Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

A proč by je měl každej sledovat? Proč si úchyláci vždy myslí, že zrovna ten jejich fetiš všichni sledují. Já myslel, že to je diskuse o létu a nošení pantoflí a on se tady vyslintává jeden cvok ze svých snů :).

no (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

tím to moc nevylepšíš.

Pavel (Pá, 27. 3. 2020 - 07:03)

Tak nesedím moc často, ale žena přehodí nohu přes nohu si začne s korkáčem pohupovat a všelijak cvičit a nezastaví se. Je to spontání, protože i já to na sobě pozoruju a sexy pro mě v každém případě ano. Já si spíš pohrávám s korkáči, když sedím, různě si je nakláním a posouvám nohy sem a tam do všech směrů. To je taky si myslím u korkáčů spontání. Ve zdravotní obuvi, která má zvýšenou hranu , aby noha z nich nevyklouzla nebo má více pásků to nelze udělat.

Jana (Čt, 26. 3. 2020 - 20:03)

Kdo chodí v korkáčích delší dobu si najde polohy, které mu dělají dobře a příjemně. Já si pohrávám s prsty a pohybuji chodidlem do boku na vnitřní stranu je mi to strašně příjemné a dělám to už spontáně. Noha přes nohu automaticky už pohupování s takovým tlačením prstů na stélku a asi taky spontání a určitě trochu provokace a ukázka mých korkáčů. Pohledy jsou mi příjemné a vzhledem k mému vztahu ke korkáčům je všechno s nimi spojené sexy.

Léňa (Čt, 26. 3. 2020 - 16:03)

Když dávám nohu přes nohu je to většinou v něčí společnosti a záměrně si začnu s korkáčkem pohupovat a úplně potichu pleskat. Pohledy v tu chvíli jsou pouze na mé noze a strašně mě to vnitřně rajcuje a myslím, že to velmi zaujme i ostatní. Nožku nad malým stolečkem nelze přehlédnout a sexy mě to určitě přijde.

Pete (Pá, 27. 3. 2020 - 09:03)

Uzivam si, kdyz mam nohu pres nohu,momentalne sedim na zahrade v zupanu a korkacich,nohu pres nohu a hraju si s nimi. Okolo jezdi maminky s kocarky a uz jsem zaregistroval opakovane pohledy.

No (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

bodejť, trapáku.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 11:03)

Je zaujal ten župan. Už pochopte, že vaše korkáče berou ostatní jako obyčejnou zdravotní obuv. A že někdo kouká když ženská má nohu přes nohu a pleská s nimi? Protože to leze člověku na nervy. Je to nevychovanost, obtěžovat okolí.

Milan. V. (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

Zdravotní obuv koupíš v každém obchodě s obuví, lékárně a supermarketu, ale korkáče většinou nosí ti, kteří vědí co jim poskytnou a ti, kteří své nohy milují a chtějí pro ně něco udělat. Ostatní je nemůžou brát jako obyčejnou zdravotní obuv, ale jako něco vyjmečného, protože jich tak málo a těch co je nosí moc dnes už nevidiš. Dnes se korkáče v obchodě neprodávají, musíš si je objednat a čekat, až přijdou. Potom to však za čekání stojí. Nádherné pocity na chodidlech, které cítíte všude. Také jsem dlouho chodil ve světově uznávaných Birkenstockách, ale na naše korkáče nemají. Žena - noha přes nohu a pohupující se korkáč na to se podívám vždy strašně rád. Já korkáče miluji a chůze v nich mě naprosto fascinuje.

Marek (Po, 6. 4. 2020 - 15:04)

Pořídil jsem Vanimary na klínku s haluxem mají pěkný tvar a je v nich super pochození. Mám je doma, ale pořídím i do práce, kde mi už odchází, jak píšeš nádherné pocity a povedly se.

Pavel (Čt, 9. 4. 2020 - 09:04)

Mám ty stejné a můžu všem doporučit, také ty s úpravou pro halux, pro jej výborné zpracování a pohodlí při celodenním nošení. Vůbec s nimi necítíš únavu od nohou. Od kdy je nosíš?

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 19:04)

Aha. Tak ty jsem si vyguglila a toto je vyloženě nehezká obuv. Asi pro malé lidi, aby si připadali vyšší.

Jiří (Čt, 9. 4. 2020 - 08:04)

Korkáče ( tedy klasické vysoké) používám a nosím úplně normálně a nevidím v tom žádný problém. Se svou výškou 183 cm si vyšší připadat nemusím - tak v tom to nebude. Jsou to kvalitní a pro mě osobně hezké pantofle. Samozřejmě každý má jiný názor.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2020 - 12:04)

Nechápu, jak v tom můžete vůbec chodit a ještě celý den. Neřeknu ještě prodavačky nebo ženský ve zdravotnictví, ale k chlapovi to nesedí. To není možné mít stále na sobě.

Jana (Út, 7. 4. 2020 - 08:04)

Pro některé pěkná, především je pohodlná a malá si nepřipadám. Jaká bude tedy podle vás pěkná obuv na přezutí do práce a na doma?

Jana (Út, 31. 3. 2020 - 07:03)

To je úplně výstižné , že nosí ti, kteří vědí co jim poskytnou a ti, kteří své nohy milují a chtějí pro ně něco udělat. Je vidět, že kouzlo našich korkáčů působí ,oslovuje hodně mužů , což je pro mě opět příjemné zjištění a někteří písálkové to těžko nesou. Jestli můžete pokračujte s napsáním vašeho ročníku. A váš závěr strašně pěkný a cítíme to naprosto stejně.
narození

Skvělé (Po, 13. 4. 2020 - 19:04)

Vůbec jsem neviděl co můžou korkáče poskytnout, ale měl jsem stále větší chuť vyzkoušet jaké to je chodit v tvarově nezvyklých pantoflích. Na ostatních si mi docela dlouho dost líbily. A zjištění jsou fantastické, chodí se v nich naprosto skvěle a naprosto pro nohy pohodlné.

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 22:03)

Je to obyč zdravotní bota. Nic nad čím by se člověk měl pozastavit.

haha (Pá, 27. 3. 2020 - 21:03)

další českej buran

Milan. V. (Pá, 27. 3. 2020 - 22:03)

Tak si je kup, chvilku v nich zkus chodit, neodoláš a budeš je chtít nosit pořád.

Reklama

Přidat komentář