Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Laďka (Pá, 1. 5. 2020 - 23:05)

Korkáče ti neuvěřitelně kopírují z vrchního pohledu tvar chodidla a ze spodu se přizpůsobí tvé noze, příjemně tlačí a prostě i boční pohled na nohu na vysokém korku s vysokou podrážkou s jedním páskem je prostě sexy a někoho dokonce vzrušují. Nosily je ostatní holky, začala jsem i já. Je to pořád stejné má to někdo druhý musím to mít i já. Ale proč ..... stejně jako značkové kožené boty, proč silná auta, proč značkové oblečení, proč šperky .... každý chce něco jiného, každému se něco jiného líbí, u mě i mimo jiné, to jsou korkáče.

Pete (Čt, 30. 4. 2020 - 06:04)

Proc prave tuto obuv.. V 80tych letech je nosilo spousta divek a žen, a za sebe můžu říct.. Pohled na krasne spolužačky, ktere chodily naboso v korkacich i na učitelky, které taktez chodily na boso s nalakovanymi nehty v korkacich byl muj prvni kontakt. To jak sedely na katedře, nohu pres nohu a jen tak pohupovaly bylo hrozne sexy.a to placani..)))Po sleze pohled na zdravotni sestricky v bilych podkolenkach a bilych korkacich a samozrejme lékařky v teto obuvy. To byl pro me osobně ten zacatek tohoto meho fetiše.chtel jsem si je zkusit,jake to je, citit je na nohou.V satne se mi to podarilo nekolikrat, od te doby jsem zahackovany.Rocnik 76.

Staňa (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Korkáče taky nosím a nedávno jsem koupil masážní. Moje přítelkyně, když přišla na návštěvu, tak si vždy půjčila moje korkáče a já neměl nic. Když viděla, že mám nové, hned chtěla na starých přitáhnout pásek,musel jsem udělat ještě dírku navíc. Už ji tak nepadají na noze, ale nejkrásnější na tom je, že jsou o čryři čísla větší , ale vypadá v nich úchvatně a sexy. Nové ve své velikosti 39 nechce????

Palino (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Ja som mojej kúpil nové, masážne, na kline a ešte aj s medzipodošvou. Skrátka total sexy!!!

Pete (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Take milujete ten pocit, kdyz vystoupite ze sprchy, ususite se a vklouznete do korkacu?Kdyz si namazete nohy i chodidla hydratacnim kremem a sup do korkacu? Uzasnyyyyy. Krasne rano vsem milovnikum a milovnicim korkacu.

Palino (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Ten pocit velmi dobre poznám. Pi sprche robím to isté. Velakrát aj bez sprchy si chodidlá natieram Indulonou, ta dlhšie vydrží kým sa vstrebá. Po tomto krásne plieskajú nohy v korkáčikoch. Nádherný zvuk!!!!

Áda (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Otvírám zvědavě diskuzi, včera jsem byla odhalena Patrikem, dnes to výstižně doplní Pete. Nemusí to být zrovna ze sprchy, prostě každé vklouznutí do korkáčů je neopakovatelné. Tak, aby to nebylo v hádankách a náznacích a někteří mě určitě pochopí, někteří odsoudí, jsem korkáčová fetišistka. Nosím je dlouho, ale v posledních deseti letech korkáče nadevše. Korkáče miluji a okouzlily mě natolik, že je nemám pouze během dne, kdy nosím boty, pak je musím mít a cítit pořád. A vzkaz pro Janu je mi 36, tak skoro průměr nás korkáčníků a je mi jasné, že ty mě jistě pochopíš a snad i ostatní.

Jana (Čt, 30. 4. 2020 - 08:04)

Když to dovolíš a připustíš, tak korkáčky ti vstoupí do života, zcela jim propadneš a jak, psala jedna z nás jsou pak pro tebe drogou, kterou musíš mít každý den. Chápu tě a vím co dělají, také už dlouhá léta se mnou. Mám výhodu oproti tobě, užívám si jich téměř celý den. Proč korkáče až v posledních letech nadevše a co brání u tebe je mít v práci ?

