Reklama

Obřízka

Denisa (St, 9. 8. 2017 - 09:08)

Mistře Zkoumale, hned jsem...Nechápu proč Helmutům nebo Frantikům?? Tvoje neznalost je obrovská, když nevíš, že v přepočtu na obyvatele se u nás vykonává více obřízek, ze zdravotních důvodů než v Německu nebo ve Francii. Kdyby jsi pracoval v pojišťovnictví, tak bys věděl, že obřízka je u mladistvých v Česku nejčastější zákrok. A to že urážíš obřezané muže, tak to svědčí o nějakém komplexu, traumatu... můj manžel je také po obřízce, o to vic se ti musím smát. Asi máš problémy s penisem a neřešíš je, jinak fakt nevím. Nazývat nemocné lidi opižlanci je ale fakt síla. Fimóza je nemoc a má jediné řešení, život je potom o mnoho lepší. Možná tady je zakopaný pes.

Tony (Út, 8. 8. 2017 - 17:08)

Lebeda dál tvrdí:

Objev viru HIV jako původce onemocnění AIDS není dávná historie. První léta po tomto objevu onemocnění postihovalo výhradně homosexuální muže, a tak je odpovědnost za rozšíření této smrtelné nemoci nezpochybnitelná. Podařilo se dokonce vysledovat muže č. 1, který virus zavlekl do Evropy. Měl to být kanadský pilot, který ještě před svou smrtí stihl desítky homosexuálních styků. I poté, co se začaly uplatňovat i jiné formy přenosu infekce (nitrožilní narkomanie, krevní převody, heterosexuální styk), zůstává mužský homosexuální styk hlavním způsobem šíření nemoci.
Za zvýšený výskyt nových případů nakažených stojí paradoxně Čech. Pan profesor Holý objevil nová antiretrovirotika, která významným způsobem prodlužují interval mezi infekcí virem HIV a propuknutím AIDS. To vede ke snížení strachu z infekce, a tím k lehkomyslnosti při navazování homosexuálních kontaktů s nechráněným stykem.

Steve (Ne, 6. 8. 2017 - 23:08)

OBŘÍZNOUT PROSÍM !

Co...Já měl něco mezi Relativní + Absolutní, a nevěřím tomu že by to Tony dokázal nějak vyléčit - NEDOKÁZAL!

Steve (Ne, 6. 8. 2017 - 23:08)

Neexistuje žádná Brusela,...:-DD

Hezký, hezký!

Vlasta (Ne, 6. 8. 2017 - 22:08)

Neexistuje žádná Brusela,...OBŘÍZNOUT PROSÍM !

Co Vlasta psala o obřízce:

V zemích s křesťanskou tradicí (včetně Česka) obřezaného muže běžně nepotkáte. Tento zákrok však nabírá na popularitě i u nás.

„Tvar předkožky je daný geneticky. Pokud se tedy někdo narodí se zúženou či deformovanou předkožkou, může mu to přinést nejrůznější zdravotní problémy,“ vysvětluje primář Kliniky plastické chirurgie Ostrava Otakar Lucák.

Nejčastější je takzvaná absolutní fimóza, kdy je předkožka zúžena natolik, že ji vůbec nelze stáhnout dozadu směrem ke kořeni penisu, což komplikuje močení. Problém se řeší obvykle již u malých chlapečků. Při relativní fimóze lze předkožku přetáhnout, ale po erekci se nevrátí zpět, zaškrtí žalud a způsobí jeho otok.

Obřízka také zlepší hygienu a omezí opakovaná infekční onemocnění žaludu. A pomáhá i v intimní sféře. Snižuje totiž postupem času citlivost žaludu, což může prodloužit délku soulože, protože nedojde k předčasné ejakulaci.

TonyV (Pá, 4. 8. 2017 - 09:08)

Četl jsem, že MUDr Roman...To patřilo jinam.

Tony (Pá, 4. 8. 2017 - 09:08)

Četl jsem, že MUDr Roman Sokol v Trenčíně kastruje dospělce na vlastní žádost normálně.

Steve (St, 2. 8. 2017 - 00:08)

... copak, pobíhá tam mnoho snědých obohacovačů? :-D

Tony (Út, 1. 8. 2017 - 23:08)

Já o těch...* a ty co existují mne fakt vůbec nezajímají :-)*

To že máš značný deficit empatie jsem si všiml už dávno. Proto tě tu určitá osoba nazývá, tak jak tě nazývá.

