Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 11. 8. 2016 - 00:08)

Nestraš porád ... :D už je...Steve, já si ty případy o kterých vím, z prstu nevycucal. Naštěstí toto 90% obřezaných nepostihne a pokud patříš mezi těch 90%, tak buď rád. Něco jsem chtěl o té Plastic Clinik napsat, jenže jsem na to moc unavený. Všiml jsem si jich už dříve, a vypadá to, že na rozdíl od jiných nelžou. Ono dělání obřízek je u nich pouze zlomek jejich činnosti. Velkou většinu jejich činnosti tvoří různé plastické operace na obličeji.

Steve (St, 10. 8. 2016 - 23:08)

Nestraš porád ... :D už je to chorobný.

Saša (St, 10. 8. 2016 - 04:08)

Prý dobrá klinika,moje...Žijeme s přítelem zde, obřízku dělali v Moskvě, tam je u nás k vybrání 615 cen a 415 míst jí nabízí.
Je to krásný, ja moc spokojena a přítel taky

??????????? (?????????) - ???? ? ?????? | ??????? 615 ???
www.krasotaimedicina.ru/treatment/penis.../circumcision
? ?????? ????????? ??????????? (?????????) ????? ?????? ?? 414 ???????. ???? ?? ??????????? (?????????) ? ?????? ?????????? ?? 1000?.
Circumcision (circumcision ) - the price Moscow | Found 615 prices

www.krasotaimedicina.ru/treatment/penis.../circumcision
In Moscow, the procedure Circumcision (circumcision ) can pass through 414 locations. Prices of Circumcision (circumcision ) in Moscow starting from 1000r .

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 21:08)

Prý dobrá klinika,moje...Jirko, paní Jana má pravdu. Abys nakonec hořce nelitoval. Takoví, kteří hořce litovali, že v tomto podlehli nátlaku družky a pak měli zničený sex kvůli ztrátě citlivosti a anorasmii už tu na doktorce také psali. Můj z prvních případů takového muže však byl na www.lide.cz:

středa, 23.4. 2014Smazaný uživatel:
Anarxik: 1) Nic o obrizce nevis, 2) Jsi zena a nemuzes to posoudit z muzskeho pohledu, 3) Ja jsem muz, ktery obrizku podstoupil v dospelosti a dobrovolne, takze muzu posoudit ... a rikam, ze je to opravdu brutalni rozdil v prozitku - po obrizce skoro nic, proto delsi vydrz. Nejsem sam, existuje rada vedeckych studii, ktere to dokazuji. 4) Vetsina chlapu, co tady chodi byli obrezani ze zdravotnich duvodu, proto nemuzou srovnat, 5) Obrizka v USA je spise byznys, vsak uz procenta obrezanych v USA klesaji. ... Tak tu prosimte netvrd nesmysly, kterym nerozumis ;).

Od té doby znám fůru takových případů a už také vím o co jde. Výzkum Dr. Johna Taylora na universitě ve Winnipegu před 20 lety ozřejmily o co jde. Jde o to, že při radikální obřízce je odstraněno přes 70% nejcitlivějších erotogenních zakončení, čímž se sníží citlivost penisu na čtvrtinu a pokud dojde ke zvýšené keratinizaci žaludu a ztrátě citlivosti toho co zbyde, tak má dotyčný se sexem vymalováno. Proto, kdyby po mne některá žadonila, abych si nechal udělat obřízku, tak bych po ní nejprve chtěl, ať si nechá nejdříve odstranit kapucku klitorisu a zcela úplně malé stydké pysky. Ono by ji to žadonění určitě přešlo. Kdyby však po mě chtěla, abych jenom nosil předkožku staženou za žaludem, tak bych jí bez problémů vyhověl.

Dá se to řešit vysokým stylem obřízky, kdy velká část vnitřní předkožky zbyde. Jenže to je pak jizva daleko od žaludu a penis vypadá jak trikolóra, což mi připadá z estetického hlediska jako ohavné.

