Reklama

Obřízka

Tony (So, 10. 2. 2018 - 09:02)

A jestli se zajimaš o...Milý Aha

zanech těch provokací. Kvůli reoperacím po zpackaných obřízkám nemusím ztrácet čas s nějakou Atlantou. Profesor Maxmilian Stehr z Dětské urologické kliniky v Norimberku dělá reoperace zpackaných obřízek po hamižných doktorech jak na běžícím pásu a je to za rohem. K etice toho všeho tu okopčím odpověď na jeden příspěvek, kterou jsem napsal na diskuzní fórum Pirátské strany:

Zoom píše:
K obřízkam: ze zdravotnich důvodu jistě, o tom není pochyb. Ale nač "léčit" něco, co je zdravé? To už pak není léčení, ale mrzačení zdravých orgánů. Zneužití malého ditete, zneužití toho, že se nemůže bránit.

K tomu podotknu jednu věc. Plastický chirurg MUDr David Tomášek provádí mimo jiné též obřízky dospělých pouze na jejich přání. Má u svých webovek i poradnu, a tak jsem byv zvědav na jeho názory. Psala mu tam jedna nastávající matka, že čeká chlapečka a jestli by ho pak později nemohl obřezat. Pan MUDr Tomášek ji napsal, že to nemůže udělat, protože nemá atestaci na chirurgii dětí. Ale i kdyby tu atestaci měl, že by to stejně nikdy neudělal, protože takový zákrok na dítěti na přání rodičů považuje za zneužití dítěte. ZNEUŽITÍ DÍTĚTE, přesně ta slova použil. Jsem rád, že v ČR existují i lékaři, kteří v tomto mají z hlediska etiky jasno.

Za ten příspěvek jsem tam dostal pět lajků.

Tony (So, 10. 2. 2018 - 08:02)

Dnes vím o středisku v Praze, které provádí americké obřízky bez problému, takže pro mne už je zbytečné se MUDr Sokola na cokoliv ptát. Má pověst velezkušené kapacity a nakonec mě zklamal, když mě nedokázal odpovědět tak mě smazal. Dnes už vím jak na to, a dotyčnému bych mohl jednoduše poslat link v němčině, ale tehdy jsem to nevěděl.

On věděl jak na to jeden primáš malé nemocnice u německých hranic, který tehdy dělal obřízky pro Němce jak na běžícím páse. Za něj ta nemocnice prosperovala ale po jeho odchodu, když si otevřel soukromou ordinaci přímo v Německu a obřízky se tam už nedělají je ta nemocnice v těžké ztrátě a je předlužená. Do dokazuje, že ta obřízka je pro doktory především výnosný business.

Tony (So, 10. 2. 2018 - 08:02)

Asi nejsi jeho pacient nebo...Milý Aha
jsi na velikém omylu, tvé kolovrátkování ohledně LEGE ARTIS a překrucování etických principů ponechám stranou. Já měl konkrétní dotaz, který jsem si myslel, že mi jako slovutná kapacita přes obřízky odpoví, on mi odpovědět nedokázal a proto to smazal. Ten dotaz byl kvůli jednomu Němcovi z www.netdoktor.at, měl nick Federkern a lákalo ho si nechat udělat high@tight a doktoři v okolí v Německu mu tvrdili, že v jeho případě, když má krevní penis, že to nejde. Tak jsem mu slíbil, že se zeptám kápacity, jenže MUDr Sokol mi nedokázal odpovědět a tak mě radši smazal. Teď je to pasé, protože ten Němec nakonec dostal strach a tu obřízku si rozmyslel.

Jahoda (So, 10. 2. 2018 - 06:02)

no ale zde se pořád diskutuje o obřízce a jejích kladech,záporech,ale toto je teorie.
Praxe je taková,že největší porodnost mají obřezané kultury.
Jak je to možné?

Aha (So, 10. 2. 2018 - 00:02)

Mistře Zkoumale
moc dobře...Je jasné že celý svět provádí obřízky mužů ve všech věkových kategoriích od novorozence až po dospělé : jen ty jsi ve svém "studiu" trochu mimo a kážeš bludy. https://gentleproceduresbrisbane.com.au/circumcision/boys-teens/
Our clinic specializes in virtually painless Pollock Technique™ circumcision for babies, boys, teens, e and adult men. Our focus on circumcision in a dedicated clinic setting permits us to deliver the best possible circumcision experience for your son and your family (or for yourself in the case of an adult circumcision).

Vašek (So, 10. 2. 2018 - 00:02)

A jestli se zajimaš o...To jako vážně, že by někdo letěl až do Atlanty kvůli obřízce?

Aha (Pá, 9. 2. 2018 - 23:02)

Mistře Zkoumale
moc dobře...Asi nejsi jeho pacient nebo adekvátní lékařská kapacita, tedy kolega s titulem, tak se asi tvými magořinami nehodlal zabývat a prostě tě smazal. (DOBŘE UDĚLAL) A kdyby obřezával, tak co bys s tím udělal? On je lékař a léčí, a obřízka je lékařský zákrok LEGE ARTIS.

Ale jestli chceš opravdu vědět něco o pořádné obřízce vysoké a těsné, (v Evropě se dělá nízká) pak se zeptej Dr. H Reeda, jednoho z nejlepších odborníků na dospělou obřízku
http://adult-male-circumcision.com/adult-circumcision-miami/

sardanapal* (Pá, 9. 2. 2018 - 18:02)

Uložil jsem to v jednom...Hlavně , že nejsem , "naložený" - z prdele do rakvičky ...
(zde je prdel míněna legrací ((Srandou))) , jako že sranda prdel a ne z prdele produkty naložené ..

