Reklama

Obřízka

Tony (Pá, 11. 5. 2018 - 08:05)

jako v politice, jakýsi...Mistře Zkoumale, jedeš si tu pořád ten svůj kolovrátek a přitom ses tu odkopal jako agresivní a úchylný acucullofilní cirkumfetišista.

Je sice pravda, že se tam do mě pár agresivních cirkumfetišistů pustilo. Ty však přesto, že tam máš minimálně čtyři různé profily se tam psát neodvážíš, protože anonym tam může psát, pouze když tam založí nové téma. Stejně tě tam v ti v této oblasti normální označili za trolla.

Nade mnou vyhrát nemůžeš, naprosto zoufale se snažíš. Pro mě jsou podstatné příspěvky, které chodí na mou adresu tohoto typu:

tonka28

28. júl 2016
@gin124 tak a sme po návšteve lekára...

Linda (Čt, 10. 5. 2018 - 23:05)

Věděli jste, že nejvíce obřízek v Evropské unii provedla jistá Nathalie Van Amsterdam z Nizozemska? V únoru 2015 obřezala již 10 000 mužů a číslo stále roste. Provádí ryze nízké a těsné obřízky, čili evropský standard. Jeden muž souhlasil s focením a celý průběh operace je zdokumentován.

Tony (Čt, 10. 5. 2018 - 22:05)

nevím, kolik jste vychoval...Vážená paní Vlasto,

to co tu píšete jsou nehorázné nesmysly. To je v kompetenci lékařů a ne sociálních pracovnic. Vše nasvědčuje tomu, že je to blábol místního chronického fejkaře.

sardanapal* (Čt, 10. 5. 2018 - 18:05)

nevím, kolik jste vychoval...Tak se omlouvám ...
Ale nejen matky , ale i tátové ...
Znovu narážíte na kvalitu sexu ... vám už taky obrezali briezgu ?
Takže o opižlání rozhodují vaše kolegyně v bordelu (soc. pracovnice ) ?

sardanapal* (Čt, 10. 5. 2018 - 18:05)

A , jak ste mu to tak...Sam. vehře je ještě úchylná matka ...

sardanapal* (Čt, 10. 5. 2018 - 18:05)

mám jedenáctiletýho syna a...A , jak ste mu to tak krásně vysvětlila ?

Probíráte se synem 11 let jeho přirození a , kterak ho upravovat aby se líbilo vám ???
Tak potom ste .unda , nebo tady zas píše buzna ...

Tony (Čt, 10. 5. 2018 - 08:05)

Mudr. Cvach je smýšlená...Tu nejde o LEGE ARTIS. Jde o to, že amputace předkožky dítěti, když nejsou zcela jasné medicinské důvody je totálně neetická, byť je provedena LEGE ARTIS (DLE PRAVIDEL MEDICÍNSKÉ VĚDY). Když někdo žvaní cokoliv o lidských právech a toto schvaluje, tak je pokrytcem toho největšího kalibru.

Tony (Čt, 10. 5. 2018 - 08:05)

Mudr. Cvach je smýšlená...Milý Mistře Zkoumale, nyní pod nickem Realista, zase tě prozradil tvůj nezaměnitelný styl psaní.

Jistě, je to filmová postava, ale to neznamená, že takové typy neexistují. Nezlob se, ale na tvůj ubohý kolovrátek musím odpovědět, poněvadž dvacet let po Taylorovi tu pořád kolovrátkuješ cirkumfetišistické nesmysly.

Přiznávám, že jsem před čtyřmi lety také vůbec nevěděl, co to ta obřízka vůbec vlastně je. Povšechnou informaci, že je to operace, při níž se odstraní předkožka penisu jsem věděl. Neměl jsem však patřičné informace o funkci předkožky. Domníval jsem se, že je to nadbytečná rudimentní kožní řasa. Nyní však vím, že předkožka je důležitý multifunkční přídatný orgán penisu, z níž ta funkce, která byla pokládána za jedinou, totiž aby v klidu kryla žalud, je z nich ta nejméně důležitá. Až na 15% dospělých mužů má při plně zachovalé předkožce svůj žalud trvale odkrytý. Mnohem důležitější je senzorická a sexuální funkce předkožky. Při její radikální amputaci přijde muž o přes 70% svých nejcitlivějších erotogenních zakončení a citlivost penisu je tak sníží na pouhou čtvrtinu. To má pro mnohé obřezané muže fatální důsledky, jako je třeba ztráta výrazného prožitku při sexu nebo anorgasmie.
...............................................................

