Reklama

Obřízka

Tony (Út, 5. 6. 2018 - 13:06)

tak si běž udávat,...Když něco nějaký doktot předepíše, tak to vůbec neznamená, že nebyla jiná volba. To nepochopí pouze vymaštěnec.

Tony (Út, 5. 6. 2018 - 00:06)

tak urážení a napadání,...Tak dej odkaz, kde jsem něco takového napsal. Nic takového nenajdeš. Vyhrožuješ mě pochybnýmí aktivisty? Ale i na těch stránkách pro kluky, kde též dělám osvětu tě samotní gayové označili za vyšinutého trolla. Tam si proti mě nedovolíš ani miligram. Jen tu si dovolíš, na jediném místě na celém českém internetu, protože cítíš, že zdejší redakce úchylovi tvého nehorázného kalibru dává zelenou.

Tony (Po, 4. 6. 2018 - 22:06)

nulovou hodnotu pro mě...POUZE tlumočím názory lékařů s profesorským titulem. Proč řádíš jako křivák pouze tu na doktorce a jinde na českém netu si to vůbec nedovolíš?

Poněvadž redakce doktorky nevymazala to, jak jsi mě napadl, tak můžu dát konečně trestní oznámení, aby se v tom též vezla, i když tomu jsem se chtěl po celou dobu vyhnout. Holt, nic jiného mi nezbyde.

Možná, že kvůli tomu zajde a bude zničen i zcela jiný server.

no (Po, 4. 6. 2018 - 21:06)

Takový člověk je v...nulovou hodnotu pro mě nemají odborné názory lékařů, ale hospodské tlachy, nevybíravé urážení - ostatních diskutujících, ale i nepřítomných lékařů i ideologický aktivismus..

Zkoumal (Po, 4. 6. 2018 - 19:06)

Čau Gine,

přišel jsem...Ahoj Martine, to je potěšující zpráva od konkrétního čtenáře, kladně hodnotící zákrok obřízky. Asi jsi byl posledním mohykanem, neboť ostatní už dávno byli zapuzeni. Nicméně máš pravdu, že tvůj život se změnil k lepšímu, a už není co řešit. Jsou muži kteří obřízku potřebují ze zdravotního hlediska a jiní z různých jiných důvodů a nelze se proti ní stavět obecně negativně. Když ji někdo nechce ať si jí nedělá, je to jeho volba, ale ať nevnucuje svoje názory jiným, neboť pak je tu za de*ila Hodně štěstí!

martin1996 (Po, 4. 6. 2018 - 18:06)

Čau Gine,

přišel jsem se rozloučit. Už s tématem obřízky na internetu končím. Přeju hlavně zdraví. Můj život se díky obřízce změnil o hodně k lepšímu, takže nemám už zapotřebí tohle řešit a už mě to ani nebaví. Měj se dobře. :)

Tony (St, 15. 3. 2017 - 23:03)

Podstatný je konec jejího příspěvku:

moje kamarádka je vydatá za žida, kterého rodiče z náboženských divodu obrezali a popisovala, jaké má problémy v sexu, nemuže dosáhnout orgazmu, styk muže trvat až hodinu a ona má pak problémy se sliznicou, orální sex nepoznají, protože on na jemný dotyky jazykem a perami vubec nereaguje, sliznicu ma hrubou a necitlvou a nejde to už nijak vrátit spátky!

Takže jděte do řiti s tou zvrácenou cirkumfetišistickou propagandou.

čus (St, 15. 3. 2017 - 22:03)

Žadny strach chlapi ,obřizku jsem podstoupil před rokem z duvodu uzke předkožky a nasledne praskani takže jeden šuk pak bolesti až se to zahoji zas to same až pak urolog jasne navrhl obřizku.mužu jen a jen doporučit,sex ted super hygiena taky no nema to chybu.

Tony (Ne, 3. 6. 2018 - 14:06)

přitom tu obřízku...Není to medicinsky doložený fakt. Ve skutečnosti se jedná o grandiózní podvod, který je naprosto kontaproduktivní. Ke všemu jsou oběti upláceny stravenkama.

Tony (Ne, 3. 6. 2018 - 14:06)

Souhlas Jahoda! Obřízka má...Takový člověk je v těžkém střetu zájmů, takže tvrzení takového Dr Obřezávače má pro mně váhu nulovou. Pro mě má těžkou váhu pouze to, co tvrdí poškození obřízkou. Ty ses tu odkopal a dle svému zaměření na obřezané muže jsi též v těžkém střetu zájmů. To co píšu je z díla lékařských autorit s profesorským titulem.

