Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

lékárnice (Po, 16. 3. 2020 - 23:03)

Pracuji v lékárně nosím korkáče celý den v práci a hned po příchodu domů do nich šupnu znovu. Nejlepší pantofle které můžou být, když jste celý den na nohou, velmi pohodlné a vůbec nebolí nohy. Doma už jsou na absolutní pohodu. Nosí je i kolegyně a také s korkáči velmi spokojená.

Jarmila (Po, 16. 3. 2020 - 10:03)

Uvádíte, že korkáče už dnes nosí málo lidí. Když se podíváte v nemocnici nebo poliklinice na sestričky, na úřadech i obchodech má hodně žen korkáče všech možných druhů a barev. Tak se asi nosí i dnes.

Pavel (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Máte pravdu, všude kde uvádíte se nosí zdravotní pantofle, nejsou to korkáče o kterých je tady diskuze. Podrážka zdravotních pantoflí je z měkkého umělého korku s nízkou podrážkou nebo podrážkou na klínku a noha v nich sedí okraje jsou vyvýšeny. Většinou je můžete vidět se dvěma nebo třemi pásky přes nárt v různých barvách a různé kvalitě, jak říkáte a nosí je skoro všichni doma i v zaměstnání. Ve zdravotnictví převažují bílé. Zato korkáče jsou tvrdé z pravého korku, vysoké až 6 centimetrů a dnes už i s různou úpravou stélky. Vetšinou s jedním páskem ( někdy i dvěma), který umožňuje také různé způsoby jejich nošení a při chůzi vydávají klasický pleskavý zvuk. Nositelů klasických korkáčů, však dnes není mnoho a převažují zdravotní pantofle.

Nechápu (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Nedovedu dány pochopit, jak můžete nosit tak tak strašný pantofle, co je na nich atraktivního vidíte a ještě je střídat. Vrcholem ovšem je se v korkáčích udělat. Já bych je na nohy v životě nedala. A pánové s korkáčama to už je absolutní nevkus, který se nedá komentovat.

Martin (Po, 16. 3. 2020 - 08:03)

To je právě ono, že jste korkáče na nohou nikdy neměla. Až to jednou zkusíte, už je nesundáte... :-)

Alena (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Korkáče nosím, ale střídám to i s jinými pantoflemi. Musím přiznat, že korkáče jsou, ale takové pocitově nejpohodlnější a mám je za ty roky už hodně ochozené.

Palino (Ne, 15. 3. 2020 - 08:03)

Ja tiež striedam korkáče. Väčšinou chodím v nich ale niekedy si ich vymením za nopkové akupresúrne papuče ( https://images.app.goo.gl/ueWwJaQa87confL97)
Su velmi dobré, len si treba zvyknúť. Zo začiatku stačí 5 minút ale keď si zvyknete tak sa dajú vydržať celý deň. A velmi pomáhajú. Ak mi stačia jemnejšie tak na to mám nopkové flat Berkemany. To su už dreváky ale zase velmi pohodlné. Ak chcem ešte jemnejšie a hlavne v lete vonku tak na to mám šlapky Adidas tak isto nopkové. V lete su velmi dobré. Keď sa chcem rozmaznávať tak na to mám dreváky Scholl profesional, samozrejme biele na doma. Vonku používan čierne klasické dreváky

Alena (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Nopkový Berkemany mám taky jsou supr, ale dlouho v nich nevyhržím. Ještě mám s čudlikama masážní Pumy a v těch se dá chodit déle.

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 20:03)

Korkáče taky dobrý, ale ujíždím na žabkách. Tlačení až řezání pásku u žabek mezi palcem a ukazovákem velmi příjemné , ale měnit nebudu.

Pavel (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Za pár dnů pěkné názory, ale i negativní. Každý můžeme vyjádřit svůj názor, tak to respektuji a rád si je přečtu ne každému jsou korkáče příjemné nebo pohledově pěkné. Pro ty kteří kteří nosí korkáče převážně pořád od mládí jako Jana, Mirek, asi Danča i já je jejich nošení prostě už samozřejmé, pohodlné, vzrušující a od toho není už daleko, aby se staly pro tyto nositele fetišem. Nikoho s tím neobtěžuji, nikomu nic nevnucuji, tak v tom nevidím také problém. Danča šla ještě dál a uvolnit se v korkáčích je někdy nutností a výborný stimul, kdo neměl nikdy korkáče na nohou to, ale nemůže v žádném případě pochopit.

Jana (Po, 16. 3. 2020 - 07:03)

Už z vašich prvních příspěvků bylo jasné a nazveme to pravým jménem, že korki jsou také vaším fetišem, protože "normální " by to nenapsal. Ale díky za písemnou podporu. Spíš bych chtěla, aby na toto téma napsali i ostatní co korkáče nosily nebo pořád nosí. Tak oblékám svůj DressCode obouvám bílé korkáče a jdu pracovat.