Hlavně že už jsem pryč z té pojebané Francie.

Steve (Út, 1. 8. 2017 - 01:08)

To je tvá věc, pokud si s...Já o těch "mnozích" nevím, nikoho takového neznám ... a ty co existují mne fakt vůbec nezajímají :-) Věřím že se najdou odpůrci, proč né.

Tony (Po, 31. 7. 2017 - 19:07)

Amputaci předkožky radši ne i přesto, že někteří doktoři jsou takovým řešením posedlí.

Dobrý den (Po, 31. 7. 2017 - 13:07)

Cévní výduť.

Ta je...ano, doktorka zmínila, že pokud by to nešlo léčit konzervativně, tak by pak to šlo řešit obřízkou. Na urologii by měli udělat ultrazvuk, zjistit jestli není zánět nebo ucpaná žíla, dát antibiotika, heparin.

Dobrý den (Po, 31. 7. 2017 - 13:07)

To s tou žílou bych...díky za příspěvek, ráno jsem šel k doktorce, bylo to v pohodě, vyptávala se mě, prohlížela to, sepsala zprávu. Poslala mě do nemocnice, dle jejího názoru to bude z intenzivní masturbace, musím nechat v absolutním klidu. Je víc možností, co to může být a co s tim budou dělat. Občas prý podobný potíže muži mají z nešetrný nebo moc dlouhý masturbace.

Tony (Po, 31. 7. 2017 - 07:07)

To s tou žílou bych...Cévní výduť.

Ta je nebezpečná v mozku nebo uvnitř v těle. Na tu fotku jsem nečuměl ani čumět nemíním. Potíž je v tom, že někteří urologové nejraději tu kůžičku hned uříznou a já mám za to, že bez ní se blbě masturbuje.

Tony (Po, 31. 7. 2017 - 06:07)

To je tvá věc, pokud si s tím spokojený. Mnozí však následně takové doktory proklínají. Jeden, kterému takový zákrok v jeho 24 letech zcela zničil sexuální život je nazývá Wald, Feld und Wieseurologe - lesní, polní a luční urologové.

Steve (Po, 31. 7. 2017 - 01:07)

Jenže tys evidentně narazil...S ním jsem to neřešil ... ač u toho byl a vše kontroloval.

Ale řeknu opět to co slyšet nechceš (ani ten tvůj učeň či co to je za ucho) - Já jsem s novým stavem spokojen. Znovu bych volil stejně. Můj vrozený problém mi to vyřešilo.

Jiří (Po, 31. 7. 2017 - 01:07)

na předkožce mám naběhlou...To s tou žílou bych nepodceňoval. Může se jednat o tzv. cévní výduť. Ale může to být také namožené tou tvou masturbací. Jestli si to dopřáváš několikrát denně tak bych se tomu vůbec nedivil. Vynech tu tvou doktorku a zkus se objednat rovnou na urologii. Hodně zdaru

TonyV (So, 29. 7. 2017 - 17:07)

Jenže tys evidentně narazil na MUDr Obřezávače a nechceš si to přiznat. Etiopani jsou vopižlaní, tak on o té kůžičce ví jen to, že se vodpižlává.

Steve (So, 29. 7. 2017 - 16:07)

Tak nevím, kdo je tu...Kdepak, já to nejsem ;-) Však tu píšu že je to individuální a že se to musí i individálně řešit! (a né tady hned psát nějaké ujeté závěry) Hlavně to musí řešit a poradit co dál doktor ... a né tady nějakej aktivista kterej nemá vůbec žádnou páru o urologii.

Dobrý den, (So, 29. 7. 2017 - 15:07)

na předkožce mám naběhlou žílu, nevíte, co s tím. Tady je obrázek, jen pro dospělé, je tam fotka velké části mého penisu. http://files.uloziste.com/2ef6861c1b2dd6a6/velka-zila.jpg

Nějak se mi s tím nechce chodit po doktorech, mám doktorku podobnýho věku jako já (37) a je mi trapný na ni vytahovat ptáka. Předkožku mám vzadu přes 20 let, zkoušel jsem ji dát zpátky na žalud, abych na tu naběhlou žílu nemusel koukat, ale kůžička mi sjede hned zpátky. Od podzimu jsem sám, takže teď pravidelně masturbuju, nevím, jestli to není z toho. I když honil jsem si ho vždycky od nějakých 11 let. Když jsem měl přítelkyni, tak jen někdy, teď zas pravidelně.

Reklama

Přidat komentář