějaká zajímavost. Myslím si, že byl studnice vědomostí ze života a dalo se s ním bavit. Ale zdejší klientela je - nevím proč - agresivní a hodně lidem dělá dobře vyvolávat konflikty. Takovým terčem bývá taky Pavkol v jiných tématech. Nevím co je to za náturu, někoho urážet a ponižovat.
16. Březen 2021 - 19:10
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Třeba mu z prstama vzalo i předkožku a už tady nemůže psát ?
16. Březen 2021 - 19:16
Jak (anonym)
to víš? Co psal, že mě zkrácené 3 prsty na úroveň malíčku. Což mi vychází, že na nich přišel zhruba o poslední článek. Je to složitější, záleží, kdo má jak dlouhé jednotlivé prsty, např. poměr ukazováku a prostředníku a prsteníku. Provádí se dorovnání, tj. kost se dá, aby byla rovně, to se týká amputací, kde řezná plocha není kolmo prstu, ale šikmo. Vzdálený příbuzný měl úraz, nějak jako kluk, nevím jestli mu bylo 18 ne-li méně. Nejdříve jsem o tom slyšel, pak ho viděl na pohřbu vzdáleného strýce, jeho dědy. Úraz na pile. Ukazováček měl nejkratší, další dva prsty o kousek delší. Prostě nebylo těžké uhodnou, jak měl prsty vůči kotouči pily. Takže doktoři nemůžou nechat, aby tam byl šikmý řez, zkrátí kost k tomu kratšímu místu. Myslím, že není problém zkrátit na půl článku, že nemusí ukončit dle kloubu.
16. Březen 2021 - 19:46
pokr. (anonym)
Tondův problém nebyl úraz, ten se stane víc lidem. Asi neměl moc přátel, byl osamělý. Partnerskému vztahu se vyhýbal.Osamělých lidí je plno, jen si liší, že mnohdy to jsou lidi, často ženy, co partnera chtějí. Ale zatímco on si v 55 narazí snadno jinou, tak pro ni v tomtéž věku to je docela těžší. Samota byla Tondova volba. A agresivita. Ano, asi mu to vadilo ty výpady vůči němu. Bohužel, on byl sám agresivní. A lidi, kteří ho vůbec neznali, tak na ně klidně sprostě zaútočil. Jen malá část lidí mu to vrátila zpět. Agresivita je běžná třeba mezi zvířaty. Šelmy si tak hrají od mláďat. Berou to jako něco normálního. Potíž je, že Tonda byl velmi agresivní, ale když někdo mu to jen zčásti vrátil, tak to špatně nesl. Asi hledal přátele, ale bral to za špatný konec. Zas ke zvířatům, když někdo bude mít psa nebo kočku, bude to zvíře surově mlátit, ani ne být přísný, ale spíš surový, klidně mlátit bez důvodu, jen si na zvířeti vylít svůj vztek. Tak to zvíře zcela zkazí. To se stane bázlivé a současně i agresivní. Viděl jsem před rokem nebo dvě jednu ženu, to tak mlátila bez důvodně psal, velký kříženec německého ovčáka a rotvajlera. Pes pak začal být agresivní. Pak se jednou bude divit, až ji napadne. Obávám se, že tady se někdo jen divil tomu, že se lidi chovali jak ten pes, co se brání, protože je napaden.
16. Březen 2021 - 19:54
Obrázek uživatele nona
nona
Odpověď na to víš? Co psal, že mě
Omlouvám se, koukla jsem do emailu a upřesňuji: Tony přišel o tři prsty na levé ruce, ze kterých mu zbyly jen pahýly. Celý mu zůstal pouze palec a malíček. Píšu tu jen proto, že mě tehdy Tony požádal, abych vám na Doktroce napsala, co se mu stalo a že je na webu zablokovaný. Píše, že se tehdy bránil "pomluvám úchyla" a nebral si tak sevítky. Proto blokace. Věřím, že ani dnes by proti této zprávě nic neměl.
16. Březen 2021 - 20:00
pokr2 (anonym)
píšu dlouze, ale ověřitelné věci. To se jde podívat klidně jinam, on psal všude možné. Na zdravotnických zařízeních, kde bylo možné psát dotazy ap., tak ho museli mazat. Ale jinde jeho psaní zůstalo. Modrý koník, emimino, nakluky.cz a je toho spoustu. Psal i záznamy, kde mu lidi co řekli. Jak farář Otík ve Troškových filmech. Ty věci jdou stále dohledat na internetu. Tady bych to najít neuměl, ale Otík má své kopie. Hrozby policí, i to, že zde nelze psát z VPN nebo darknetu, to je jeho dílo. Já za jeho osobně nešťastný život nemohu, ani v semináři mu neříkali, že má zůstat svobodný, když byl vyloučen ze způsobilosti na kněze. Když jsem poznal jeho psaní, tak už měl skoro celý život za sebou, ač jsme to nevěděli. Je otázka, jak skončil, vedl divné řeči, přitom věděl, jak církev se staví k tomu, když si někdo vezme život. Pomoci dobrými radami mu taky nešlo, i tady člověka napadal. Svým způsobem je dobře, že už tu není, asi se opravdu jen trápil. Peněz měl dost, vůbec nemusel pracovat, musel mít našetřeno, navíc německý invalidní důchod.
