Reklama

Obřízka

sardanapal* (Út, 8. 11. 2016 - 18:11)

Aha, tak ona si sama udělala...Nejspíš Mu stačí to co ty si pozbyl :-):-):-)

Steve (Út, 8. 11. 2016 - 17:11)

Proč?

Když o tom napsala...Aha, tak ona si sama udělala neodborný posudek a závěr, přitom sama je ženou, obor v lékařstvní nic .... :-)))) To je fakt věrohodný jako sviňa.

Tony prosímtě, a o takové experty se opíráš??? Mě teda udivuje co ti pouhého stačí ....

Tony (Po, 7. 11. 2016 - 17:11)

Proč?

Když o tom napsala článek studentka teologie Laura Jezková:

Laura Jezková je spisovatelkou na volné noze, která v domácnosti vychovává své čtyři děti. Studuje teologii na teologickém semináři Trinity. Laura se svou rodinou bydlí na západním pobřeží USA ve státě Oregon.

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/co-bible-doopravdy-rika-o-rutinni-kojenecke-obrizce/

A též Vivien Jonesová:

MOJE BIBLICKÁ CESTA K INTAKTIVISMU

08.02.2015 23:44
autorka: Vivian Jonesová

vydáno: pátek 2. 11. 2012

Když jsme měli našeho prvního syna, tak jsme příliš nepřemýšleli o obřízce. Zkoumala jsem to, a vycházelo mi, že to není nutné. Připadalo mi to velmi jednoduché: "Není to nutné" vycházelo téměř ze všech informací, které jsem obdržela. Četla jsem, že je to především kosmetická záležitost. To mne znepokojilo. Proč bych měla určovat, jak mají vypadat jeho genitálie?

Více zde: http://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/moje-biblicka-cesta-k-intaktivismu/

Steve (Po, 7. 11. 2016 - 16:11)

Ale kůžička ti nedá pokoje, co ... :-) Jako bývalej student XX by ses měl spíš stydět za takovou aktivitu.

F.x (So, 5. 11. 2016 - 12:11)

Tvrdit, že obřízka je škodlivá je nesmysl. Mám jí 30 let a je to nejlepší. Žalud je zdravý a velký takže super skvělé pocity při šukání, kouření a i trenkách je to příjemný, na nudapláži, vypadá to líp a jen když o tom píšu tak mi stojí. Kdyby byla obřízka škodlivá, psalo by tu mnohem víc lidí a ne jen jeden kokot tenhle nesmysl.

sardanapal* (Pá, 28. 10. 2016 - 20:10)

.... nepovídej :-D Jistě , pokud jim řekne , že žerou candáta ( místo cejna ) .
Ale svět chce být klamán a tím se vracíme k tématu obřízky:-)
Kdo a koho klame posuďte sami .

. (Pá, 28. 10. 2016 - 17:10)

Je to tu o obřízce nebo o fišlích.

Steve (Pá, 28. 10. 2016 - 17:10)

.... nepovídej :-D

sardanapal* (Čt, 27. 10. 2016 - 19:10)

Forella mám rád na roštu...Víš piču :-)
Ryba je tak dobrá , jak se udělá ...

Pokud je někdo blb , tak skurví candáta ,nebo tuňáka za čtyři kola ...
A pokud tomu rozumí - tak se hosti budou rvát i o "posranýho"cejna :-)

Steve (Čt, 27. 10. 2016 - 17:10)

Forella mám rád na roštu .... toho můžu :-) Ryby ty já moc rád, kor ty sladkovodní. Nejlepší je ale stejně kapr.

Tony (Čt, 27. 10. 2016 - 00:10)

Holt

Forellenprinz tu není.

Steve (St, 26. 10. 2016 - 23:10)

Tony ... už jseš prosímtě fakt nudnej.

Tony (St, 26. 10. 2016 - 22:10)

Toto co tu kopčím, jsem sice vytrhl z příspěvku na zcela jiné téma, ale sem to pasuje:

Asi nám všem už došlo, že když se cokoliv masivně propaguje, tak to není z lidumilství, ale jen a jen byznys. Často i podporovaný různými zájmy...v tomhle případě možná výrobci Viagry a pod.

Takže ti, kdo mají bílé pláště a rozhodli se rejžovat na lidské blbosti, mají žně. Je to opravdu výnosný business.

