Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Jozef (Pá, 24. 4. 2020 - 19:04)

Monika myslim že na boso si ich maximálne užiješ . Neber ohľad na to čo je vhodné a čo nie . Prvoradé sú tvoje pohodlie a pocity .

Kája (Čt, 23. 4. 2020 - 14:04)

Nosím korkáče taky už déle a před dvěma měsíci mě Pavel v diskuzi doporučil ty stejné. Nosím je od té doby stále a jsem z nich nadčená. Co píšete, tak dost z vás má stejné, budou zřejmě hodně oblíbené a to i mezi muži. Jestli se ti osvědčí, předpokládám tvé první korkáče a o tom jsem přesvědčená, budeš s nimi dělat věci o kterých si nožky samy řeknou a o kterých dnes nemáš nejmenší tušení, jaké pocity ti korkáče přinesou. Rozhodla ses, dnes to už vím i já pro ty nejlepší.

Milan (Čt, 16. 4. 2020 - 23:04)

Klasické korkáče na ženské noze byly a vždycky budou neskutečné pěkné a hrozně sexy.

Návštěvník (Pá, 17. 4. 2020 - 12:04)

.... a ty je určitě taky strašně rád nosíš, seš z nich úplně hotovej, jak strašně jsou příjemný, vzrušující na noze a ještě k tomu pleskají o paty.

Milan (Ne, 19. 4. 2020 - 22:04)

Asi tě anonymní návštěvníku zklamu, korkáče nenosím, ani jsem nikdy nenosil. To však neznamená, že se mě nemůžou na ženské noze líbit i vzrušovat. Na ženách jsou prostě sexy. Tak jen pro doplnění do diskuze.

Návštěvník (Čt, 16. 4. 2020 - 20:04)

Chodím taky doma v korkáčích od vanimaru, nejraději naboso a jsou mi už roky strašně příjemné.

Návštěvník (Út, 14. 4. 2020 - 17:04)

Jak se vám líbí dřeváky? V obchodě Ovečkárna mají zajímavé bílé, ale nevím zda to není nějaký můj omyl.

Petr (Čt, 16. 4. 2020 - 21:04)

Tvarem připomínají trošku svitky, ale není vidět, jak jsou tvarovány a jsou to klasické dřeváky. Na pohled jsou pěkné.

Daniela (Út, 14. 4. 2020 - 16:04)

Ale v tom se hodně paří a smrdí nohy.

Per (Út, 14. 4. 2020 - 16:04)

Jako myslíš v korkáčích? To právě naopak jsou volné a vzdušné.

Jan (So, 11. 4. 2020 - 20:04)

Na téma - korkáče, ty jsem začal nosit asi rok po svatbě , kdy žena pořád chtěla, abych je vyzkoušel jsem tedy svolil. První pocity byly strašné, zřejmě i kvůli mým částečně plochým nohám neskutečně tlačily a po delší době jsem je musel vyzout. Po čase jsem si zvykl a začaly mi být naopak na noze příjemné a chodím v nich skoro 12 let strašně rád. Společně se ženou si kupujeme vždy po pár letech společné nové, staré dochodíme na zahradě, kde v nich normálně chodíme venku.

Jana (Út, 14. 4. 2020 - 10:04)

Pozorovala jsem to stejné u svého přítele, kterému jsem přímo korkáče koupila. Zpočátku je nosit nechtěl, vždy jen chvíli, když jsem mu je připomenula. Postupem času v nich byl stále sám od sebe častěji a dnes jsme ve stádiu našeho společného fetiše, vůbec jsem na něho něho nějak netlačila, jen v nich také pořád chodila. Z mého pohledu jim zcela propadl po sedmi letech, co je poprvé obul. Je něco určitě pravdou, jak píše Simona, že na noze máme body, které pocity z tvarované stélky asi více zvýrazňují. A máte je pouze strašně rád?

Jan (St, 15. 4. 2020 - 08:04)

Po dvanácti letech si už pořádně zvykneš a víš, že vyhovují. Nejsem(me) na tom jako vy s přítelem, ale bude to už víc, než strašně rád. Prostě chci v nich být, nosit je a užívat si jich co nejvíc.

Pája (So, 11. 4. 2020 - 18:04)

Korkové dřeváky nosím strašně ráda, nejlepší jsou až jsou sešlapány do kolíbky, to je pak super chození.