Jana (Pá, 5. 8. 2016 - 20:08)

nevím jestli každá obřízka, ale některá je fakt nehezká. Odkrytý žalud se mi líbí, ale viděla jsem kohosi, pod žaludem měl jizvu na kůži, měl pryč i uzdičku (pánovi stál, tak to bylo vidět). Přišlo mi to ošklivý, třeba se to zlepší, jestli to měl udělaný nedávno. Vůbec k tomu nevidím důvod, stačí tu předkožku nechávat vzadu přetáhnutou. Ta nakonec pro masturbaci se pak hodí.

Jirka (Pá, 5. 8. 2016 - 17:08)

Obřízka v Perfect Clinic?...Prý dobrá klinika,moje přítelkyně,která mě již delší dobu přemlouvá k obřízce,to zjišťovala. Tak jsem jí to nakonec slíbil,že do toho půjdu, když se jí to tak víc líbí. Musí to domluvit a zaplatit. Ale asi je o to dost velký zájem teď o prázdninách, když se na tom musí čekat měsíc!

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

A já mám přečíst napřed celý příspěvek, než odpovím. On byl tak strašně dlouhej. Na ty odborníky, kteří řeknou každej něco jiného, mám svůj názor.

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Ty máš ale dlouhé wolframové vedení. Pořád nekapíruješ, jaká procenta tím myslím.

Steve (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Posoudil odborník, já to taky viděl na řešení .... O tom že nevěříš, je bezpředmětné. Posuzování asi v praxi stejně neprovádíš, takže co jako s tím ... stejně nic. Zbytečně víříš hladinu. :-) Bohužel jsem měl špatně funkční - nebo spíš nepoužitelnou předkožku, takže stejně musela jít pryč.

Patřil jsem k těm zvývajícím 85% ... a těm nenapravitelným procentům z tohoto. Takže co je vlastně špatně?

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Nebo to snad blbě chápu? Co...Tos blbě pochopil, těch 15% má po pubertě žalud natrvalo odkrytý, takže zdánlivě vypadají jako by měli obřízku. Kdežto to, že nejde předkožka stahovat, má v 18 letech pouze 1,5 % mužů.

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

jana: "dělá to farář...Přece nikdo nemusí mít trvale odkrytý žalud. To většina mužů u nás nemá. Těch, kdo to musí řešit radikálně opravdu málo. U tebe nevím, zda to bylo nutné nebo jestli ses nestal obětí MUDr Obřezávače. Vzhledem k jeho kulturnímu pozadí, z něhož vzešel, bych byl nakloněn věřit spíše tomu druhému. To už zpětně, když máš ten "domeček pro žaluda" fuč, nikdo neposoudí.

Steve (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Nebo to snad blbě chápu? Co ta zbývající procenta?

Steve (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

jana: "dělá to farář v kostele" Žádnej Katolickej farář (či jinej křest'an) nic takovýho navíc v kostele nedělá ... A u židů přeci není žádnej farář ... tam jsou jiné tituly.

"Asi tak 15% kluků se ta předkožka stáhne za žalud v pubertě sama" Právě, a to je málo ... zbytek to musí řešit nějak radikálně - což je převaha dle procent. Takže proč brojit proti většinovému problému a pak následnému řešení? Logiku to přeci žádnou nemá.

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 14:08)

Asi tak 15% kluků se ta předkožka stáhne za žalud v pubertě sama, takže to tak mají "od přírody". Ostatní to tak nosí, že se to jim nebo jejich partnerkám líbí. Viděl jsem dost příspěvků, že kluci nebo jejich rodiče byli vyděšení, když se ta předkožka v pubertě stáhla za žalud a ten zůstal natrvalo odkrytý a zcela zbytečně s tím běželi k doktorovi. Toto však žádný normální doktor neřeší, poněvadž to není považováno za závadu. Naopak, mnozí to mají za přednost.