Hypospadie je specifický případ, na jehož základě nelze zevšeobecńovat. Hluboce nemorální je, že se v USA ze sklizených amputovaných nejcitlivějších částí mužského těla, které byly uloupeny novorozencům vyrábějí krémy na vrásky.

Jak k tomu napsala jedna účastnice na emiminu: "ĎAS ABY TY STARÝ BÁBY VZAL ( A DĚDKY TAKY).

Realista (Čt, 10. 5. 2018 - 07:05)

MUDr Cvach měl lékařský...Mudr. Cvach je smýšlená pohádková postava, (tak jako soudkyně Brambora atd) nicméně však nelze hledat paralely tam, kde nejsou. Obřízka je jakýkoli jiný lékařský zákrok buď proveden dobře, tedy LEGE ARTIS, nebo z jakékoliv příčiny závadně a nemusí to vždy být jen chyba lékaře.
Jinak - jaká je hodnota předkožky?
Předkožka nemá opravdu žádnou hodnotu, kromě pokrytí glans penisu. Pro některé chirurgické zákroky je však velmi užitečná pro nápravu abnormality penisu, například hypospadie.

básník (Po, 7. 5. 2018 - 09:05)

se cirkumfetišisti z invaze vopižlaných slimáků přímo tetelí a že později může dojít na vodpižlání jejich hlav, to jim nedochází.

na nápěv známé písničky o Babinském:
"Cirkumfetišisti se tetelí, že maj předkožku v prdel.. , ach ouvej .."

Oni (Po, 7. 5. 2018 - 09:05)

se cirkumfetišisti z invaze vopižlaných slimáků přímo tetelí a že později může dojít na vodpižlání jejich hlav, to jim nedochází.

rada MUDr.Cvach (Po, 7. 5. 2018 - 09:05)

Sorošovi neziskovky doporučují!:

Nejlepší obřízku provádí "chirurgové" z IS. Ti vám klidně "obřežou i krk" - prostě "hlavička šmik dolů".
Ano - má to svá pozitiva!!
a) nemusíte si stále mýt vlasy s jejich nehygienickými výpotky či lupy
b) za deště se vám lépe propláchne "přívodní potrubí" do těla.
c) odpadá námaha se zbytečným myšlením ..

I (Po, 7. 5. 2018 - 08:05)

Ano, to lékaři asi...MUDr Cvach měl lékařský diplom.

Hanba (Po, 7. 5. 2018 - 01:05)

Milá Evo

žel, zrovna...Ano, to lékaři asi většinou dělají, že píší podle pohádkového gina nesmysly, a proto zde dáme na šarlatány, klášterní komeníky, pseudo teology a lodní dělníky. .. Valašské pastýřské kmeny migrovaly z oblasti dnešního jižního Rumunska podél karpatského oblouku směrem na západ...a až se tam přes nás dostanou, snad pochopí proč lékař s diplomem, asi ví jak na to...

Tony (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Takže milá Evo

ten MUDr Vašikka, který píše zavádějící rady a horuje pro neetické řešení na stránkách U Lékaře je pouze řadovým lékařem v nemocnici ve Znojmě, kdežto MUDr Janeček na kterého odkazuji je velice uznávaným primářem s vynikající pověstí a více než třicetiletou chirurgickou praxí.

http://liborjanecek.cz/poradna

Tony (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Napsal jsem tam před chvílí tento vysvětlující příspěvek:

Když se tu podíváte na předchozí stránku, tak tam mám okopírovaný příspěvek jedná matky, na kterou jsem narazil na slovenském Modrém koníkovi z Bratislavy, která tam na mé doporučení se synem též byla.

