Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Palino (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

V nedelu sa mi po dvoch rokoch zlomili Protetiky. Tak som si hneď cez internet objednal 42 ky biele Pegresy. Pegres som ešte nemal a neskúšal. Dnes poobede som dostal email, že su už na ceste. Teším sa na ne.

Petr (St, 29. 4. 2020 - 06:04)

Proč právě Pegresy? Vanimary mají pěkně hladkou koženou stélku, příjemnější než tkaninová stélka. Pegresy co jsem viděl mají tkaninu snad ještě slabší než Protetiky.

Palino (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Pegresy preto, lebo také ešte nemám. Mám doma 2 páry Kordanov, 3 páry Vanimarov a ani jedny nemaju koženú stielku. Pri týchto Pegresov píšu, že majú koženú stielku. Tak vyskúšam.

Danča (Čt, 30. 4. 2020 - 08:04)

Tak vyzkoušej, pořád tě ten ideální stimul drží, jak jsi mi potvrdil u mého prvního příspěvku? Máš
víc párů než já, zatím mi stačí troje. Korkáče nejlepší, nejvzrušivější na nošení a nádherné pro uspokojení, co tady i ostatní delší dobu uvádějte. Tak vystrčte prsty a pořádně tlačte je to možné jen a jen u našich korkáčů.

Jozef (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Tak tomu nechápem . Tiež mám 2 pary Kordan 2 pary Vanimar , manželka taktiež ,ale každé majú koženú štiepku . Hoc Kordan vyrábal takú tú lacnejšiu verziu kde ťa stielka kožená nebola a poväčšine áno . To bol aj jeden z dôvodu prečo sme po čase tak trochu zanevreli na Protetika .

Palino (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

Dvoje vanimary mám s masážnou stielkou, tak tam asi koža nebude, a keď tak velmi tenká. Tretie vanimary klasika, stielka taká istá ako na predchádzajúcich. Kordany tak isto niečo podobné. Je to síce iné ako Protetika ale klasická koža to asi neni. Kožu by som chcel takú aká bola volakedy, aby bola pekne hladká a lesklá.

Jozef (St, 29. 4. 2020 - 11:04)

No na masaznych Vanimar koža je ale tak ako píšeš tenšia . Je pravdou že asi aj záleží akú dostanú dodávku koži do vyroby . Máme aj z hrubšiu kožou na stielke a tá je po určitej dobe nosenia pekne lesklá. No niektoré som už aj upravoval tým že som stielku nahradil pravou jelenicou lebo stielka z výroby aj keď bola kožená sa doslova predrala.

Palino (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Tak uvidím čo mi Pegres pošle. Dúfam, že narazím na peknú lesklú kožu. Lebo to čo je na masážnych to by som kožou nenazval.

Jozef (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Pegres robí aj model z koženou stielkou tuším je to model 3008 ale poväčšine skôr stielka podobná Protetike . No jedno je isté či už bývali Kordan alebo Vanimar ,Pegres robia korkace vyššie a viac tvarované ako Protetika a o to viac sú aj lepšie a pohodlnejšie

Jana (Čt, 30. 4. 2020 - 09:04)

Muži ze slovenska? , se také pěkně rozepsali a mají o říct k naší "drogové" závislosti. Kdo další se přidá?

Palino (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Kupoval som pegres 3002.Píšu pravý korok a koža. Protetiky su úplne najnižšie. Volakedy za socíku boli hrubšie, masívnejšie a asi aj viac tvarované.

Áda (Pá, 24. 4. 2020 - 07:04)

Už jsem zase ve svých korkáčkách a zeptám se kdy vy máte z nich nejlepší pocity? Korkáče nosím celkově strašně ráda, jsem na ně už zvykla a když můžu musí být hned na nohou. Nosit mě je naučila máma, která je taky miluje. Já ty nejlepší pocity mám, jak jsem psala včera hned ráno, když do nich vklouznu a pak, chystám snídani, to noha popojede trošku venku, prsty roztáhnu a tlačím silně dolů. A pak při delším stání, třeba u vaření to si jich fakt užívám, mám polohu, kdy se plocha celé nohy rozpleskne do korkáče, prsty si trošku přitlačím a toto miluji snad nejvíc, cítím je úžasně celou svou váhou. Když v nich sedím taky dobrý, ale není to tak intenzivní, ale nohy si taky pěkně procvičím. Jak to máte ještě s korkáči na chození normálně po městě nebo na procházky, je to podle vás vhodné?

Patrik (Po, 27. 4. 2020 - 07:04)

Jsou pohodlné, nádherné a příjemné, tak proč toho nevyužít. Prožívám na úplně to stejné co ty, kdo tady je určitě bude znát. Prsty tlačí, vnímáš ten kokorkáč a jsi vzrušená? Tak proč toho hned nevyužít a nepřidat krásnou masturbaci a pak odejít do práce. Píšeš v náznacích a hádankách a miluješ to stejně se vším všudy, jako já,my co bez nich nedáme už krok, děláme s mimi všichni to stejné, nejde najít praktiku nebo jiné jejich využití, než co si tady můžeme přečíst. Jsou ti co nosí korkáče, jako jako pantofle a bude jich jistě hodně, pro mě stylem, zdrojem vášní a překrásných pocitů, kterých se nemůžu a nechci vzdát.

