Reklama

Můžou větší děti při cestování nosit plenky?

Návštěvník (Út, 1. 1. 2019 - 23:01)

A kde je vzal ????

Vlasta (So, 29. 12. 2018 - 18:12)

Tak jak vám to dopadlo s klukem? Ještě chce stále plenky a nebo to byl chvilkovy úlet?

Honzík 10 (Po, 15. 10. 2018 - 11:10)

Já jsem Honzík je mne 10 let používám plenky jak na doma tak i ven a hlavně i na cesty dlouhé či krátké.trpim nočním pomočováním i občas i přes den mne zatím plinecky nevadí ale jednou se to zpraví a plenky nebudu používat.doma používám pleny látkové a na venkovní používání plenky Pampers active plus a různé další značky plenek... tak se mne neurazejte že jsem retardované dítě.vy nevíte kdy je budete používat v dospělosti až budete mít nijakou nemoc.je lepší mít třeba v nemocnici pleny látkové nežli třeba cévku v pindouru a pod sebou občas mísu na srani když třeba nemůžete s postele na WC tak co je lepší si dát plenku mezi nohy a je klid... já jsem byl na psychiatrii s epileptickým záchvatem a hned první den mne dávali plenky prý to takhle dávají dětem kdo má silné záchvaty tak se většinou pocuravaji to nelze vychytat při epileptickém záchvatu to jde samo čůrání ale občas i kakání asi zruba 14 dní mne prebalovali a pak řekli mamce aby mne doma dávala pleny látkové také??? byla to psychologické vyšetření ne psychiatrické odd...ale jak vím že tady na tomto mne budete stejně urážet ať navštívím psychouse.

peterek (So, 6. 10. 2018 - 09:10)

chci bit miminko mit duchod a abi se o mne staraly jak o pul rocne decko jsem na fb pokana pocurana lucka

Jarka (So, 15. 9. 2018 - 15:09)

Tak můj syn (16) chce úplný trenky s delšíma nohavičkami občas i klučičí legíny nebo takové ty holčičí boxerky nemyslete si že je gay normálně chodí s holkama jako malému jsme mu dávali plenky na delší cesty nebo pod kombinézu na lyžování ale plenky se mu zalíbily a na lyžování je nosí furt a na delší výlet si taky o ně řekne většinou na lyže nosí zalepovaci teny a na výlety drynites ale naštěstí se naučil sám se prebalovat

Lubo (St, 12. 9. 2018 - 11:09)

proto aby se dospělé dítě...Náš kluk používá overal pouze v zimě . Hlavně na chatě . Po vloupání dostane pleny , trpí inkontinencí moči a pak overal . V létě má jen tričko od pyžama . Ví , že si plenky sundat nesmí aby neměl mokrou postel . Doma má na noc oblečení dle teploty , ale i tam si občas řekne o overal .

Lenka (Čt, 30. 8. 2018 - 22:08)

proto aby se dospělé dítě v noci nevyslíkalo je lepší použít ty punčochy a na to bodíčko nebo těsnější overal s dvoucestným zipem a dát na něj zámeček, vyzkoušeno, ověřeno, super to funguje a vypadá to dobře když chlapec před spaním ještě chodí po domě nebo třeba u večeře . Kšandy nejsou moc dobré.

Petr v plenkách (Čt, 30. 8. 2018 - 13:08)

Tak přebalování dopadlo dobře akorát jsem byl už bez bodycka tetka vzala trochu větší trenky boxerky rozparala je a vysílá do nich silný igelit a na punčocháče mne dává kšandy aby plenky nepadaly z rozkroku dala mne plenku na noční spaní a k tomu ty boxerky s igelitem všité a pleny byli ráno všude po posteli jenom ne mezi nohama a tak se rozhodla právě s těmi puncochaci mne to dát aby plinky nespadli a přes den je mám za trest také i punčocháče dětské bavlněné. a dětské Prestige jsice mám větší číslo ale musím jse narvat do čísla 36,5 a přitom mám asi 38 takzvaně mám vše dětské jak botky, punčocháče, plenky, bodycko atd... a zase mne čeká přebalování jsem pomočeny a posrany ale jen trochu to mám asi s toho psaní.

plenky10 (Čt, 30. 8. 2018 - 12:08)

https://www.facebook.com/groups/495158120894464/about/

Emile (Čt, 30. 8. 2018 - 09:08)

plenky 10 dej jsem funkčni...už zase?

koky (Čt, 30. 8. 2018 - 00:08)

plenky 10 dej jsem funkčni odkaz pls

Petr v plenkách (St, 29. 8. 2018 - 18:08)