Pan primář Janeček je na středisku jednodenní chirurgie v Ústí nad Orlicí pouze v úterý. Oni tam jsou v různé dny různí primáři, většinou z Hradce Králové, on je pro děti a dorost tam pouze v úterý. Ty ostatní primáři tam jsou pro dospělé. Jinak je primářem dětské chirurgie v Oblastní nemocnici v Kolíně. Ti z východu republiky to mají blíže do Ústí nad Orlicí, z Prahy a západu republiky zase do Kolína. V Ústí je to pouze jednodenní chirurgie, tak se tam provádí operace pouze v lokálním znecitlivění. Kdo chce, aby ta operace byla provedena v celkové anestezii za ním musí do Kolína, kde jsou na to vybaveni.

Tony (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Před chvílí napsala matka na emimino, která tam na mé doporučení též byla:

Iveta 23
Kecalka
181 příspěvků
dnes v 10:51
Obraťte se na dětského chirurga MUDr. Libora Janečka, my jsme k němu jeli ze Vsetínska až do Ústí nad Orlicí (má ale ještě jednu ordinaci někde jinde, je to uvedeno na jeho stránkách), poradí, navrhne vhodnou alternativu, synovi chtěli udělat celkovou obřízku, prý to jinak v jeho případě nejde. Navrhl nám mnohem méně razantní řešení. Po přečetení desítek a desítek článků, názorů a zkušeností, jsem si udělala obrázek a dělala bych vše pro to, aby na celkovou nemusel jít.

Tony (So, 5. 5. 2018 - 11:05)

Toto napsala jedna z matek z Bratislavy, která se tam, spíše její manžel, ona tam byla pouze poprvé třikrát na mé doporučení trmácela až z Bratislavy, protože ve Fakultní nemocnici na Kramároch jí vehementně tvrdili, že jediným řešením u jejího čtyřletého syna je zmrzačující amputace předkožky - obřízka:

Tam bude operace asi nutná, ale není nutná zmrzačujíci amputace předkožky. Primář Janeček provádí dorzální discisi, kdy předkožka zůstane zachována. Z Prahy to máte k němu do Kolína pomalu co by kamenem dohodil. Na mou radu se za nímtřikrát trmáceli jedni až z Bratislavy.

Okopčím tu vyjádření té matky:

zuzulamimi @gin124 Dobry den. Vidim, ze tato tema stale pokracuje v hojnej debate :slight_smile:
Tak pridam svoju skusenost.
Maly 4r mal problem so zjazvenou fimozou, uz ledva cikal…na SK vsetci len obriezka, obriezka. Kontaktovala som toho pana doktora co ste mi ho spominali a bol uuuuplne uzasny, ci telefonicky a potom aj osobne. Najprv sme sli na konzultaciu, tam sme dohodli operaciu, potom siel na operaciu, ktora trvala chvilinku a hned ho doniesli muzovi (ja som nebola, siel len muz) a vsetko super zvladli. Prve dni boli tazke, jasne ze ho stipalo cikanie a tak…na zaciatku to vyzeralo hrozne ale kazdym dnom to bolo lepsie, asi treti den uz cikal ok…o 10 dni sme sli na kontrolu, tam mu ho prvykrat stiahol (kus poplackal ale v pohode) a odvtedy doma krasne stahujeme a vsetko je super. O dake tri mesiace mame poslat dr mail co je vsetko ok.
Takze kto ma diagnozu naozaj na obriezku iba a nechce to, odporucam tohto uzasneho dr a ak mate tu moznost ist tam (z Bratislavy to bolo tri hodiny), tak chodte!!!
Este raz dakujem za info, pomoc a radu :slight_smile:

Tony (So, 5. 5. 2018 - 10:05)

Lidem nemusíš dávat...Milá Evo

žel, zrovna MUDr Vašinka píše často nehorázné nesmysly a je pro zcela zbytečné mrzačení dětí amputací předkožky. Já dávám odkazy na zcela jiné dva lékaře, kteří mají na internetu své stránky z poradnami a pohlaví chlapců zbytečnými amputacemi předkožky nemrzačí.

Eva (So, 5. 5. 2018 - 07:05)

Nepotřebuju se vybavovat s...Lidem nemusíš dávat odkazy, nebo snad myslíš že neumí pracovat s internetem? A konzultovat s odborníky také umějí, na to není potřeba se radit s komeníkem, když chtějí obřízku, nemyslíš?
https://www.ulekare.cz/nemoci-vysetreni/obrizka-u-deti

Reklama

Přidat komentář