Reklama

Obřízka

hele, asi bych (Ne, 17. 6. 2018 - 08:06)

Re: Hnutí WTF?? Že by ilumináti? sientolologové, Greenpeace? GLBT? Nebo dokonce komunistické hnutí ? V Blesku občas píší o různých hnutích ...třeba o "Jiskřičkách " ..

Tak tohle je silně mimózní, o aktivitách scientologů,greenpeace (a podobných zelených klonů),LGBT vůbec nepochybuj, byť "ti je tady asi z fleku nedokážu" (musíš si to dohledat sám.., ale ke všeobecnému rozhledu to patří.., o nich vědět.)
Komunistické hnutí - no naštěstí asi minulost.. ale kdysi byli dobře zorganizovaní.. (Internacionály, Kominterny).

No jinak "ad předkožky" - "Já ti nevím Karle.., ale dokážu si představit, že se z toho, podobně jako z tetování či piercingu
může stát módní záležitost .." kterou "kdo prostě nemá - neviděl svět". To je úplně možný.Taková už je doba.

Pravdomluvec (Ne, 17. 6. 2018 - 07:06)

Žádané pro estetiku...Nech keců od odkopávávní, opravdu nikoho nezajímá tvá úchylka. Sám píšeš, že jsi JEN JEDINÝ, v celé ČR, kdo něco takového tvrdí!!! Což jednoznačně dokazuje že JE TO ZHOVADILÁ ÚCHYLKA

1) jdeš na zeznamku GAY a napíšeš -
"Nejsem tu z důvodu, abych se s někým z vás seznamoval, o to jako heterák nemám vůbec ZÁJEM"
TO MŮŽE UDĚLAT JEN DEBIL
TAKŽE JDEŠ PRUDIT - jako na všech fórech

2)"Více než před půl rokem jsem se však seznámil s určitými nepěknými skutečnosti a to mě přimělo, že jsem se před čtvrt rokem stal členem určitého hnutí. V ČR jsem jak to tak vypádá zatím SÁM!!!
TAKŽE POMATENEC který patří do CVOKÁRNY

3) a tak jsem prozatím napojen na jednu francouzko - německou skupinu. To hnutí je zcela politicky a nábožensky neutrální a je také zcela neutrální k tomu, jakou kdo má sexuální orientaci. (jinými slovy - MŮŽE BÝT
skupina pedofilního zaměření)

4)"Pro drtivou většinu z vás to budou zcela neznámé informace, jako byly pro mne zcela neznámé ještě před půl rokem pro mě.

Každého, kdo se se mnou pokusí jakkoliv komunikovat mimo téma mé osvěty bloknu a už mi nic nenapíše-
gin"
A KDO S TEBOU NEBUDE Souhlasit, ABY TAK KRMIL L A PODNECOVAL TVÉ ZVRÁCENÉ CHOUTKY TOHO BLOKNEŠ
PŘESNĚ TO JE POTŘEBA UDĚLAT S TEBOU

Reakce no to byly ty samé co kdekoliv jinde :
Halaburda :, "TY JSI ÚPLNĚ VYPATLANÝ"
JirikK : "A ještě je to šílenej úchyl."

Martin (Ne, 17. 6. 2018 - 07:06)

To Pamatuji:
pod tohle se klidně podepíšu.... také mi obřízka pomohla... někdo, kdo ty problémy s předkožkou anebo i uzdičkou nezažije, nepochopí...

Steve (Pá, 15. 6. 2018 - 15:06)

Jen blázen řeší obřízky či neobřízky dle nějakého rituálu, náboženství apod ... Z obou táborů jsou to blázni.

Je to problém jako jakýkoliv jiný ... Když je nutný zákrok, tak je prostě nutný. Když není, tak to neřeším a těším se s plné správné funkčnosti.

Tony (Pá, 15. 6. 2018 - 09:06)

Shlédněte záznam z dnes...Toto může zaregistrovat pouze velmi agresivní cirkumfetišista.
Na těch fotkách je toho opravdu "hodně" vidět. Takže nic jiného než další stupidní cirkumfetišistická propaganda.

