Reklama

Obřízka

Aha (Pá, 28. 4. 2017 - 08:04)

Trump Says Uncircumcised Men are Un-American and Smell Bad 0:)) hahaha

Petra (Pá, 27. 7. 2018 - 09:07)

Staré rakve nad...Zdravím Vás. Chci se podělit o zajímavou zkušenost. Náhodou jsem potkala starou kamarádku a tak jsme šli na kavčo. V Praze byla s přítelem a synem na obřízce! A to mě dostalo. Tak jsem se jí vyptávala. Ani jsem netušila, jak jednoduše lze dnes zařídit obřízku. Stačí otevřít stránky kliniky GHC, najít objednávkový formulář, jméno a příjmení, email a předmět - obřízka. Zvládne to každý rychleji nežli objednávku na Amazonu. Vyplní formulář a využije prázdnin. A teď mám o čem přemýšlet! Co vy na to?

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

Muslimů se to v čr opravdu moc netýká, spíš obětí toho co je napsáno výše.

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

A od kdy máš na cukroví,...V čem máš problém s Tonyho stránkami? Takových stránek a lidi, co se tomu tématu věnují jsou ve světě desetitisíce. Jenom v ČR- ráji pedofilu, incestu a psychického a sexuálního zneužívání dětí jede všechno tak, aby se nikdo nic nedozvěděl, nic se neevidovalo a kšefty se hrnuly dál.

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 00:04)

Spousta lidí má předkožku v ústech natrvalo- třeba když jim dělají nějakou rekonstrukční operaci. Takže to určitě není jenom kus smradlavy kůže, ale unikátní nedílná část těla, které se může zbavit jenom magor a ještě když za to platil :-)).

Steve (Pá, 28. 4. 2017 - 00:04)

Předkožka není obal...Tak dobrou chut'! :-DD

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 00:04)

Předkožka není obal cukroví, ona je cukroví :-D

Tony (Pá, 27. 7. 2018 - 03:07)

Wauu:-) představa, že by...Staré rakve nad hrobem.Účastnice "stock/ nw wmiminu k tomu napsalaL

AŤ TY STARÉ VRÁŠŠITĚ BABIZNY NEZME ČERT. JÁ MÁM SVÉ DĚTI RÁDA-
Svého syna uchránila pčed zbytečnou obřízloou a ten jí ke ta to velmi vděbý. Ta matka dvou dospěláxh synů poznamenala: JÁ MÁM SVÉ DĚTÍ RÁDA TAK OHLEDNĚ VOPIŽLÁNÍ JEJÍCK SYNŮ MU ŘEKLA REZOLUTNÍ NE!!!

Dnes už dospělí synové jsou za to své matce neskoutešně vdčbí, že jochránila před HNUSNOU OPERACÍ, Kterou demagichy navrhoval ten obřízkucktivý doktor. Ona mu řekla: JEJICH OBŘÍZKA BUDE POOUZE PŘES MOU MRTFOLU, JÁ MÁM SVÉ SYNY RÁDA!!!!!
A dnes oý dospělí muži jsou za toto své matce vekmi věční, ýe je jako dětiichránila před pžed obřízkochtivým doktoewm a od téměř už jasného vopižlání-

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Nevím, a je mi to úplně jedno :-)

Ze zdejšího webu neznám jedinýho člověka, a nijak mě to nežere.

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Promiň, nerozumím řeči...Já poslední dobou už také ne a to se známe 30 let osobně. Stejně nevíš, o koho jde.

