Reklama

Obřízka

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Těší mne, že takové...Promiň, nerozumím řeči tvýho kmene ... :-)

mávač s mávátke (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

To nezakazuje církev ale...cituji:
nad tím mohu snadno mávnout rukou. Co rozhodli či nerozhodli na nějakém z koncilů mě přeci nemusí vůbec zajímat.

roboDusův bigot (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

To nezakazuje církev ale...Škoda že se Petr(sv.Petr) při své řeči "v tom případě je lépe se neženit" nevytasil s krabičkou prezervativů nebo rovnou s automatem ..
Docela by mě zajímala JEHO reakce ... - a pokud by byla zapsána do Písma.. - tak pak její výklady tady našich "draků krabičkářů" oněch milovníků "nezávazného sexíčku". :-)

opr. (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Vyclef se opravdu mýlil, "jedenkaždý" člověk nemá nárok na "vyhovující, Bohem garantovaný, osobní (svůj osobní) výklad Bible".

opr: AUTOMATICKÝ Nárok.

tedy jako "ne že by eměl nárok, třeba nárok má..," ALE - "nelze to z Nebe prostě "vydojit" či "vymačkat" osobním chaotickým či skoro "anarchosyndikátním" (skupiny "duchovních anarchistů")" jednáním.
Prostě pokora Draci a respektování/(docenění) Magisteria nebo alespoň "tradi rozumných výkladů".
Prostě vše přesně naopak, než chce naše "neomarxistické bakuninovsko-partizánské" srdce či mysl.
Zrovna tuhle jsem četl, jak nějakých partizánů se okolí bálo víc než "regulerních okupantů". Prostě "NO (indivindi) TALIBAN" Drací.... a Stéééve.

Vyclefův debakl (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Těší mne, že takové bláboly nejsou naštěstí v Bibli, takže co se píše jinde - nad tím mohu snadno mávnout rukou.

Typické... prostě "být sám sobě autoritou".
ne nepodobné (samolibému)VRO a "mudrující" Rose.
nebo "Nespoutaní Naddenominační".
na KD tomu říkali "cochcismus".

Sorry Draku, ale byl jsem k tobě neposlán :-) s tvrdým slovem..
prostě Vyclef se opravdu mýlil, "jedenkaždý" člověk nemá nárok na "vyhovující, Bohem garantovaný, osobní (svůj osobní) výklad Bible". Možná "v hrubých rysech ano, ale potřebuje KOREKCI.". Jakousi "obřízku svých vlastních představ". Samozřejmě se nejedná o "obřezání masa(těla)", ale pokorné přijetí Magisteria či allespoň "tradi výkladu".

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

No jo, jenže církev...To nezakazuje církev ale zakazuje to papež. Mně vadí více pokrytecký kněžský celibát než kondomy.

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Kolikrát se musí více...No jo, jenže církev zakazuje používání kondomů při sexu ... Ted' mluvím o styku jako takovém. Je to smutné ale je to tak. Ale my rozumní nebudeme poslouchat takový nesmysly i kdyby to říkal 100x katechismus víc a víc. Ovšem na druhou stranu je mnoho věřících takových, že poslechnou a myslí to se vší svatostí vážně. Rozhodnutí zbývá na daném věřícím k čemu se přikloní. Já pouze k tomu mohu říct No Comment! Těší mne, že takové bláboly nejsou naštěstí v Bibli, takže co se píše jinde - nad tím mohu snadno mávnout rukou. Co rozhodli či nerozhodli na nějakém z koncilů mě přeci nemusí vůbec zajímat.

Malina (Čt, 26. 7. 2018 - 21:07)

Wauu:-) představa, že by...Počkej, z predkožek se dělá krém proti vráskám, ale kromě koček ho spíše mohou vyhledávat dámy jako Oprah Winfreyová a pak i milovníci předkožek. Ale jen si představ mazat si žaluda po obřízce krémem z predkožek.

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Toto je určitě okopčené z poradny MUDr Staňka a podstrčené mě. A to už podruhé.

Vyrábíš sám na sebe důkazy, máš to co jsi chtěl.

Jak už jsem tu napsal jednou:

"Tolikrát se chodí s uchem pro džbán, až se voda utrhne.