Tony (Pá, 9. 2. 2018 - 18:02)

Ale , no tak .
Jednička s...
Uložil jsem to v jednom bloku, tak tam jseš uložený také.

On si tu někdo s křivým obviňováním mé osoby z pedofilie a se stalkingem mé osoby nemíní dát pokoj,

Tony (Pá, 9. 2. 2018 - 17:02)

Mistře Zkoumale
moc dobře víš o co mi jde, tak zanech svých magořin.

MUDr Sokol mi nedovedl odpovědět na jednu konkrétní otázku ohledně stylu high&tight, zřejmě ho vůbec neumí dělat, tak celý svůj rozhovor se mnou smazal.
Mám ověřeno, že děti na přání rodičů neobřezává, tak mě více nezajímá. Samozřejmě, že si tvé příspěvky a mou odpověď ukládám.

sardanapal* (Pá, 9. 2. 2018 - 17:02)

Jakým studiem jste se pane...Ale , no tak .
Jednička s nulou se pouze ztratily v davu ...

Ach ano (Pá, 9. 2. 2018 - 17:02)

Že si ho obřezaní nemohou...Jakým studiem jste se pane dostal k informaci, že téměř všichni 8 letí vědí, že ho nemají jen na čůrání? Dopisujete si s nimi?

Tonik (Pá, 9. 2. 2018 - 17:02)

Dle toho, co mám...Nevíme co jsi mohl nastudovat, když do žádné školy nechodíš, ale víme že vystudovaný pan MUDr. ROMAN SOKOL je úplně opačného názoru. Nic takového co zde píšeš nebylo nikdy vědecky dokázáno a když jsi jím byl vyzván, abys to dokázal, tak jsi vlastně nic nedokázal. Prostě obřízka není tvoje silné kopitko. A nakonec se potvrzuje že obřízka není překážkou honění tak o co ti jde?

Tony (Pá, 9. 2. 2018 - 17:02)

Že si ho obřezaní nemohou honit je pouhý už dávno vyvrácený mýtus.

Akorát se to dříve naučili o něco později. Jenže v době internetu už téměř všichni osmiletí vědí, že ho nemají pouze na pohodlnější čůrání.

Steve (Pá, 9. 2. 2018 - 16:02)

Tony, to náboženství nevadí když si kluk takto neustále hraje se svojí předkožkou a mydlí s ní sem a tam? Vždyt' to je k masturbaci tak blízko ... a to přeci církev považuje za hnus. Tak co tedy s tím aby to bylo v souladu s vírou?

Tony (Pá, 9. 2. 2018 - 15:02)

NEMUŽE SOUDIT KDO...Já ač sám obřezaný nejsem, tak mám za poslední 4 roky plno internetových známých, kteří tvrdí pravý opak.

Teď mě právě oslovil na email jeden postižený obřízkou, díky němuž jsem se dostal na stránky Pirátské strany, kde jsem právě teď napsal pár příspěvků. Spisovatel Mario Lichtenheldt, který byl sám obřezaný ve věku 4 let a který se tím už přes 10 let do hloubky zabývá výstižně napsal:

ZÁKEŘNOST OBŘÍZKY SPOČÍVÁ V TOM, ŽE JEJÍ ÚČINEK NA BUDOUCÍ SEXUÁLNÍ ŽIVOT JE DOPŘEDU NAPROSTO NEVYZPYTATELNÝ.

Roman (Pá, 9. 2. 2018 - 13:02)

Dle toho, co mám...NEMUŽE SOUDIT KDO NEZAŽIL.Já jsem po obřízce částečné 24 let a po úplné 6 let. při sexu to je lepší prožitek a lépe cítím tření, s předkožkou to za moc nestálo. Honěni at od partnerky nebo sám, tam se musela změnit technika a je nesrovnatelně větší požitek a orgasmus. NEMĚNIL BYCH. A TO TADY PÍŠU JAKO ČLOVĚK KTERÝ MŮŽE POSOUDIT PŘED I PO LEPŠÍ A SUPER.

Tony (Pá, 9. 2. 2018 - 05:02)

Dle toho, co mám nastudované z výpovědi mužů, kterým obřízka zničila sexuální život, tak takové zkušenosti můžou být krátce po obřízce, ale za pár let může být žalud díky progresivní keratinizaci méně citlivý než pata.

Ptám se ještě jednou? Kde je pan Jaromír Rychlík se svými propagačními stránkami? Nedopadl po pár také tak, jak to popisovali ti postižení?

Takové svědectví, a ještě z druhé ruky má dle toho, co jsem studiem problematiky do hloubky, nemá cenu ani zlámané grešle. Jen to může někoho udělat hodně nešťastným.

Sám jsem jak jelito dlouho věřil stupidní cirkumfetišistické propagandě.

Mára (Pá, 9. 2. 2018 - 05:02)

Můj známý, Mike popsal takto svoji zkušenost
po prodělané obřízce :
Jednoduchost s jakou jsem začal dosahovat orgasmu po obřízce nebyla a není tak obtížná, jak jsem si myslel předtím! Jen stimulací žaludu a penisu rychlými pohyby můžu během několika minut přijít k orgasmu, jaký jsem si mohl jen představovat, že bych mohl mít před operací!

Tony (St, 7. 2. 2018 - 20:02)

Obřízku lze indikovat jako...Tento šamanský blud zastával už člověk jeskynní. Proto je ta obřízka nejstarší operací v historii lidstva. Propojední obřízky s pseudovědeckým okultem je nabíledni.

Reklama

Přidat komentář