Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Nechápu (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Nedovedu dány pochopit, jak můžete nosit tak tak strašný pantofle, co je na nich atraktivního vidíte a ještě je střídat. Vrcholem ovšem je se v korkáčích udělat. Já bych je na nohy v životě nedala. A pánové s korkáčama to už je absolutní nevkus, který se nedá komentovat.

Martin (Po, 16. 3. 2020 - 08:03)

To je právě ono, že jste korkáče na nohou nikdy neměla. Až to jednou zkusíte, už je nesundáte... :-)

Alena (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Korkáče nosím, ale střídám to i s jinými pantoflemi. Musím přiznat, že korkáče jsou, ale takové pocitově nejpohodlnější a mám je za ty roky už hodně ochozené.

Palino (Ne, 15. 3. 2020 - 08:03)

Ja tiež striedam korkáče. Väčšinou chodím v nich ale niekedy si ich vymením za nopkové akupresúrne papuče ( https://images.app.goo.gl/ueWwJaQa87confL97)
Su velmi dobré, len si treba zvyknúť. Zo začiatku stačí 5 minút ale keď si zvyknete tak sa dajú vydržať celý deň. A velmi pomáhajú. Ak mi stačia jemnejšie tak na to mám nopkové flat Berkemany. To su už dreváky ale zase velmi pohodlné. Ak chcem ešte jemnejšie a hlavne v lete vonku tak na to mám šlapky Adidas tak isto nopkové. V lete su velmi dobré. Keď sa chcem rozmaznávať tak na to mám dreváky Scholl profesional, samozrejme biele na doma. Vonku používan čierne klasické dreváky

Alena (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Nopkový Berkemany mám taky jsou supr, ale dlouho v nich nevyhržím. Ještě mám s čudlikama masážní Pumy a v těch se dá chodit déle.

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 20:03)

Korkáče taky dobrý, ale ujíždím na žabkách. Tlačení až řezání pásku u žabek mezi palcem a ukazovákem velmi příjemné , ale měnit nebudu.

Pavel (So, 14. 3. 2020 - 19:03)

Za pár dnů pěkné názory, ale i negativní. Každý můžeme vyjádřit svůj názor, tak to respektuji a rád si je přečtu ne každému jsou korkáče příjemné nebo pohledově pěkné. Pro ty kteří kteří nosí korkáče převážně pořád od mládí jako Jana, Mirek, asi Danča i já je jejich nošení prostě už samozřejmé, pohodlné, vzrušující a od toho není už daleko, aby se staly pro tyto nositele fetišem. Nikoho s tím neobtěžuji, nikomu nic nevnucuji, tak v tom nevidím také problém. Danča šla ještě dál a uvolnit se v korkáčích je někdy nutností a výborný stimul, kdo neměl nikdy korkáče na nohou to, ale nemůže v žádném případě pochopit.

Jana (Po, 16. 3. 2020 - 07:03)

Už z vašich prvních příspěvků bylo jasné a nazveme to pravým jménem, že korki jsou také vaším fetišem, protože "normální " by to nenapsal. Ale díky za písemnou podporu. Spíš bych chtěla, aby na toto téma napsali i ostatní co korkáče nosily nebo pořád nosí. Tak oblékám svůj DressCode obouvám bílé korkáče a jdu pracovat.

Návštěvník (So, 14. 3. 2020 - 06:03)

Začala se mi mírně propadat nožní klenba.Pořídila jsem si ortopedické dřeváky, které jsem v mládí nosila. Dnes opravdu velmi pohodlné korkáče s měkčenou stélkou, jsem velmi spokojená.

Palino (Pá, 13. 3. 2020 - 20:03)

Nechápem, keď sa niekomu korkáče nepáčia prečo sem chodí a vypisuje sem bludy!
Korkáče su proste super, keby bola možnosť tak celý deň v nich chodím.

