Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 16. 2. 2018 - 15:02)

Nevíme jak to myslíš, ale...To nebyl důvod mého smazání. MUDr Sokol totiž děti z rozmaru rodičů neobřezává. Pravý důvod jsem tu už třikrát uvedl.

Mateš tady ty, pokud je nějaký zákrok proveden LEGE ARTIS, tak to ho ještě nečiní etickým. Okopčím tu příspěvek, který jsem napsal na stránky pirátské strany a za který jsem dostal 6 lajků:

od tondavlas » 09 úno 2018, 14:39

Zoom píše:
K obřízkam: ze zdravotnich důvodu jistě, o tom není pochyb. Ale nač "léčit" něco, co je zdravé? To už pak není léčení, ale mrzačení zdravých orgánů. Zneužití malého ditete, zneužití toho, že se nemůže bránit.

K tomu podotknu jednu věc. Plastický chirurg MUDr David Tomášek provádí mimo jiné též obřízky dospělých pouze na jejich přání. Má u svých webovek i poradnu, a tak jsem byv zvědav na jeho názory. Psala mu tam jedna nastávající matka, že čeká chlapečka a jestli by ho pak později nemohl obřezat. Pan MUDr Tomášek ji napsal, že to nemůže udělat, protože nemá atestaci na chirurgii dětí. Ale i kdyby tu atestaci měl, že by to stejně nikdy neudělal, protože takový zákrok na dítěti na přání rodičů považuje za zneužití dítěte. ZNEUŽITÍ DÍTĚTE, přesně ta slova použil. Jsem rád, že v ČR existují i lékaři, kteří v tomto mají z hlediska etiky jasno.

.......................................................

Takže milý Aha, napiš otevřenou stížnost MUDr Davidu Tomáškovi.

Aha (Pá, 16. 2. 2018 - 15:02)

Máš pravdu, že každý...Nevíme jak to myslíš, ale měl bys vážit slova,abys pak zas nebyl rozlícen. Především jsem nic o znásilňování nepsal jestli ty sám považuješ lékařský terapeutický zákrok LEGE ARTIS za znasilňující, pak máš asi mentální PROBLÉM. A to se týče I pošlapávání práva, buď konkrétní a řekni co propaguji! Proto právě tě MUDr Sokol vymázl..

Tony (Pá, 16. 2. 2018 - 00:02)

Asi jsi koukal moc na...Máš pravdu, že každý může, pokud není znásilněn a není pošlapáno PRÁVO NA JEHO VLASTNÍ TĚLO, což tu propaguješ.

Tony (Pá, 16. 2. 2018 - 00:02)

Asi jsi koukal moc na...Slovutný MUDr Sokol mi nedokázal odpovědět na jednoduchou otázku ohledně americké obřízky a tak to radši vymazal.

Máš demenci, že tu soustavně kolovrátkuješ to, na co jsem ti už odpověděl?

Tony (Pá, 16. 2. 2018 - 00:02)

Asi jsi koukal moc na...Slovutný MUDr Sokol mi nedokázal odpovědět na jednoduchou otázku ohledně americké obřízky a tak to radši vymazal.

Máš demenci, že tu soustavně kolovrátkuješ to, na co jsem ti už odpověděl?

Tony (Pá, 16. 2. 2018 - 00:02)

úProč zase používáš plurál majestaticus? Opět tvé velikášství?
Neumíš, protože NECHCEŠ!!! Kdyby ses alespoń mírnil a neuváděl tu nesmyslné nemoci, na které působí jako "prevence" zmrzačující amputace předkožky. Kgybych nevěděl, že jsi agresivní cirkumfetišista, tak bych tě měl za někoho, kdo rád provokuje.

Aha (Pá, 16. 2. 2018 - 00:02)

Ty jsi opravdu neskutešnej...Asi jsi koukal moc na seriály v dětství... A v hlavě ti zůstává dr.Cvach vs. dr. Sova... dnes třeba odborník dr. SOKOL Proto asi máš na mysli tu výměnu, a dnes si každý může přečíst na netu reference a najít zkušeného urologa nebo plastického chirurga na provedení perfektní obřízky v případě POTÍŽÍ A ŽÁDNÉ ZÁKONY nežli LEGE ARTIS u nás nemáme.

Aha (Pá, 16. 2. 2018 - 00:02)

Ty jsi opravdu neskutešnej...Neumíme si dost dobře představit co to znamená "postižení" obřízkou, neboť ji nezpůsobuje žádná bakterie, virus, prvok ani parazit. Lze však pochopit postižení obrnou, neštovicemi, bílou nemocí, aidsem a taky demencí, obsesivně kompulzivním syndromem, atd a právě všem takovýmto nešvarům předchází řádná preventivní obřízka.

