Reklama

Obřízka

sardanapal* (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

ano, v Koreji se bere...Jinak Asiati se chytají všelijakých podivností , viz. pánské podprdy v Japonsku a td. ...

sardanapal* (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

ano, v Koreji se bere...Nějak negómu co je na tom standardního , civilizovaného a kulturního - být fetišictickým pedobuznou , objíždět kvůli temu Svět a plácat hovadiny ...

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

Konečně píšeš pod původním nickem.

Kultura ne. Zakořenila tam zvrácenost.

Zkoumal (Út, 10. 4. 2018 - 16:04)

Právě jsem se vrátil z...Dodatek:
A ani jeden nešťastný, nebo se zničeným sexualním životem. Čím to asi bude? Snad specifickou podobou buddhismu a 99% obřezanými.

Zkoumal (Út, 10. 4. 2018 - 15:04)

Nestřílí si ze mě, ale z...Právě jsem se vrátil z Jižní Korei, z Penis parku - neuvěřitelné, všechny tam jsou obřezaný. Ani se mi nechtělo zpět. A co tady máme nového?

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 14:04)

oprava:

psal tu, že ho silně rajcují mladí obřezaní kluci.

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 14:04)

Pochopitelně, protože...
10.4.2018 13:34 - Ty

Neboj, mám to nastudováno...

Ty bys byl dobrej poradce ministra zdravotnictví, medicínu máš v malíku, akorát že sis ho neměl nechat sežrat rackem, čím teď budeš osl?ovat publikum? Další pohádky z Aladinovy kouzelné lampy?

10.4.2018 14:19 - Ty

buď aktivisto rád že jsi...

Pochopitelně, protože aktivista všechny znechutil a už si píše sám mezi sebou pod různými nicky. Navíc si vytvořil i protivníka Zkoumala. Otázka je, o co mu opravdu jde a neboj on není vůbec schopen se seznámit se ženou, natož mít dítě - naštěstí! Tak to zkouší i na seznamce na kluky, ale tam ho vy*akovali, nejsou přeci hloupí
................................................................

Ubožáku, na rozdíl ode mě jsi naprosto zbabělý anonym. Ty sám jsi mistr Zkoumal, který tu píše pod různými, mnohdy i ženskými nicky, rozmanité báckorky.

Pro ostatní:¨

Když tu to individuum začlo ke konci července 2015 oxidovat, tak poprvé používalo nick Zkoumal, proto ho tu nazývám. Na těch stránkách pro kluky má dle indícií minimálně čtyři různé falešné profily. Jede totiž po mladých obřezaných klucích, což ho silně rajcuje. Psal tu, že je otcem dvou dcer a jednoho syna a že sám prý obřezaný není. Takoví cirkumfetišisté jsou úplně nejlepší. Ty druhé by viděli nejraději obřezané a přitom si sami na svou vlastní předkožtičku nenechají od doktora ani sáhnout.

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 14:04)

No vidíte, někdo si z Vás...Nestřílí si ze mě, ale z celého toho fóra, kam ten příspěvek napsal. Ono je tam untrvasrmanů hodně.

Ty (Út, 10. 4. 2018 - 14:04)

buď aktivisto rád že jsi...Pochopitelně, protože aktivista všechny znechutil a už si píše sám mezi sebou pod různými nicky. Navíc si vytvořil i protivníka Zkoumala. Otázka je, o co mu opravdu jde a neboj on není vůbec schopen se seznámit se ženou, natož mít dítě - naštěstí! Tak to zkouší i na seznamce na kluky, ale tam ho vy*akovali, nejsou přeci hloupí

Ty (Út, 10. 4. 2018 - 13:04)

Neboj, mám to nastudováno...Ty bys byl dobrej poradce ministra zdravotnictví, medicínu máš v malíku, akorát že sis ho neměl nechat sežrat rackem, čím teď budeš osl?ovat publikum? Další pohádky z Aladinovy kouzelné lampy?

Franta (Út, 10. 4. 2018 - 13:04)

byl matka a měl syna...Možná jsou to ty zkušenosti z církve, přece se obecně ví jak to tam chodí, skandálů málo nebylo. Holt so se jeden v mládí naučí...

Denisa (Út, 10. 4. 2018 - 11:04)

...No vidíte, někdo si z Vás střílí a vy mu to věříte.

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 08:04)

https://www.cak.cz/scripts/detail.php?id=2516

ČLENSTVÍ V LÉKAŘSKÉ KOMOŘE ZŮSTANE POVINNÉ, ROZHODL ÚSTAVNÍ SOUD
Ústavní soud zamítl návrh senátorů, který požadoval zrušení povinného členství v České lékařské komoře. Nadále tak zůstává podmínkou pro výkon lékařské profese.

Povinné členství v lékařské komoře ale není v Evropě ničím výjimečným. Vyžaduje jej šestnáct zemí Evropské unie, například Německo, Rakousko, Francie nebo Dánsko. Dalších deset má zavedenou povinnou registraci.
...............................................................

Takže, čert ví co je to zač. Pokud ten dotyčný není untrvasrman, tak má nějaký škraloup.

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

Podíval jsem se na stránky známý lékař a žádný MUDr Macej Tycz tam není.

Podíval jsem se na stránky České l=kařské komory a vyhodilo mi to toto:

Seznam lékařů
Česká lékařská komora zveřejňuje seznam svých členů dle § 6a zákona č. 220/1991 Sb včetně veřejně přístupných údajů.

Lékař "Tycz Macej" nebyl nalezen.

Pouze je takový profil v češtině a angličtině na Facebooku, ale tam si kdejaký profil může vytvořit kdekdo.

Tony (Út, 10. 4. 2018 - 06:04)

Zajímalo by mě, kde bereš...Aby na mě mohl nějaký podat žalobu, to bych musel nějakou černou ovci na internetu konkrétně jmenovat. Já tu ale jmenuju pouze bílé vrány a žádná bílá vrána na mě žalobu nepodá.

12 (Út, 10. 4. 2018 - 01:04)

JÁ JENOM PÍŠU, ŽE...p

Tony (Po, 9. 4. 2018 - 23:04)

Je tak těžké sem dát...JÁ JENOM PÍŠU, ŽE NĚKTEŘÍ DOKTOŘI JSOU ČERNÉ OVCE.

Jiří (Po, 9. 4. 2018 - 23:04)

kDYŽ jsem to pčekopčil...Je tak těžké sem dát odkazy, nebo ty stránky neexistují?

Jiří (Po, 9. 4. 2018 - 23:04)

Zajímalo by mě, kde bereš tu drzost říkat o lékařích to co o nich říkáš. Jednou se budeš divit až na tebe nějakej podá žalobu pro pomluvu, rád bych ji podpořil, stejně jako ban pro tvojí IP adresu na tyto stránky.

Tony (Po, 9. 4. 2018 - 23:04)

kDYŽ jsem to pčekopčil sem, tak je to jedno.

Reklama

Přidat komentář