Reklama

Obřízka

Xindl (So, 19. 5. 2018 - 15:05)

Pravdomluvně někoho nazvat...Správně "ksindl", z německého Gesindel. Je to nadávka - banda, chátra, sebranka, lůza.
to si nedáváš moc pěkné vysvědčení....
Prostě většinou jsou to ti, co jsou neobřezaní

pro všechny co (So, 19. 5. 2018 - 14:05)

pokud vás bůh udělal jaké jste,asi by to nechtěl měnit.Je přece dokonalý ne?

Natálka25 (Ne, 5. 3. 2017 - 09:03)

Jste hlupáci...akorát tady naprosto zbytečně strašíte kluky, kteří na obřízku musí ze zdravotních důvodů!! Gine (Tony a další nicky, které požíváš a osoby za které se vydáváš na úplně všech diskuzích a pod úplně všemi články o obřízce), už aby ti ten počítač odešel úplně a nemohl jsi psát pořád dokola ty svoje nesmysly a zvratky! Tvoje výblitky celý měsíc děsily mého přítele (30), který tuto dobu čekal na operaci a straší ještě i teď několik měsíců po operaci. Jsem zdravotní sestra a domluvila jsem mu to sama, protože on se to spoustu let bál řešit (rel. fimoza, krátká uzdička, dlouhá předkožka - na žaludu i při erekci, nemožnost vrácení zpět při erekci, záněty, bolavá místa, trhliny a zranění předkožky při erekci)... jestli měl někdo zkažený sexuální život, jak neustále píšeš (že se stane po obřízce), tak jsem to byla já (a i on) před jeho obřízkou!! nyní - po operaci má penis konečně normální! Jediní komu obřízka zničí sex. život, jsou ti, pro něž je největší pocit blaha masturbace se zúženou, dlouhou předkožkou přes žalud... ano ve špičce předkožky je hodně citlivých nervových zakončení a ty se prostě uříznou, ale existuje i jiné dráždění a erotogenní zóny. Kůže nikdy otěrem o oblečení úplně citlivost neztratí (to je nesmysl), přítel má samozřejmě citlivou třeba i kůži na kořeni penisu, hrázce, šourku, i když toto všechno 16 hodin denně otírá o kalhoty a 8 hodin denně o pyžamo:-D Navíc si milý Gine tak trochu protiřečíš, když doporučuješ nosit neobřezanou předkožku staženou dozadu...to je tak trochu demagogie a jde to proti tvému přesvědčení, ne? Copak tak žalud a (vnitřní obnažená předkožka) touto tvou radou neztratí citlivost?? tak jak je to??:-)) Přítel už teď hlásí, že právě naopak, jak se hojí jizvy, že citlivost kousků vnitřní předkožky, která tam zůstala a zbytků uzdičky, se naopak mírně zvyšuje... žalud aby byl citlivý, je hold nutné promazávat, noo.
Jinak dámy (možná to byl také Gin), které píší jaká je pro ně slast hrát si se zasmrádlou předkožkou a vyndavat ven slizký žalud....no nic proti gustu, pro mě je tedy větší slast hrát si právě s tím čistým a voňavoučkým žaludem...ať už prstíky, zoubky a všelijak ho masírovat, zvláčňovat a promazávat....
A opravdu neobřezaný žalud prostě smrdí a předkožka se začne zapařovat i chvilku po mytí..(a vysoušení, ani hygienické ubrousky opravdu nepomůže)...nehledě po celém dni, kdy se v ní drží všechno - od mazu, přes zbytky moči a "kapiček touhy"...ale jak říkám, proto gustu:-)
Měl bysis Gine najít babu, abys konečně přestal řešit předkožku kluků a malých chlapečků:-), přestal šířit poplašné zprávy a bludy:-) Kluci i maminky - obřízky se nebojte! Buďte rádi, že jste jinak zdraví, tohle je opravdu maličkost:-)

Tony (Pá, 18. 5. 2018 - 07:05)

Odpříště však budu odpovídat jenom na příspěvky k tématu a ne na takové stupidní plky. Uvědomuji si, že když se opiji, tak to pak přeháním a nevím kdo je kdo, lidi mi nemají rádi. Proto se teď po vystřízlivění omlouvám Zkoumalovi za urážky a budu se chovat jako člověk, nebudu nadávat a sprostě se vyjadřovat. Budu přistupovat k diskuzi asertivně a s tolerancí, protože si uvědomuji důležitost obřízky jako lékařského zákroku. Zvláště se omlouvám všem lékařům za urážky. Váš dobrý Gin.

