Reklama

Milenec a manžel

Láďa (Čt, 29. 11. 2012 - 18:11)

já mám také něco za...Anonymko, ty trdlo, ty toho nechápeš víc.

Tak (Čt, 29. 11. 2012 - 16:11)

Tak trochu odpovím za Aťku....já mám také něco za sebou,ale nikdy bych tohle neudělala před svatbou,to bych se totiž nakonec asi nevdávala.V mém případě to bylo pouze o citech a v tom je mezi mnou a Vámi všemi velký rozdíl,jinak bych totiž ani s nikým nespala,že se mi někdo pouze líbí,to je pro mě dost málo.To se mi líbí spousta chlapů.Klárko,co manžel?,nikdy nic netušil?,pokud ho míváš doma,tak si moc nedokáži představit,že jde udržovat dva vztahy najednou.

Klára (Čt, 29. 11. 2012 - 15:11)

každý z nás,kdo měl...Tak trochu odpovím za Aťku. Totiž mám něco podobného, pouze s tím rozdílem, že svého milence jsem poznala těsně před svatbou na rozlučce se svobodou. Jediný rozdíl mezi ní a mnou je, že v té době jsem těhotná nebyla. Ten chlapec, se kterým jsem prožila noc plnou vášně, po rozlučkovém večírku se mi ozval opět asi dva měsíce po svatbě. K setkání jsem svolila a již rok se občas vídáme. On je ženatý, já vdaná a nechceme na tom nic měnit, náš vztah bereme pouze jako vzpomínku na mojí rozlučku, kterou si sem tam zopakujeme. Zatím děti nemám a on dělá taky návrhy, že umí dělat hezké děti. Myslí to ale spíš v žertu.

Ono (Čt, 29. 11. 2012 - 14:11)

každý z nás,kdo měl milence,nebo milenku,tak to měl úplně jiný.U vás je to s podivem,že jste po sobě koukali už na vaší svatbě a když jste byla ve 4 měsíci těhotná,tak jste s ním spala a ted to dítě,které by s vámi chtěl,protože jeho žena mít nemůže.Kdybych měla napsát,co si opravdu myslím,tak,že to nemůže dobře dopadnout a pokud byste se rozhodla s ním to dítě mít,tak moc ublížíte všem okolo.Tohle bych nikdy neudělala,to dobře zvažte,já bych vlastně o tom ani nepřemýšlela,měla bych v tom jasno hned.Rozvádět se ani jeden z vás nechce a co vy vlastně cítíte,když jste s milencem? Je hezké,že má manžel dobrou práci,kterou mu poskytl váš milenec,ale kvůli tomu s ním přece nejste,nebo ano?

Aťka (Čt, 29. 11. 2012 - 14:11)

nevěrná pár měsíců po...Přečetla jsem si zde pár reakcí, na příspěvek, který jsem zde napsala. Proč jsem ho vlastně napsala? Můj milenec mne dostal s požadavkem, že by chtěl mít se mnou dítě. Mne to docela dostalo, neboť si myslím, že ten jeden můj malý rarášek mi docela doma stačí. Tak zatím jeho tlaku odolávám. Dokonce jsem mu řekla, že může uvažovat o adopci, to on vzhledem ke své ženě odmítl. Ona totiž má pro mne dost nepochopitelné názory na život a on je nechce řešit. Snad proto se i tak upnul ke mně a mně to samozřejmě zase těší. Možná, kdybych ho potkala před tím, než jsem poznala toho svého, tak by bylo vše jinak i když se to nedá s jistotou říct. On je za prvé o dost starší a taky se nechce se svojí ženou rozejít. Vždy když narazíme na toto téma, tak mi řekne, že vzhledem k její nemoci jí nemůže opustit. Proč ho mám za milence a již tak brzy po svatbě? Já nevím, dříve jsem tomu nevěřila, ale oni asi existují tzv. alfa samci i u lidí. On takový je, alespoň pro mne, je schopen pro náš vztah udělat cokoli. Nakonec to, že dal mému muži špičkovou práci, mluví samo o sobě. Někdo může namítnout, že tím si mne zajišťuje pro sebe, to je možná pravda, ale určitě mne to nevadí.

Být (Čt, 29. 11. 2012 - 11:11)

nevěrná pár měsíců po svatbě a ještě být ve 4 měsíci?,tak to je mazec.Pokud je to ovšem pravda,tady se mi zdá,že je spousta příběhů vymyšlená.Jinak si myslím,že kdo měl milence,tak jeho život to spíš okoření a pak doma nemají takový stereotip,ale zase,pokud se to ten druhý nikdy nedozví.Pište své zkušenosti s milencem,co byste třeba doma s partnerem ani nedělali.

haha... (Čt, 29. 11. 2012 - 11:11)

Kazda vdana zena by mela mit...ukájej se dál ;-).

honza (Čt, 29. 11. 2012 - 03:11)

Kazda vdana zena by mela mit milence. Moje zena ma dva a je to super. Dneska kdyz sem prisel z prace tak sem se s jednim potkal ve dverich. Lucka jeste lezela na posteli s roztazenyma nohama a z kundicky ji vytekalo semeno. Rychle sem zakleknul a pekne ji vylizal. Pak mi rekla abych se svliknul a sel se osprchovat. Poslechnul sem. Kdyz sem se vratil do loznice uz soulozila s druhym milencem. Klekl sem si potichu na zem a s trcicim curakem je pozoroval. Kdyz se udelal tak odesel a ja znovu lizal. Pak sem si konecne zasukal i ja a po vystriku lizal po treti. Tri porce semene a uz sem ani nemusel veceret. Dobrou noc.

jednou možná, a (Čt, 29. 11. 2012 - 02:11)

to Ála,
možná by sis měla spíš položit otázku, co je na tvém manželství špatně, když ti stojí za to opakovaně podvádět svého manžela. To, že dáváš v sázku svůj život je jen tvoje věc, ale opravdu ti ten sex stojí za to zničit život dalším dvou lidem, který by ti měli být nejbližší (manželovi a synovi). Protože když to praskne, tak se přesně tohle stane. A uklidňovat se tím, že to nepraskne je ryzí alibismus.