Tony (Čt, 15. 2. 2018 - 04:02)

A úchylný propagítor jako ty? Hoďte na nej síť.

Tony (Čt, 15. 2. 2018 - 04:02)

Spíš bychom to mohli vidět...Ty jsi opravdu neskutešnej kolovrítek- Lidem postiženým obřízkou se z takových kako jsu ty obrací žaludek-

Právě se mě kesen takový rozhořčený ozval a dotáhl mě na stránky Pirátské strany.

Okopčím zu jeden peprný příspěvek, co tam napsal.

Zoom píše:
Jinak, co se tyče těch doktorů - každý má možnost takového "úchylného" doktora vyměnit, ale "úchylného" rodiče vyměnit už nemůže. U rodičů pomůže opravdu jen zákonný zákaz, u doktorů spíš osvěta, aby jej lidi vyměnili za lepšího.

Aha (St, 14. 2. 2018 - 22:02)

U váhání s obřízkou pak snad ještě více platí staré české přísloví - odklady patří na hnůj!

Aha (St, 14. 2. 2018 - 22:02)

Jak to tam napsal ten...Spíš bychom to mohli vidět takto bohužel musí pak u dospělých opravovat to, co zanedbali rodiče tím, že zkoušeli nějaké mastickařské a šarlatanské metody roztahovaní, mazání atd, a stejně pak došlo po letech trápení se s předkožkou k jejímu odstranění, tedy na obřízku už ale za odměnu, a ne za méně a na pojišťovnu! Čím dříve tím lépe a levněji a komfortněji.

Tony (Ne, 11. 2. 2018 - 23:02)

Jak to tam napsal ten katolický kněz, kterého MUDr Sokol také smazal, když napsal, že:

"pán Sokol zarábá na ľudskej hlúposti".

Tony (Ne, 11. 2. 2018 - 23:02)

Konečně jak vidíš sám,...Už jsem to tu jednou dával, tak neprovokuj.

Urosante

MUDr Lukeš&Novotný

Aha (Ne, 11. 2. 2018 - 23:02)

Dnes vím o středisku v...Konečně jak vidíš sám, Praha je pořád o krok vepředu, ve všem, a nabízí variace obřízky, tedy i populární americkou hight & tight. Což je správné a dospělácí mají možnost si vybrat. Bylo by víc než užitečné, dát zde konkrétní reference na tyto kliniku, abychom nemuseli létat do Atlanty, která byla zmíněna z důvodu spolehlivosti. Čím více obřízek udělají, tím mají větší zkušenosti. A neha? MUDr Sokola, který ví, že nejlepší pro zdraví je obřízka nízká a tuhá, tedy evropská.

N (So, 10. 2. 2018 - 18:02)

Pravá Jana napsala, že se...aha, vsetko som necital, len zbezne, tak hadam to info niekomu pomoze :-)

Tony (So, 10. 2. 2018 - 17:02)

Ahoj Janka ;-)
neviem, ci...Pravá Jana napsala, že se tu už neukáže. Dle toho, co mám nastudováno ze čtení mnoha příspěvků, tak mezní hranice, kdy s tím kluci začínají sami od sebe, aniž by je k tomu někdo vedl je osm let. Ty jsi s tím začal v té nejranější mezní hranici.

N (So, 10. 2. 2018 - 16:02)

Mně se líbí, když mají...Ahoj Janka ;-)
neviem, ci to info vyuzijes, mozno pri dalsom chlapcovi ;-) ja som zacal, ked som mal 8r a sam, nikto mi nepovedal co a ako, asi prisiel cas, takze z vlastnej skusenosti nemusi sa cakat az na 11. rok ;-)

Tony (So, 10. 2. 2018 - 09:02)

no ale zde se pořád...Milý Jahodo

jsi úplně mumo. Moje prababička byla z třinácti dětí a to bylo v Praze běžné. Znal jsem v Praze horlivou katolickou rodinu kde měli jedenáct dětí.

S obřízkou to nemá nic společného. Ta vysoká porodnost je ve společnostech, kde je potrat a antikoncepce naprosté tabu.

Já vím, je to obtížné ale zkus někdy zauvažovat logicky.

Tony (So, 10. 2. 2018 - 09:02)

Je jasné že celý svět...Milý Aha

jsi mimo. Celý svět to normálně neprovádí. "Normální" je to pouze v oblastech, kde propadli cirkumfetišismu, ať už náboženskému nebo kryptonáboženskému. USA jsou v tomto velmi odstrašujícím příkladem.

Reklama

Přidat komentář