Reklama

Nosíte rádi korkové dřeváky?

Vlado (Út, 5. 5. 2020 - 16:05)

Čtu tady o vašich oblíbených korkáčích a mám chuť si to vyzkoušet, jestli jsou doopravdy, tak příjemné na chození. Nikdy jsem je neměl jen z obrázků mám obavu, že jsou trošku vysoký a na to nejsem zvyklý, tak jen jestli se v nich nebudu mít při chození problémy. Co mi radíte jako případnému začátečníkovi? Jak je tady občas zvykem jsem ročník 1987

Áda (Ne, 10. 5. 2020 - 08:05)

Zvolila bych nízké ne na klínu, jinak vyber podle chuti. Co tě vede k tomu si je vyzkoušet? Určitě dobrý začátek, korkáče jsou suprové.

Vlado (Út, 12. 5. 2020 - 13:05)

Vyzkoušet si korkáče chci pouze z vašich názorů v této diskuzi. Nemůžu nic ztratit a maximálně je vyhodím. Na druhou stanu to, jak o nich píšete chci osobně zkusit a docela se mi líbí a jsou zajímavé i na pohled.

Zdena (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Bude úplně jedno, které si vybereš. Hlavně si vyber si ty, které se líbí tobě. Po prvních seznamovacích krocích jsem přesvědčena, že žádná výška u korkáčů není překážkou ani pro muže a nohy se v nich uvelebí tak, jak samy budou potřebovat a bude jim to vyhovovat.

Jozef (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Myslim že na začiatok by si mal skúsiť asi Protetika . Tie sú nižšie ako robia ostatný výrobcovia ako Vanimar či Pegres. Ale myslím že aj keď si kúpiš ktorékoľvek tak si časom zvykneš a budeš v nich rád chodiť .

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Práve som si priniesol Pegresy domov. Hneď som sa pustil do porovnávania. Kordan, Vanimar, Pegres a ešte samozrejme ojazdené Protetiky. Myslel som, že Pegres bude mať peknú silnú koženú stielku. Je síce hnedá, je to aj koža ala asi tenšia a taká s dierkami. Chcel by som takú ako boli za socíku. Masívnu lesklú kožu. Výškovo su možno o 2-3mm nižšie ako Vanimar, ale podrážka vypadá hrubšie a s hlbším dezénom. Objednal som si velkosť 42, lebo väčšie ani nerobia, ale pri porovnaní s Vanimar a Kordan 43 su také isté vysoké. Čo ma príjemne prekvapilo je, že pásik je z tvrdšej a hrubšej, masívnejšej kože. Nemám rád keď sa musím zohnúť aby som do nich vkľzol. Vypadaju velmi pekne, mohutne. Už len prežiť s nimi príjemný večer pri sexe. Odporúčam tieto korkáče.

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Ráda bych věděla jestli ti bilá barva na pásku u Pegresů bude také praskat. V poslední době Vanimary co mám mají tento problém, navěnovala jsem tomu pozornost, ale na boku je už to dost vidět. V nových a krásně voňavých korkáčkách, přeju příjemný večer

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

S tými páskami su všobecne problémi. Protetiky su na tom asi najhoršie. Velmi skoro začínajú praskať a čo je ešte väčší problém, že sa tie pásky naťahujú. Z výroby sa dodávajú už nastavené vo štvrtej dierke z 5. Vzhladom na slabú kvalitu tej kože treba prestaviť na piatu dierku. niekolko mesiacov pokoj. A potom? Vlastnými silami horko ťažko ešte jednu dierku a tým to končí. To znamená že do roka dierky došli. Dnešné Pegresy maju úplne iný pásik. Boli v tretej dierke, tak som si ich musel prestaviť do druhej. Tak snáď sa nevyťahaju tak skoro ako Protetika. A aj samotná koža páska je o mnoho hrubšia a tvrdšia.

Pete (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Ta vune novych korkacku.... Vvvvrrrr

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Tebe ta představa nějak vzala, taky bych nožky do nových ráda vsunula.

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

A kde je problém? Ja som ich mal za tri dni doma.

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

Problém je v tom, že mám jen půl roku staré, tak musím chvilku počkat.

Palino (Út, 5. 5. 2020 - 08:05)

A nemôžeš mať viac párov? momentálne ich mám doma 5

Jana (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Palino, mám troje které střídám v práci, dvoje doma, jedny do zahrady a v šatně skladuji ty ochozené kterých se nechci zbavit a doma si je občas vezmu. Strašně nerada je vyhazuji. Poslední nové mám doma půl roku. Tak mám jich mít ještě víc?

Palino (St, 6. 5. 2020 - 11:05)

Jana, ja som nevedel kolko ich máš. Ale velmi rád by som bol tvojim kologom. Musí to byť fantastický pohlad na troje korkáče vedla seba. Zrejme ich máš rôznofarebné. Alebo troch výrobcov? Ktoré su ti najlepšie?

Jana (Čt, 7. 5. 2020 - 09:05)

Palino, kdyby jsi četl tuto diskuzi, kterou mám v poslední době velmi oblíbenou, tak od února píšu své vyznání i tobě určitě k oblíbeným korkáčům. Jsem lékařka a korkáče mám na nohou celý den, takže po dni trávených naboso v korkáčích si je přehazuji a prakticky žádný nic nepozná. Mám většinou bílé v práci jen bílé dvoje vanimary na klínu s proložkou a úpravou pro halux. Tyto mi přijdou opravdu nejlepší, vzhledem k tomu, že musím mít korkáče na noze hodně utažené, mi ten důlek pro kloub pod palcem strašně zvyšuje prožitek z celkového tvarování a drží pěkně nohu, která pak nechce ven. Jak píšou někteří prsty venku nemusím. V součastnosti tyto jasně nejlepší!!! Pak v práci ještě jedny masážní. V poslední době preferuji pouze vanimary, takže i doma jsou v převaze a mám modré, světle hnědé a přítel mi pořídil nedávno červené. Ty jsou po bílích také velmi sexy. V práci chodíme většinou v korkáčích všichni, tak pod skříňkami je korkáčů víc než dost. A co tvoje nové bílé pegresy už jsi je pořádně zaběhnul??

Palino (Čt, 7. 5. 2020 - 22:05)

Korkáče od Pegresu došli. Samozrejme, že som. ich vyskúšal. Najprv som. si musel upraviť pásik, ulolniť o jednu dierku. Nie ako u protetiky, tam väčšinou priťahujem. Pásik majú z tvrdej kože, tak dúfam že sa tak rýchlo nevyťahaju. Stielka na koži pekne hnedá. Dúčam, že sa čoskoro bude pekne lesknuť a lepšie plieskať na päte. Ale doma si sem tam cez deň nahodím nopkové Berkemanny. Po hodine a našuchnutí do korkáčov je úžasný pocit. Vyskúšaj si to, stojí to zato.

Pete (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

Taky... Vzdy se tesim, kdyz si je objednavam, az je vyndam z te krabice. Ta vůně je uzasna. Dám si je na nohy, utahnu pasek tak, aby byl trochu volny a uzivam si je.

Jozef (Po, 4. 5. 2020 - 14:05)

Palino tak snáď budeš z Pegres spokojný a budú ti slúžiť k spokojnosti a časom nám tu pridas svoje poznatky ,pocity či skúsenosti z nimi .

Palino (Po, 4. 5. 2020 - 15:05)

Najlepšie by boli pekné fotky

Reklama

Přidat komentář