7777777777 (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

Sry za preklep- píšu na mobil

7777777777 (Čt, 27. 4. 2017 - 21:04)

a ten je taky nešťastnej?...Obřízka samozřejmě zničila život hodně lidem, zvlášť těm co při ní zemřeli, přišli o penis a nebo mají defekt. Nekolik milionů Američanů má psychický trauma, zničený sexuální život a pokouší se o foreskin restoration. Samozřejmě čím dřív je zmrzaci tím hůř a až vyrostou a řeknou, že mají problém, tak se jim tak se jim tak akorát vysmejou a nikdo jim nepomůže... A o to jde - někdo tě zdravého obreze, nefunguje ti a ještě se nedoplatis abys vypadal tak jako při narození....

Aha (Čt, 27. 4. 2017 - 20:04)

Tomu Jakubovi jsem psal ale...a ten je taky nešťastnej? když má syna a manželku tak asi mu to život nezničilo...jak tady nesmyslně propaguješ....

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 20:04)

Tomu Jakubovi jsem psal ale ne Liborovi, to je tvůj fejk.

Doma žádné pokrytectví. Synovec vopúižlanej není, přesto že jeho oici to udělali ze zdravotních důvodů. Jenže tehdy byla jiná doba a co se ví dnes se tehdy nevědělo.

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 19:04)

Tím fejkem sis proti sobě vyrobil důkaz.

Aha (Čt, 27. 4. 2017 - 19:04)

Milý Aha. Já se s takovými...Ani jdi nám neřekl, že máš OBREZANEHO ŠVAGRA, Takže bojuješ proti něčem u, co máš doma, tomu se říká pokrytectví.

reagovat
24.11.2016 23:28 - Tony
Ano Zuzko jsou to...

Jakube, neobdivuj Norsko, tam jsou ujetý, tam je dobrý akorát tak jezdit na fišle, jako tam na ty fišle jezdí můj vopižlanej a dobře zazobanej švagr.

Mates (Čt, 26. 7. 2018 - 20:07)

Wauu:-) představa, že by byla moje předkožka použita pro výrobu kosmetických přípravků pro kočky je více než vzrušující:-)...mně se operací ulevilo a holkám to pomůže:-) tak proč ne:-) ... Bohužel o to víc mě deprimuje reálnější varianta, že to skončilo v nemocničním odpadu..:-( :-D ale asi i to je lepší, než u Ládi Hrušky v kuchyni...jak zde kdosi psal:-D :-D

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 19:04)

Milý Aha. Já se s takovými lidmi vůbec nestýkám. Nepřenášej své zkušenosti na jiné.

Aha (Čt, 27. 4. 2017 - 18:04)

Radši smilnit ale chránit...Kolikrát se musí více člověk chránit doma než-li jinde, protože, lidé jako gin se tváří svatosvatě, a jsou to ty nejhorší co páchají prasárny a tvrdí, že jsou svatí, jako gin! tvrdí že jsou otcové od rodin a šoustáj zoufale s cikány na záchodcích na nádraží za polívku a pak si hrají na heteráky...a právě ty to dělají bez gumy...

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 18:04)

Radši smilnit ale chránit se - ssebe, ale i partnerku.

Tohleto asi žádná křest'anská nauka nikdy neskousne.

Když slyším ty kecy kolem toho, nevěřím vlastním uším, očím. Stejně je to blábol a není to nic hříšného. (u partnera kterého miluji)

Chápu když je to BEZ lásky, s cizím partnerem, druh zábavy či výdělku - ano, to uznávám za ujetinu. Milující partner není žádná ujetina!

Aha (Čt, 27. 4. 2017 - 18:04)

Tak dovol, abych ti zatleskal! Konečně snad gin pochopi, že to je pádny a jasný argument ve prospěch obřízky! Pochopitelně i neobřezaný natahuje kondom, až potom co si předkožku stáhnul dozadu, aby mu seděla guma na penisu! A obřezaný na tuho má prostě sve výhody....vždyť gin neví kolik bije v životě jak tvrdi nedržel penis v ruce, docela by mi zajímalo slyšet toho němčika ze džbánu...tam chodí většinou uchylný dědci prudit mladý kluky....

Reklama

Přidat komentář