Reklama

Obřízka

Dr.Cvock (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

re: Už bych neobřezaného chlapa nechtěla!
Neboj. Obohacovači obřezaní jsou ..

Dr.Cvock (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

Zapomněl jsem dodat, že...Myslíš toho Albánce?

Dr.Cvok (Čt, 22. 9. 2016 - 18:09)

mám chuť tady Tonyho nějak podrazit, ale asi si ji nechám zajít... :-)
spííš se kloním k Tonyho názoru ..
nakonec co z toho "ošoupanej žaloudista má", když sice "vydrží jako kůň", ale prakticky nic necítí.. No, asi jen ten pocit, že je "prostě dobrej". Ale to se údajně dá nahnat i nějakou znecitlivující (asi lokální anesteze) mastí.. typuji Procain nebo Lidocain (stejná látka) jako účinná složka ..

Tony (Čt, 22. 9. 2016 - 17:09)

Zapomněl jsem dodat, že zmiňovaný Mario je obřezaný od svých 4 let, a zabývá se tím na rozdíl ode mne už dlouhodobě, takže o tom něco ví.

Steve (Čt, 22. 9. 2016 - 16:09)

+1 konečně rozumný názor. :-)

OLIN (Čt, 22. 9. 2016 - 13:09)

Ten kdo píše že obřízka není dobrá nemá sám zkušenosti. Je to dobrá a užitečná věc. Trvale obnažený žalud je příjemný pocit a stejně tak při sexu je to lepší. I vzhled je lepší a pokožka je zdravější atd.

Tony (Pá, 9. 9. 2016 - 15:09)

Bože vy jste hlupaci...Zase jeden, který si myslí, že musí vše být souzeno podle něho. Před dvouma a půl rokem jsem se seznámil s prvním případem, kdy někomu amputace předkožky zničila sexuální život a dnes, co se tím do hloubky zabývám, znám takových případů opravdu velkou fůru.

Mario Lichrenheldt píše:

ZÁKEŘNOST OBŘÍZKY JE V TOM, ŽE JEJÍ ÚČIKKY JSOU NEPŘEDVÍDATELNÉ

a admin serveru www.sexus.cz naprosto správně konstatuje něco, co na tebe pasuje:

"Zisk jednoho vzorku (!) do statistiky. Individuální zkušenost je totiž nepřenositelná a ostatním se dá stejně říct jenom „X procent je spokojených, Y procent na to nadává a chtělo by to vzít zpátky.“

Více zde: http://obrizka.webnode.cz/diskuse/

Dlouhá předkožka není důvod k její amputaci a školní doktorka tě nemá kvůli dlouhé předkožce na její amputaci, kam co posílat. Já vím, je to dobrý džob, VZP dobře ohodnocený. Je možné, že byla spolčena s některým MUDr Obřezávačem, který na tom rejžuje a měla za to od něho provizi.

Steve (Pá, 9. 9. 2016 - 14:09)

"poslala mne na ni školní doktorka"

Cože? Ono něco takovýho existuje? Dokonce že kontroluje předkožky? :-D Tak to je hustý.

Lépe kontroly nežli něco zanedbat, to je fakt :-) No a pokud bys měl mít v budoucnu či současnu problémy s předkožkou, tak je dobře to vyřešit zavčasu, to souhlasím.

tibor (Pá, 9. 9. 2016 - 14:09)

Bože vy jste hlupaci obřízka není nic co vas poskozuje je to normalni mam ji od prvaku na stredni a nestezuju si a holky taky ne. vyhonim vystrikam a jsem spokojenej poslala mne na ni školní doktorka protože jsem měl dlouhou předkožku.

Christo (Ne, 4. 9. 2016 - 10:09)

Po 18 letech života at si každý sám rozhodne jestli si nechá uřezat nohu nebo něco jiného , ale do této doby to musí být velmi přísně zakázané !!!! Je nutné velmi tvrdě trestat všechny kdo nakáže , povolí , provede nebo i ví o tomto trestném činu a neoznámí nebo zamlčí tento zločin proti lidskosti !!!! Česká republika toto neumožnuje ani nikdy nebude !!!! Zločin proti lidskosti !!!!!

Steve (Út, 30. 8. 2016 - 00:08)

Hmm, zajímavé :-)

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 18:08)

Podle zprávy ministerstva z roku 2012, je u nás v ČR asi 100 ortodoxních židů, kteří trvají na takovéto rituální obřízce. Protože v ČR na to není žádný certifikovaný mohel, tak na to musí přijet buď z Německa nebo Rakouska. Musejí mu zaplatit zákrok, musí dostat pohoštění a musejí mu uhradit cestovní výlohy.

Drtivá většina, přes 90% na to stejně sere a nechávají své děti neobřezané. Pražský rabinát prohlásil, že to není striktní povinnost, aby rodiče nechali své syny obřezat, tak na to rodiče z drtivé většiny dlabou.

