Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 9. 2. 2018 - 05:02)

Dle toho, co mám nastudované z výpovědi mužů, kterým obřízka zničila sexuální život, tak takové zkušenosti můžou být krátce po obřízce, ale za pár let může být žalud díky progresivní keratinizaci méně citlivý než pata.

Ptám se ještě jednou? Kde je pan Jaromír Rychlík se svými propagačními stránkami? Nedopadl po pár také tak, jak to popisovali ti postižení?

Takové svědectví, a ještě z druhé ruky má dle toho, co jsem studiem problematiky do hloubky, nemá cenu ani zlámané grešle. Jen to může někoho udělat hodně nešťastným.

Sám jsem jak jelito dlouho věřil stupidní cirkumfetišistické propagandě.

Mára (Pá, 9. 2. 2018 - 05:02)

Můj známý, Mike popsal takto svoji zkušenost
po prodělané obřízce :
Jednoduchost s jakou jsem začal dosahovat orgasmu po obřízce nebyla a není tak obtížná, jak jsem si myslel předtím! Jen stimulací žaludu a penisu rychlými pohyby můžu během několika minut přijít k orgasmu, jaký jsem si mohl jen představovat, že bych mohl mít před operací!

Tony (St, 7. 2. 2018 - 20:02)

Obřízku lze indikovat jako...Tento šamanský blud zastával už člověk jeskynní. Proto je ta obřízka nejstarší operací v historii lidstva. Propojední obřízky s pseudovědeckým okultem je nabíledni.

Vědma (St, 7. 2. 2018 - 19:02)

Off topicObřízku lze indikovat jako podpůrnou léčbu jakéhokoliv zdravotního či duševně-mentálního chátrání a to v jakémkoliv věku. Nebo i preventivně, něco jako očkování.

Tony (Po, 5. 2. 2018 - 23:02)

Tím zase jen asi chceš...Opět jsem rád, že tu admin i tento tvůj příspěvek ponechal. Schvaluješ mrzačení pohlavních orgánů, šikanu vůči nezmrzačeným, a ještě vyžaduješ, že bych měl mít k tvým zcestných názorům respekt.

Na celém českém netu jsi ojedinělý a toto je jediné fórum, kde si dovoluješ řádit.
Na www.netdoktor.at ale bylo takových, jako jsi ty, hafo.

Tony (Po, 5. 2. 2018 - 23:02)

Kdo, že se bojí žen? ....To je sice hezké, žes tu popsal, jak se to dělá LEGE ARTIS, alo i pokud je to provedeno LEGE ARTIS, tak to nečiní zbytečně zmrzačující zákrok etickým. A ono je na 95% všech obřízek naprosto zbytešných.
Není pravdou, že při tom miminko netrpí. Kvůli rozrušení přirozené konglutinace přitom trpí mnohem více, než větší dítě nebo dospělák.
https://www.predkozkapenisu.cz/psychicke-nasledky-obrizky/

Tony (Po, 5. 2. 2018 - 23:02)

Milý Aha

alias mistře Zkoumale, tvým blábolům může uvěřit pouze někdo, kdo tě nezná celých dva a půl let, A takové stálice kromě Steva na tomto vláknu nejsou.

Aha (Ne, 4. 2. 2018 - 15:02)

To pochopila o jaký...Tím zase jen asi chceš naznačit že žena jedná bezmyšlenkovitě,klasika, ale ona nejednala, byla vzdělaná sestra a určitě obřízka proběhla zcela regulerně a dělali jí lékaři a ty by jen tak něco neudělali, Bylo-li by to v rozporu s etikou. A ty vůbec nechápeš jak hrozné je to pro chlapce v americké High school, když není po americku obřezáný, ani si neumíš představit jeho utrpení a šikanu, a stejně by ho do armády obrezali.. Nauč se respektovat.

Aha (Ne, 4. 2. 2018 - 15:02)

Kdo, že se bojí žen? . Jakýkoli zákrok v nemocnici je pro starší dítě stresující nejen obřízka, podle LEGE ARTIS to vypadá takto Obřízku řadíme mezi jednodušší zákroky, které mohou provádět jak urologové, tak plastičtí chirurgové. Při zákroku lékař buď zcela, nebo částečně odstraní předkožku a kůži přišije k okraji penisu pod žaludem. Přičemž samotná operace se u dospělých provádí jen v částečném znecitlivění, k celkové anestezii se přistupuje jen u dětí.

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 06:02)

Milý mistře Zkoumale. Jako pravý agresivní cirkumfetišista jsi citoval příspěvek smajlinky, jenže já budu kontrovat jiným přáspěvkem.

