Reklama

Obřízka

Tony (Čt, 22. 9. 2016 - 17:09)

Zapomněl jsem dodat, že zmiňovaný Mario je obřezaný od svých 4 let, a zabývá se tím na rozdíl ode mne už dlouhodobě, takže o tom něco ví.

Steve (Čt, 22. 9. 2016 - 16:09)

+1 konečně rozumný názor. :-)

OLIN (Čt, 22. 9. 2016 - 13:09)

Ten kdo píše že obřízka není dobrá nemá sám zkušenosti. Je to dobrá a užitečná věc. Trvale obnažený žalud je příjemný pocit a stejně tak při sexu je to lepší. I vzhled je lepší a pokožka je zdravější atd.

Tony (Pá, 9. 9. 2016 - 15:09)

Bože vy jste hlupaci...Zase jeden, který si myslí, že musí vše být souzeno podle něho. Před dvouma a půl rokem jsem se seznámil s prvním případem, kdy někomu amputace předkožky zničila sexuální život a dnes, co se tím do hloubky zabývám, znám takových případů opravdu velkou fůru.

Mario Lichrenheldt píše:

ZÁKEŘNOST OBŘÍZKY JE V TOM, ŽE JEJÍ ÚČIKKY JSOU NEPŘEDVÍDATELNÉ

a admin serveru www.sexus.cz naprosto správně konstatuje něco, co na tebe pasuje:

"Zisk jednoho vzorku (!) do statistiky. Individuální zkušenost je totiž nepřenositelná a ostatním se dá stejně říct jenom „X procent je spokojených, Y procent na to nadává a chtělo by to vzít zpátky.“

Více zde: http://obrizka.webnode.cz/diskuse/

Dlouhá předkožka není důvod k její amputaci a školní doktorka tě nemá kvůli dlouhé předkožce na její amputaci, kam co posílat. Já vím, je to dobrý džob, VZP dobře ohodnocený. Je možné, že byla spolčena s některým MUDr Obřezávačem, který na tom rejžuje a měla za to od něho provizi.

Steve (Pá, 9. 9. 2016 - 14:09)

"poslala mne na ni školní doktorka"

Cože? Ono něco takovýho existuje? Dokonce že kontroluje předkožky? :-D Tak to je hustý.

Lépe kontroly nežli něco zanedbat, to je fakt :-) No a pokud bys měl mít v budoucnu či současnu problémy s předkožkou, tak je dobře to vyřešit zavčasu, to souhlasím.

tibor (Pá, 9. 9. 2016 - 14:09)

Bože vy jste hlupaci obřízka není nic co vas poskozuje je to normalni mam ji od prvaku na stredni a nestezuju si a holky taky ne. vyhonim vystrikam a jsem spokojenej poslala mne na ni školní doktorka protože jsem měl dlouhou předkožku.

Christo (Ne, 4. 9. 2016 - 10:09)

Po 18 letech života at si každý sám rozhodne jestli si nechá uřezat nohu nebo něco jiného , ale do této doby to musí být velmi přísně zakázané !!!! Je nutné velmi tvrdě trestat všechny kdo nakáže , povolí , provede nebo i ví o tomto trestném činu a neoznámí nebo zamlčí tento zločin proti lidskosti !!!! Česká republika toto neumožnuje ani nikdy nebude !!!! Zločin proti lidskosti !!!!!

Steve (Út, 30. 8. 2016 - 00:08)

Hmm, zajímavé :-)

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 18:08)

Podle zprávy ministerstva z roku 2012, je u nás v ČR asi 100 ortodoxních židů, kteří trvají na takovéto rituální obřízce. Protože v ČR na to není žádný certifikovaný mohel, tak na to musí přijet buď z Německa nebo Rakouska. Musejí mu zaplatit zákrok, musí dostat pohoštění a musejí mu uhradit cestovní výlohy.

Drtivá většina, přes 90% na to stejně sere a nechávají své děti neobřezané. Pražský rabinát prohlásil, že to není striktní povinnost, aby rodiče nechali své syny obřezat, tak na to rodiče z drtivé většiny dlabou.

Z těch židů, co jsem znal osobně, tak nebyl obřezaný ani jeden. S jedním jsem byl dokonce v semináři na pokoji, byl rozený žid ale v 18 letech konvertoval na katolickou víru. Teologii jako já vystudoval, ale nakonec se stejně jako já na kněžskou dráhu nedal.