Nedávno jsem měl průjem nebo-li sracku jelikož jsem byl furt na hajzlu a stále obsazeno tak mne nikdo řekl ať si vezmu pleny inkotencni a tak jsem si je brával jak přes den tak i noci a vlastně furt nonstop.a pak inkontinenci pleny došli a dostal jsem pak látkové pleny ale pouze na noc ale vždy plena byla ráno suchá tak mne zůstala už přes den měl jsem i bodycko a přesně punčocháče 3 složené plinky stačili v plinkach byl i založený igelit místo gum kalhotek a právě to bodycko jsem musel mýt a plinky drželi ale já to chtěl obráceně nejdříve punčocháče a pak zmíněné bodycko přes punčocháče a vždy jsem se nechal prebalit do čistých plenek byle jsem u tety a ta má malého synka tomu dává ještě plenky látkové mne je 16 let jsem malého vzrůstu takže to není na mne vidět že s plinecky nejdříve jsem ty plinky musel žehlit e vyzehlete 300 kusů plen a ještě je do sebe skládat jemu jsem skládal po 2 plenkách a sobě po 3 plenkách.priste napíšu dále čeká nás přebalování.

Emile (St, 29. 8. 2018 - 17:08)

Já nosil plenky na noc do 10...věříme ti. Litujeme přítelkyni

Plenycb (St, 29. 8. 2018 - 12:08)

Já nosil plenky na noc do 10 a dudlík mám pod polštářem furt a to je mi už 23 a nikomu to nevadí dokonce ani přítelkyni

plenky10 (Út, 28. 8. 2018 - 18:08)

já furt nevím kdo co má.. Já jsem Petr a jsem z Česchých Budějovic a je mi 14
rád nosim slipy,trenky,plenky a taak
koukej zde -
https://www.facebook.com/…94464/about/
https://www.youtube.com/watch?…

Lubo (Po, 27. 8. 2018 - 11:08)

Ahoj Lubo, tak to je mi...Máš Miki pravdu , že těžké to je a bylo . Nejhorší to bylo že začátku , když si musel kluk zvyknout na to , tě musí nosit pleny . Chce to hodně tolerance a pochopení že všech stran .

Miki v plenkach (Ne, 26. 8. 2018 - 11:08)

To sice máš pravdu , že...Ahoj Lubo, tak to je mi maleho lito, ze ma takovehle problemy uz od detstvi, no a vy rodice, ze to s nim musite prozivat. Ale zase ma moznost pouzivat/a urcite jich ma vetsinu na poukaz/ ty moderni jednorazovky, ikdyz by si asi radeji vzal slipy, nebo boxerky a vyrazil s klukama nekam radit.
Ja mel vlastne neco podobneho. Do puberty jsem se pocuraval v noci. Ne tedy kazdou, ale tak 4x za tyden se mi to povedlo. Doktor uz me nechtel ani videt a vim, ze jsem byl nekolikrat s mamkou v Praze na vysetreni a nejaky profesor ji tam dlouho potom neco vysvetloval, takze mamka me to uz nevycitala, ale deda s babickou me kritizovali stale. No tenkrat byly jen latkove pliny a gumove kalhotky, ale ja se brzo naucil si je nasazovat na noc sam. Jen jsem se vzdy musel prijit ukazat mamce, jestli je mam nasazene spravne, aby neprotekly. A to mi dost vadilo, kdyz u nas byla navsteva a ja s jejich dcerou chodil do tridy. Jo byl jsem za ty pliny moc rad-byla to jistota, nejen v noci na spani, ale hlavne pri cestovani, protoze jsem se stydel se nekde vycurat, kde vedle me cural jiny dospely clovek. A v aute ani v autobusu zachody nebyly a zastavit se taky vsude nedalo. Proste za pliny jsem se silene stydel a pritom bych je nejradeji dostaval i do skoly. Sice asi do 3 tidy to slo, protoze jsme bydleli blizko te skoly a ucitelka s tim byla seznamena a nekdy pri velke prestavce a nekdy az o poledni jsem si dosel domu a babicka mi vymenila pliny. No a po puberte me to pocuravani skoro preslo, tak ze jsem byl i na vojne, ale uz tam se mi zase zacinalo vracet, ale ne v noci, ale ve dne. Sice nejake nehody byly, ale kluci byli v klidu, protoze jsem nebyl sam, kdo mel obcas nehodu. A rok v civilu a uz jsem chodil v plinach i do prace. Je to zahadna nemoc. Sice neboli, neumira se na ni,ale komplikuje zivot i vztahy.

pavel (Ne, 26. 8. 2018 - 00:08)

A co když trpí...a co , my s bráchou měli plínu do 13 ti a uplně v klidu - brali jsme ji jako běžnou součást prádla .Někdy jsme si ji vzali i později ale asi do 15 ti pak už ne .Musím podotknout že jsme ji měli zcela dobrovolně a to na noc.Poté co nás babi vykoupala tak nás chviku nechala nahatý a poté následovala běžná procedura lehnout na osušku na válendu babi nás napudrovala a poté vložila plenu na správné mýsto na plenu jsme dostali slipy a hup do postele . Brácha je o dva roky mladší a nosil plínu taky do 13 ti jako já .Nikdy poté / v dospělosti / jsme si už plínu nebrali ale jeden nikdy neví..........

