Reklama

Obřízka

Sláva (Út, 18. 7. 2017 - 18:07)

*hirsutes papilaris*

Znám...že ty hirsutes papilaris nemají muži s odhaleným žaludem uvádí lékařské zdroje, ne jen nějaká wiki, kam píše leckdo. Lékařská skripta, poradny s lékaři, kde jsou uvedena jména odpovídajícího lékaře. Tak to tak beru, sám to nemám, ale jak to funguje obecně musí vědět lékaři.

Žalud necítím, že by se třel o trenky nebo kalhoty nebo plavky. Jinak citlivý při sexu je normálně. Kůže nebo sliznice na žaludu zesílí, to je normální jev, dle lékařů. Jestli u někoho ne, nevím, nemůžu posoudit. Možný je všecko, přebytečný prsty na nohou nebo na rukou, srostlý dvojčata, ale není to obvyklý.

Obřízku nemám, nechystám se na ni, nevidím k ní důvod. Kdo má kůžičku moc úzkou, jiná možnost není, tak proč ne. Tohle bych nechal na doktorech a tom, koho se to týká. Jestli je obřízka moderní, to neřeším stejně jako něčí tetování nebo piercing. Myslet si o tom můžu cokoli.

Tony (Út, 18. 7. 2017 - 18:07)

Nesouhlas .
Nikdy sem to...To kvůli té špičce.

sardanapal* (Út, 18. 7. 2017 - 17:07)

Výrůstky tzv. bradavičky...Nesouhlas .
Nikdy sem to neměl ...

Tony (Út, 18. 7. 2017 - 17:07)

*hirsutes papilaris*

Znám to pod jiným jménem, dle obrázku na wiki je to ono.

Jenom nesouhlasím s textem na wiki, která je v tomto nespolehlivá. Vím, že to mají i mnozí obřezaní.

S tou přecitlivělostí trvale odkrytého žaludu, ať už z důvodu obřízky, přirozeného tvaru - na 15% mužů má od puberty trvale odkrytý žalud, aniž by prodělali obřízku, nebo že praktikují "skinbacking" - nosí jako Sláva předkožku trvale vzadu za žaludem proto, že to tak chtějí, je to naprosto individuální.

U někoho dojde k silné keratinizaci, že žalud znecitliví, většinou kůže na žaludu zesílí přiměřeně, že dotyčný nemá vůbec žádné problémy, a u někoho, i když je to velice řídké nezesílí vůbec, takže může mít problémy s prádlem, jako má partner Barbory i doživotně. Vím o takových případech, ale myslím si, že se jedná o vzácné vyjímky. Naopak, problémy se silně zkeratinizovaným a z toho důvodu znecitlivělým žaludem jsou poměrně časté.

Jinak, na 95% obřízek ze "zdravotních důvodů" je zcela zbytečných.

Ta obřízka je spíše fetiš než móda.

Sláva (Út, 18. 7. 2017 - 16:07)

Výrůstky tzv. bradavičky na žaludu, to se jmenuje hirsutes papilaris. Má to část mužů, kteří nejsou obřezaní nebo jen částečně a část žaludu je krytá. Pokud je žalud volný, tak se to nevyskytuje, kdo to má, tak doporučuji nosit kůžičku vzadu a během pár měsíců to zmizí.

Sláva (Út, 18. 7. 2017 - 16:07)

Až na to že nejvíc se...nemálo chlapů má u nás obřízku, teď to je móda, ale bylo to vždycky, myslim operace, když to nejde přetáhnout. A daleko víc jich sice obrízku nemá a žalud nosí trvale odkrytý stejně. Sem patřim i já.

Holý žalud je nepříjemný ze začátku, než si člověk zvykne. Po čase to vůbec nevnímá. Je fuk, jestli má trenky, boxerky, slipy, plavky nebo kalhoty naostro. Žalud si nijak neuvědomuje, stejně jak někdo kdo ho má schovanýho v předkožce.

Lukáš (Út, 18. 7. 2017 - 09:07)

Přítel je prozatím bez...Až na to že nejvíc se vnímá žalud ve volných trenkách. V těsném oblečení problém není.