Adam (Pá, 13. 3. 2020 - 20:03)

U nás doma u vchodu máme vyskládané 4 páry korkáčů a je to nádherný pohled. Nosíme je s manželkou a moje dcery. Korkáče jsem já nosil už dlouho, potom po naléhání manželka a dcery začaly korkáčky nosit snad od osmi let. Jsme také korkáčová domácnost a nějak se nad tím nepohoršujeme.Také nevidím důvod pro by někdo nemohl nosit klasické korkáče v práci a podivuje se nad tím, že je nosí doktoři nebo sestry a také ostatní, kteří můžou a nosit je chtějí. V naší nemocnici na ambulancích i v nákupním centru je vidět několik nositelů korkáčů. Pohled je to vždy pěkný.

Návštěvník (Pá, 13. 3. 2020 - 16:03)

Evropské přímořské státy tak reagují na rostoucí trend z posledních několika let, kdy pláže zaplavili turisté převážně z východu, kteří nemají soudnost.
„Naše pláže jsou národním klenotem. Číše naší trpělivosti přetekla. Na jedné straně tu máme krásné opálené mladé lidi s vysportovaným tělem a na druhé spoustu obtloustlých a upocených turistů z východu, kteří celý dojem z pláže hyzdí nejen prdelní rýhou, která jim leze z plavek, ale hlavně ponožkami v sandálech nebo pantoflích,“ vysvětloval Jean Francouis, francouzský ministr pro turismus, tvrdé tresty pro turisty, kteří zákon o zákazu ponožek v sandálech poruší.
Česká ambasáda v Paříži hlásí již přes sto trestně stíhaných Čechů. Více než šedesát z nich je stíháno vazebně, neboť podle francouzské prokuratury jejich vizáž, styl oblékání a neotesanost značí, že pokud by se pohybovali na svobodě, je pravděpodobné, že by v trestné činnosti (nošení ponožek v sandálech s pantoflích) nadále pokračovali.
To Řekové nejsou tak přísní. Pokud je turista přistižen na pláži či ve městě s ponožkami v sandálech, policie to mnohdy řeší jen domluvou a zabavením ponožek. Při nejhorším dostanete pokutu padesát euro.
České ministerstvo zahraničí varuje české občany, aby dbali na svou imidž a respektovali zákony dané země, kam se chystají.
I přes značné represe v oblasti obouvání však panuje ve společnosti skepse. Na světě není dostatečný trest, aby zabránil českým turistům nosit ponožky v sandálech.

Ward (Pá, 13. 3. 2020 - 16:03)

Opravdu krásné příspěvky! Snad si po létech ty korkáče zase pořídím... Palino, tys mě dostal těmi detaily, které si pamatuješ - duté nýtky v pásku, který někdy naprasknul a zničil se, nenápadná, absolutně bezbarvá krabice dole v regále (Sláva, mají je!); rázem jsem byl vzpomínkou v naší staré drogerii, kde ještě čepovali denaturovaný líh a petrolej do přinesených lahví (ona už tam dneska není, je tam kebab nebo co). - A těch nepřejících komentátorů si nevšímejte, oni nepoznali co je krásné :)

njn (Pá, 13. 3. 2020 - 10:03)

čeští burani, pantofle a ponožky

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 20:03)

Přátelé bude pro vás nejlepší si založit novou diskuzi - Fetiš korkáče

Návštěvník (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

Pánové je toto možné a jak v nich můžete chodit ???- cituji jednoho z vás o korkáčích - " Vypadalo to tak rajcovne. Velmi pekné a vzrušujúce. Po dlhšom chodení sa koža na stielke pekne vyleštila a pri nosení naboso to plieskalo fantasticky. " - co mě vzrušuje a rajcuje jsou ženy, korkáče určitě ne !!!!!!

mmm (Út, 17. 3. 2020 - 08:03)

Ženy bez diskuze, ale žena v korkáčích, pěkný pohled a patřilo k tomu i to vzrušující pleskání. Velká škoda, že ženu v korkáčích normálně dnes skoro nikde nepotkáte.