Tony (Čt, 17. 5. 2018 - 16:05)

Ty ji máš a stejně...Každý soudný ví, že Kolovrat a Realista je Zkoumal a "Vlasta" se též prozradil. Je tam též skryté napadání mé osoby AD HOMINEM od jednoho a toho samého individua, které se tu úplně odkopalo jako chorobný agresivní acucullofilní cirkumfetišista.

Na jednu stránku mě to nechává klidným. I z Martina čouhá zkoumalovina jako sláma z bot.

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 21:05)

Ano Martine, má vypatláno....Ve skutečnosti se jedná o báchorky, že se to v mladém věku lépe regeneruje. Naopak, komplikace jsou v raném věku daleko častější. Pan profesor Stehr, který musí po takových Dr Obřezávačích dělat kvantum reoperací o tom ví své.

Zkoumal (Út, 15. 5. 2018 - 20:05)

A s tím brečením a...Ano Martine, má vypatláno. Kdyby ti správně a včas pomohli obřízkou napravit nedostatek, který jsi musel řešit až v dospělosti mohli ti ušetřit všechny ty komplikace. A v raném věku i tělo daleko rychleji regeneruje. Kdyby obřízka byla tak špatná tak tu budou statisíce negativních zpráv, ale on to nemá ani podložené! Z vlastní zkušenosti můj kamarád se trápil s předkožkou do 17, o prázdninách šel sám do Motola kde mu udělali těsnou a nízkou obřízku, a po prázdninách už se chlubil, byl happy! A dnes, po mnoha letech, by to nechtěl jinak! Naprosto spokojený s obřízkou! Ano má jinou citlivost, ale šťastný partnerský život

Vlasta (Út, 15. 5. 2018 - 19:05)

Že ty máš trauma z dětství kdy ti ho přetahovali? Kdyby jak píše Martin se dělala obřízka 8.den jako to dělají Židé, nebyla by žádná traumata s přetahováním, roztahovaním, mazáním prostě by dopadlo vše to, co tě u chlapců tolik vzrušuje

Realista (Út, 15. 5. 2018 - 19:05)

Zmrzačující amputace...Obřízka není zmrzačující, pomáhá mnohým, a je zušlechťující! Zmrzačující je nechat prsty pod lanem v opilosti. Akorát ignoranti jako ty - honiči bez vztahu budou blábolit jak je předkožka skvělá. Skvělé je milovat a být milován a mít děti, ty to ale bohužel nikdy neoceníš neboť toho nejsi schopen

Kolovrat (Út, 15. 5. 2018 - 19:05)

Je plno takových, kdo kvůli...Ty ji máš a stejně nenávidíš, takže nevíme o čem meleš, a je daleko více těch, kteří jsou s obřízkou spokojeni a jsou o to více milováni na rozdíl od tebe, který poznal jen lásku k předkožce,a dodnes nemá ženu, protože si vystačí s předkožkou proto jí tu propaguje, a ty údajné "cos poznal" nevíme jaks je poznal, když tvrdíš že "nejsi" na chlapy (ale ty, co jsou na chlapecké předkožky, to asi tak vidí) a nechtějí to přiznat

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 07:05)

A s tím brečením a...Taky bys ho mohl mít kvůli obřízce v dětství méně citlivého než patu a teď bys tu psal úplně obráceně. Znám takové případy.

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 07:05)

A s tím brečením a...Rok po obřízce nic neznamená. To je krátká doba. Vím o takových, co byli rok po obřízce velmi spokojeni, jenže po pěti letech nadávali, že ho mají kvůli té obřízce méně citlivého než patu.

Martin (Út, 15. 5. 2018 - 06:05)

A s tím brečením a zbabělcem...vy máte opravdu v hlavě vypatláno, že? Nebrečím kvůli té operaci jako takové..ale kvůli těm zbytečným létům, kvůli bolestivým prvním sexuálním zkušenostem, kvůli nervům v pubertě atd..atd..atd..přitom stačilo už v dětství právě tak málo...

Martin (Út, 15. 5. 2018 - 06:05)

To je rychlost:-D právě že v mém případě se nejdříve čekalo (tak jak radite i vy)..poprvé jsem předkožku úplně přetahnul asi až v 11. To co tam vzadu bylo, byl hnus. Poté se začalo s těmi mastičkami. Na hygienu už mi stahovat šla, při erekci ale ne.. Teď je mi 24 a jsem rok po obřízce..a konečně šťastný a bez bolesti.

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 06:05)

Ono není všechno tak...Kdo brečí nad tím, že mu ta operace musela být dělána až v dospělosti, je v mých očích zbabělec.

