Reklama

Obřízka

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 20:07)

Tři ze sedmnácti je velký...Moc nechápu, co to tady kopíruješ. Rozhodli jsme se podle víry rodin, věděla jsem do čeho jdu. První syn byl obřezán 8 den vpřed nemocnici, potom byla oslava. Dvojčata byla obřezána na konci 6 měsíce. A ne mléko jsem neztratila, kluci byli vjsme pohodě, dali jim na to znecitlivující gel.

Steve (Út, 25. 4. 2017 - 16:04)

Vážný nedostatek..."Vážný nedostatek inteligence má hodně společného s předkožkou dětí."

:-DD A tento blábol ti řekl prosímtebe kdo ... Je to naprostá hloupost a nesmysl. Já bych řekl, že ti ta inteligence a logika někam totálně uletěla.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Ukósla jim to zároveň s...Pochybuju, že šlo o musulmanské prarodiče.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

U židůse to normálně dělá osmý den po narození. Jde o bestiální jednání vůži miminku. Jedna židovská matka o tom svědčí:

„Křik mého dítěte se mi vryl do kostí a rozedíral mou duši. Jeho výkřiky zněly, jako by byl vražděn. Ztratila jsem mléko.“

Miriam Pollacková, židovská žena, která píše články proti obřízce chlapečků

sardanapal* (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

A v jakém věku jsi jim to...Ukósla jim to zároveň s pupeční šňůrou , jako správná Beduínská žena ...

luci (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

18 2x 16, to už nejsou...A v jakém věku jsi jim to nechala udělat?

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Dnes mi vytrhli osmičku. A...Srovnáváš nesrovnatelné.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 18:07)

Tři ze sedmnácti je velký počet. Vše tomu nasvědčuje, že tam u vás řádí MUDr Obřezávač. Dle Dr. Jacoba ?stera potřebuje v 18 letech chirurgickou úpravu předkožky maximálně 1 až 2 kluci ze sta.

U vašich synů je na vině toho zmrzačení náboženské tmářství.

Oni fanatičtí bigotní viktoriánští doktoři moc dobře věděli, když tu obřízku v druhé polovině devatenáctého století zaváděli, že se jedná o zmrzačení, které má omezit sexuální prožitky muže.

Věděl to moc dobře i středověký židovský lékař Mojžíš Maimonides. Napsal k tomu:

"Věřím, že jedním z důvodů pro obřízku je snížit spolužití a oslabit pohlavní orgán s cílem omezit jeho činnost a to co nejvíce....Skutečným cílem je způsobit tělesnou bolest tomuto údu, která neublíží jeho nejpotřebnější funkci a neznemožní plození, ale snižuje vášeň a nadměrný chtíč. Že obřízka oslabuje touhu a snižuje potěšení je něco, o čemž nelze pochybovat. Protože pokud hned po narození tento úd krvácel a ztratil svůj kryt, je tím nepochybně oslaben."

Že je tato myšlenka stále platná svědčí poznámka jednoho mohela z roku 2012:

"Předkožka obsahuje vysoce vyvinutou nervovou strukturu a je bohatě prostoupena smyslovými receptory, které jsou nesmírně důležité při pohlavním styku a napomáhají orgasmu u lidí.....

Je zřejmé, že obřízka je značka, která napomáhá mírnit trendy, jak by řekl Freud, sexuální impulzy, které jsou nám vrozené. Cílem není, aby se těm impulzům zabránilo, ale aby byly omezeny. Toto odříznutí předkožky dává dítěti možnost, aby se lépe duchovně rozvíjelo a v budoucnosti mohlo vést morálnější život."

Žel, i v dnešní době se najdou krkavčí matky, které z tohoto důvodu nechají zmrzačit pohlaví svých synů.

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 17:07)

Nezvratná amputace...Dnes mi vytrhli osmičku. A necítím se zmrzačená. Co to blábolíš?

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 17:07)

Synové nejsou zmrzačení....Nezvratná amputace nejcitlivější části těla j z materiálního hlediska vždy ZMRZAČENÍ!!!

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 17:07)

malé opižlance, che che che...18 2x 16, to už nejsou malí. Kamarády to zajímá, vědí, že jsou obřezaní. Z 17 co jich hraje házenou je jich obřezaných 6 (z toho 3 naši kluci).

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 16:07)

Kdybys nebyla podělaná...Synové nejsou zmrzačení. Prarodičů si nesmírně váżíme.

Stena Žitochleb (Út, 25. 4. 2017 - 12:04)

Tajemství Daniela Landy vám dá odpevěďi na všechny otázky (několikrát se tam mihne i Landova předkožka)

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 15:07)

Já jsem pouze přispěla k...Kdybys nebyla podělaná před prarodiči, tak by tví synové zůstali kompletní a nezmrzačení.

Pouze asi jedno procento českých židů je obřezáno.

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 14:07)

Náboženské tmářství je...Já jsem pouze přispěla k tématu. Na historii jsem se neptala.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 12:07)

My nechali kluky obřezat,...Náboženské tmářství je kapitola sama pro sebe. Naštěstí je mnoho osvícených židů, kteří řekli vůči mrzačení pohlaví amputací předkožky jasné NE!!!

Už od poloviny devatenáctého století osvícení židé brojili proti té obřízce jako proti barbarské zhůvěřilosti. Uvedu tu pár význačných jmen.

Theodor Herzl - zakladatel moderního sionismu - svého syna Hanse obřezat nenechal
Sigmund Freud - zakladatel moderní psychoanalýzy - své dva syny obřezat odmítl
profesor Wilhelm Reich - psychiatr
profesor Richard Schwarzman - dětský psychiatr
profesor Ronald Goldman - dětský psycholog
profesor Paul Murray Fleiss - dětský lékař, svého času nejoblíbenější dětský lékař v Los Angeles, který ošetřoval děti mnoha holywoodských celebrit.

V našem prostoru je nejznámějším odpůrcem obřízky Jerome Segal, který je členem židovské náboženské obce ve Vídni a působí jako profesor historie na pařížské Sorbonně.

Osvícení náboženští židé nahrazují bestiální zmrzačující obřad obřízky bezbolestným nekrvavým obřadem Brith Shalom, při kterém je novorozenec pouze mazán na tělíčku olejem. Já budu vždy na straně osvícených lidí a nikdy nebudu na straně fundamentalis­tických náboženských tmářů.

7777777777 (Út, 25. 4. 2017 - 01:04)

PŘEDKOŽKA NENÍ OBAL CUKROVÍ, ONA JE CUKROVÍ. Doufám, že překlad je správně, aby se náhodou neobjevila sebemenší připomínka :-D

7777777777 (Po, 24. 4. 2017 - 23:04)

Ale houbelec, inteligence...Vážný nedostatek inteligence má hodně společného s předkožkou dětí. Poskytnutí dítěte k mrzačení genitálií a prodeji části jeho těla, která mu byla za použití násilí amputovana a odcizena. Navíc ho nechá znásilnit pedofilním sadistou. Super start do života. Fakt žádný trauma nehrozí, ale ti muži jsou pak každému ukradený

Ivana (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

My nechali kluky obřezat, náboženské důvody, prarodiče by nám to neodpustili. Jsou všichni tři v pořádku.

Tony (Út, 24. 7. 2018 - 09:07)

Tak je to vcelku logické, ...Nejdřív napíše fejk a zneužije jméno Martina a pak píše jako Zdena, individuum, který se tu sám odkopal, že je na obřezané hošíky.

Reklama

Přidat komentář