16. Březen 2021 - 20:00
ano (anonym)
Odpověď na Omlouvám se, koukla jsem do
to je verze, kterou psal on sám. I když pahýl, to jsou i dva články, což je docela funkční prst. Myslím, že psal i o tom, že chtěl ty prsty sebrat, spadly do vody. Jenže přiletěli rackové a amputované články odnesli. Když to psal někdo jiný než on, myslel jsem, že nejapně žertuje. Pak to psal sám Tonda, tak asi to tak bylo. Nazvat někoho úchylem je žalovatelné. Přitom víme zde dobře, kdo psal jedné psaní o tom, jak ho vzrušilo, když někde viděl obnažené žaludy mladých kluků, snad to bylo na WC a stáhnout předkožku je běžnou praxí mnoha mužů. Mně přišlo nechutné jednak to, co potom sám dělal vč. toho, jak to vulgárně pojmenoval. A psát to veřejně a cizí ženě, co ani nezná, to je opravdu fuj. Já bych přitom nikomu nevyčítal ani homo nebo pederastické sklony. Nakonec stránky na kluky.cz, tam byl pečený vařený. Ale proč těm lidem zde nadával? Nebudu opakovat jeho výrazy, protože jsou žalovatelné a navíc mohou urazit někoho, koho se to týká. Nevyčítal bych mu ani, jestli tady měl celoživotní problém. A proč urážet druhé?
16. Březen 2021 - 20:07
jinak (anonym)
Tonda byl mistr. Uměl hrát na soucit, zdá se u tebe fungovalo a funguje doteď. Nechtěné dítě, měl být potracen, nevlastní "fotr" ho řezal klínovým řemenem. Utekl pak z domu, zkrátka nebyl to jen chudák a bezproblémový. Nevlastní otec ho možná párkrát seřezal, ale nevíme důvod. Uměl psát podrobně o svých nemocech, kde si za velkou část nemocí nebo úrazů mohl sám, např. prasklá ledvina po nějakém pádu v opilosti. Je mi lito, že tak žil a skončil, ale vidím i druhou věc, nějakým způsobem žil Stejně jako mi je líto narkomanů, třeba mladá dívka přes 20 a místo zubů má černé pahýly. Ale musím vědět, že to je následek konzumace pervitinu, asi ne jen pár dávek, asi musí to člověk brát hodně, aby byl pak bezzubý. Tonda potřeboval pomoci, nějaký terapeut. Ale on poskytoval rady druhým rady, které škodily a škodí. Doktoři Cvachové a hraboši hrabiví a obřezaní vopižlanci a nány pitomé - matky synů, co souhlasily s navrženou obřízkou. Já znal víc lidí, co měli třeba problém z úzkou předkožkou, vůbec nešlo jen o mladíky nebo kluky, ale klidně i muže kolem 50 nebo někoho přes 80. Fakticky to měli celý život. Zdravotnická "osvěta" byla stejně hodnotná, jako když někdo štve proti očkování. I když proti Covidu to očkování může mít pár obětí, tak jen republikově u nás je přes 23 tisíc mrtvých.
16. Březen 2021 - 20:17
Návštěvník (anonym)
Odpověď na Ty jsi vůl.
a ty jsi (jak by řekl náš zdejší oblíbenec) vopižlanej !
16. Březen 2021 - 20:25
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Já také honím jen pravou.
16. Březen 2021 - 20:36
Trejdl (anonym)
NoNa kecá.
16. Březen 2021 - 20:49
No (anonym)
já nevím, kdo je, třeba na ni zapůsobil, on to uměl, na hodně empatické lidi. Myslím, že má o něm zkreslený nebo jednostranný obraz, pokřivený soucitem a pomíjející podstatné části jeho charakteru či chování.
16. Březen 2021 - 21:23
Martina (anonym)
O víkendu dovezu Tonymu svíčku a kytku na to místo. Zaslouží si to.
17. Březen 2021 - 11:26
Návštěvník (anonym)
Odpověď na O víkendu dovezu Tonymu
Jak víš že nežije?
17. Březen 2021 - 17:00
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Jak víš že nežije?
Bylo to na webu loďařů.
17. Březen 2021 - 20:29
Conficius (anonym)
Tony, příjemné velikonoce ! Kytička dnes u vody ode mne i přes zákaz. Za tebou vždy.
2. Duben 2021 - 5:51
Vladan (anonym)
Objevil jsem včera pietní místo Tondy Vlase a jsem moc rád, že na něj někdo myslí a udělal to. Vzpomínka Tondo !
11. Duben 2021 - 8:25
Martin (anonym)
Odpověď na Objevil jsem včera pietní
Moc děkuji za Tondu.
11. Duben 2021 - 14:02
lidi (anonym)
neblbněte, osobně mi ho je líto, nešťastný a zmařený život, plný samoty, bolesti a dalších věcí, co člověk nechce. Ale co se týče zdejšího tématu, tak na internetu napáchal nesmírnou škodu. V podstatě si úraz a nejen to zavinil sám svojí aktivitou, málokterý fanatik by mohl konkurovat. Hrobeček asi nemá a pomníčků má plno na internetu, ty bludy dál matou lidi, kteří na to narazí. Ne každý pozná, co byl zač, pokud to někdo bere vážně, tak ty rady mohly napůsobit dosti zla.
11. Duben 2021 - 14:47
nakonec (anonym)
zde po jeho odchodu se to celé uklidnilo, už žádné urážení, napadání, vyhrožování soudy a policií atd. Je klid a ticho.
11. Duben 2021 - 14:48
jinak (anonym)
v egyptě zahálily boj proti obřízce, sice u žen. To je skutečné mrzačení, proti tomu on ovšem nebojoval, to ho nepálilo, ač na africkém kontinentě i v evropě jsou takto mrzačeny desetitisíce dívek každý rok. Asi jako boj za práva žen, fanatičky za to bojují v zemích, kde ženy mají spíše výhody, kde jsou skutečně porobené, jako svět afriky a islámu, tam je to nějak nezajímá.
11. Duben 2021 - 14:50

Stránky

Přidat komentář