Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Monika (St, 22. 4. 2020 - 20:04)

Děti jsou ještě v obloze jsem totiž na střední škole, takže tam je ještě nějaký ten rok užiji. Ty gumové pantofle co mám mě už omrzely tak chci zkusit něco nového, i když je fakt že mně vydržely dlouho :p Jinak tu radu by jste mohla shrnout celou jestli by jste byla tak hodná moc by mi to pomohlo. Děkuji :o)

Jana (St, 22. 4. 2020 - 21:04)

Mám naprosto ty stejné jak píše Zdena. Jsou naprosto vzrušující a nejvíc sexy jsou bílé, ne že si hned na ně zvykneš, nebudeš je chtít vyzout.

Zdena (St, 22. 4. 2020 - 21:04)

Jsem příjemně překvapená, že uvažuješ o kokráčích já na ně nedám dopustit a za celo dobu co je nosím jsem neměla nejmenší problémy s nohama. Dříve se nosily skoro všude a dnes se opět nějak začínají nosit o čemž si přečteš názory v této diskuzi. Podle mě nejkvalitnější korkáče jsou od Vanimaru. Jejich typy a barvy si můžeš přehledně prohlídnout a vybrat na Dozodo.cz https://www.dozodo.cz/, jestli si něco vybereš doporučuji objednat přímo u výrobce emailem na adrese: [email protected] , obratem vždy zasílají na dobírku. Z mé zkušenosti a má je i dcera (už druhé) i syn v nich chodí strašně rádi, doporučuji tyto - Klínkové jednopáskové korkáče s vyměkčenou koženou stélkou a mechovou mezipodešví a úpravou pro halux - a uvést barvu a velikost. Jsou velmi kvalitní dost těžko se ochodí a mají výbornou koženou stélku pro nohy neskutečně příjemné jsem přesvědčena, že si je při prvním obutí oblíbíš. Korkáče byly vždy přitažlivé a holkám moc sluší. Takže jestli se pro ně rozhodneš, napiš sem a opravu nebudeš litovat.

Monika (Čt, 23. 4. 2020 - 11:04)

Tak jo objednám si je, už se těším. Jsem zvědavá co na to řeknou spolužáci, budu snad jediná na škole. Vím že podobné nosí ještě jedna učitelka jinak nikdo :) Ale na letní pařáky ve třídách to vypadá skvěle a ideálně. Jestli se osvědčí jak píšete tak si možná později koupím i jedny domů :)

Zdena (Čt, 23. 4. 2020 - 21:04)

Jaký typ a barvu sis objednala? Doufám, že tě nezklamou máš to tady ještě víckrát od holek potvrzené. Až je budeš mít, tak se ozvi, jestli sedí a vyhovují tvým představám.

Monika (Pá, 24. 4. 2020 - 19:04)

Tak objednala jsem si vanimar s jedním páskem ale bez klínku to mi přišlo moc vysoké. Barvu jsem vybrala bílou, budou mi hezky pasovat k letním šatům a sukním :) Jinak myslíte že tím nikoho nepohorším když je budu nosit naboso ? Já jsem teda vždy ve škole nosila pantofle v ponožkách nebo minimálně v silonkách, ale v těch vedrech by se mi naboso asi fakt ulevilo...

Jana (Po, 27. 4. 2020 - 09:04)

Moniko, po tom co jsi vstoupila do naší diskuze jsi zřejmě překvapená co všechno se tady dozvídáš a čteš. Není to odrazující? Některé určitě pohoršíš, budou to jedinci, kteří nepochopí, že chodíme v tom, v čem sami chceme a co se nám líbí, nevšímej si toho, spíš budou pozitivní reakce. Na otázku jestli naboso, odpovídat už nebudu, to jsi v mých příspěvcích určitě četla.

Pavel (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

S obdivem, jak mladá žena , která ani kouzlo našich ještě korkáčů nezažila rozpohybovala tuto diskuzi. Mimochodem Moniko dobrý vkus, dobrá volba, určitě naboso a víc dalších spolužaček, případně spolužáků, kteří přispěji s novými novými příspěvky, které svými korkáči zlákáš. Také uvítám první tvoje dojmy a ohlasy.

