10157 komentářů / 0 nových
Poslední

Komentáře

Stránky

Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Ahoj už jsem tady nějaký rok nebyl proto že to je pořád dokola mám obřízku od mala jen si pamatuji že při čůrání mě to pálilo tak mi jí ušmikli a čuram krásné sex supr péro tvrdé tak si nemám na co stěžovat ale bezdůvodně někomu ubližovat že se to rodičům líbí je nesmyslná blbost . Ať si ty matky nechají odstranit velké pysky vyjde to na stejno .
7. Březen 2021 - 18:04
Obrázek uživatele Návštěvník
Nikol (anonym)
Odpověď na Nemusíme chodit daleko nebo
Ano. Tony žije dál v našich srdcích a myšlenkách.
7. Březen 2021 - 18:21
Návštěvník (anonym)
Odpověď na jeho to opravňovalo. Tony je
Co to meleš ty zkurvenej antisemitisto?
7. Březen 2021 - 20:43
Výročí (anonym)
jak bylo zmíněno, včera 6.3. tomu byl přesně rok od Tondova posledního příspěvku na emimino. Takže nejpravděpodobněji jeho smrt nastala právě před rokem, tj. 7.3. 2020. Kolem je hodně nejasného, ale jeví se nanejvýš pravděpodobné, že naživu opravdu není. On nevydržel nepsat, nakonec kvůli tomu přišel i k úrazu ruky, za což pak obviňoval názorového oponenta, že on za to může. Musel do dvou v noci psát, pak byl v práci nevyspalý a došlo k úrazu. Osobně si nejsem jist, jestli skutečně ten úraz byl, nebo to byl jen výmysl. Těžko říci, Toníkovi nešlo věřit nic. Jiné koníčky ani zájmy neměl, měl jen svoje téma. Obávám se, že to ho připravilo o život, předtím i o rozum a zbytky soudnosti. Čest jeho památce.
7. Březen 2021 - 20:51
Ale (anonym)
Odkaz Tonyho je silný. Přečetl.jsem.si od některých z vás vzpomínky na něj z posledních dnů. Je to velké zadostiučinění. A děkuji.
7. Březen 2021 - 20:54
Memento (anonym)
Tony ,děkuji tobě za vše cos vykonal. Zůstal jsi součástí mého života. Navždycky tomu tak bude a tak to zůstane. Jirka M.
7. Březen 2021 - 21:00
Výročí (anonym)
Odpověď na Odkaz Tonyho je silný.
mě ho bylo spíš líto, ale pomoci si nedal, ani to nechtěl. Nemám potřebu do něj kopat, když není naživu, ale jeho působení bylo dosti negativní. Dosti matkám pletl hlavu neodbornými radami. Přišlo mi to jak ideologická agitace, podobně jako za komunismu nebo od jehovistů. I kdyby byla pravda jen část toho, co prožil, tak chápu, že ho to poznamenalo. nechtěné dítě, těžké dětství atd. Na druhou stranu, v rodinách to běžně vypadá všelijak, víc než polovina párů se rozvede, takže co zažil, to byly běžné věci. Byl velmi vehementní, bude trvat, než jeho psaní se posune do propadliště času. Prostě servery už nebudou mít kopie těch jeho psaní, kterých je stále plno.
7. Březen 2021 - 21:02
MPyskatá (anonym)
Odpověď na Ahoj už jsem tady nějaký rok
Ano Bobriku je to velmi pozitivní poznatek. Jinak obřízka pro dospělé je chirurgická volba pro muže, kteří nebyli obřezáni. Pro tento postup existují zdravé lékařské důvody.
7. Březen 2021 - 21:07
Jelikož (anonym)
Odpověď na mě ho bylo spíš líto, ale
znám pozadí jeho života a příčiny všeho ,proto se já přidávám též k pozitivní vzpomínce na něho. A to přesto, že byl v některých svých názorech nepřístupný a pomýlený. Ale i to patřilo k jeho osobnímu naturelu, ale jinak to byl člověk s čistou upřímnou a nešťastnou duší.
7. Březen 2021 - 21:14
Miki (anonym)
Tony zde chybí a výrazně. Tony ,odpočívej v pokoji. Máme tě rádi.
8. Březen 2021 - 8:46
Funus (anonym)
Tak nejsmutnější je, že Toník neměl ani funus. Hrob taky nemá, co se tu psalo. Pomníček má leda na internetu, jeho silná digitální stopa.
8. Březen 2021 - 16:54
Ok (anonym)
Odpověď na Tak nejsmutnější je, že Toník