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Těší mne, že takové...Promiň, nerozumím řeči tvýho kmene ... :-)

mávač s mávátke (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

To nezakazuje církev ale...cituji:
nad tím mohu snadno mávnout rukou. Co rozhodli či nerozhodli na nějakém z koncilů mě přeci nemusí vůbec zajímat.

roboDusův bigot (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

To nezakazuje církev ale...Škoda že se Petr(sv.Petr) při své řeči "v tom případě je lépe se neženit" nevytasil s krabičkou prezervativů nebo rovnou s automatem ..
Docela by mě zajímala JEHO reakce ... - a pokud by byla zapsána do Písma.. - tak pak její výklady tady našich "draků krabičkářů" oněch milovníků "nezávazného sexíčku". :-)

opr. (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Vyclef se opravdu mýlil, "jedenkaždý" člověk nemá nárok na "vyhovující, Bohem garantovaný, osobní (svůj osobní) výklad Bible".

opr: AUTOMATICKÝ Nárok.

tedy jako "ne že by eměl nárok, třeba nárok má..," ALE - "nelze to z Nebe prostě "vydojit" či "vymačkat" osobním chaotickým či skoro "anarchosyndikátním" (skupiny "duchovních anarchistů")" jednáním.
Prostě pokora Draci a respektování/(docenění) Magisteria nebo alespoň "tradi rozumných výkladů".
Prostě vše přesně naopak, než chce naše "neomarxistické bakuninovsko-partizánské" srdce či mysl.
Zrovna tuhle jsem četl, jak nějakých partizánů se okolí bálo víc než "regulerních okupantů". Prostě "NO (indivindi) TALIBAN" Drací.... a Stéééve.

Vyclefův debakl (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Těší mne, že takové bláboly nejsou naštěstí v Bibli, takže co se píše jinde - nad tím mohu snadno mávnout rukou.

Typické... prostě "být sám sobě autoritou".
ne nepodobné (samolibému)VRO a "mudrující" Rose.
nebo "Nespoutaní Naddenominační".
na KD tomu říkali "cochcismus".

Sorry Draku, ale byl jsem k tobě neposlán :-) s tvrdým slovem..
prostě Vyclef se opravdu mýlil, "jedenkaždý" člověk nemá nárok na "vyhovující, Bohem garantovaný, osobní (svůj osobní) výklad Bible". Možná "v hrubých rysech ano, ale potřebuje KOREKCI.". Jakousi "obřízku svých vlastních představ". Samozřejmě se nejedná o "obřezání masa(těla)", ale pokorné přijetí Magisteria či allespoň "tradi výkladu".

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

No jo, jenže církev...To nezakazuje církev ale zakazuje to papež. Mně vadí více pokrytecký kněžský celibát než kondomy.

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Kolikrát se musí více...No jo, jenže církev zakazuje používání kondomů při sexu ... Ted' mluvím o styku jako takovém. Je to smutné ale je to tak. Ale my rozumní nebudeme poslouchat takový nesmysly i kdyby to říkal 100x katechismus víc a víc. Ovšem na druhou stranu je mnoho věřících takových, že poslechnou a myslí to se vší svatostí vážně. Rozhodnutí zbývá na daném věřícím k čemu se přikloní. Já pouze k tomu mohu říct No Comment! Těší mne, že takové bláboly nejsou naštěstí v Bibli, takže co se píše jinde - nad tím mohu snadno mávnout rukou. Co rozhodli či nerozhodli na nějakém z koncilů mě přeci nemusí vůbec zajímat.

Malina (Čt, 26. 7. 2018 - 21:07)

Wauu:-) představa, že by...Počkej, z predkožek se dělá krém proti vráskám, ale kromě koček ho spíše mohou vyhledávat dámy jako Oprah Winfreyová a pak i milovníci předkožek. Ale jen si představ mazat si žaluda po obřízce krémem z predkožek.

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Toto je určitě okopčené z poradny MUDr Staňka a podstrčené mě. A to už podruhé.

Vyrábíš sám na sebe důkazy, máš to co jsi chtěl.

Jak už jsem tu napsal jednou:

"Tolikrát se chodí s uchem pro džbán, až se voda utrhne.

7777777777 (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Sry za preklep- píšu na mobil

Reklama

Přidat komentář