Reklama

Milenec a manžel

Ála (Út, 20. 11. 2012 - 16:11)

Álo, zde chodí spousta...Lauren, moc díky za Tvůj názor. Včera jsem se opět setkala se svým bývalým spolužákem, trochu jsme si vyjasnili náš vztah, dohodli se na tom, co je pro nás nepřekonatelné a nakonec jsme skončili v posteli. Je to asi špatné, ale oba jsme přišli na to, že i po tolika letech mezi námi funguje vzájemná přitažlivost. I přes to máme prioritu v tom, že toto naše opětovné vzplanutí nesmí ohrozit navzájem naše současná manželství. Byť to zní jako protimluv, oba si svých partnerů vážíme a máme vcelku spokojená manželství.

Lauren (Čt, 15. 11. 2012 - 15:11)

Myslím, že jsem asi...Álo, zde chodí spousta moralistů, která odsoudí rychlostí blesku. Jak píšeš, kdo nezažil, nepochopí. Děláš dobře, že se s tím v okolí nesvěřuješ, v tomto můžeš věřit akorát sobě. Možná tomu nahrál alkohol, to padají zábrany lehce. Možná to byla touha po nepoznaném a jestli jste s manželem od střední, tak to bylo vše násobeno. Být tebou hlavně bych si pro sebe ujasnila, co bych od mimomanželského vztahu očekávala. Pokud vše kolem ustojíš, tak ok, ale taky může se lehce stát, že bys do toho spadla po hlavě. Citům se neubráníš. Záleží, jak ti to doma klape. U něj předpokládám, že by rodinu opustit nechtěl a většina mužů v tom po citové stránce umí chodit. Držím ti palce, ať se jakkoliv rozhodneš, jen měj na paměti, že přes počáteční opojení můžeš spadnout na samé dno.

A ted (Čt, 15. 11. 2012 - 11:11)

tu ještě něco napíši.Po základce v době prázdnin jsem také poznala kluka-vojáka,nevím už jak dlouho jsme se setkávali,ale to já byla po uši zamilovaná,hrál mi na kytaru,skládal básničky,dá se říct první velká láska,bez sexu-pouze pusinky.Co měl odjíždět do Strakonic po vojně,dali jsme si adresu s tím,že si budeme psát.Ovšem psala jsem pouze já,on už mi neodpovídal,já si pamatuji každý den dopoledne jsem šla do schránky a tolik se těšila na jeho dopis a dlouho nic.Nevím,asi až po 3-4 dopise,co jsem mu napsala já,tak mi teprve odpověděl,byl to ten nejkrásnější,ale zároven nejsmutnější dopis,jaký jsem kdy dostala,už celá obálka byla popsaná nádhernýma básničkama,a uvnitř dlouhý dopis,ale i šok,že žije se svojí nevlastní sestrou,tehdy jsem byla moc mladá,nic jsem nechápala,že nevlastní sestra,ale tehdy jsem to opravdu hodně oplakala,už jsem nikdy neodepsala,ale jeho dopis jsem měla dlouho schovaný a stále si ho četla dokola.Tím chci napsát,ted když bych ho měla vidět,tak vím,že by také k ničemu nedošlo,prostě jsem byla hodně mladá a i když to byla první láska,tak dnes už se tomu pousměji.

Tak (Čt, 15. 11. 2012 - 11:11)

Myslím, že jsem asi...ze základní školy jsou to ještě takové platonické lásky,ale ty bývají kolikrát nejhezčí.Nicméně vy jste byli asi hodně zamilovaní a vlastně ted když jste se po létech uviděli,tak tam ta přitažlivost byla stále.No nemůžu posoudit,protože,kdybych se zúčastnila srazu,tak vím,že by s nikým k ničemu nedošlo.Mohl by ted někdo říct,právě proto,že jsem ze základky nikoho jako nemilovala,ale já třeba potkávám kluka se kterým jsem chodila na učnáku a to docela hodně dlouho,ale ani jednoho z nás by nic takového nenapadlo.Je pravda,že dlouho spolu neklábosíme,jen jak se ted máme,on že už mám velkého syna a šmitec,ale jsem si i tak jistá,že kdybych s ním strávila třeba celý den,tak by se vlastně nic nezměnilo.Jsme dospělý lidé,každý z nás má rodinu.Ale tím nechci říct,že Vás nějak odsuzuji,to ne,stát se to opravdu může.Jak píšete,kdo nepozná,tak to nepochopí.Člověk by měl být rozumný a nenechat to zajít moc daleko,ale to se lehce říká a hodně těžko dodržuje,protože,jestli k němu cítíte něco víc,tak stejně budete slepá a budete dělat hlouposti,až za delší čas na to přijdete.Tady není co radit,na to musíte přijít jen vy sama,hlavně aby pak nebylo pozdě.

