Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Hanča (Pá, 27. 3. 2020 - 20:03)

Korkáče nosily moji rodiče i ségra, dnes je nosí rodina moje i ségry. Je to prostě o zvyku co se naučíte nosit a máte rádi nosíte. Mého syna ani dceru jsem k nošení korkáčů nepřemlouvala, sami si řekly, že je chtějí a strašně si je pochvalují. Je to velmi specifická obuv a myslím si, že dnes už mladších moc neletí. Je to, ale velká škoda protože, tak pohledově pěknou a pohodlnou obuv , bych všem doporučila na každém vypadají ůchvatně !!!!!

Haha (Pá, 27. 3. 2020 - 14:03)

A v pantoflich haha

Návštěvník (Pá, 27. 3. 2020 - 15:03)

Kdo kouká na nohy? Nikdo.

K.M. (Čt, 26. 3. 2020 - 13:03)

U mě také náklonnost pro ženy v korkáčích, které venku potkáte pouze jednou za čas. V brněnském globusu začala před rokem nosit klasické korkáče růžové T 05 jedna paní prodavačka, pak začaly korkáče nosit ještě další dvě. Když se na ně podíváte, tak je to překrásný pohled a nemůžu se vynadívat, oproti jiným, které nosí vše možné. Krásně jim v korkáčích vyniknou nohy a vždy když je možnost, tak je chvíli pozoruji jsou v nich prostě velmi elegantní. Já nosím Vanimary se kterýma jsem velmi spokojen. Pro úplnost ročník 1978.

Jozef (Čt, 26. 3. 2020 - 08:03)

Preložená noha cez nohu a pohrávanie sa z korkačmi. Ako to dami a pani vnímate??? Príde vám to sexi ??? Deje sa to u nositeľov korkačov spontánne či je to skôr provokácia . ? Totiž už dávnejšie som si všimol že tomuto pohľadu sa nejde vyhnúť a nie len u nás fanúšikov korkačov Ako to vnímate ? Vopred ďakujem za váš názor

Radka (So, 28. 3. 2020 - 20:03)

Pohrávám si s nimi pořád. Není to provokace, když v korkáčích pořád chodíš děláš to automaticky a spontáně. Sexy je to určitě a máme to s manželem vzájemné a rádi se s nimi provokujeme. Návštěvy také určitě věnují našim korkáčům pozornost, to každý vycítí a není se čemu divit, když nás v nich vidí oba. Občas se také diví, že jedny máme obuté a další jsou v šatně.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Tak nosíte doma bačkory. No a? V některých domácnostech to ještě tak je. A jestli jste chudina, tak asi jste je překvapili, že máte víc jak jeden pár bačkor.

Hele (So, 28. 3. 2020 - 20:03)

nechci ti kazit iluzi, ale je to hlavně trapas proto ta pozornost. A pokud jsi opravdu ženská, tak bys měla mít vkus

Lenka. M (Po, 30. 3. 2020 - 11:03)

Také nechci kazit iluzi, ale jako ženská s dobrým vkusem považuji korkáče za velmi pěkné a stále moderní, jak na ženách i na mužích. Korkáče mají za léta existece mnoho specifických vlastností, které s nimi děláte, jako je třeba to sexy pohupování. Při návštěvě, také nevidím důvod se přezouvat z nějaké trapnosti do jiné obuvi, když v korkáčích stále chodím, pro normální zcela pochopitelné.

Jana (Út, 31. 3. 2020 - 08:03)

Lenko,u nás se návštěva může přezout i do korkáčů a s přítelem v nich chodíme také. Mnozí toho rádi využijí, chtějí to vyzkoušet a jsou z jejich pocitů po čtyřech hodinách i příjemně překvapeni. Tak pro někoho normální pro někoho úlet.

Zdeněk (Ne, 5. 4. 2020 - 21:04)

Ve škole jsem je začal nosit, nosím dodnes a nosí je celá moje rodina. Korkáče se mám líbí, nosíme je všichni spontáně a obměňujeme je tak po třech letech. Naši přátelé si také při návštěvě do nich skočí a čtyři velikosti jsou u nás vždy volné. Tak názor si udělejte každý sám.

Nechápu... (Ne, 5. 4. 2020 - 21:04)

? V případě, že se u vás musí návštěva zouvat, je vhodné jim nabídnout bačkory. Co je na tom divného?

Zdeněk (Ne, 5. 4. 2020 - 22:04)

Zouvat se nemusí, bydlíme v rodinném domě, ale že všichni nosíme korkáče a známí vědí, že máme volné, sami chtějí a přezují se u nás do nich. Nikdy je nikomu samozřejmě nevnucujeme. Někomu však korkáče přijdou jako nevkusné nebo nevhodné. A vám?

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 00:04)

Co by bylo nevhodného na pantoflích na chození doma? Žádné pantofle nebudou nějak extra vkusné, ale nadoma je to jedno ne?

Nechápu... (Ne, 5. 4. 2020 - 23:04)

Jaký je rozdíl mezi chozením doma v domě a v bytě? U přátel si také sundávám obuv a navléknu si si to, co mi nabídnou. I kdyby to byly korkové pantofle, nezaregistrovala bych to. Bačkory jsou vhodné snad všechny. Nevkusné? Ano, většina bačkor jsou nevkusné.

Zdeněk (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

V bytě budu klidně v ponožkách u nás chodíme také na terasu a do zahrady, takže v botech nebo něco na přezutí. Většinou chtějí korkáče. Jen jsem v rozpacích, že i korkáče klidně přijmeš bez povšimnutí, protože někteří jsou na ně vysazeni a nikdy by je neobuly.

Návštěvník (Po, 6. 4. 2020 - 11:04)

Je to obyčejná pantofel. Hledáš něco, co není. Jestli někdo nechce nosit pantofle, je to asi tak, že je to pro ně šeredná obuv.

Lenka.M (St, 1. 4. 2020 - 17:04)

Bude to tím, že jsme generace, která s korkáči vyrostla a nevidíme na nich nic špatného nebo nevkusného, mám je jen na přezutí na doma. Za dobu co je nosím je jasné, že si na chození v nich velmi zvyknete.

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

A když budu mít obutý poslední model adidasek, budou je všichni také určitě sledovat a pozorovat. Taky to bude trapas a budu ženská bez vkusu?

Návštěvník (So, 28. 3. 2020 - 21:03)

Nový adidasky ti jsou k ničemu, ale slibuji ti, že když si natáhneš do města přezkáče, tak všichni se na tebe dívat budou.

Reklama

Přidat komentář