A co (Po, 17. 7. 2017 - 19:07)

V jeho případě bych teď...ovečka?

Tony (Po, 17. 7. 2017 - 19:07)

V jeho případě bych teď krém nepoužíval, on je zatím citlivý nadměrně. Ty bradavičky mají mnozí muži, to je poměrně častý je. S obřízkou to nemá nic společného. Jmenuje se to corona divina a je to naprosto neškodné. Já to mám také. Byl jsem z toho z neznalosti dost vyděšený.

Barbora (Po, 17. 7. 2017 - 19:07)

Ne všichni muži s...Přítel je prozatím bez obtíží,kromě nadměrné vnímavosti při těsném spodním prádle. Nevím jestli máme používat krémy jako prevenci?!?
Na hraně žaludu vystouply jakoby takové drobné citlivé bradavičky.

Tony (Po, 17. 7. 2017 - 18:07)

Ne všichni muži s obřízkou mají tyto potíže. Většinou ne. Když ale ano, tak je to velmi nepříjemné.

Barbora (Po, 17. 7. 2017 - 17:07)

Do současné doby jsem netušila jaké problémy může takový zákrok přinést, vnímala jsem obřízku jako kosmetickou úpravu mužství.
Sobecky trváme na přehnané estetice, čistota a vůně především!!
bez ohledu na další trápení obřezaného muže.

Tony (So, 15. 7. 2017 - 06:07)

Ty jsi určitě četl nějakej článek, který napsal nějakej cirkumfetišista. Proto chci ten odkaz. Já o tom četl více článků, ale nesmysly, které tu vytrubuješ v nich nebyly.

ShabbaTot (So, 15. 7. 2017 - 00:07)

šMIK! a je po...oprava:Kvasinková nefunkční předkožda škodí.
A nejen to,ona se stáhne kolem žaludu a pak nejde přehrnout a kvasinky se pod ní množí .,takže asi tak.
Máš pravdu v tom,že tuto nemoc lze vyléčit i jinak,tam se musí najít důvod a většinou to je oslabení imunity,kouření,diabetes,přemíra cukru-sladké ,cukrovinky a pod,alkoholizmus a pod.
Pokud se toto neřeší,kvasinka se vrací a je z ní chronické onemocnění.
A taky není pravda,že se snadno léčí.
Je to léčba dlouhodobá a obtížná.
Ale jak jsem napsal....jednou z možností je obřízka a pak je najednou KLID !
Ze dne na den Tony,prostě je to pryč,protože žalud je suchý a to nemají kvasinky rády.
Chceš zdroj?
Ale kdo chce,na internetu je toho hafo ,to nemám ze své hlavy co jsem zde napsal-pouze z odkazů po kterých voláš,inu jak se u nás v Česku říká,kdo chce,ten si najde.

Míša (Pá, 14. 7. 2017 - 16:07)

vašek (věk: 45)...http://hpvinfo.cz/lidsky-papilomavirus-hpv - dokonce až 80% - ale ne stále, může vymizet.

Tony (Pá, 14. 7. 2017 - 16:07)

vašek (věk: 45) říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Upozorňuji na nebezpečí orálního sexu – na 70% populace žen má v pochvě PPV ( papilomaviry ), jsou velice nebezpečné a agresivní, způsobují rakovinu v ústní dutině a krku, taky na předkožce penisu a někdy i žaludu a u žen a dívek rakovinu děložního čípku. Takže lízat „vaginu“ dívce či ženě neznámé je cesta na urologii a pak onkologii.
Vloženo: 26.11.2015, 21:46odpovědět -4 hlasů
bublina říká:

Z jakého zdroje máš těch 70 %? Uveď prosím odkaz na tu statistiku.

