Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Zdenda (Pá, 20. 3. 2020 - 07:03)

Psát nebo říkat, že jsou korkáče holčičí nebo pro ženy bude úplná blbost. Korkáče koupíte do velikosti 46 a neviděl jsem ženu, která má velikost nohy 46. Na objednávku jsou schopni vyrobit určitě i větší. Znám muže, kteří korkáče nosily nebo nosí. Já to klapu ve svých hnědých 45 a jsem maximálně spokojený !!!!!!

Pavel (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Píšeš, žes bral korkáče jako přezůvky, že je nebereš jako holčíčí a budeš se k nim vracet. Jak to se na ně teď diváš?

Filip (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Super pohodlný pantofle s nádechem nostalgie. :-) Možná právě kvůli tomu je nosím zas a nemám s tím problém. Jsem věrný značce Protetika:-) Jedny doma, jedny v práci.

Pavel (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

Protetiky jsem měl již dávno. Teď dlouho Vanimary a fakt super, hladká stélka a dobré tvarování. Uchvátí po prvním obutí. Co děláš, že je nosíč v práci?

Filip (Čt, 19. 3. 2020 - 23:03)

Normálně v kanclu, jsem programátor.

Pat (Čt, 19. 3. 2020 - 21:03)

Souhlasím, ale dneska potkat muže v korkáčích je vzácnost.

Radka (Čt, 19. 3. 2020 - 22:03)

To máš pravdu muži v korkáčích to spíš tají. Tady vás píše celkem dost a jsem moc překvapena, mě chlapi v korkáčích mě hodně vzrušují. Pro mě jsou korkáče jako droga, tak pište.

Tonda (Pá, 20. 3. 2020 - 21:03)

Radko, nevím jak jsi přišla na to, že muži tají nošení korkáčů, určitě ne. Nosí je úplně normálně, stejně jako ženy, ikdyž asi v menším počtu a jen to není komu říkat a tato diskuze je úplně ideální. Každý tady může vyjádřit svůj názor a zkušenosti s korkáči. Nevím jak dlouho je nosíš ty, když jsou tvojí drogou, já od prváku na gymplu kvůli spolužačce se kterou jsem seděl a u které mě její korkáče začaly vzrušovat. Měla jak píše Martin ty s hnědou a hladkou stélkou. Občas jsme na téma korkáče prohodili pár slov a bylo jasné, že jsou pro ni také vzrušující. Už tehdy jsem se musel o přestávce někdy uspokojit a nebyl jsem sám, protože ten pohled na ni , jak v nich "uměla chodit" bylo něco nádherného. Ve třídě nás bylo s korkáči jedenáct. Byla to doba, kdy se nosily skoro všude. Také mám jako ty a mnoho ostatních při chození nepopsatelné pocity a časté vzrušení, když si pohrávám s prsty. Především pro neopakovatelné pocity, které poskytují mnoho z nás klasické korkové dřeváky nosí. Že korkáče můžou vzrušovat ženy, ale i mnohé muže je úplně normální jsou k tomu a na to ideálně svým tvarováním a vzhledem stvořeny. Korkáče nosím každý den a bude to možná trapné mám bílé.

Petr (So, 21. 3. 2020 - 15:03)

Bílé jsou nejhezčí. Taky mám jedny domácí s bílým páskem.

Palino (So, 21. 3. 2020 - 17:03)

Ja kupujem zásadne len biele, su najviac sexy.

Martin (Čt, 19. 3. 2020 - 07:03)

Když jsem v deváté třídě přišel do třídy v nových Protetikách, které měly hladkou stélku v hnědé barvě s hnědým páskem, což dělali jen krátkou dobu a potom zase bílou, holky si je půjčovaly a chtěly je vidět. Dvě je potom taky sehnaly. Byly jsme jsme snad korkáčová škola, nosily se hodně. Korkáče miluji a nosím dodnes. Sex v korkáčích se ženou praktikujeme již dlouho a oba to bereme jako normální oživení. Pocity z kvalitní kožené a vyhlazené stélky u pěkně ochozeného korkáče jsou opravdu neopakovatelné.