Ja (Čt, 12. 3. 2020 - 19:03)

Potom treba navštíviť iné diskusné fórum .

Palino (Čt, 12. 3. 2020 - 12:03)

Viac ako 30 rokov nosím korkáče. Ale s drevákmi to nemá nič spoločne. Na tému dreváky by sme mohli založiť novú diskusiu. Bola by iste zaujímava, lebo so začiatkami nosenia drevákov som začal tak isto pred 30 rokmi.
Monentálne mám doma 7 párov korkáčov od rôznych výrobcov. Momentálne pracujem na tom aby som si kúpil ešte korkáče Pegres. Vypadajú velmi dobre a vypadá, že stielka bude kožená. Volakedy keď som začínal boli eštw socialustické korkáče, ktoré boli asi trvácnejšie ako terajšie. Samotné korkáče boli masívnejšie, pásik z tvrdej kože ktorá sa ani po rokoch nosenia nenatiahla. Dokonca susedka mala pekné korkáče biele, kde pásik miesto klasických dierik mal diery s nytmi. Tajže pracka cez kovový otvor, niečo ako deravý nyt. Tak isto bočné uchytenie pásikov bolo cez kovové nyty. Vypadalo to tak rajcovne. Velmi pekné a vzrušujúce. Po dlhšom chodení sa koža na stielke pekne vyleštila a pri nosení naboso to plieskalo fantasticky. Boli dostatočne hrubé a aj tvarovo asi drsnejšie. Dnešné niektoré vypadaju moc rovné. Tie staré socíkové boli hodne hrbolatejšie. Ale aj dnes sa dajú také kúpiť. Ja som za to, že čím hrbolatejšie tým lepšie. Vtedy sa predávali v každej drogérii. Nenápadne zabalené v sáčku niekde na spodku regála. Pokial sa nemýlim boli len dve ceny, 73 alebo 81 kčs, podla velkosti. Velký farebný výber ani nebol, mne sa podarilo len hnedé, ale bol som rád. Velmi rád som ich nosil aj vonku, aj do práce. Doma som si stielku natieral indulonou, práve z dôvodu lepšieho plieskania. Prvé metre boli trocha na hranici balansu lebo sa to šmýkalo ale po pár krokoch sa indulona vstrebala a potom to vydávalo nádherný zvuk. Tento zvyk som si zachoval dodnes. Momentálne mu dosluhuju korkáče od Protetiky. Su pekne ochodené ale vydržia tak rok, dva. Velmi sa naťahuje pásik ktorý nemožno potom ani dotiahnuť. Tak isto sa stielka rýchlo opotrebuje. Možni aj tou indulonou, ale nevadí. Aj bez toho sa ten pásik naťahuje a vrch praská. Každé dva roky ich treba vymeniť buď z dôvodu natiahnutia, alebo roztrhnutia alebo aj zlomenia. Nie su ani moc hrubé. V najhrubšom mieste tak asi 3cm.
Keď doslúžia určite si kúpil ďalšie do zásoby, ale teraz budem používať niektore iné. Kúpil som si korkáče od Vanimaru, tie su dosť hrubé. Dokonca som si nechal vyrobiť korkáče na klune s medzipodošvou a ešte aj masážnou stielkou. Vypadaju fantasticky a dobre sa v bich chodí. A ikrem toho su aj velmi sexy. Mojej priatelke som ich kúpil tiež, chodí v nich od rána do večera. Je to božský pohlad.

Neuvěřitelné (Čt, 12. 3. 2020 - 13:03)

Můžu se tě zeptat, kde pracuješ a co děláš? Který zaměstnavatel dovolí, aby zaměstnanci chodili v pantoflích? Kdysi to dělaly zdravotní sestry, teď už ani ty ne

Reklama

Přidat komentář