Současná židovská rituální obřízka je velmi bestiální a nebezpečná záležitost, kvůli které mnozí novorozenci zbytečně umírají na genitální herpes. Je doprovázena obřadem, kdy mohel vezme do úst víno a posléze též čerstvě obřezaný penis novorozence a s ústy plnými vína a s tím penisem uvnitř to víno převaluje a pak to víno smíchané s krví vyplivne do speciální mističky. Mnoho novorozenců kvůli tomu dostalo genitální herpes a zemřelo. Mimoto je to celé pro dítě strašně bolestivé. Tato forma rituální obřízky byla však zavedena až po roce 140 po Kristu, tedy až 100 let po oddělení křesťanství od židovství. Rané křesťanství obřízku jako už nepotřebnou zrušilo zcela.

Původní starozákonní biblická obřízka byla něco jiného, proti té současné byla bolestivá minimálně. Jednalo se při ní pouze o odříznutí typického chobůtku, který přesahuje přes žalud. Biblickým způsobem obřezaný chlapec měl žalud celý přikrytý, jen neměl ten přečnívající chobůtek. Když však přišel do puberty, tak se mu vzhledem k tomu, že byl už takto "načlý" odkryl žalud natrvalo, jak se to stane v pubertě u 15% kluků, kteří žádný takový zákrok jako novorozenci neprodělali.

Oproti obřízce nemám vůči skinbackingu (nošení předkožky trvale vzadu žádné výhrady) protože vím, že u 15% kluků se o to příroda v pubertě postará sama.

Jana (Pá, 5. 8. 2016 - 14:08)

Jano s tou stahnutou...Ivo, měla jsem problém s doktorkou, ta původní měla hloupý řeči, že mu to tak nemám nechávat. Tak jsem přešla k jiný, tamto byla stará bába, tahle je mladá a nic neříkala. i jinak mi jako doktorka pro děti přijde lepší. Nebvím proč to tamtý vadilo.

Párkrát jsem si všimla, že malí chlapečkové do 5 let kůžičku vzadu mají, ale je to spíš výjimka. Až od kluků v pubertě to je běžná věc, i když mi přijde že víc než polovina mužů nosí tu předkožku nestáhnutou. Přitom to tak je hezčí a hygieničtější.

Iva (Pá, 5. 8. 2016 - 13:08)

Jano s tou stahnutou pžrdkožkou u svého synka to jsi nechala udělat dobře.Znám to synovec to také tak má odmalička.

jana (Pá, 5. 8. 2016 - 12:08)

Jenže Jano, mezi tímto a...Já bych to synovy udělat nenechala, jen kdyby tu byl zdravotní důvod a nešlo to jinak. Ale už židů jim kůžičky odřezávají, dělá to farář v kostele nebo teda tý synagoze. My už židů nejsme, jsme katolíci, byla jsem tak pokřtěná, i když do kostela nechodím, od narození syna jsme tam byly dvakrát, jednou ho nechat pokřtít a pak jednou na vánoce.

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 11:08)

mně se líbí, když mu muž...Jenže Jano, mezi tímto a zmrzačením penisu amputací předkožky je velký rozdíl. Při amputaci předkožky muž přijde nenávratně až o 70% svých nejcitlivějších erotogenních zakončení, kdežto při skinbackingu, tedy když nosí předkožku trvale vzadu o ně nepřijde. Proto proti skinbackingu na rozdíl od obřízky vůbec nebrojím.

jana (Pá, 5. 8. 2016 - 11:08)

mně se líbí, když mu muž žalud venku, je to hezčí. Přitel to tak nosí od doby, co spolu žijem. Má to tak i náš chlapeček, ve třech jsem mu nechal předkožku stáhnutou dozadu, má to ta doteď, je mu už 8 let. Jen jim oběma musím na pláži namazat žaludy opalovacím krémem s vysokým faktorem, několikrát, ve vodě se to smyje. Klukovi se při tom vždycky postaví, ale to natírá krémem má rád.

eduarda (Čt, 21. 7. 2016 - 21:07)

Jako slečna...ahoj Adélo písni pokecáme

Reklama

Přidat komentář