Steve (Po, 29. 8. 2016 - 16:08)

"že když umřou tři synové při obřízce, pak není povinnost čtvrtého syna obřezat"

Hmm, tak to je hustý. Ještě že taková hovadina u nás není.

Tony (Po, 29. 8. 2016 - 01:08)

Cvoku?

Neznáme se náhodou?

Cvoku mám dojem, že se známe, v pátek budu možná v Práglu.

Teď jsem čuměl na toho Lukáše Lhoťana, a zajímalo by mne, zda po něm chtěli, když se stal v 15 letech musulmanem, obřízku, nikde o tom nepíše.

Já nevěděl, že je z Čeladné, je tedy Valach jak poleno. U Valachů jsou takové veletoče . Vzpomínáš na to pometlo Víťu Podešvu z Karlovic, ten Lukáš Lhoťan je i vzhledově podobný, stejný valašský ksicht.

Když tak, písni mi na KD.

Tony (So, 27. 8. 2016 - 19:08)

To není tak jednoduché. I dnes novorozenci umírají při židovských rituálních obřízkách kvůli genitálnímu herpesu, když mohel bere penis čerstvě obřezaného novorozence do svých úst plných vína a pak to seje, nakonec víno s krví vyplivne do misky.

Dříve umírali mnohem více. Pamatuje na to i Talmud, který stanoví, že když umřou tři synové při obřízce, pak není povinnost čtvrtého syna obřezat. Mýtus o dělání obřízky u židů z hygienického hlediska je výmysl až viktoriánských lékařů, kteří se vzhlédli v obřízce kvůli znemožnění onanie. U židů měla obřízka pouze náboženský smysl. V té oblasti žili i Řekové a ti na tom byli ohledně hygienických věcí mnohem lépe než židé, přestože obřezaní nebyli.

A ohledně té dámy. Na to já jsem z www.netdoktor.at zcela zvyklý. Anika a Sabina by si s ní mohly podat ruce.

cvock (So, 27. 8. 2016 - 19:08)

OK...

jenže mnohé z toho se ukazuje medicínsky neoddůvodněné ...
A navíc Marie.. je skutečně ukázkový příklad "cirkumfetišismu" - upnutí se k určité praktice ...
Bohužel - a tto ona sama možná neví... je v tom povybuyována
a) "vykayovateli bodú a zbytečných úkonů"
b) z USA opravdu přichází náboženská adorace obřízky ..

Steve (So, 27. 8. 2016 - 18:08)

Pavel nebyl proti..."Hele Steeve... ja vas nesoudim... klidne se obrezavejte a trubte na sofar"

Asi jsi mne nepochopil .... Já naopak říkám že je nějakej obřezanej, neobřezanej nebo úplně uřezanej čurák úplně jedno a nijak to nesouvisí s vírou .... Však taky že to nesouvisí, proč by ostatně mělo!

Dříve to propagovali jako že to souvisí s vírou apod - to bylo kvůli hygieně, učili lidi aby prostě žili méně nežli prasata. Ono u nich je voda vzácnost, byli rádi že jí vůbec viděli párkrát do roka - venku jinak vedro, písek, prach, sucho ..... Tak asi proč jí propagovali uřezat, co? Zamysli se, je to logický! (zapařený, věčný s tím problémy, smrad, horší hygiena) Snad si nějakej naivka nemyslí že Bohu záleží na nějaké obřízce neobřízce! NE! Víra je o duchovním spojení - modlitby, žití dle vzoru.

beduini normaln (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Bible kralická Jan 21:7 I...OK... ale takovy Jan Křtitel bezne chodil i v Negevu zahalen ve velbloudi kuzi ... :-)))

cvock (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Co tady meleš o politice a...re: Co tady meleš o politice a Hitlerovi? Asi sis spletl téma, ne?

no uvadim Dolfiho jako priklad takoveho "asketickeho typka"... doslonti to???

Churhila pak jako takoveho "odrikace" (teda v tomhle konkretnim obdobi..) Proste "vitezstvi (nad necim..)" "neco stoji" - sebezapor... - "je treba za ne (za to vitezstvi) bojovat" (bojovat v prenesenem slova smylu...)

cvock (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

hele, vsimnete si, ye i vetsinou Izraelci z Izraele chodi bezne v cernem a v podstate ukazujou max lokty ... byt dle EU strihu ..

plus cerne slunecni bryle... ona ttotiz existuje i rakovina rohovky ci neco takoveho.. , ze... proste "lahudka".