Áda (Pá, 1. 5. 2020 - 21:05)

Nosím je už od školy v 26 jsem poznala svého manžela, pro kterého také korkáče nebyly cizí a začali jsme s nimi společné nádherné experimentovat a pro mě do té doby je používat na zcela neznámé praktiky. Od té doby, jak píšeš jsou mi korkáče denní drogou a naprosto mě ovládly, už to není jen příjemné chození. Znovu jsem četla všechny tvoje příspěvky, jedeš v tom taky naplno, ale podstatně déle než já. Pracuji v bankovním sektoru, takže korkáče nejsou pro mě vhodný dress code, narozdíl od doktorky, kdy je můžeš nosit a užívat si celý den, za což bych já dnes dala nevím co. Tak po práci se jich nemůžu už dočkat.

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 10:05)

Za vším hledej muže. Vidím, že postupně stále více mužů se tady připojuje,také korkáče milují a někteří, jako ten tvůj nás překvapí daleko víc. Ty pocity zcela jistě vnímají stejně jako my. Nevím jak ty, ale příspěvky korkáčových mužů jsou pro mě velkým překvapením a očekávala jsem diskuzi spíše žen. Vidím, že korkáče jako erotickou pomůcku požívá více příznivců, než jsem si myslela. A to, že diskuze bude tak otevřená je překvapením. A v bance by korkáče opravdu vhodné nebyly.

Pavel (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

To máš pravdu. Byla jsi jedna z prvních, která tuto diskuzi s erotickým nádechem otevřela a řekla jsi, jak to s nimi máš. Teď k dalším již podezdření nemáš. I dnes muž v korkáčích není úplně vyhynulý druh. Tak si užívej!!!

Jana (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Řekla jsem jen, jak to cítím, jak to mám a co pro mě korkáče znamenají. Také doufám, že moje podezdření je zapomenuto.

Pete (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Ano, i ja jsem korkacovy fetisista.

Palino (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Ja v nich chodím vždy kedy sa len dá. Okrem korkáčov mám aj klasické dreváky od Scholl alebo Berkemann. Dokonca doma na striedačku nosím aj nopkové Berkemanny.

Pete (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

Mel jsem taky scholly, pochopitene v bile barve,tusim, ze model pescura.. Ty byly moc rajc

Palino (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

Také ešte nemám ale uvažujem aj o tých. Dokonca sa začili vyrábať napodobneniny Svitiek. Su síce drevené, trochu sa podobaju.

Květa (Út, 28. 4. 2020 - 10:04)

Po přečtení této diskuze si člověk uvědomí, jak to s korkáči je a říká si, že to úplně stejné dělám taky. Dřív tomu nevěnuje vůbec pozornost, chodíte jen v korkáčích. Stojím v kuchyni, noha se mi posunuje do předu a prsty venku obepínám korkáč a nohu nakláním do boku. Je to zvyk, dělám to tak asi roky a nevěnuji tomu pozornost, až nyní to blíže pozoruji a zamýšlím se nad tím . Na diskuzi na to našel manžel a říká pojď si to přečíst, stejný jako ty. Taky mám z nich dobré pocity a jejich typické pleskání je to, že je nosím dlouho a ráda.

Dana (Út, 28. 4. 2020 - 08:04)

Já je nosim snad od první třídy základky a moje dvě dcery je taky začaly nosit někdy na základce.Jak ve škole tak doma,dokonce už ty hodně ochozené pak nosíme na chalupě a klidně i venku.

Paluno (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

Dnes som musel pi čase používať biele profesional klogy od Scholl. Aj tieto su velmi pohodlné, vzrušujúce a sexy.

Palino (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

V nedelu sa mi po dvoch rokoch zlomili Protetiky. Tak som si hneď cez internet objednal 42 ky biele Pegresy. Pegres som ešte nemal a neskúšal. Dnes poobede som dostal email, že su už na ceste. Teším sa na ne.

Reklama

Přidat komentář