21.2.2003 22:07 - jan

Já mám obřízku od tří let(už 38 let)a musím říct,že jsem nepoznal nic z různě uváděných výhod.V pubertě se mi dělaly také různé pupínky,s výdrží to nebylo nic moc,onanie problematická.Horší je to s citlivostí asi tak od osmadvaceti a v současnosti mám problém v ženě něco cítit.
Syn měl fimosu a náš dětský doktor prohlásil,že pokud nejsou opakované záněty,tak není důvod cokoli podnikat až do dospělosti.Dnes je mu šestnáct nemá žádné problémy.Předkožka se postupně uvolnila a roztáhla.

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 06:02)

takže, ač jsem já sám byl cirkumfetišistou, ale pouze tajným, tak jsem ze šoku ze zrůdných lidí tvého typu rozpoznal, že celý cirkumfetišismus je ten největší humáč.

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 06:02)

Tak a teď trošku reality k...To pochopila o jaký grandiózní podvod se jedná Marylin Milošová, když se k tomu, až si v USA splnila svůj sen, stát se zdravotní sestrou dostala. Jenže ona z počátku nevěděla o co go, tak to bezmyšlenkovitě nechala svým synům provést.

Tony (Ne, 4. 2. 2018 - 05:02)

Včera večer, když jsem se vrátil dom, tak jsem měl něco upito, tak jsem nemohl v tom stavu rozpoznat, i když to podezření mám jsem měl už po prvním příspěvku apriori, že celý Karel je pouhý ubohý fejk cirkumfetišisty mistra Zkoumala. On je opravdu průhledný jak prvok, jak to o něm napsal Steve, jenže já bych včera nesměl mít 3,5 promile, abych to pochopil.

Na www.netdoktor.at bylo takových agresivních cirkumfetišistů jako je mistr Zkoumal hafo. Jenže on je svou neomalenou drzostí překonává.

Karel (Ne, 4. 2. 2018 - 00:02)

Maminky to jistě myslí dobře, ale nedovedou si představit pocity chlapce který musí takový zákrok podstoupit. Okolo mě tehdy byly samé ženy, hodně jsem se bál a hlavně styděl.

Tony (So, 3. 2. 2018 - 23:02)

Milý Aha, tvá cirkumfetišitická úchylka je mnohem horší než jakýkoliv náboženský fanatismus. Pouze na tomto fóru si dovoluješ.

Aha (So, 3. 2. 2018 - 20:02)

Kluci, nebojte se obřízky....Jen pro připomenutí, toho skvělého příspěveku od Smajlínky! Kluci nebojte se toho obřízka je skvělá! Její přítel ji má, jeho žalud je vidět, nemá problém s hygienou, žádný smegma, ani vůní ap. Prý už by neobřezaného už nechtěla.

Aha (So, 3. 2. 2018 - 19:02)

Rychle, ale ne bezbolestně....Tak a teď trošku reality k tonymu "bestiálnimu" rituálu, ukrutně bolesti a zvěrstvu ... To mi připomíná strašení věřících pekelnymi plameny hehehe
Realita:( současná praxe) LEGE ARTIS
Zákrok není složitý
Obřízku řadíme mezi jednodušší zákroky, které mohou provádět jak urologové, tak plastičtí chirurgové. Při zákroku lékař buď zcela, nebo částečně odstraní předkožku a kůži přišije k okraji penisu pod žaludem. Přičemž samotná operace se u dospělých provádí jen v částečném znecitlivění, k celkové anestezii se přistupuje jen u dětí.
Teď se vůbec nelze divit položené otázce diskutujícího pod nickem "Jak", Jedině dobře Jaku, pouze kdyby si ho tam nechali.

Správná matka (So, 3. 2. 2018 - 19:02)

Jeden mladík na emiminu ,...To jen nasvědčuje tomu proč je 8.den ten pravý. Kdyby jeho matka nečekala až do školky, nic by si nepamatoval a jeho psychyka by byla pevná a nezlomená, jako jeho obřezaný penis!
Bohužel, přestože jsou muži se svou obřízkou ztožněni nastoupí pak na ně pomateníní intaktivisté, kteří vůbec neví jak skvělý je obřezaný, voňavý penis a začnou jim říkat o co přišli... A tím podryvaj jejich psychyku. Přišli přitom je o kus rudimentarni smradlave předkožky k ničemu neslouží, a záněty působící.
Bůh žehnej matkám, které vědí a znají jak funguje obřezaný penis!

Aha (So, 3. 2. 2018 - 18:02)

Protože jsem zcela...Američan by na to reagoval takto : Cool! bless your mother!
PS Tahání se za kůži je pro invalidy, ale pravý ALPHA samec zasunuje a k tomu mu jeho matka napomohla. Moudrá to žena!

Aha (So, 3. 2. 2018 - 18:02)

Obřezaný jsem od 14 let a...Obřezaný Karel je důkazem věrohodnosti a správnosti obřízky nemá problém erekci má skvělou i v 64. Jen mu přejeme ať mu vydrží!
PS ve srovnání se zavádějícími "das Hirngespinst" o mladících z é-mimin.

Reklama

Přidat komentář