Kája (Ne, 26. 4. 2020 - 22:04)

Začít se nějak musí. Monika časem pozná co vyhovuje a druhé doma už bude mít vyměkčené a na klínu. O tom jsem ani minule nepsala, vždy naboso. Koho by jsi chtěla ve škole pohoršit, že budeš chodit v pantoflích naboso. Pohorší ten, komu budou smrdět nohy v ponožkách z pantoflí nebo bot. V korkáčích naboso to nebude určitě, naopak tvoje nožky budou středem pozornosti, k tomu šaty nebo tu sukni a o to mám jde. Já taky moc ráda občas kahoty a korki samozřejmě naboso.

Pavel (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

Na klínu vidím vyhovují , splnily tvoje očekávání a nejsou snad sešlapány. Jsem rád, že v nových jsou nožky maximálně spokojené.

Laďka (Ne, 26. 4. 2020 - 21:04)

Všichni se mnou budou jistě souhlasit, že korkáče snad byly předurčeny k tomu, by se v nich chodilo naboso. Jedině naboso můžeš plně vnímat hladkost stélky a mít z korkáčů ten vždy neopakovatelný zážitek. Korkáče mám přes třicet let, někdy v těch silonkách chodit chodit musíš, ale o to pak rychleji sundat a užívat si kontaktu se svými korkáči - naboso!!!!!!!!!!!

Marky (So, 25. 4. 2020 - 18:04)

Ahoj, co by na tom bylo divného? Hezky nalakované nehty a máš vidět pohledy mužů. Užívám si to již několik dlouhých let.

Lukáš (So, 2. 5. 2020 - 14:05)

Na ženě upravené nohy, nalakované nehty ve spojení s korkáči je opravdu nádherný a vzrušující pohled. Však zajisté i ženám záleží na upravených nohou, aby se líbily a pohledy a obdiv mužů, nejen k jejich nohám jim není lhostejný. Proč neukázat něco pěkného!!!!!!

Laďka (Ne, 3. 5. 2020 - 19:05)

Alespoň za sebe Lukášovi děkuji, je pro ženu velmi příjemné a lichotivé, když cítí ten pohled a ví , že to jsou její nožky v korkáčích, které jsou "nenápadně pozorovány". Vnímám to hodně v létě na koupališti a v supermarketu kam v korkáčích běžně chodím.

Pavel (Ne, 26. 4. 2020 - 23:04)

Další nová příznivkyně korkáčů? Jak dlouho, jaký korki, atd. ?

Marky (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

nejsem nová, již před X lety jsem tu psala. Co se týče korkáčů, tak mám čtvery. Troje Vanimar a jedny pegres.

Jana (Út, 28. 4. 2020 - 09:04)

Máš taky asi stejnou zkušenost. Nalakované nehty a korkáče je to jediné na se muži u mě v ordinaci jsou schopni plně soustředit. Pak při odchodu a podání ruky ještě poslední pohled dolů, k mým nohám. Mám to za roky odpozorované a zabírá to skoro na všechny. Samozřejmě si to moc užívám a někdy nohu posouvám schválně do místa, aby byla lépe vidět. Máš taky jejich pěknou sbírku, můžu se zeptat kolik ti je a kde v korkáčích všude chodíš?

Marky (St, 29. 4. 2020 - 18:04)

47 a nosím je doma, když je hezky tak venku kamkoliv.

Pavel (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Co tě vedlo po letech k návratu a co říkáš na aktuální diskuzi? Nikde jsem tvoje příspěvky neviděl. Mohlo by se zapojit a vrátit víc dřívějších fandů, bylo by to určitě zajímavější.

Ward (So, 25. 4. 2020 - 01:04)

No Moniko, co je to za otázku "...nikoho nepohorším, když je budu nosit naboso"? Vždyť to je to nejkrásnější, když má žena takovéto pantofle naboso! Tato diskuse vám budiž důkazem. Ostatně v reálu vám to potvrdí obdivné pohledy hlavně mužů, a to jistě velmi brzy - teplejší polovina roku začíná...

Reklama

Přidat komentář