člen WTF týmu (Čt, 29. 11. 2012 - 02:11)

Já svého milence poznala...Aťko, nějak nechápu proč vlastně se svým manželem jsi? Zahnout mu tři měsíce po svatbě, omlouvat si vlastní faleš tím, že z toho má vlastně výhody a ještě uvažovat o tom že si úmyslně pořídíte nemanželské dítě... fakt síla?! A to chceš jako to dítě vychovávat celý život ve lži nebo mu prostě jednoho dne řekneš "tenhle strejda je tvůj táta, ale neříkej o tom tatínkovi"? To je morální základ do života jak noha!

M. (St, 28. 11. 2012 - 11:11)

Nasel jsem web kde plati jen za prohlizeni emailu a penize vyplaci od tisic kc bankovnim prevodem nebo slozenkou tak jestli si chcete privydelat zkuste to a zaregistrujte se,nic neplatite naopak vam pripisou 100kc za registraci.Registrace zde http://www.penizezaemail.cz/?ref=40095

nechápu (St, 28. 11. 2012 - 11:11)

proč se do ní navážíš? Sis potřeboval kompenzovat nějaký svůj mindrák ne?

petr (St, 28. 11. 2012 - 07:11)

Já svého milence poznala...jo to je poslední věc, kterou jsi ještě neudělala. Parohy už ten tvůj trouba má, tak ještě mu na finále posaď do hnízda "kukačku". Přísahám, že být na jeho místě a tohle zjistit, tak zdravá neodejdeš - stálo by mi to za to i za cenu podmínky u soudu za ublížení na zdraví.

Aťka (Út, 27. 11. 2012 - 15:11)

Já svého milence poznala paradoxně na své svatbě. Je to o dost starší bratr mé kamarádky, která nám ho nabídla jako řidiče na svatbu. Na svatbě tenkrát dokonce zosnoval tzv. únos nevěsty. Právě tenkrát to asi mezi námi zajiskřilo, i když v té době pochopitelně k ničemu nedošlo. Došlo k tomu asi po třech měsících, kdy zaměstnal mého manžela ve své firmě. Poslal ho tenkrát na delší služební cestu a během ní se u mne zastavil, s otázkou zda je vše v pořádku a zda mi něco nechybí. Já byla tenkrát těhotná ve čtvrtém měsíci. Dal si se mnou kávu a ani nevím, jak jsme spolu skončili v posteli. Tenkrát jsem se sice zdráhala, ale on nakonec dosáhl svého. Dnes je tomu již více než dva roky a stále to spolu táhneme. On mne dokonce seznámil se svoji ženou, mimochodem velice pěkná a zachovalá dáma. Já si dokonce myslím, že ona o nás ví, ale nedává to znát. Před manželem mám trochu výčitky, ale myslím, že tím mým bočním vztahem rozhodně netrpí, spíše naopak. Má zaměstnání, ve kterém je spokojen, podívá se díky tomu po celém světě. Můj milenec je s ním, jako se zaměstnancem, taky spokojený a já jsem si zvykla, mít vedle sebe dva chlapi, se kterými je mi dobře. Trochu mi děsí jeho požadavek s poslední doby. On je totiž bezdětný, jeho žena zpočátku děti nechtěla a posléze ze zdravotních důvodů nemohla. Asi tušíte, kam tím mířím, on mi to totiž již několikrát naznačil.

JOJO (So, 24. 11. 2012 - 20:11)

Ivo, seš čubka a dobytek....Pokud to mažel neví, je jen dobře !!
Posílí to manželský život !!!

Ferda371 (So, 24. 11. 2012 - 20:11)

Pokud si někdo "šoupne" mimo manželství,
nemá v hlavě seno, nic se nestane....
Jen si posílí zvědavost, jaké to je z druhým!...
Opakuji bez závazků je to moc důležité!!

ted jsem ti to (Út, 20. 11. 2012 - 22:11)

Promluvila...napsát si můžu co chci,proč mě stále vyhledáváš?

Tak (Út, 20. 11. 2012 - 22:11)

pokud to berete,že se pouze přitahujete,nechcete ani jeden ohrozit manželství,tak je to sice rozumné,ale přesto záleží,jak dlouho to budete spolu táhnout,může se lehce stát,že jeden z vás se prostě do toho druhého zamiluje a potom to problém je,na to velký pozor.

Zuzi (Út, 20. 11. 2012 - 21:11)

Lauren, moc díky za Tvůj...Pěkně ti to Laauree napsala. Spousta nás to zažila. Může to být cesta do pekel. Málokterá to ustojí a to ani tehdy, když jde jen o sex. Což asi taky není tvůj případ

Lauren (Út, 20. 11. 2012 - 20:11)

Lauren, moc díky za Tvůj...Álo, rozumím, jak to myslíš. Užívej si zamilovanosti, ať ti ten pocit vydrží co nejdéle a hlavně ať to na vás nepraskne.

Reklama

Přidat komentář