Navic puvodni krestane byly v otazce mravu spise puritani (v mravech, ne zobrazovani!!!) a zadne "naturist campy", zajezdy do Thaiska ci "kroceni hor" ("Zkrocena hora...")se u nich proste nekonalo ...

cvock (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

Co tady meleš o politice a...Pavel nebyl proti obřezávání .... On byl proti fanatickému obřezávání související s vírou. On jim zkrátka vysvětlitl že na obřezávání víra v Boha vůbec nestojí.

NO PRAVE!!! A jestlize nesouvisi s virou... tak nema cenu uz - v Kristu... - ani u Izraelcu... Obrizka byl prece prikaz puvodni viry ... (viz tz. "pahorek predkozek" - Izraeleci se museli obrezat, jestlize chteli vstoupit v Canaan ...)
Jestlize to vsak pozbylo smysl.. (Z8kon byl v Kristu NAPLNEN!), tak obrizka uz nema smzsl ani u Juda ci Ismael... (islam..)

Ale pokud se nepletu, "dotcena" se hlasi k Protestantismu.. ne k Domu Izraelovu (v beznem chapani..)

Pavel pro "krestany z Reku"(tedy pohanu..) pak oobrizku zceela zavrhl jako "naprosto zbytecnou" a navic - ODVADEJICI OD KRISTA !!!
klidne sem ty verse o "tech psech, co sem zanaseji "obrizku tu rozrizku" napostuj ..."

Hele Steeve... ja vas nesoudim... klidne se obrezavejte a trubte na sofar... ale tohle beru jako spise "hru na Kelty" ano, HRU... a ne - skutecnost (zadouci ..) zive Kristovi Cirkve ...
To uz muzete zacit rovnou prinaset obeti jako Juda uz dnes ne... neb "obetiste bylo zapeceteno" ale treba Izmael, ze ... (mzslim, ye islam prinasi obeti Bohu-Allahu.., ale mozna se pletu..)

Pak dalsi vec je, delat z cirkve "spolek nudistu, naturistu, veganu, joginu atd.." a dalsich "konickaru".
Hele lidi - ale vazne... nezahaleni chodej na slunci opravduasi jen Evropani.. mz jsme doma vsichni "ti tmavsi typy" + "mongolska skvrna" atd ... ale presto rak ..., nastesti zavcas..
hele, vsimnete si, ye i vetsinou Izraelci z Izraele chodi bezne v cernem a v podstate ukazujou max lokty ... byt dle EU strihu ..
ja si troufnu max kratasy a kratky rukav ...

lzes!!! :-] (So, 27. 8. 2016 - 17:08)

opásal se po košili, (nebo byl nah),

tak jestli mel kosulu, tak nebyl nah ... :-)))
takosile mohla byt klidne az ke kotnikum, to nebyla dnesni "kosile bila, manazerska".

Ale p5ece jen - ad tak nebo tak... rybolov byla dost tezka hokna ve vode.. a jiste si tam ucednici "neukazovali vzajemne sve obrezane penisi", jak se deje v rodine "dotcene".
Navic pod Izr-Pal sluncem bz se asi opravdu slunil sen "kamikadze", a to uz tehdy ... a to i "v pracovni dobe".

Jedno domorode prislovi: "V prave poledne chodi na slunci jen vstekly pes ci Anglican" ... :-)))
A ti jak znamo, tehdz teprve vznikali....

Steve (So, 27. 8. 2016 - 14:08)

Co tady meleš o politice a Hitlerovi? Asi sis spletl téma, ne?

Pavel nebyl proti obřezávání .... On byl proti fanatickému obřezávání související s vírou. On jim zkrátka vysvětlitl že na obřezávání víra v Boha vůbec nestojí.

Přečtě si to! Celý a nevytrhávejte nic z kontextu .... !!! Oni byli nechápaví a natvrdlí, proto to tam takto zdůrazňuje! Najednou zkrátka revoluce a něco jinak! Moc se jim to chápat nechtělo když to bylo zajetý ....

Dnes už víme že Křest'ansví na žádné obřízce přeci nestojí :-) Tak jako víme že můžeme jíst krvavou stravu. (dříve to bylo taky tabu!)

Reklama

Přidat komentář