Áda (Po, 27. 4. 2020 - 08:04)

Jsi snad někde poblíž a pozoruješ mě často. ? Jsem dost vysoko a daleko kolem sebe nikoho nevidím. Potom teda na nás působí korkáče stejně. Odcházím a už nešmíruj!!!

Jana (Po, 27. 4. 2020 - 09:04)

Ádo, přesně tak a větší odvahou a bez žádných předsudků, vaše příspěvky už hodně naznačily, nemuselo to být až na popud Patrika, který mi zatím neodpověděl. Pro informaci, kdy jste psali svůj věk a už zase nepíšete ( možná je to škoda) je průměrný věk 42 roků - těch co korkáče nenosí jako pouze jako přezůvky. Je to dnes hodně nebo málo?

Jozef (Po, 27. 4. 2020 - 14:04)

Myslim že mi starší sme si prešli viac menej celou tou evolúcie korkačov . Dobou keď sa vyrábali pre všetkých a bolo ich viac menej až problém dostať ,lebo sa nosili priam všade . Prešli zmenami v tvare aj farbe postup času sa vyvíjali až k dnešnej podobe . No jedno určite ostalo , ten kto ich vyskúšal tak ostal im verný

Blanka (Út, 28. 4. 2020 - 08:04)

Máš pravdu, někdy v roce 1973 jsem měla ve škole své první korkáče. Jak píšeš prošla jsem s nima celou dobu , pořád je nosila ,měla jich hodně a nosím je i dnes.

Lukáš (Čt, 23. 4. 2020 - 15:04)

Po přečtení této celé diskuze přidám své o dřevácích. Někdy ve třetí třídě mi zjistili ploché ploché nohy. Začal jsem nosit ortopedické vložky do bot a měl jsem je i v papučích na přezutí. Asi v páté to byly pantofle ze Snahy, pak svitky, dřeváky z Jaroměře a pak korkové dřeváky Protetika. První ty špičaté, tlačily strašně moc, víc jak moje vložky, ale bylo mi to už příjemné. Za dobu následných studií jsem si na toto obutí zvyknul a začal si kupovat další zdravotní pantofle byly mi na nošení hrozně příjemné a měl jsem je rád. Často jsem pozorovat kdo jaké nosí a když se líbili, tak si je sehnal. Postupně se prodávaly i ty z umělého korku se dvěma pásky, říká se jim lidově korkáče, ale klasické to nejsou. Když se začaly dělat na klínku musel jsem je mít. Jako první mi udělali v Dingu v mé velikosti se dvě pásky a nejvyšším klínku, pak i v Santé mi také udělali na klínku, dnes už na klínku v pánských velikostech vůbec nedělají. A byly také ty které ještě dnes seženete zcela běžně. Ty z Dinga měly naprosto nejhlubší tvarování, jaké jsem kdy u dvoupáskových pocitově měl. Jednou jsem v Praze náhodouve zdravotních potřebách narazil na korkáče Scholl na klínku, které nebyly v žádném katalogu a dodnes nevím co byly zač. Byly ale naprosto skvělé na chození a po čtyřech letech se utrhnul pásek. Mezitím jsem také sledoval a měl ty korkáče klasické Protetika, Kordan a dnes Vanimar. Nosil jsem je také mezi těmi ostatními, zejména, pak doma. V posledních let nosím převážně korkáče a ty umělé používám v autě někdy venku a také za deště. Jak zde uvádíte korkáče od Vanimaru jsou však naprosto nejlepší. Ženám nikdy moc moje obuv nevadila a některé mě i docela dost v tomto, pro muže asi ne moc obvyklé zálibě podporovaly, korkáče nosily hodně rády, některé i příjemně vzrušovaly a to platí i dnes. Na ženy, které nosí korkáče, žabky a dřeváky, také můj pohled hodně a často směřuje, vypadají v nich nádherně. Mám práci, která mě umožňuje tuto obuv používat prakticky celoročně, tak moje korkáče jsou ochozeny běžně, jako když někdo nosí tenisky. Tenisky a boty tedy nosím v zimě, aby se někdo nedivil. První ortopedické vložky zapříčinily to, že celý život miluji ten pocit tvarované stélky a nosím vlastně zdravotní obuv-korkáče. Tak se ptám nosím rád korkové dřeváky?

Jana (Čt, 23. 4. 2020 - 20:04)

Lukáši, k vám není opravdu co dodat, já se považuji za korkáčového fanatika, ale na vás nemám. Co všechno už jste měl a vyzkoušel na nohách je snad neuvěřitelné u vás platí na 100% "kdo nevyzkouší neví ". Některé pocity vám závidím a musím uznat, že korkové dřeváky nosíte srtašně rád.

PAVEL (Čt, 23. 4. 2020 - 09:04)

Jsem tu nový. Také miluju bílé korkáče s jedním páskem. Dříve prodávali pásky přišroubované, né lepené, tak jsem přidal z každé strany tři vruty s podložkou. Nádhera. Koupil jsem i manželce, hned si je oblíbila.

Reklama

Přidat komentář