Reklama

Obřízka

Tonda Vlas (Út, 9. 2. 2016 - 02:02)

Největší životní omyl...Mé zdroje jsou důvěryhodné.

Tonda Vlas (Pá, 5. 2. 2016 - 22:02)

Za odměnu bych ti to i...Vůbec mě nepřekvapuješ, to mi kladl na srdce můj nevlastní fotr Oswald Lumpe ( dej mu Pánbů věčnou slávu), abych si uvědomil, že lidi jsou většinou škodolibí. Nijak se nevyjímáš.

Steve (Pá, 5. 2. 2016 - 16:02)

Za odměnu bych ti to i škodolibě přál ... kolikrát jsi to už tady měnil? Tím to pak působí NEDŮVĚRYHODNĚ.

jaroslav kala (Po, 1. 2. 2016 - 14:02)

já míval často záněty, dorostová doktorka mi tehdy nařídila, že mám nosit předkožku vzadu, když mi bylo 15. Pak mi to zkotrolovala, i když jsem šel třeba s nachlazením. Fakt je, že od tý doby mám pokoj, ale nebylo mi to příjemný. Jinak mi hrozila taky obřízkou. Tam mi přijde zcela zbytečná, zdravotní důvod je asi u hodně málo lidí. Udělali ji jednomu klukovi na zš, pak se styděl, aby to ostatní neviděli.

jaroslav kala (Po, 1. 2. 2016 - 13:02)

manželka taky bere antidepresiva, váží už 110 kilo, což na 165 cm mi přijde docela dost. Nejhorší je,že stále přibývá na váze. Dřív byla normálně středně silná, ani hubená, ale neměla ani mírnou obezitu. Za pár let se to docela zaměnilo.

Pavel (Čt, 28. 1. 2016 - 14:01)

Můžete mi prosím poradit,...Jano, z vlastní zkušenosti mohu doporučit kliniku ve slovenském Trenčíně, je to kousek od hranic a cena bezkonkurenční.. cca 250 Euro.. (cena před cca 4 lety, ale myslím, že se to dramaticky nezměnilo).

Pavel (Čt, 28. 1. 2016 - 14:01)

Mám čtvrnáctiletýho syna,...Marie, není se čeho bát. Příjemné to sice není, ale žádná katastrofa taky ne bude po problémech.

Steve (St, 27. 1. 2016 - 16:01)

Steve, to se opírá o...Jo, to je dobře. Díky. Opravdu tam nechodím.

gin (St, 27. 1. 2016 - 16:01)

Nechci tady nikoho...Jsem proti nezodpovědné propagaci obřízky.

Romane, tyto věci jsou nepřenosné, protože každému vyhovuje něco jiného. Sexuálně velezkušená zdravotní sestra daggy, kterou prošlo mnoho obřezaných i neobřezaných ve svém blogu píše:

Moje zkušenosti
Jak už jste si přečetli na začátku, při hledání vhodného partnera jsem v sexu prostřídala více mužů.
Osobně si lépe užiji sex s mužem, který má normálně fungující předkožku. Cítím ten pohyb, jak se posouvá. Bohužel, pokud použijeme kondom, tato výhoda zmizí a je třeba použít k mému uspokojení jiné praktiky.

I každé ženě vyhovuje něco jiného.

Na těch stránkách, co jsem uvedl má webmaster:

PAMATUJ, OBŘÍZKA NENÍ PROHRA ANI VÝHRA, JE TO JEN NĚCO JINÉHO.

Jsem přesvědčen, že má pravdu jen asi tak z 80%. Znám případy, kdy obřízka svým majitelům zcela zničila sexuální život, asi tak 10%. Naopak znám i případy, kdy obřízka udělala ze svého majitele sexuálního nadsamce. Jestli patříš do té třetí skupiny, tak buď šťastnej. Plošně se však obřízka pro její nevyzpytatelný účinek doporučit nedá.

Roman (St, 27. 1. 2016 - 15:01)

Nechci tady nikoho přesvědčovat že se má dát obřezat. Ani to nechci propagovat.Nemám ji z rozmaru, dlouho jsem oni vše zjištoval Zastávám názor že každý jsme svým pánem. Ale chci jen vysvětlit jednu věc kterou Gin nechápe a nic o ní neví. Větší část svého pohlavního života jsem byl částečně obřezaný , malou část neobřezaný a malou obřezaný. Mohu tedy porovnávat. Rozdíl je ten že obřezaný cítí každý pohyb at v kundě, zadku ,puse nebo rukou protože se tře a s gelem hezky klouže. Toho u obřezaného docílite jedině když si u kořene přidržíte kůži napnutou. Jinak si váš penis klouže ve svém vlastním koženém spacáku. I spousta žen pozná a vnímá ten rozdíl. Netvrdím že to vyhovuje každému, ale plácat o něčem co neznám ??? to můžu pomlouvat a odsuzovat cokoli co jsem nikdy neviděl nebo nezažil.

Steve (St, 27. 1. 2016 - 15:01)

Taky jsem pro volnou diskuzi a různé názory ... ale to nám gin asi nedovolí - razič pouze jednoho názoru založeném na pochybných neodborných podkladech.

gin (Út, 26. 1. 2016 - 22:01)

Nechcete se na to žvaněni...A ty to tu chceš vychvalovat?

Steve (Út, 26. 1. 2016 - 21:01)

Gin nenechá ...

Roman (Út, 26. 1. 2016 - 19:01)

Nechcete se na to žvaněni vy... a nechat vyjádřit ty co jsou obřezaní???

Steve (Ne, 17. 1. 2016 - 16:01)

Richarde,někteří muži...Copaks nám chtěl říct? Nějaká myšlenka z Vesmíru tě napadla nebo co ... Víš co znamená držet se tématu?

gin (So, 16. 1. 2016 - 18:01)

Co je tam zač? Mám pomalý mobilní připojení, takže youtube nechytnu.

Remaja Klinik r (So, 16. 1. 2016 - 17:01)

https://www.youtube.com/watch?v=N2mliQZ2lqA

gin (So, 16. 1. 2016 - 01:01)

Tak se taky starej o sebe a...Mě nezajímají cizí předkožky ale natvrdo se stavím proti jetejm cirkumfetišistům, kteří by o ně nejraději jiné připravili. Já jenom nevěděl, že Aha je Dežo.

sardanapal* (Pá, 15. 1. 2016 - 15:01)

Neblbni , ta by zbila nás oba :-(

gin (Pá, 15. 1. 2016 - 15:01)

Možná s datumicí ve sklepě. Ale to by bylo spíše u vína.

Reklama

Přidat komentář