Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

jana: "dělá to farář...Přece nikdo nemusí mít trvale odkrytý žalud. To většina mužů u nás nemá. Těch, kdo to musí řešit radikálně opravdu málo. U tebe nevím, zda to bylo nutné nebo jestli ses nestal obětí MUDr Obřezávače. Vzhledem k jeho kulturnímu pozadí, z něhož vzešel, bych byl nakloněn věřit spíše tomu druhému. To už zpětně, když máš ten "domeček pro žaluda" fuč, nikdo neposoudí.

Steve (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

Nebo to snad blbě chápu? Co ta zbývající procenta?

Steve (Pá, 5. 8. 2016 - 16:08)

jana: "dělá to farář v kostele" Žádnej Katolickej farář (či jinej křest'an) nic takovýho navíc v kostele nedělá ... A u židů přeci není žádnej farář ... tam jsou jiné tituly.

"Asi tak 15% kluků se ta předkožka stáhne za žalud v pubertě sama" Právě, a to je málo ... zbytek to musí řešit nějak radikálně - což je převaha dle procent. Takže proč brojit proti většinovému problému a pak následnému řešení? Logiku to přeci žádnou nemá.

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 14:08)

Asi tak 15% kluků se ta předkožka stáhne za žalud v pubertě sama, takže to tak mají "od přírody". Ostatní to tak nosí, že se to jim nebo jejich partnerkám líbí. Viděl jsem dost příspěvků, že kluci nebo jejich rodiče byli vyděšení, když se ta předkožka v pubertě stáhla za žalud a ten zůstal natrvalo odkrytý a zcela zbytečně s tím běželi k doktorovi. Toto však žádný normální doktor neřeší, poněvadž to není považováno za závadu. Naopak, mnozí to mají za přednost.

Současná židovská rituální obřízka je velmi bestiální a nebezpečná záležitost, kvůli které mnozí novorozenci zbytečně umírají na genitální herpes. Je doprovázena obřadem, kdy mohel vezme do úst víno a posléze též čerstvě obřezaný penis novorozence a s ústy plnými vína a s tím penisem uvnitř to víno převaluje a pak to víno smíchané s krví vyplivne do speciální mističky. Mnoho novorozenců kvůli tomu dostalo genitální herpes a zemřelo. Mimoto je to celé pro dítě strašně bolestivé. Tato forma rituální obřízky byla však zavedena až po roce 140 po Kristu, tedy až 100 let po oddělení křesťanství od židovství. Rané křesťanství obřízku jako už nepotřebnou zrušilo zcela.

Původní starozákonní biblická obřízka byla něco jiného, proti té současné byla bolestivá minimálně. Jednalo se při ní pouze o odříznutí typického chobůtku, který přesahuje přes žalud. Biblickým způsobem obřezaný chlapec měl žalud celý přikrytý, jen neměl ten přečnívající chobůtek. Když však přišel do puberty, tak se mu vzhledem k tomu, že byl už takto "načlý" odkryl žalud natrvalo, jak se to stane v pubertě u 15% kluků, kteří žádný takový zákrok jako novorozenci neprodělali.

Oproti obřízce nemám vůči skinbackingu (nošení předkožky trvale vzadu žádné výhrady) protože vím, že u 15% kluků se o to příroda v pubertě postará sama.

Jana (Pá, 5. 8. 2016 - 14:08)

Jano s tou stahnutou...Ivo, měla jsem problém s doktorkou, ta původní měla hloupý řeči, že mu to tak nemám nechávat. Tak jsem přešla k jiný, tamto byla stará bába, tahle je mladá a nic neříkala. i jinak mi jako doktorka pro děti přijde lepší. Nebvím proč to tamtý vadilo.

Párkrát jsem si všimla, že malí chlapečkové do 5 let kůžičku vzadu mají, ale je to spíš výjimka. Až od kluků v pubertě to je běžná věc, i když mi přijde že víc než polovina mužů nosí tu předkožku nestáhnutou. Přitom to tak je hezčí a hygieničtější.

Iva (Pá, 5. 8. 2016 - 13:08)

Jano s tou stahnutou pžrdkožkou u svého synka to jsi nechala udělat dobře.Znám to synovec to také tak má odmalička.

jana (Pá, 5. 8. 2016 - 12:08)

Jenže Jano, mezi tímto a...Já bych to synovy udělat nenechala, jen kdyby tu byl zdravotní důvod a nešlo to jinak. Ale už židů jim kůžičky odřezávají, dělá to farář v kostele nebo teda tý synagoze. My už židů nejsme, jsme katolíci, byla jsem tak pokřtěná, i když do kostela nechodím, od narození syna jsme tam byly dvakrát, jednou ho nechat pokřtít a pak jednou na vánoce.