N0 (Pá, 15. 6. 2018 - 05:06)

Shlédněte záznam z dnes už ani ne tak mimořádné akce, protože obřízka je life style.
Stovky nahých a obřezaných účastníků kteří se účastní "London Naked Bike Ride" projíždí přes Piccadilly circus on June 9 2018, London, UK
https://mobile.twitter.com/teamhelmet_uk?lang=cs
Prostě se podívejte, posuďte sami a napište, zda-li vám ty "spousty obřezaných" připadají,všichni zoufalí, zmrzačení, rodiče nenávidící a téměř na pokraji sebevraždy? Nic méně pan Tchoř vám to bude tvrdit.

Tony (Pá, 15. 6. 2018 - 00:06)

Cool tvrzení o kožkách ,...Dvacet let po Taylorovi? Učí vás z předpotopních učebnic.

N0 (Čt, 14. 6. 2018 - 23:06)

Mistře Zkoumale, jaké...Hnutí WTF?? Že by ilumináti? sientolologové, Greenpeace? GLBT? Nebo dokonce komunistické hnutí ? V Blesku občas píší o různých hnutích ...třeba o "Jiskřičkách " Ale nejhorší asi bude hnutí kterým trpí mnozí, ano je to hnutí dráždivého střeva! A už ho máš asi pěkně široký. Tak se laskavě angažuj na stránkách HNUTÍ, a ne tady, tady není ANO, tady je doktorka.

ty brďo (Čt, 14. 6. 2018 - 22:06)

kopčím tu další email,...tak za prvé, Chobot není MUDr, ale jen léčitel. To za prvé. Za druhé, když někdo z recese napsal legrační příspěvek, tak readakce se asi pokálí po hlášení jednoho udavače? Příspěvek zcela evidentně není míněn vážně, to pozná, slovy pana prezidenta, i naprostý idiot.

Maty (Čt, 14. 6. 2018 - 20:06)

Zkoumale, žádného...Cool tvrzení o kožkách , na které mě upozornil kámo z améru, prostě mega good a obřezanej týpek :fabuloval Mr. Stewart D. /překlad /
"Jako student medicíny mohu říci, že nás o předkožkách nic neučí. V mé učebnici anatomie je předkožka zmiňována ve dvou řádkách :
Je to kůže, která je složena na sobě ve dvou vrstvách a je spojena kolem glans penisu;
A druhý řádek říká: je to kůže, která se obvykle odstraňuje během cirkumcize.
A to je vše, co je v celé učebnici anatomie o předkožkách. "
Stewart B, MD

Ládina (Út, 12. 6. 2018 - 12:06)

Milá...Ráda bych zde udělala osvětu a připoměla ti autenticitu názorů na tebe. Celou dobu jsem tvým názorům věřila. Nahlodal mne však zdejší Zkoumal. Byl to právě on,kdo nás tu upozornil na tvé opravdové zájmy a názory. Proto ho nenávidíš, že tě rozkryl včetně tvých nesčíslných přezdívek, které používáš. Proto jsem si vše ověřila i na seznamce Nakluky a ejhle :Ondras29,
Fake profil, není Němec, ale žije v CZ.
Nahlásit, JirikK, mladý kluk cos mu asi provedl, když o tobě píše :
A ještě je to šílenej úchyl.
Nahlásit,
A tohle to vysvětluje :Mr.No (21)
Starej anal :D co dela, ze je hetero,
Dale Halaburda
Ty jsi uplne vypadaly..,
Je zajímavé, že to jsou všechno mladí kluci do kterých ty neustále ryješ a nám TADY LŽEŠ, ŽE DĚLÁŠ Osvětu?
Protože, kdybys dělal osvětu, tak by ti děkovali a nepsali, že jsi šílenej, vypatlanej úchyl a starej anál. A navíc tam máš několik přezdívek.Jsou všechny, jak ty to nazýváš, okopčeny, jako důkaz o tvých opravdových záměrech.
A pro jsem ráda, že moji kluci mají obřízku, ale to mne je před tebou neochraňuje. Budu apelovat na ostatní matky, aby si dávali na tebe opravdový pozor! A tady na anonymní doktorce obzvlášť. Který normální chlap leze na vlákna líbí se mi kastrovani muži a pak si píše a rádí maminkám, jaké je nejlepší spodní prádelko pro nezletilé chlapce.

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 16:06)

Typické strašení tak jak...Nevím vo co go, nemám televizi.

