Reklama

Obřízka

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Pan Petr neměl žádného...7.4.2018 16:00 - CSc.

Syna jsme už na zákrok k...

Pan Petr neměl žádného operatéra, to jsou bláboly...zdejšího pohádkáře, On se léčí někde v mentálním sanatorium...někdo tam je bohužel proto, že si myslí, že je letadlo a jiný je zase že je předkožka, proto trpí syndromem strachu, aby ho neobřezali a neudělali z něho krém na pleť, kterou si maže Oprah na tváře ....

Úchylný mistře Zkoumale, fejkař a pohádkář jsi to jedině ty, zbabělý anonym a ke všemu anetický sociopat, který se vysmíval mému prstokladu při psaní příspšvků krátce po tom, co jsem přišel o ty prsty, když jsem ještě v Meppen ležel v nemocnici.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

jsem se jednou na stránky...Podle toho, co "Jana" popisovala, tak on vůbec žádné potíže nemá. Smrdí mi to od počátku fejkem. Pokud je to pravda, tak mají potíže příslušní doktoři ale vůbec ne její syn.

PS

Poslední věta je obrat pana Edwina Manfreda Reichhardta ze Štýrského Hradce, zakladatele naší internetové intaktivistické skupiny. Pohlaví mu amputací předkožky zmrzačeno nebylo, přestože mu ta předkožka šla přetahovat až v jeho 17 letech. Podle toho, co tu "Jana" popsala, tak její "syn" vůbec žádný zdravotní problém nemá.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Syna jsme už na zákrok k...Obřízka je ve skutečnosti eufémismus, ve skutečnosti jde o ZMRZAČUJÍCÍ AMPUTACI PŘEDKOŽKY. Dle vaší doktorky jeden z deseti? Nehorázné číslo. Pokud jste pravá, tak vše napovídá tomu, že vaše dětská za to bere provizi od známého urologa, jak to trefně na podobný případ, jak to tady popisujete napsal před dvěma lety webmaster serveru www.sexus.cz. Na rozdíl od vás ta dotyčná nebyla KRKAVČÍ MATKOU a tak se tam už znovu neozvala. Pouze KRKAVČÍ MATKY jsou v tomto sveřepé.

Tony (Ne, 8. 4. 2018 - 00:04)

Syna jsme už na zákrok k...Milá Jano, pokud nejste Zkoumalův fejk, tak poté, co jste se dověděla, že váš syn nenávratně přijde o 20 000 nejcitlivějších zakončení svého těla a sveřepě na tom trváte, tak jste opravdu KRKAVČÍ MATKA a nic jiného.

Ke všemu je nemalý počet žen, kteří trpí s obřezanými muži bolestivým sexem.

Kdybyste byla matka s normálními mateřskými instinkty, tak své rozhodnutí odložíte, a poctivě si nastudujete všechny dostupné informace. Pouze KRKAVČÍ MATKA spěchá, aby svého syna připravila o nejcitlivější část jeho těla?

Co na to jeho otec? Nebo jste samoživitelka? Z německých fór vím, že takové KRKAVČÍ MATKY, jsou téměř všechny matky samoživitelky.

Vypadá to, že je tam skrytá touha se pomstít za ztroskotalý vztah na svém vlastním synovi a tak nechat zmrzačit jeho pohlaví.

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

nikomu nebudu dávat svůj...Milé nicku "hezká" já píšu pouze věcné příspěvky, nikdy nespamuju.

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

Pokud úplná obřízka, tak ta je v tomto případě zcela zbytečná, když už řezat, opravdu postačí jen ono zkrácení přebytečné kůže. Ale nemá cenu kvůli tomu řezat i tu kůži, která je zdravá a ničemu nevadí.

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

co říkala jedna doktorka v...Milý zbabělý anonyme pod nickem "odpovím".

Toto je hodně kontrovezní téma. Žádný lékař není diktátor. I lékaři musí být pod kontrolou bioetiků. Zvláště v těto problematice, jak to kdysi napsal s nadsázkou na rakouském netdoktorovi účastník Michael: "NA TUTO VĚC MAJÍ TŘI ŠPIČKOVÍ ODBORNÍCI ČTYŘI NAPROSTO ROZDÍLNÉ NÁZORY".

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

Hezká: pokud toto byla...Já nic takového dát nemohu, protože jsem intaktní. Předkožka mi amputována nebyla. Jsem jenom 7 měsíců o tři prsty kratší.

Tony (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

poudačka, pane Tony....Milé nicku "hezká", já jsem na vysoké škole mimo jiné studoval i kriteriologii, takže dovedu poměrně dobře, i když ne na 100% ( i tu jsem se párkrát seknul) báchorku od reality. To, co píšou postižení obřízkou dle zásad kriteriologie žádné báchorky nejsou, ale evidentně jsou báchorky to, co bájí cirkumfetišisté.

P98 (So, 7. 4. 2018 - 23:04)

Možná to zde již padlo,...Co já vim, psala že jí doktor nebo kdo řekl, že bude vypadat jako by se narodil bez předkožky, tak asi myslí úplnou.