Lubo (So, 25. 8. 2018 - 07:08)

Ano Lubo mas pravdu, ze s...To sice máš pravdu , že pro přírodu jsou jednorázové pleny špatné . Jde , ale v první řadě o pohodlí dítěte . Proč o tom píšu ? Našemu klukovi byla v šesti letech diagnostikována inkontinence která se čím dál víc zhoršovala . Ze začátku stačili jednorázové natahovací . Dnes už musí mít i přes den ty na lepitka . Používáme Tena Flex smal . Ty si dokáže vyměnit sám . Na noc a dlouhé cesty jsou to Tena slip maxi smal . Chodí do speciální školy kde to nikomu nevadí . Je z toho sám nešťastný , ale ví že se nedá momentálně stim nic dělat . Bavlněné sme zavrhli , protože ty jsou přece jenom víc vidět pod oblečením .

Miki v plenkach (St, 15. 8. 2018 - 13:08)

Zvládne to na toaletě pouze...Ano Lubo mas pravdu, ze s temi latkovymi plinami a gumovymi kalhotkami je pri vymene plen nekde v kabince dost prace ve stisnenem prostoru, ale dnes uz casto byvaji i wc pro invalidy, kde je nepomerne vice mista a vetsi komfort, vcetne umyvadla s teplou i studenou. Ja souhlasim a i ja se to musel naucit v bezne kabince bez tech perfektnich vlhcenych ubrousku a Sudokremu. A vetsi deti se to nauci rychle, kdyz je rodice pozadaji, aby si to doma nekolikrat zkusily, tak deti to zvladnou. Je to v jejich zajmu, aby vypadaly navenek suche a pritom nemely na kalhotach bouli od plen. A ty latkovky preferuji, protoze se k nim uz dost lidi vraci-kvuli prirode. Ja vim, ze to planetu nezachrani, ale je to dobry pocin. A take proto, ze v dlouhodobem horizontu latkove plenky vychazeji absolutne nejlevneji. A pokud uz prestanou byt potreba, tak se doma vzdycky vyuziji, nebo se mohou prodat.A urcite to zdravi neskodi-myslim ftalaty uvolnujici se z gumovych kalhotek, protoze stopy ftalatu ma v krvi kazdy, kdo pouziva plastove obaly, nadobi, svacinove misky, rychle obcerstveni atd. A o prehrivani pohlavnich organu u chlapcu lze hovorit az v puberte, kdy se jim zacne neco tvorit, ale staci par tydnu vyvetrat a plodnost je 100%. A vyrostly na nich dve generace deti-mozna 3, protoze se veci po detech vypraly a ulozily pro nekoho z pribuzenstva. Nedelam tu nikomu reklamu, ale mohu poradit. Dodnes se vyrabi vsechny velikosti bavlnenych plen a jsou bezne ke koupeni v kojeneckych potrebach, nebo i v jinych prodejnach s textilem. Kvalitni gumove kalhotky se mohou objednat pres internet, hlavne z Nemecka, Anglie, Kanady i z Ameriky. A na svete je vic nez 10 velkych firem, ktere jsou z tohoto podnikani dobre zivy. Takze tady nekazu bludy a nepropaguji svuj osobni nazor, ale takovych jako ja jsou celosvetove miliony, mozna desitky milionu. A na uplny konec-stejne se jednou provali, ze vsechny tyhle jednorazovky, at natahovaci, zalepovaci, nebo jen jako anatomicke pliny jsou skodlive a podporuji vznik rakoviny. Protoze ty koncerny, ktere tyhle jednorazove pomucky chrli po stovkach tun si zaplatily par vedatoru, kteri jim napsali chvalozpevy za baksis, ktery je mozna vetsi, nez financni odmena k Nobelove cene. A tak je to se spoustou veci, ktere bud chteji do lidi narvat za kazdou cenu, nebo to co nechteji, aby lide jedli, pili, pouzivali, neoblekali a nenosili. Ve vsem je jen zkurvena politika!

Reklama

Přidat komentář