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 16:06)

Typické strašení tak jak...Žádné typické strašení. Na stránkách pirátské strany jeden spokojen osmadvacetiletý muž píše, že kvůli nedobrovolné amputaci předkožky v jeho deseti letech o té sebevraždě uvažuje. Znám jiné takové případy. Ve třinácti letech může být kluk spokojen ale záhy může zjistit, že byl obelhán. V lepším případě se jeho hněv obrátí pouze vůči "chamtivému doktorovi", jak píše jinde šestnáctiletý účastník Cripled ale znám případy, kdy se pak nenávist tvrdě obrátí proti matce, jak píše David L. Gollaher. U Gollahera jako u žida střet zájmů v tomto být nemůže.

Zkoumal (Po, 11. 6. 2018 - 15:06)

Průměrný věk, kdy jde...Typické strašení tak jak ho to vyčetl na netu od intaktivistů, nejen učení k nenávisti ale už dokonce i sebevražda? Člověče nepsal jsi příběhy do "Tabu"? Jestli ne, tak pak jsi ten pravý do budky nebo do seriálů na TV Bramborov!

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 15:06)

K příspěvku "Laďky".

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 15:06)

Ještě k příspěvku "Lenky". Fimóza není důvodem k amputaci předkožky. Takové řešení je UBLÍŽENÍ NA ZDRAVÍ. Nestudoval jsem přímo medicinu ale toto mám od profesora Maxmiliana Stehra, přednosty Dětské urologické kliniky v Norimberku.

Agar (Po, 11. 6. 2018 - 14:06)

Syna jsem nechala obřezat v...Vidíš Gine, tak tohle je příkladný přístup správné, ženy, která ví co je prospěšné! A jak si můžeš přečíst oběma to vyhovuje a ne že něco někde slyšela na netu. Nezbývá nežli parafrázovat Babičku,"... Správná to žena! "

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

To bylo k příspěvku s nickem "Laďka".

Tony (Po, 11. 6. 2018 - 12:06)

Napsal jsem to už včera, jenže mi to bylo smazáno. Od jisté doby si své příspěvky zálohuju. Takže:

10.6.2018 22:30
Po přečtení prvních pár řádků jsem měl svůj příspěvek rozepsaný zcela jinak. Jenže jsem se podíval na příspěvek celý a hned jsem mohl to rozepsané smazat. Hned mi bylo jasné, že se jedná o další fejk acucullofilního cirkumfetišisty Zkoumala.
...............................................................

Aby se asi neřeklo, že admin je podjatý, tak smazal i následný příspěvek s nickem Zkoumal, na nějž jsem reagoval, že teď je Zkoumal pouze dvojka, protože ho nick no v licoměrnosti mnohonásobně překonal. Nick no tak evidentně jednal z ješitnosti.

Laďka (Ne, 10. 6. 2018 - 19:06)

Píšu to už po...vážený pane, já Vás neznám a na Vašich názorech mi nezáleží. Jednala jsem na radu lékařů, naopak oni tu obřízku navrhovali dříve, ale já jsem to stále odkládala, jestli to nepůjde časem lépe. Nešlo nic a víc už jsem syna trápit nechtěla. I u mladšího to bylo s doporučením lékařů.

Koukala jsem, co tu píšete i jinak a musím jen dodat, na Vašem názoru mi nezáleží, píšete bláboly. Tak si to pište, ale já se budu řídit názory odborníků a ne šarlatánů a podvodníků nebo já nevím koho.

Pokud by měl vážné výhrady lékař nebo jiný odborník a nějak bych pochybila, tak nad tím bych uvažovala. Jestli jste psal, že jste měl těžké dětství, tak to chápu, ale svoje psychické problémy byste měl řešit u odborníků a ne si vylévat zlost a nenávist na druhé lidi. Blábolům, jak někdo kvůli obřízce spáchal sebevraždu. Asi třetina mužů na světě je obřezávaná, nijak to nevadí, nenechám se dojmout. Samozřejmě nejsem pro barbarské obrízky, kde to dělá nějaký africký čaroděj rezavou břitvou. A navíc u mých dětí šlo obřízky ze zdravotních důvodů. Směju se, jak někdo si myslí, že tomu lépe rozumí jak lékaři, přitom ze psaní je jasné, že o medicíně nic nevím a na fakultě nebyl ani jeden semestr.

Reklama

Přidat komentář