Tony (Pá, 5. 8. 2016 - 11:08)

mně se líbí, když mu muž...Jenže Jano, mezi tímto a zmrzačením penisu amputací předkožky je velký rozdíl. Při amputaci předkožky muž přijde nenávratně až o 70% svých nejcitlivějších erotogenních zakončení, kdežto při skinbackingu, tedy když nosí předkožku trvale vzadu o ně nepřijde. Proto proti skinbackingu na rozdíl od obřízky vůbec nebrojím.

jana (Pá, 5. 8. 2016 - 11:08)

mně se líbí, když mu muž žalud venku, je to hezčí. Přitel to tak nosí od doby, co spolu žijem. Má to tak i náš chlapeček, ve třech jsem mu nechal předkožku stáhnutou dozadu, má to ta doteď, je mu už 8 let. Jen jim oběma musím na pláži namazat žaludy opalovacím krémem s vysokým faktorem, několikrát, ve vodě se to smyje. Klukovi se při tom vždycky postaví, ale to natírá krémem má rád.

eduarda (Čt, 21. 7. 2016 - 21:07)

Jako slečna...ahoj Adélo písni pokecáme

eduarda (Čt, 21. 7. 2016 - 16:07)

Zdravím pánoVé a dámy,
u...Michaelo jaký máš email pokecal bych

eduarda (Čt, 21. 7. 2016 - 15:07)

Zdravím pánoVé a dámy,
u...jaký máš email chci pokecat

Tony (Čt, 21. 7. 2016 - 11:07)

Jiným zase spravila,...I to se stává, asi 6% obřezaných v dospělosti bez zdravotních důvodů hlásí zlepšení v sexu. Pro 10% je to však katastrofa. Pro ostatní platí, co má Lukon na svých stránkách: OBŘÍZKA NENÍ PROHRA ANI VÝHRA, JE TO JEN NĚCO JINÉHO.

Pro někoho, kdo měl kvůli předkožce bolestivý sex je obřízka, pokud mu nezpůsobila problémy, samozřejmě výhrou.

21.7. (Čt, 21. 7. 2016 - 02:07)

I mince má dvě strany a v jeho případě to platí dvojnásob.

huráá (Čt, 21. 7. 2016 - 01:07)

To jsou jen...To je naprosto geniální myšlenka Dobromile. Všichni muži by měli být obřezáni hned po narození. Dospělé je možno motivovat různými příspěvky jako je tomu u jiných programů - sport nebo odvykání kouření. Zdravotnictví tak ušetří a zlepší se zdravotní stav obyvatelstva.

Tony (St, 20. 7. 2016 - 22:07)

Jiným zase spravila,...A studoval jsi někdy netafyziku:? Nám dojem, že ani náhodou? V metafyzice platí, že nejdříve nusí být akt a pak případná potence.

V sexuální životě je tonu naopak. Nejdívrk sxíe akt, a pak svoz pozici upřímě bránit.

Tom (St, 20. 7. 2016 - 21:07)

Zdravím pánoVé a dámy,
u...ahoj napiš svůj email chci si pokecat Michaelo

Steve (St, 20. 7. 2016 - 00:07)

Jiným zase spravila, vylepšila, zdokonalila .... škoda že neuvedeš realitu :-/

Tony (Út, 19. 7. 2016 - 17:07)

Tohle Evropa asi nevyhraje a...Na rozdíl od rtuťových teploměrů obřízka mnoha svým majitelům poničila sexuální život. Ten spor nebyl loni ale byl v roce 2012 a spor nevyhráli spojení židé s muslimy ale neomarxisti rychle zplichtili zákon, který zbavuje chlapce do 12 let ochrany před zvůlí rodičů. Teď se ví, že neomarxistka Merkelová by sotva úspěšně pozvala do Německa muslimy, kdyby v něm bylo zakázáno obřezávat jejich děti. Proto tehdy o Němcích prohlásila, že jsou národem kašparů.

Ahmed (Út, 19. 7. 2016 - 16:07)

Zase jeden propagandista s...Tohle Evropa asi nevyhraje a ani gin

Je jasné, že náboženské komunity jsou pobouřeny, protože se jedná o zásah do tisíciletých tradic. Obavy z následků obřízky jsou asi tak podložené, jako hysterie Evropské unie ohledně rtuťových teploměrů. Není známo, že by obřízka nebo rtuťové teploměry někomu ublížily, ale někdo má obsesivní potřebu regulovat život druhých a páchat dobro za každou cenu. Židovským představitelům také vadí, že se obřízka chlapů staví na stejnou úroveň jako mrzačení dívek takzvanou ženskou obřízkou. Loni se velký spor o obřízku vedl v Německu, kde mimořádně síly spojili židé a muslimové a nakonec svůj spor se soudy vyhráli. Můžeme očekávat, že se evropské byrokracii nepodaří tuto nesmyslnou normu prosadit do života. Tisícileté tradice, které jsou samy o sobě neškodné, nebude snadné zlomit.

Reklama

Přidat komentář