Ála (Čt, 15. 11. 2012 - 10:11)

Odpoved je jednoducha...Myslím, že jsem asi udělala chybu tím, že jsem se zde svěřila. No udělala jsem to, s tím již nic neudělám. Co k tomu jiného dodat, občas každý z nás potká spřízněnou duši a pak taky občas provede něco, s čím se chlubit nedá. Jsme asi v tom lidé chybující, a když chybujeme tak nesmíme ubližovat. Z toho důvodu jsem o svém úletu nikoho ze svého okolí ani náznakem neinformovala a rovněž i můj bývalý spolužák o tom ve svém okolí mlčí. I on má svojí rodinu a oproti mně dvě malé děti, takže taky doma nechce žádnou bouřku. To, že se navzájem přitahujeme, jde tak trochu mimo nás, kdo to neprožil, nepochopí. Je to asi způsobeno tím, že na základce jsme si byli velmi blízcí a dokonce si plánovali i budoucnost, tak jak to děti dělají. Žel po skončení školy jsme se již po prázdninách nesešli, on se s rodiči přestěhoval a začal studovat v jiném městě. Tak se vyplnilo tak trochu i rčení sejde s očí, sejde s mysli. Na gymplu jsem potom poznala svého budoucího manžela a do toho osudného pátku, to byl vlastně jediný muž, se kterým jsem se stýkala intimně. To je tak asi vše co bych k této příhodě chtěla říci. To jestli svůj hřích zopakuji, nebo ne, na to opravdu upřímně dosud nedokážu odpovědět. Na jednu stranu chci moc, na druhou stranu se tomu bráním.

za celý (Út, 13. 11. 2012 - 19:11)

ten tvůj starej si teda...den jsem tu nebyla,ale i kdyby ano,tobě to může být úplně jedno.Opakuji ti několikrát,nestarej se o cizí ženskou a nevyhrožuj,aby si toho nelitoval.A v neposlední řadě,práci mám a rozhodně mám větší mzdu,než co dostáváš ty.

Myslím (Út, 13. 11. 2012 - 17:11)

že v tom opravdu sehrál hodně alkohol,ale samozdřejmě to není výmluva.Sejít se na srazu a ještě tu noc spát se svojí první láskou,no asi si manžela moc neváží.A ted vím,že by mi zase někdo začal oponovat a tak usím napsát,u mě to nebylo hned první den,co jsem někoho poznala a byla nevěrná,ale to už tu rozepisovat nebudu.Co poradit paní,nevím,každá jsme jiná a stejně nás tu neposlechne,potřebuje se z toho vypovídat a usuzuji,že to bude mít pokračování,sice ho odbila,ale připouští pokračování,tak toho vlastně ani nelituje.

P (Út, 13. 11. 2012 - 17:11)

Děvčata, mám potřebu se...zajímalo by mně, co na to říká tvé svědomí. Trouba jel se synem na chatu a maminka si hned vesele zapíchala. Asi nemáš problém se mu po tom všem podívat do očí a hrát roli věrné manželky. Modli se ať to nepraskne.
Já jsem si tohle prožil se svou ženou - byl to hnus. Nakonec jsem jí řekl, že má 3 dny na odstěhování z domu, že "ráchat" si úd v cizím spermatu nebudu. A jak reagoval milenec? Klasicky, k sobě domů ji nepustil a jela s brekem k mamince - a ani ta ji nechválila. Dnes by ráda zpět, ALE co když to udělá zase? Už nevěřím.

p.jojo (Út, 13. 11. 2012 - 14:11)

Děvčata, mám potřebu se...Odpoved je jednoducha ...
Libilo se ti to tak ze to stoji za opakovani a pripadny risk?
Nebyl ten sex jen "manzel v blede modrem"?
Na to si odpovez sama protoze neverna jsi uz byla takze je jedno jestli 1x nekolikrat pokud to rupne tak pocet never nebude mit vliv.

carlos (Út, 13. 11. 2012 - 14:11)

Děvčata, mám potřebu se...No pěkné.. Myslím že tu ale stejně hlavní roli sehrál alkohol. Člověk by mě raději takové situace omezit, je pak těžké se uhlídat!