Tony (St, 26. 10. 2016 - 10:10)

Znám ženy, které mají s takto zmrzačeným bolestivý sex a říkají, s takovým už nikdy více. Proč jsi musel nechat takto od mala zmrzačit své syny? Chápu, někdo má z bezkonkurenčně nejcitlivější části mužského těla přímo panickou hrůzu, jako tento nebohý tvor:

http://i111.photobucket.com/albums/n153/xerockx/funny_cat_pictures_277.jpg

sendy (St, 26. 10. 2016 - 10:10)

ja jsem obrezanyodmala a jsem velmi spokojeny je mi 45let nikdy zadnazena neprotestovala naopak maji lepsi prozitek pri sexu radi mi delaji oral a take to pry dobre vypada a penis mam zdravy bez jakychkoli necistot v okoli zluda mam dva syny oba obrezane a jsou atke spokojeni

Tony (Út, 18. 10. 2016 - 03:10)

S tou předkožkou je to...Víš o tom naprosto kulový:

Připomenu ti, co o tom napsala velezkušená zdravotnice Daggy:

Ráda bych se jako žena se zdravotním vzděláním a zkušenostmi v sexu a podělila o svůj pohled na mužskou obřízku a také o své prožitky při sexu.
Měla jsem více partnerů, s normální předkožkou, s fimózou menší i větší i s úplnou obřízkou.
Pokud má muž normální předkožku, vše funguje, partnerka je spokojená, není rozumné dělat obřízku. Ale přesto ji někteří podstupují.
Prožitky mužů i žen při sexu s obřízkou mohou být různé.
O tom všem si přečtěte v tomto článku.
Jak jistě sečtělí uživatelé vědí, ženy dosahují vzrušení a orgasmu různými způsoby, ne jen pohybem penisu v pochvě. Ale je-li předkožka v pořádku a správně se pohybuje tam a zpět, při správné poloze může její pohyb příjemně stimulovat citlivá místa v pochvě.
........

Nevýhody mužské obřízky pro ženu
Vliv na prožitky u žen – může být v některých případech menší stimulace vaginy – horší vzrušivost (např. bodu G), kterou předkožka svým pohybem (posunem) dráždí.
Ženě vadí, že to muži trvá příliš dlouho…

Nevýhody obřízky pro muže
Vliv na prožitky u mužů – muž přijde o citlivou erotogenní zónu, žalud je tak odhalen a sníží se jeho citlivost.
Obtížnější provádění masturbace
..................

Jak už jste si přečetli na začátku, při hledání vhodného partnera jsem v sexu prostřídala více mužů.
Osobně si lépe užiji sex s mužem, který má normálně fungující předkožku. Cítím ten pohyb, jak se posouvá. Bohužel, pokud použijeme kondom, tato výhoda zmizí a je třeba použít k mému uspokojení jiné praktiky.

Tony (Út, 18. 10. 2016 - 02:10)

To jako před oním...Píšu o zemích civilizovaných a ne o tom, co prováděl člověk jeskynní a lidé mu v pozdějších dobách podobní.

Steve (Út, 18. 10. 2016 - 02:10)

S tou předkožkou je to stejně pitomina .... Když je stažená, tak nemá při sexu žádnou pohyblivou funkci ... jen to zavazí, často to zlobí a nefunguje jak by mělo. Šuká se stejně s penisem bez předkožky (není, nebo je stažená) takže jaká funkce při sexu ... nic. Nějaká stimulace je k ničemu, navíc málo uspokojí partnerku - to uspokojí jenom sobecky chlapa, nikoliv ale ženu. Takže zbývá pouze jako krytka do spodního prádla. Ovšem jak tu hodně chlapů uvádí, stejně to nosí stažené vzdadu i mimo sex. Takže je to jako obřezaný.

Steve (Út, 18. 10. 2016 - 02:10)

To jako před oním Švýcarem nikdo nikde nedělal? (Arabské země, Afrika atd)

Tony (Po, 17. 10. 2016 - 21:10)

Steve

já se opírám o uznávané lékařské autority s profesorským titulem.
Kulturním biasem zatížený etiopský doktor, který tě vopižlal pro mne v tomto autoritou není.

Takže tu dám exkurz do historie současné obřízkové mánie:

gin (55/184/120)
To co jsem chtěl, napíšu až večer. Jen bych chtěl dodat, že tato obřízková anomálie v civilizovaných zemích nevznikla v USA. S nápadem provádět obřízku, aby kluci nemohli onanovat přišel už v roce 1758 švýcarský lékař Samuel Auguste Tissot. V roce 1830 s tím samým úletem vyrukoval francouzský lékař Claude Francois Lallemand. Zatímco ve Francii zůstala Lallemandova kniha nepovšimnuta, tak nadělala paseku, když byla o 25 let později, když byla přeložena do angličtiny, kde se toho nesmyslu chytl William Acton a hlavně sir Jonathan Hutchinson, který byl tehdy jeden z nejvěhlasnějších anglických lékařů. V té době shodou okolností přibylo za prací do Anglie velké množství židů z Ruska a viktoriánští lékaři začli být obřízkou fascinováni. Odtud se to přelilo do USA. V zemi původu tato anomálie ustala v roce 1950, v roce 1960 na Novém Zélandu a o něco později kromě USA, kde je to u mladých tak půl na půl ve všech anglicky mluvících zemích. I když ve dvacátém století hájili obřízku v USA hlavně židovští lékaři, tak za jejím vznikem byli ve století devatenáctém lékaři, kteří byli protestanští puritáni, například Hutchinson v Anglii a Peter Charles Remondino v USA.

Reklama

Přidat komentář