Naďa (Čt, 9. 4. 2020 - 16:04)

Na mých korkáčkách jsem hodně závislá a střídám jich různě několik a v poslení řadě jsem ten případ, že mi přidají něco na výšku. Nedivím se, že i ostatním jsou příjemné protože pohodlnost, pomalé sešlapání, tvarování na nohu, pěkný vzhled a zdravotní účinek u jiných pantoflí najednou nemáte. V mém okolí také pár lidí v nich chodí a jiné pantofle už mnoho let nechtějí. Z mého pohledu jsou však víc z korkáčů odvázanější ženy, ale i muži je nosí s oblibou a mě se na nich líbí. Jednoznačně preferuji jenopáskové, které vypadají na noze víc sexy a mám i černé.

Radek (St, 8. 4. 2020 - 22:04)

Korkáče jsem měl jako přezůvky do školy, které naše generce a oblibou nosila, od té doby jsem na ně zvyknul a chodím v nich dodnes. Letos mi bude 54 a stále je nosím velmi rád. Oproti těm dřívějším co vydržely jen chvíli, ty poslední mám už čtvrtým rokem a vypadají skoro jako nové. A podivovat se nad tím, že někdo nosí rád korkáče mi přijde poněkud divné.

Blanka (Út, 14. 4. 2020 - 09:04)

Krásné vzpomínky na školní léta v korkových dřevácích které nosily skoro všechny holky i někteří kluci o přestávkách je nám braly, házeli je po sobě a občas letěly i z otevřeného okna. Ti kteří je neměly nosili papuče nebo cvičky. Byla i poznámka házeli po sobě o přestávce dřeváky. Vzhledem k počtu lidí kteří nosili ve školních letech dřeváky, si myslím, že i dnes mnoho z nich nosí dřeváky. Jsem ročník 1964, patřím mezi vás, kteří korkáče nosíte a přes velikonoce jsem pročítala příspěvky v této diskuzi. Některé z nich jsou mi velmi blízké, protože s dřeváky jsem prošla i střední školu a pak i některé zaměstnání a doma je nosím pořád. Znám pocity, jak se v nich cítíte a ráda opět navštívím korkovou diskuzi.

Petr (Út, 14. 4. 2020 - 16:04)

Sedmou, osmou a část devítky jsem prochodil ve svitkách. Byly to sice klasicky holčičí, ale jedna maminka dělala v prodejně obuvi, tak v nich chodila skoro celá třída. V té době se také dost obtížně sháněly. Chodilo se v nich strašně dobře a kdo je znáte byly výborně tvarované. Když se ochodila bílá podrážka, tak strašně bouchaly podpadkem při chůzi o podlahu. Problém nastal na začátku devítky, kdy noha více povyrostla a svitky byly strašně úzké a největší byly 8. Takže už začaly pořádně všude nesnesitelně tlačit, byly na okraji vyvýšené s výraznou hranou z tvrdého materiálu. Místo nich jsem pořídil korkáče, které jsem také jako Blanka od školních let doposud neopustil. V korkáčích chodím strašně rád a naprosto miluji poslední s koženou stélkou, která je úplně hladká, stejná jako u těch prvních před mnoha roky. Chodím s nima doma i venku, mám tmavě modré a nemám nejmenší problém si je užívat. Moje partnerka nosí jednopáskové zdravotní pantofle a moje super vysoké korkáče jí nevadí. Dnes dělá Scholl dřeváky zcela tvarově podobné původním svitkám, ale také pouze v malých číslech, takže muži mají smůlu.

Iva (Út, 14. 4. 2020 - 18:04)

Svitky byly nejhezčí, nejlepší, jak říkáš padly na každou nohu, taky jsem je dlouho nosila a ráda vzpomínám. Nedivím se, že je nosili i kluci byly totiž strašně božííííííííííííííííí. Dnes klasika - korkáče.

Méďa (So, 4. 7. 2020 - 21:07)

Koukám, že se to tady po útlumu letos opět rozproudilo. Tak se zase zapojim. Jsem totiž jeden z kluků, co nosili Svitky. Byly báječné, vlastně ještě lepší. To se nedá ani jedním slovem vyjádřit, o tom lze napsat snad celou esej. Přímo jsem je miloval a tudíž nesundával z nohou.

Reklama

Přidat komentář