vasek (věk: 45) říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Z vlastní zkušenosti. Taky jsem vyšťoural každou kačenku, která se dala. A že jich bylo, ale nikdy jsem nevlez na kdejakou šmudlu. Papilomavirus 16 se přenáší nejen genitálním sexem, ale také orálním. Mě se na předkožce udělěl červený flíček 5×5 mm a ne se ztratit. Na kožním si s tím nevěděli po půl roce rady, tak jsem šel na urologii. Odebrali malý kousek a za týden telefo – okamžitě přijďte. Nádor z papilomaviru 16, ihned na urologii na Bulovku, totální obřízka, CT břicha a MR malé pánve, odběry … Měl jsem štěstí, že to bylo v počátku, nemuselm jsem na chemoterpii ani ozařování. Rok jsem chodil na kontrioly, hlídal uzliny v tříslech, opakované CT a MR. Ten virus je dost agresivní a nebezpečný. Ukecal jsem 8 bývalých souložnic, aby postoupily stěr čípku : 5 jich mělo ve výsledku papilomavirus 16 !!! Na urologii Bulovky mě pan doc. „poučil“ a sdělil, že je u nás promořenost dospělé generace až 50–60 %. Stačí pak oslabená imunita a o velký problém je postaráno. U nás na rakovinu děložního čípku ročně zemře několik stovek žen a dívek. Vzrůstá i rakovina krku, u mužů i žen. Z důvodu orálního sexu. To jsou fakta.
Vloženo: 8.7.2017, 20:11odpovědět 0 hlasů
gin říká:
To se mi líbí! To se mi nelíbí!
Kdyby ti to našli na jazyku, tak ti amputují jazyk a ne předkožku. Z toho mám strach. Proto orál jen s radikálně obřezanou.
Teď vážně:
Očkování
je to, čeho je proti infekci lidským papilomavirem HPV potřeba, ale není to to výhradní, čímž se dá zamezit rakovině děložního hrdla. To bivalentní očkování však nabízí velmi významnou ochranu proti infekci HPV. Po úspěšném testování se očekává, že to očkování sníží počet infekce HPV a s tím související související rakoviny děložního hrdla na níž je poměrně velká úmrtnost. (Tato bivalentní vakcina proti HPV, aktivní proti typu 16 a 18 a další tetravalentní, která je účinná proti typu 6, 11, 16 a 18, jsou k dispozici v Evropě od roku 2007.

14.7. (Pá, 14. 7. 2017 - 16:07)

To,co se přenáší krví,to se přenáší i pohlavním stykem.

ShabbaTot (Pá, 14. 7. 2017 - 15:07)

šMIK! a je po problému.
Pokud žalud obroste nefunkční předkožkou,která namísto,aby žalud vlčila,bránila před absencí vlhka a zvětšovala nějakou erotogenní zonu na kterou žalud díky vibroze nedosáhne,potom čert vem nějakou předkožku,která na žaludu již k ničemu neslouží a ŠMIK ,kvik a je!
Penis podléhá tumenescenci a jde mu to bez kvasinkové infekce na žaludu velice dobře jede,jede jak je třeba a on co
?
Kvasinková nefunkční předkožka neškodí.

Tony (Pá, 14. 7. 2017 - 13:07)

Na ten obrázek čumět nebudu. Pozná se to při bližším prohledání, jestli má zachovalý Taylorův rýhovaný pás. Ten je vždy, kromě japonské obřízky i u částečné pryč.

Paradoxně někdo může mít jen částečnou obřízku, a má většinu žaluda přikrytýho a jiný nemá žádnou obřízku a má žalud trvale odkrytý.

Taylorův rýhovaný pás je tu na fotografii.

http://www.predkozkapenisu.cz/predkozka/

Anička (Pá, 14. 7. 2017 - 12:07)

mně by zajímalo, jestli má ten kluk obřísku, myslím částečnou. tady http://www.ulekare.cz/poradna-lekare/utvar-na-penisu-247268

Není divný, že ten 19letý kluk, vlastně dospělej, má tak malýho ptáka? Jak kdyby mu bylo 10. Spolužáci (13 let) ho mají většího, aspoň ti kluci co ho nám holkám ukázaly. A jeden patnáctiletej, ten ho ještě většího, stejně jako můj táta.

Reklama

Přidat komentář