Z těch židů, co jsem znal osobně, tak nebyl obřezaný ani jeden. S jedním jsem byl dokonce v semináři na pokoji, byl rozený žid ale v 18 letech konvertoval na katolickou víru. Teologii jako já vystudoval, ale nakonec se stejně jako já na kněžskou dráhu nedal.

Steve (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

"že když umřou tři synové při obřízce, pak není povinnost čtvrtého syna obřezat"

Hmm, tak to je hustý. Ještě že taková hovadina u nás není.

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 01:08)

Cvoku?

Neznáme se náhodou?

Cvoku mám dojem, že se známe, v pátek budu možná v Práglu.

Teď jsem čuměl na toho Lukáše Lhoťana, a zajímalo by mne, zda po něm chtěli, když se stal v 15 letech musulmanem, obřízku, nikde o tom nepíše.

Já nevěděl, že je z Čeladné, je tedy Valach jak poleno. U Valachů jsou takové veletoče . Vzpomínáš na to pometlo Víťu Podešvu z Karlovic, ten Lukáš Lhoťan je i vzhledově podobný, stejný valašský ksicht.

Když tak, písni mi na KD.

Tony (So, 27. 8. 2016 - 19:08)

To není tak jednoduché. I dnes novorozenci umírají při židovských rituálních obřízkách kvůli genitálnímu herpesu, když mohel bere penis čerstvě obřezaného novorozence do svých úst plných vína a pak to seje, nakonec víno s krví vyplivne do misky.

Dříve umírali mnohem více. Pamatuje na to i Talmud, který stanoví, že když umřou tři synové při obřízce, pak není povinnost čtvrtého syna obřezat. Mýtus o dělání obřízky u židů z hygienického hlediska je výmysl až viktoriánských lékařů, kteří se vzhlédli v obřízce kvůli znemožnění onanie. U židů měla obřízka pouze náboženský smysl. V té oblasti žili i Řekové a ti na tom byli ohledně hygienických věcí mnohem lépe než židé, přestože obřezaní nebyli.

A ohledně té dámy. Na to já jsem z www.netdoktor.at zcela zvyklý. Anika a Sabina by si s ní mohly podat ruce.

cvock (So, 27. 8. 2016 - 19:08)

OK...

jenže mnohé z toho se ukazuje medicínsky neoddůvodněné ...
A navíc Marie.. je skutečně ukázkový příklad "cirkumfetišismu" - upnutí se k určité praktice ...
Bohužel - a tto ona sama možná neví... je v tom povybuyována
a) "vykayovateli bodú a zbytečných úkonů"
b) z USA opravdu přichází náboženská adorace obřízky ..

Steve (So, 27. 8. 2016 - 18:08)

Pavel nebyl proti..."Hele Steeve... ja vas nesoudim... klidne se obrezavejte a trubte na sofar"

Asi jsi mne nepochopil .... Já naopak říkám že je nějakej obřezanej, neobřezanej nebo úplně uřezanej čurák úplně jedno a nijak to nesouvisí s vírou .... Však taky že to nesouvisí, proč by ostatně mělo!

Dříve to propagovali jako že to souvisí s vírou apod - to bylo kvůli hygieně, učili lidi aby prostě žili méně nežli prasata. Ono u nich je voda vzácnost, byli rádi že jí vůbec viděli párkrát do roka - venku jinak vedro, písek, prach, sucho ..... Tak asi proč jí propagovali uřezat, co? Zamysli se, je to logický! (zapařený, věčný s tím problémy, smrad, horší hygiena) Snad si nějakej naivka nemyslí že Bohu záleží na nějaké obřízce neobřízce! NE! Víra je o duchovním spojení - modlitby, žití dle vzoru.

beduini normaln (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Bible kralická Jan 21:7 I...OK... ale takovy Jan Křtitel bezne chodil i v Negevu zahalen ve velbloudi kuzi ... :-)))

cvock (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Co tady meleš o politice a...re: Co tady meleš o politice a Hitlerovi? Asi sis spletl téma, ne?

no uvadim Dolfiho jako priklad takoveho "asketickeho typka"... doslonti to???

Churhila pak jako takoveho "odrikace" (teda v tomhle konkretnim obdobi..) Proste "vitezstvi (nad necim..)" "neco stoji" - sebezapor... - "je treba za ne (za to vitezstvi) bojovat" (bojovat v prenesenem slova smylu...)

cvock (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

hele, vsimnete si, ye i vetsinou Izraelci z Izraele chodi bezne v cernem a v podstate ukazujou max lokty ... byt dle EU strihu ..

plus cerne slunecni bryle... ona ttotiz existuje i rakovina rohovky ci neco takoveho.. , ze... proste "lahudka".

Navic puvodni krestane byly v otazce mravu spise puritani (v mravech, ne zobrazovani!!!) a zadne "naturist campy", zajezdy do Thaiska ci "kroceni hor" ("Zkrocena hora...")se u nich proste nekonalo ...

Reklama

Přidat komentář