Chtěl bych, aby měl aspoň pietní místo . Zasloužil by si to. Pracuji na tom. V úvahu připadá Jirkov nebo jedno místo u Labe tady v Čechách na rozhraní státní hranice s D. L.
8. Březen 2021 - 17:22
Martin (anonym)
Odpověď na Chtěl bych, aby měl aspoň
To mi připadá jako vynikající nápad. Tam bych s radostí zajel a zavzpomínal na něj. Tak doufám, že dáš vědět kdy a kde se to zrodí. Byl bych pro dělat tam vždy 7. března společné setkávání těch, co ho znali.
8. Březen 2021 - 22:30
a (anonym)
prý ho kdysi přítelkyně přiměla k tomu mít staženou předkožku a několik let to tak měl, a když se rozešli tak si jí zase vrátil na žalud a pak začal uctívat kult předkožky a bojovat proti evangelikálským vopižlancům
8. Březen 2021 - 23:55
Ignacius (anonym)
Odpověď na Chtěl bych, aby měl aspoň
Výborně. Tony si toto zaslouží. Dej info kde to plánuješ udělat.
9. Březen 2021 - 0:54
Obrázek uživatele Steve
Steve
Kde mu kdo nechá postavit sochu? :-) Koukám že je modlou pro některé.
12. Březen 2021 - 2:16
Hanz (anonym)
Sochu ne,ale jedno pietní místo už je v Hřensku u Labe u hraničního přechodu. Znal jsem ho, zaslouží si daleko víc uznání. Výjimečná osobnost.
12. Březen 2021 - 14:52
A co (anonym)
tam dát? V létě jsem šel pěšky po jedné silnici za Prahou pár kiláků. Asi tam bylo pár nehod cyklistů, bylo tam několik pomníčků, na jednou byl takový hrobeček a převodník z kola. Copak asi dát na pomníček Toníkovi? Jenže když se prokecl, tak ho naopak vzrušovalo, když to viděl bez předkožky ... Těžké rozhodnout. Ať chlapec spí v pokoji.
12. Březen 2021 - 16:56
Martin (anonym)
Odpověď na tam dát? V létě jsem šel
Díky za tip. Zítra tam jedu.
12. Březen 2021 - 16:59
Martin (anonym)
Tony má pietní místo na ústí Klopotského rybníka do Labe. Přímo na hranicích s Německem. Nelituji,že jsem tam jel. Je to nápaditě vytvořeno.
14. Březen 2021 - 15:53
Martin (anonym)
Vy jste fakt střelený....to je hrozný...
14. Březen 2021 - 16:51
to teda (anonym)
je věc. A copa tam má? Věnováno památce internetového diskutéra, milovníkovi předkožek a odpůrci obřízky, soudruhovi Toníčkovi Vlasů, působícího též pod nicky Gin, Tony, sweetji, zanet81 atd. V úctě věnují Zkoumal, vopižlanci, a ostatní spoludiskutující evangelikálové. A pomník - obřezaný penis v nadživotní velikosti. Bravo!
14. Březen 2021 - 17:25
Martin (anonym)
Odpověď na je věc. A copa tam má?
Je to kvádr velikosti cca30x20x60cm s nápisem INRI Tonda Vlas 2000 a pod tím kotva ,1 svíčka bateriová, činná . Dost mně to potěšilo. Tony, to patří tobě.
14. Březen 2021 - 21:21
Obrázek uživatele Steve
Steve
Odpověď na Vy jste fakt střelený....to
Jj, jsou ... mistři pohádek a bájí. :o)))
15. Březen 2021 - 2:00
Zkoumal (anonym)
Odpověď na Je to kvádr velikosti
Jo je to tam. Nevěřil.jsem. Musel jsem se přesvědčit sám
15. Březen 2021 - 15:32
Obrázek uživatele nona
nona
:) A nedá vám pokoj a nedá:)
15. Březen 2021 - 15:38
Kalous (anonym)
Odpověď na Je to kvádr velikosti
Kámoš, co má autodopravu se tam včera stavil a je to tam. Nafotil mi to. Mám z toho taky radost. Za Tonyho.
16. Březen 2021 - 9:56
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Ano Bobriku je to velmi
Souhlasím ale matky to dávají dělat svým nezletilým dětem proto že se jim to líbí.
16. Březen 2021 - 14:58
Obrázek uživatele Bobrik
Bobrik
Odpověď na Ano. Tony žije dál v našich
Ahojky co se mu stálo před rokem jsem odtud odešel protože jsem nemohl poslouchat ty jeho stupidní kecy pořád dokola.
16. Březen 2021 - 15:06
Skákavec (anonym)
Odpověď na Kámoš, co má autodopravu se
To je dost dobře, že má Tony pietní místo. To je od loďařů?
16. Březen 2021 - 15:09

Stránky

Přidat komentář