Vojta (Út, 14. 3. 2017 - 18:03)

chlapy nebojte se toho, ani to nebolí, patner už na tom na podzim byl, přemluvila jsem ho. V létě v Chorvatku viděl, kolik mužů to má, většina mužů má žalud hezky odhalený, ne s tou kůžičkou. Začal si sice nechávat kůžičku vzadu, pěkně se mu opálil i žalud, ale měl tam takový límeček. Teď to má hezky pryč, jizva skoro není vidět, do léta to zcela zmizí. Je to i lepší pro hygienu. Já bych si taky připadala trapně, kdybych na pláži nebyla vyholená dohladka, u mužů je to samý obřízka.

Zkoumal (Ne, 3. 6. 2018 - 09:06)

i když ale na druhou stranu...Souhlas Jahoda! Obřízka má své klády a slovo odborníka, který má za sebou tisíce obřízek jednoznačně má váhu. Takže názory nějakého mantáka, kterej zbabrá i uzel na laně má hodně daleko do toho aby posuzoval jako neobřezanej obřezané, a už vůbec ne akademika Putnu.

Tony (Po, 13. 3. 2017 - 19:03)

Nebudeme .... nechceme a...Jseš vedle. Jeden ostrý Vojta teď píše i na emimino. Myslím si, že je to ten samý, co teď píše i sem.

Steve (Po, 13. 3. 2017 - 17:03)

Nebudeme .... nechceme a žádáme tě abys používal POUZE jeden jediný solidní nick. Pokud chceš vystupovat solidně, tak to tak prosím udělej. Jinak budeš naopak působit velmi nevěrohodně a falešně. Tak si vyber, je to na tobě.

(Já tady taky nemám kopu nicků) Navíc je to zakázané na všech diskuzích obecně ... Pokud toto není napsáno ve zdejších pravidlech, tak je to velká chyba a nedostatek. (nesplňuje to standarad)

Tony (So, 2. 6. 2018 - 04:06)

tedy nic ve zlém milý...Ve všech oborech jsou černé vrány. Mnohé černé vrány mají titul MUDr a a ke všemu i titul profesorský.

Nemusí se jednat pouze o medicinu. Dle všeho má jalový profesorský titul i M C Putna a vůbec se nedivím panu státnímu presidentovi, že se také maškarády odmítl zúčastnit.

Jahoda (So, 2. 6. 2018 - 01:06)

Mezi urology je mnoho...tedy nic ve zlém milý Tony,ale pokud lékařskou pomoc,potom radši k cirkufetištu s vysokoškolským vzdělání MUDR než aktivitu bez lékařského vzdělání.
Teda já jahoda třeba vím,že na tyto odborníky asi mít nebudu,mají vyšší vzdělání a jsou hlavně profíci v lékařském oboru.
Jak se do toho stavíš ty?

Tony (Po, 13. 3. 2017 - 06:03)

Ty seš Tonyho žák nebo...Ještě budete rádi za umírněného gina.

Steve (Po, 13. 3. 2017 - 02:03)

Proč bych měl držet ... ? Naopak, je zaotřebí vše řádně probrat.

Steve (Po, 13. 3. 2017 - 01:03)

Ty seš Tonyho žák nebo snad spolužák? :-D

7777777777 (Ne, 12. 3. 2017 - 20:03)

OBŘEZÁVAČKÁM DĚTÍ KVŮLI HPV DOPORUČUJI NAMLÁTIT DO HLAVY SEKEROU:

Kluci potřebují vakcínu HPV taky. Tady je důvod, proč:

Každý rok ve Spojených státech kolem 11.000 mužů dostane rakovinu způsobených lidským papilomavirem (HPV) infekce. HPV infekce může způsobit rakoviny konečníku a konečníku, úst / hrdla (hltanu) a penisu u mužů.

Případy anální rakoviny a rakoviny úst / hrdla jsou na vzestupu. Na rozdíl od rakoviny děložního čípku, nejsou k dispozici žádné screeningové testy na těchto rakovin, takže jsou často zachyceny v pozdější fázi, kdy jsou obtížně léčitelné.
Mnohé z těchto nádorů způsobených infekcí HPV u mužů i žen, lze zabránit očkování proti HPV. HPV vakcinace je doporučena lékaři a ostatními zdravotnickými odborníky pro chlapce i dívky ve věku 11-12.

11000 OBŘEZANCŮ S NÁDOREM, OBŘÍZKA JE FAKT VELICE ÚČINNÁ METODA ......

Reklama

Přidat komentář