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 06:03)

Začala se mi mírně propadat nožní klenba.Pořídila jsem si ortopedické dřeváky, které jsem v mládí nosila. Dnes opravdu velmi pohodlné korkáče s měkčenou stélkou, jsem velmi spokojená.

Palino (Pá, 13. 3. 2020 - 20:03)

Nechápem, keď sa niekomu korkáče nepáčia prečo sem chodí a vypisuje sem bludy!
Korkáče su proste super, keby bola možnosť tak celý deň v nich chodím.

Adam (Pá, 13. 3. 2020 - 20:03)

U nás doma u vchodu máme vyskládané 4 páry korkáčů a je to nádherný pohled. Nosíme je s manželkou a moje dcery. Korkáče jsem já nosil už dlouho, potom po naléhání manželka a dcery začaly korkáčky nosit snad od osmi let. Jsme také korkáčová domácnost a nějak se nad tím nepohoršujeme.Také nevidím důvod pro by někdo nemohl nosit klasické korkáče v práci a podivuje se nad tím, že je nosí doktoři nebo sestry a také ostatní, kteří můžou a nosit je chtějí. V naší nemocnici na ambulancích i v nákupním centru je vidět několik nositelů korkáčů. Pohled je to vždy pěkný.

Návštěvník (Pá, 13. 3. 2020 - 16:03)

Evropské přímořské státy tak reagují na rostoucí trend z posledních několika let, kdy pláže zaplavili turisté převážně z východu, kteří nemají soudnost.
„Naše pláže jsou národním klenotem. Číše naší trpělivosti přetekla. Na jedné straně tu máme krásné opálené mladé lidi s vysportovaným tělem a na druhé spoustu obtloustlých a upocených turistů z východu, kteří celý dojem z pláže hyzdí nejen prdelní rýhou, která jim leze z plavek, ale hlavně ponožkami v sandálech nebo pantoflích,“ vysvětloval Jean Francouis, francouzský ministr pro turismus, tvrdé tresty pro turisty, kteří zákon o zákazu ponožek v sandálech poruší.
Česká ambasáda v Paříži hlásí již přes sto trestně stíhaných Čechů. Více než šedesát z nich je stíháno vazebně, neboť podle francouzské prokuratury jejich vizáž, styl oblékání a neotesanost značí, že pokud by se pohybovali na svobodě, je pravděpodobné, že by v trestné činnosti (nošení ponožek v sandálech s pantoflích) nadále pokračovali.
To Řekové nejsou tak přísní. Pokud je turista přistižen na pláži či ve městě s ponožkami v sandálech, policie to mnohdy řeší jen domluvou a zabavením ponožek. Při nejhorším dostanete pokutu padesát euro.
České ministerstvo zahraničí varuje české občany, aby dbali na svou imidž a respektovali zákony dané země, kam se chystají.
I přes značné represe v oblasti obouvání však panuje ve společnosti skepse. Na světě není dostatečný trest, aby zabránil českým turistům nosit ponožky v sandálech.

Ward (Pá, 13. 3. 2020 - 16:03)

Opravdu krásné příspěvky! Snad si po létech ty korkáče zase pořídím... Palino, tys mě dostal těmi detaily, které si pamatuješ - duté nýtky v pásku, který někdy naprasknul a zničil se, nenápadná, absolutně bezbarvá krabice dole v regále (Sláva, mají je!); rázem jsem byl vzpomínkou v naší staré drogerii, kde ještě čepovali denaturovaný líh a petrolej do přinesených lahví (ona už tam dneska není, je tam kebab nebo co). - A těch nepřejících komentátorů si nevšímejte, oni nepoznali co je krásné :)

njn (Pá, 13. 3. 2020 - 10:03)

čeští burani, pantofle a ponožky

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 20:03)

Přátelé bude pro vás nejlepší si založit novou diskuzi - Fetiš korkáče

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

Pánové je toto možné a jak v nich můžete chodit ???- cituji jednoho z vás o korkáčích - " Vypadalo to tak rajcovne. Velmi pekné a vzrušujúce. Po dlhšom chodení sa koža na stielke pekne vyleštila a pri nosení naboso to plieskalo fantasticky. " - co mě vzrušuje a rajcuje jsou ženy, korkáče určitě ne !!!!!!

mmm (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Ženy bez diskuze, ale žena v korkáčích, pěkný pohled a patřilo k tomu i to vzrušující pleskání. Velká škoda, že ženu v korkáčích normálně dnes skoro nikde nepotkáte.

Reklama

Přidat komentář