Reklama

Obřízka

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 22:04)

:-DD jasně Děde vševěde....Zvláštní, že nepožadujes nějaké vzdělání od matek, které tohle dělají. Tomu se věnuje ta největší negramotna lůza, co ani nepracuje. Já pracuji velmi tvrdě 20 let a o tom, co se děje v čr jsem se dozvěděl náhodou.

Květa (Ne, 29. 7. 2018 - 11:07)

starší syn jde na obřízku kvůli parafimoze, přitom přetahovat mu to šlo. Asi dám pak obřezat i mladšího, přetáhnout dozadu mu to jde snadno, ale zpátky hůř. Když se klukům postavil, tak zpátky to nešlo ani jednomu. Je jim 8 a 11. Za dva týdny máme jet k moři, ale do té doby by se to mělo zhojit. Jde na to v pondělí. Koupat se bude moci, ale na kole až později.

Tony (So, 29. 4. 2017 - 22:04)

Surfoval jsem ohledně této věci na internetu ohledně plastických chirurgů, kteří dělají mimo jiné obřízky na přání. Uvedu dva, co tam mají i poradny, co odpověděli na dotaz matce, která chtěla nechat obřezat syna.

MUDr David Štěpán z Brna odpověděl:

My obřízky dětí neprovádíme a na takovéto dotazy zásadně neodpovídáme.

MUDr David Tomášek z Prahy odpověděl ještě lépe.

Já to jako plastický chirurg nedělám a osobně považuju obřízku syna na přání matky za ZNÁSILNĚNÍ DÍTĚTE.

Oba dva plastičtí chirurgové, oba dva Davidové, jeden z Brna a druhý z Prahy, před vámi klobouk dolů a před MUDr Tomáškem se ukloním ještě více, protože s tím, že se jedná o ZNÁSILNĚNÍ DÍTĚTE, to vystihl naprosto perfektně. Já sám bych to takto vystihnout nedokázal.

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 22:04)

:-DD jasně Děde vševěde....V případě zdravych dětí to je problém etický, lidskopravni, právni a už nějakou odezvu mám. Obrezavace, kteří se živý mrzacenim a znásilňováním zdravých dětí považuješ za odborníka asi jenom ty. A to není o titulu- přecti si národní strategii ochrany práv deti PRAVO NA DĚTSTVÍ a tam se pise mj. o ochraně dětí před postupy zdravotníků a dalších nejméně 20 bodů k tomuto tématu....

Saša (Ne, 29. 7. 2018 - 11:07)

Ještě k doplnění, je tam i velmi detailně popsán způsob jakým lze upravit nádobíčko partnera, který má problém a předčasnou ejakulací a nevydrží fungovat, aby se žena uspokojila mnohonásobnými orgasmy a nestrádala.

Saša (Ne, 29. 7. 2018 - 11:07)

Pokud se opravdu zajímáte o obřízku, velmi zajímavé příspěvky, konzultace řešení obřízky najdete na https://uro-forum.ru
Doktor Babykin, je opravdový spelista. A provádí k nejlepší spokojenosti obřízky všeho typu, ale doporučuje se pro maximální benefit obřízka nízká a těsná. Je tam celá řada videí fotek a názorů. Stránka se překládá automaticky do anglického jazyka pro ty, kterým azbuka dělá problémy

7777777777 (So, 29. 4. 2017 - 01:04)

Samozřejmě, že mu moje...Tonyho a dr. Staňka stránky zachránily tisíce předkožek......a spoustu dětí před znásilněním, zmrzačením, zničeným životem. Nikdo nemá právo se do Vás navážet.

Tony (Pá, 27. 7. 2018 - 17:07)

Křesťanská víra v Jižní Korei? Ve skutečnosti se jedná o ohavné hnuťovíráctví.

Tony (Pá, 27. 7. 2018 - 17:07)

Bodel

Bodej

Bodejť by to nešlo velmi lehce. Ta zmrzačující amputace předkožky je pro doktory velmi lukrativní business. Chudák syn, co má za matku takovou nánu.

