Reklama

Obřízka

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

My nechali kluky obřezat, náboženské důvody, prarodiče by nám to neodpustili. Jsou všichni tři v pořádku.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

Tak je to vcelku logické, ...Nejdřív napíše fejk a zneužije jméno Martina a pak píše jako Zdena, individuum, který se tu sám odkopal, že je na obřezané hošíky.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

A co nepodražilo? Máslo už...Kvalitní obřízku nikdy neprovede urolog ale pouze plastický chirurg. Proto tu pan no jmenoval toho primáře Monitora.

Jinak, Zkoumale, zase tvé úchylné sny, které jsi napsal jak pod svým nickem, tak pod nickem Zdena, z kterého zkoumalovina jen čiší.

luci (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

Tak je to vcelku logické, ...Ano těsná obřízka se dělá jen kvůli erotice efekt optický je zaručený některé ženy pohled na takto modifikovaný penis stimuluje ale mimořádnou potenci to neznamená.

Uf... (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

6:26, 7:18...to je hodně slabý. Na se nikdo nechytí.

Zkoumal (Út, 24. 7. 2018 - 07:07)

Podražil, ještě loni to u...A co nepodražilo? Máslo už taky dnes není pro každou hubu. Holt kvalita se platí a pan doktor má třeba rád máslové croissanty z opravdového másla z Francie.. tak přihodil pade, proč by to měl dělat za dáčo, když dnes tolik žen i u nás dává přednost obřezaným mužům? Poptávka po kvalitní obřízce roste a čím více pan doktor obřezává, tím je lepší, znalý aby mohl vycvičit svůj vlastní tým obratných urologů k pokrytí poptávky po obřízce.

Zdena (Út, 24. 7. 2018 - 06:07)

.. má právo o obřízce...Tak je to vcelku logické, žena dítě odnosí a porodí a dále rozhoduje o jeho osudu, aby ho připravila k manželství a ví a zná kvality, jaké má obřezaný samec.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 05:07)

odkaz na MUDr Sokola...Podražil, ještě loni to u něj bylo za dvě stě padesát éček. Holt nenasytnost, padesát éček jen tak na stromě bez majitele neroste.

Steve (Po, 24. 4. 2017 - 18:04)

Ono je to na musulmanech...Ale houbelec, inteligence nemá nic společného s předkožkou.

Bože můj, ty už jseš taky vážně nemocnej těma obřízkama, to je neskutečný!

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 00:07)

Dle mne byl zpočátku příspěvek "Ronana" fejk od našeho úchylného cirkumfetišisty s nickem Zkoumal.

Proč se trmácet do Trenčína, když se to dá v Praze provézti mnohem levněji.

Lukáš, webaster tohoto webu je v mých očích velice solidní, sám se nechal ze své vlastní vůle obřezat, a poté přesněji přeobřezat.

Na svých stránkách má o referencích.

https://obrizka.webnode.cz/diskuse/kam-za-obrizkou/

Mně tu nejvíce irituje pan "no", mistra Zkoumala zcela vynechám, jehož příspěvky jsou zcela manipulativní a nevěcné, byť se na oko ohání lékařskéma autoritama, jako ke například primář Monitor.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Vlastně celý Turecko musí...Erdogana pochválil bývalý hradní kancléř za Klausa - Weigl.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Tak gyros, jo od OBŘEZANÝHO...Turci nedělají gyros. Ten je z vepřového masa a to byla řecká obbčerstvenka.

Mimoto stará řečtina má pro vopižlance výstižné slovo.

Starořecky se to řekne HO KOLOBOS, což doslova znamená TEN ZMRZAČENÝ.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Vlastně celý Turecko musí...Ono je to na musulmanech vidět. Jsou kvůli vopižlání ztraumatizovaní a tak se chovaj dětinsky. Amíci jakbysmet. Takový Ronald Reagan vopižlanej nebyl, a také jako president něčeho dosáhl.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Vlastně celý Turecko musí...Ono je to na musulmanech vidět. Jsou kvůli vopižlání ztraumatizovaní a tak se chovaj dětinsky. Amíci jakbysmet. Takový Ronald Reagan vopižlanej nebyl, a také jako president něčeho dosáhl.

Tony (Po, 24. 4. 2017 - 08:04)

Hmm, děláš z toho koukám...Neměla ho co mrzačit. O tom může rozhodnout pouze majitel toho penisu.

Začátkem února jsem dostal tento email:

Dobrý den,
náhodou jsem na jednom diskuzním fóru našel odkaz na dokument z produkce dánské veřejnoprávní televize DR2, který se zaobírá příběhem jednoho muže, který byl jakožto malý židovský chlapec obřezán, s čímž v dospělosti nesouhlasí. Dokument je opatřen volitelnými anglickými titulky. Nevím, jestli jste ho už neviděl, ale napadlo mě, že jakožto intaktivistu by Vás to mohlo zajímat.
https://youtu.be/SLGX-77v-uI

S pozdravem,
Tomáš

Na tom, že po takové nedobrovolné koupeli udělám překlep ve slově Kolín, není žádného divu.

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

A ještě mi tak napadlo, a...Turecko a jeho lidská práva- vzor pro čr.

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 00:04)

Muslimové a židé vědí, proč jsou obřezaní, takže to rozdychaji lépe. Mnoho židů se samozřejmě neobřezava a naopak proti tomu bojuje. A jestli chceš dávat muslimy Čechům za příklad, tak asi u moc lidi neuspěješ.

Tony (Po, 23. 7. 2018 - 11:07)

musíš skočit na každou...Pravá Martina tu napsala, že ten příspěvek je fejk. Čí asi?

jo jo (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

A ještě mi tak napadlo, a...Vlastně celý Turecko musí mít traumata..

Tomu se říká polytrauma a najdeš to pod heslem Erdogan. I když v něčem mě imponuje - jak si s těma "eurosráčema" v Brusselu vytírá prdel..

tak to bylo tr (Ne, 23. 4. 2017 - 23:04)

Tak gyros, jo od OBŘEZANÝHO...Ty a malej Adolf jste měli voba štěstí v tom, že vás z tý vody vytáhli...

:-)

Mám Tonyho rád, ale tohle sedí...

Reklama

Přidat komentář