Jitka (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Začínám si oživovat vzpomínky z doby kdy jsem korkáče nosila a zcela určitě si je opět po delší pauze koupím. Vaše diskuze se mi velmi líbí a urychlí můj návrat ke korkáčům.

lékárnice (Po, 16. 3. 2020 - 23:03)

Pracuji v lékárně nosím korkáče celý den v práci a hned po příchodu domů do nich šupnu znovu. Nejlepší pantofle které můžou být, když jste celý den na nohou, velmi pohodlné a vůbec nebolí nohy. Doma už jsou na absolutní pohodu. Nosí je i kolegyně a také s korkáči velmi spokojená.

Jarmila (Po, 16. 3. 2020 - 10:03)

Uvádíte, že korkáče už dnes nosí málo lidí. Když se podíváte v nemocnici nebo poliklinice na sestričky, na úřadech i obchodech má hodně žen korkáče všech možných druhů a barev. Tak se asi nosí i dnes.

Pavel (St, 18. 3. 2020 - 08:03)

Máte pravdu, všude kde uvádíte se nosí zdravotní pantofle, nejsou to korkáče o kterých je tady diskuze. Podrážka zdravotních pantoflí je z měkkého umělého korku s nízkou podrážkou nebo podrážkou na klínku a noha v nich sedí okraje jsou vyvýšeny. Většinou je můžete vidět se dvěma nebo třemi pásky přes nárt v různých barvách a různé kvalitě, jak říkáte a nosí je skoro všichni doma i v zaměstnání. Ve zdravotnictví převažují bílé. Zato korkáče jsou tvrdé z pravého korku, vysoké až 6 centimetrů a dnes už i s různou úpravou stélky. Vetšinou s jedním páskem ( někdy i dvěma), který umožňuje také různé způsoby jejich nošení a při chůzi vydávají klasický pleskavý zvuk. Nositelů klasických korkáčů, však dnes není mnoho a převažují zdravotní pantofle.

Nechápu (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Nedovedu dány pochopit, jak můžete nosit tak tak strašný pantofle, co je na nich atraktivního vidíte a ještě je střídat. Vrcholem ovšem je se v korkáčích udělat. Já bych je na nohy v životě nedala. A pánové s korkáčama to už je absolutní nevkus, který se nedá komentovat.

Martin (Po, 16. 3. 2020 - 08:03)

To je právě ono, že jste korkáče na nohou nikdy neměla. Až to jednou zkusíte, už je nesundáte... :-)

Alena (Ne, 15. 3. 2020 - 07:03)

Korkáče nosím, ale střídám to i s jinými pantoflemi. Musím přiznat, že korkáče jsou, ale takové pocitově nejpohodlnější a mám je za ty roky už hodně ochozené.

Palino (Ne, 15. 3. 2020 - 08:03)

Ja tiež striedam korkáče. Väčšinou chodím v nich ale niekedy si ich vymením za nopkové akupresúrne papuče ( https://images.app.goo.gl/ueWwJaQa87confL97)
Su velmi dobré, len si treba zvyknúť. Zo začiatku stačí 5 minút ale keď si zvyknete tak sa dajú vydržať celý deň. A velmi pomáhajú. Ak mi stačia jemnejšie tak na to mám nopkové flat Berkemany. To su už dreváky ale zase velmi pohodlné. Ak chcem ešte jemnejšie a hlavne v lete vonku tak na to mám šlapky Adidas tak isto nopkové. V lete su velmi dobré. Keď sa chcem rozmaznávať tak na to mám dreváky Scholl profesional, samozrejme biele na doma. Vonku používan čierne klasické dreváky

Alena (Ne, 15. 3. 2020 - 17:03)

Nopkový Berkemany mám taky jsou supr, ale dlouho v nich nevyhržím. Ještě mám s čudlikama masážní Pumy a v těch se dá chodit déle.

Reklama

Přidat komentář