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 22:04)

Možná to zde již padlo, možná ne - jsem tu chvilku. Ale tento potomek má objednanou celkovou obřízku, nebo jenom zakrácení té delší části?

P98 (So, 7. 4. 2018 - 22:04)

Toho chlapce mi je líto. Příjde o předkožku jenom proto, že chodí ke špatný doktorce. Přetahovat mu jde, jiný doktor by to neřešil, že je dlouhá, asi je doktorka v něčem namočená se mi zdá, když píšete že 1 z 10, možná že na obřízku posílá všechny, ale jen u 1 z 10 to projde? Kluk příjde o předkožku a žalud se mu bude otírat o trenky do konce života jen kvůli tomu, že narazil na hloupou lékařku, která vlastně nic nevydělala, protože jeho máma ho dala na operaci k plastickému chirurgovi, tohle je teda síla...

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 19:04)

Ja naopak se snažím kůži dostat aspoň do půlky žaludu, aby nebilo do očí, že jsem obřezanej. Snažím se to trošku vytáhnout a je to lepší i při masturbaci, když je čim hýbat.. Nicméně v kontaktu zůstat můžeme.Jinak toto "natahování" opravdu funguje, jen je to otázka několika let. Ale už teď věřím, ze jde podobným způsobem zabránit zúžení předkožky. Ta kůže je fakt dost elastická a změny na sobě cítím...

anonym (So, 7. 4. 2018 - 19:04)

A proč potřebujete...Nechali mi hodně kůže, chci mít kůži napnutou. Našel jsem plastickýho chirurga, který dělá plastiku obřízky za 12 000 což je dost dobrá cena.

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 18:04)

A proč potřebujete reoperaci Vy? Koukam, že napoprvé se to povede málokdy..

anonym (So, 7. 4. 2018 - 18:04)

Petře trápíš se úplně...A hlavně přestaň poslouchat toho člověka, co si myslí o sobě že je letadlo, ale blázni jsme my. Akorát se vyžívá jak hrotí to, že tobě obřízka nevyšla. Stalo se, ale má to řešení. Jestli se budeš ještě chvilku zabývat tím jak ti to pokazili tak skončíš v bohnicích. Klidně můžem jít na operaci spolu jestli chceš! Já do toho jdu :)

anonym (So, 7. 4. 2018 - 18:04)

Pro Hezkou a pro...Petře trápíš se úplně zbytečně. Zavolej na nějakou normální kliniku, která žije v desátých letech 21. století a jdi na vyšetření a objednej se na operaci, udělej to pro sebe a uvidíš že ti to zvedne sebevědomí. Doktor řízne u žaludu, kde vezme zbytek vnitřního listu a pak uřízne tu ošklivou kůži z vnějšího listu. Kůže máš až dost. Tohle mazání kyselinou a napínání kůže? Jak si myslíš že to dopadne... Jinak jsem taky po obřízce a jdu na reoperaci!

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 17:04)

k tomu koukání u pisoáru - tohle puberťáci dělají naprosto běžně, abych se vyhl výsměchu/šikany, tak proto jsem moč ve škole radši držel..

Hezká (So, 7. 4. 2018 - 17:04)

Dřív, než někdo nějaký...To je to, prostě neurotická povaha a ty potíže přičítáte hlavně obřízce. Ve skutečnosti jsou hlavně v hlavě, je to psychická věc. Zas kdybyste tam nebyl, tak se trápíte, že předkožka nejde přetáhnout. Opět stud, nemožnost jít na nuda, do sauny, stud i ve sprchách nebo u pisoáru. Já myslela, že se u pisoáru k sousedům nesmí koukat? Na nuda byste byl překvapený, že si nikdo ničeho naprosto nevšímá. Dost mužů má předkožku narolovanou vzadu, takže holý žalud je naprosto běžná věc a vzadu přebývající kůže taky. Nikdo to neřeší. Navíc při erekci to vidět není, takže pokud by Vám ho třeba partnerka honila rukou, tak jí nebude ani esteticky nic vadit. Při zasunutí je to jedno, naopak hrbolek by mohl pomoci dráždění, ale nejspíš to není ani nijak cítit. Potřeboval byste ženskou, co by Vám dodala sebevědomí. Sebevědomou, ale současně i empatickou. Při sexu by mě zajímalo aby nebyl příliš velký a potom aby to nebylo moc rychle.

PetrH (So, 7. 4. 2018 - 17:04)

Dřív, než někdo nějaký zákrok absolvuje, měl by být seznámen s riziky (tím spíš, pokud je ten zákrok zbytečný - například pro mě třeba ty náboženské důvody obřízek).. Ano, jsem neurotický, ale to hlavně, když jde o obřízky, protože se tím už 18 let trápím.. Nevím, zda jsem to sem už psal, ale celej život jsem se za to styděl. Vyhýbal jsem se společným sprchách (a vyhýbám se jim do dnes), saunám, nudaplážím a pisoárům.. Jo, špatně to psychicky nesu, o tom vím..

Reklama

Přidat komentář