Ála (Út, 13. 11. 2012 - 14:11)

Děvčata, mám potřebu se vypovídat a tady se mi to zdá nejvhodnější. Předminulý pátek jsem šla na sraz základky po 15 letech. Byl to vlastně první sraz od skončení školy. Moc se mi tam nechtělo, ale manžel mě přemluvil, ať jdu, alespoň uvidím jak kdo dopad. On sám řekl, že v pátek odjede se synem na chalupu a já za nimi přijedu vlakem v sobotu odpoledne. Tak jsem se nechala přesvědčit a na sraz šla. Ze začátku srazu nic moc, ale pak se rozproudila zábava. Mne nejvíc zaujal spolužák, se kterým jsem v devítce chodila. Tenkrát jsme měli docela hezký vztah, i když k ničemu nedošlo, tím myslím žádný sex. On se mi při odchodu domů nabídl, že mě doprovodí. Nebyla jsem proti a před domem jsem mu nabídla, aby ještě zašel se mnou domů na kávu a na pokec. Asi jsem to neměla dělat, nějak se to zvrhlo a on zůstal skoro do rána. Došlo dokonce i na sex. Když odešel a mně došlo, co jsem vlastně provedla, tak mi již tak hej nebylo. Rychle jsem poklidila a zahladila stopy. Potom si dala dlouhou sprchu a přemýšlela co dál. Rozhodla jsem se, že to již opakovat nebudu. Manžela jsem informovala o průběhu srazu a taktně mu zamlčela pokračování. No, ale spolužák mi ve středu zavolal a docela naléhal na naše setkání. Prozatím jsem ho odbyla, ale v koutku duše připouštím, že se s ním ještě setkám. Je to u mne asi ten závan první lásky, trochu si připadám jako zastydlá puberťačka a nevím co s tím.

anonymka (Čt, 1. 11. 2012 - 19:11)

Anonymko, díky za odpověď,...Máš pravdu,už se tím nezabývám.Každý musí vědět,co dělá a já bych se nikdy nestarala o cizího člověka,at by udělal cokoli,natož,abych mu ještě vyhrožovala.Je to každého věc a hlavně do toho nikdo nevidí,víš?,odsoudit umí každý.

Magda (Čt, 1. 11. 2012 - 18:11)

Magdo,samozdřejmě,už...Anonymko, díky za odpověď, já jsem na tom podobně a prosím tě nenechávej se vytáčet od nějakého imbecilního impotenta, na tyto lidi nemá vůbec cenu reagovat. Myslela jsem si, že na moji otázku odpoví více lidí, hlavně jsem čekala odpověď od chlapů. My ženský to máme v tomto asi trochu jednoduší, ale ten chlap většinou, zvláště v krátké době nedokáže opáčko udělat.

anonymka (So, 27. 10. 2012 - 00:10)

kdyby tě neodkopnul na...Máš pravdu,opravdu jsem pro něho byla až na druhém místě,proč to ale řešíš? ani nevíš,jak svýma slovama dokážeš ublížit,přitom o tom nevíš vůbec nic.Mám poslední otázku a víc tu nebudu psát,protože tohle je mi ted opravdu moc líto.Proč tu stále řešíš pouze mě,píše tu spousta nevěrných žen a já svého muže mám moc ráda,vážím si ho,nikdy bych mu neublížila,ale prostě se to stalo,gumou to smazat nejde!

anonymka (So, 27. 10. 2012 - 00:10)

kdyby tě neodkopnul na...neřeš to,co se tě netýká.Já,pokud ti to udělá radost,tak tu psát vůbec nemusím,ale věřím,že vy si najdete jinou obět.

Pedro (Pá, 26. 10. 2012 - 23:10)

kdyby tě neodkopnul na...Nejsi ty náhodou zamindrákovanej paroháč. Jednomu takovýmu píchám starou, možná, že jsi to zrovna ty.

anonymka (Pá, 26. 10. 2012 - 18:10)

Mám pouze dotaz a to jak na...Magdo,samozdřejmě,už kvůli tomu,aby partner nic nepoznal,i když u mě to zrovna nebylo lehké,ta chut už nebyla.

Magda (Pá, 26. 10. 2012 - 17:10)

Mám pouze dotaz a to jak na dámy, tak na pány. Pokud jste si užili s milencem (milenkou) a doma má váš partner (partnerka) chuť, vyhovíte, nebo ne. Otázku nekladu těm, kde je současné partnerství v rozkladu, ale těm, kteří mají paralelní vztah a doma přitom mají pohodu. Tato otázka mne napadla po diskuzi s milencem, on mi řekl, že většinou po hrátkách se mnou se již doma ten den maximálně zmůže na orál, neb má z pytlíku chrastítko. Já měla zpočátku doma tak trochu psychický blok, ale fyzicky mi to nevadí, spíše naopak.

anonymka (Út, 23. 10. 2012 - 14:10)

Hani,já jsem vlastně dnes ráda,jak to všechno dopadlo,protože nebýt milence,který byl opravdu ve všem rozumný,tak vlastně nevím,jak by to dopadlo.Zůstaly krásné vzpomínky a obrovská zkušenost.

hanka (Út, 23. 10. 2012 - 14:10)

Já bych bez citu taky nemohla.Vlastně to vše je jen o citu-a ten musí být oboustraný.Moc mužů toto nezná-chtějí hlavně sex a proto jsem vděčná,že mám takového přítele,kde není jen sex.

Reklama

Přidat komentář