Tony (Pá, 28. 4. 2017 - 09:04)

Trump Says Uncircumcised Men...O tom se bavili už na německých fórech. Na rozdíl od clintonovské kliky tojsou jen vtipy.

Aha (Pá, 28. 4. 2017 - 08:04)

Trump Says Uncircumcised Men are Un-American and Smell Bad 0:)) hahaha

Petra (Pá, 27. 7. 2018 - 09:07)

Staré rakve nad...Zdravím Vás. Chci se podělit o zajímavou zkušenost. Náhodou jsem potkala starou kamarádku a tak jsme šli na kavčo. V Praze byla s přítelem a synem na obřízce! A to mě dostalo. Tak jsem se jí vyptávala. Ani jsem netušila, jak jednoduše lze dnes zařídit obřízku. Stačí otevřít stránky kliniky GHC, najít objednávkový formulář, jméno a příjmení, email a předmět - obřízka. Zvládne to každý rychleji nežli objednávku na Amazonu. Vyplní formulář a využije prázdnin. A teď mám o čem přemýšlet! Co vy na to?

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

Muslimů se to v čr opravdu moc netýká, spíš obětí toho co je napsáno výše.

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 07:04)

A od kdy máš na cukroví,...V čem máš problém s Tonyho stránkami? Takových stránek a lidi, co se tomu tématu věnují jsou ve světě desetitisíce. Jenom v ČR- ráji pedofilu, incestu a psychického a sexuálního zneužívání dětí jede všechno tak, aby se nikdo nic nedozvěděl, nic se neevidovalo a kšefty se hrnuly dál.

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 00:04)

Spousta lidí má předkožku v ústech natrvalo- třeba když jim dělají nějakou rekonstrukční operaci. Takže to určitě není jenom kus smradlavy kůže, ale unikátní nedílná část těla, které se může zbavit jenom magor a ještě když za to platil :-)).

Steve (Pá, 28. 4. 2017 - 00:04)

Předkožka není obal...Tak dobrou chut'! :-DD

7777777777 (Pá, 28. 4. 2017 - 00:04)

Předkožka není obal cukroví, ona je cukroví :-D

Tony (Pá, 27. 7. 2018 - 03:07)

Wauu:-) představa, že by...Staré rakve nad hrobem.Účastnice "stock/ nw wmiminu k tomu napsalaL

AŤ TY STARÉ VRÁŠŠITĚ BABIZNY NEZME ČERT. JÁ MÁM SVÉ DĚTI RÁDA-
Svého syna uchránila pčed zbytečnou obřízloou a ten jí ke ta to velmi vděbý. Ta matka dvou dospěláxh synů poznamenala: JÁ MÁM SVÉ DĚTÍ RÁDA TAK OHLEDNĚ VOPIŽLÁNÍ JEJÍCK SYNŮ MU ŘEKLA REZOLUTNÍ NE!!!

Dnes už dospělí synové jsou za to své matce neskoutešně vdčbí, že jochránila před HNUSNOU OPERACÍ, Kterou demagichy navrhoval ten obřízkucktivý doktor. Ona mu řekla: JEJICH OBŘÍZKA BUDE POOUZE PŘES MOU MRTFOLU, JÁ MÁM SVÉ SYNY RÁDA!!!!!
A dnes oý dospělí muži jsou za toto své matce vekmi věční, ýe je jako dětiichránila před pžed obřízkochtivým doktoewm a od téměř už jasného vopižlání-

Steve (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Nevím, a je mi to úplně jedno :-)

Ze zdejšího webu neznám jedinýho člověka, a nijak mě to nežere.

Tony (Čt, 27. 4. 2017 - 22:04)

Promiň, nerozumím řeči...Já poslední dobou už také ne a to se známe 30 let osobně. Stejně nevíš, o koho jde.

Reklama

Přidat komentář