David Garkisch, který se nechal dobrovolně obřezat až v dospělosti, pod vlivem svého příbuzného, lékaře s hlavou vymytou cirkumfetišistickou propagandou o tom píše:

CHIRURGICKÝ zákrok při obřízce není nijak složitou operací. Doporučí ji buď praktický lékař, nebo se lze objednat přímo v nemocnici – nejlépe na urologii. Obřízka se provádí buď při místní, či celkové anestezii a některé zdroje uvádějí, že dospělý muž může takový zákrok podstoupit dokonce jen ambulantně a odbelhat se domů.
Já jsem si v nemocnici poležel přes noc, protože v mém případě se lékaři rozhodli pro znecitlivující injekci do páteře, po níž jsem několik hodin necítil od pasu dolů vůbec nic, ale při zákroku jsem byl při vědomí (a trochu se nudil). Za patnáct minut bylo hotovo, a řeknu vám, že návštěva zubaře je nesrovnatelně bolestivější. Po deseti dnech mě čekala ještě kontrola u lékaře a rekonvalescence, na kterou jsem si dohlížel už sám. Zákrok znamená zhruba dva až tři týdny přestávky v sexu.
Lékaři ale tvrdí, že už po dvou dnech je možná opatrná masturbace. Stopy po jizvičce se ztratily do měsíce či dvou. A pocity? Neliší se příliš od toho, co jsem zažíval předtím s předkožkou, ale – ač je to otázka názoru – „oba“ jsme teď opravdu fešáci. Nezkusíte to taky?

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 06:05)

Ono není všechno tak...Zmrzačující amputace předkožky kvůli fimóze není vůbec nutná. Dnes existují moderní operační metody s plným zachováním předkožky.

Mimoto, předčasné a chybné stahování předkožky je škodlivé, protože to vede k patologické jizevnaté fimóze, kterou jinak než operací řešit nelze.

Vyděšení z fimózy způsobuje jizevnatou fimózu.

U kluků v době, kdy chodí do školky nebo do školy, kdy matka přehnaně myje pindíka, a ta nadměrná hygiena bývá často příčinou jizevnaté fimózy.

Možná, že si vzpomínáte:

" Vždy stáhnout předkožku dozadu a pod ním umýt, jinak...."

V případě, že už předkožka plachtí a lze stáhnout dozadu, tak je to pravda!

Je ale špatné, aby byla předkožka kvůli mytí násilně, protože se může roztrhnout. Ty drobné rány tvoří drobné jizvy. Ty jizvy jsou však zrádné. Stahují se dohromady a svrašťují se, a tak se může předkožka patologicky zúžit.

Taková "doporučení" jako: "Musíš znova a znova zkoušet stahovat předkožku dozadu, jinak budeš muset jít na operaci", není nic jiného než zbytečné strašení a způsobují více škody než užitku.

Nic proti mámě! Ona si myslí, že je to tak určitě dobře. V tomto případě je ale "dobře" bohužel špatně. Zde je video pro mámu, ze Švýcarska:

Více zde: https://www.obrizka-chlapcu-cz0.cz/news/problem-zvany-fimoza/

Martin (Út, 15. 5. 2018 - 05:05)

Ono není všechno tak černobílé. Třeba já bych byl raději, kdyby rodiče nečekali a nechali mě obřezat hned v dětství....ušetřili by mi hodně nervů, bolesti v pozdějších letech..a hlavně by mě ušetřili od operace až v dospělosti, která stejně i přes všechny rady s mastěmi a roztahovaním přišla...

Tony (Út, 15. 5. 2018 - 00:05)

Nechci tě podceňovat,ale...I taká tu byla. Jakási Slověna Radka.

Bohouš II (Po, 14. 5. 2018 - 23:05)

Někdy je opravdu těžké počít, donosit a porodit zdravé dítě fyzicky a mentálně, když vám chybí růžová košile. Je třeba "zharmonizovat" celý organizmus. Není to lehká záležitost, ale jde to. Vím, jak je toho možno dosáhnout. Je to třeba řešit individuálně, neboť okolnosti bývají různé. Pokud máte důvěru, můžete mi napsat na adresu: [email protected] Sdělím Vám svůj názor na pink košile podrobněji.

luci (Po, 14. 5. 2018 - 23:05)

Já tu řeším...Nechci tě podceňovat,ale proti lidské hlouposti to ještě nikdo nevyhrál,je věčná .Asi před třemi lety jsem mluvila s jednou matinkou,která nechala synkovi odstranit předkožku protože je penis s úplně obnaženým žaludem více erotický.

Reklama

Přidat komentář