Reklama

Milenec a manžel

rozdíl (Pá, 30. 11. 2012 - 09:11)

dámy,jaký je rozdíl mezi...může být mooc velký. Ne třeba ani v tom, že milenec může být lépe vybaven.
Je to kouzlo zakázaného ovoce, těšení se jako na nedělní řízek s bramborovým salátem. Je tam více vášně, neplánovaných reakcí. Mohou tam být i další prvky, které tě mohou lákat, ale doma máš třeba zábrany si to vyzkoušet (at už jde o nějaké praktiky, vulgární mluvu).
Blbý je, že se pak můžeš stát na tom trochu závislá a pak když se ti to všechno nedostává v plné míře, tak i zklamaná - ale to vše je už "riziko podnikání".
Milence bych asi doma za partnera nechtěla, vždycky, když by řekl, že měl v práci dlouhou poradu, bych si představovala jak je s jinou.
Ale jinak mi svým způsobem imponuje-i vzhledem (ale není krasavec-to ne), postava, výška, a je to samec!

Cornuto (Pá, 30. 11. 2012 - 09:11)

To bola reakcia na prispevok 00:51

Cornuto (Pá, 30. 11. 2012 - 09:11)

Predsa od cias Marie Magdaleny. Vlastne este skor. Uz panna Maria podviedla svojho manzela Jozefa s duchom svatym. Dokonca s nim mala dieta.
Clovece, az teraz ma napadlo, ze vsetky neverne zeny co dokonca nevahaju porodit manzelovi kukucku, su vlastne svatice.
Alleluia!

tak (Pá, 30. 11. 2012 - 07:11)

Ahoj všem, také jsem vdaná...tolikrát podvádět manžela to bych nemohla,ale to je vaše věc,každá to máme trošičku jinak a žádná z nás do toho nevidí,zřejmě svého muže tolik nemilujete.

Leela (Pá, 30. 11. 2012 - 05:11)

Nikdy bych nikoho neodsuzovala, když ho neznám. Nenech se znepokojit tím jak k tomu někteří staromodní lidé přistupují. Doba je jiná, povoleno téměř vše a já ti milence doporučuji, protože každý by se měl snažit být v životě šťastný a svoje štěstí přenášet dál na druhé. Věřím, že kdyby jsi ho neměla, tvůj manžel by nebyl tak spokojen : ) paradox ale pokud si nikdo nic nedozví, je to tak.

Marta (Pá, 30. 11. 2012 - 03:11)

Ahoj všem, také jsem vdaná (7 let), je mi 33, a jsem bez dětí. Také přiznávám, že mám milence, během manželství druhého. Také jsem měla několik "jednorázových píchaček". Ale nikdy bych se nerozvedla. Pravda, manžel není na sex, asi je to i věkem (45), ale v podstatě nebyl nikdy, stál mu jen občas. K šukání mimo jsem vlastně donucena. Mám ho i přesto ráda...

:)))))))))))))) (Pá, 30. 11. 2012 - 00:11)

nevím,proč máte tendenci...Odkdy se považují coury za světice?

(Pá, 30. 11. 2012 - 00:11)

Jsi coura.nevím,proč máte tendenci se starat o ostatní.Co si myslíš o Noně si nech pouze pro sebe,nevím,proč byla manželovi tolikrát nevěrná a ještě s více milencama,ale je to její věc,do toho my nevidíme.Ty jsi sám-a čistá-ý.?

Je to jasný (Pá, 30. 11. 2012 - 00:11)

jestli to nebudee tím, že...Jsi coura.

No (Čt, 29. 11. 2012 - 23:11)

nevím,za co se považuješ ty,já za couru rozhodně ne.A co s tím?,musíš vědět sama,co děláš.

Nona (Čt, 29. 11. 2012 - 22:11)

jestli to nebudee tím, že jsem povahově coura. Co stím?

tak (Čt, 29. 11. 2012 - 22:11)

to je blbé,proč jsi ty milence vyhledávala?,jednou se to může stát každému,ale vícekrát to už je o tobě.Jakou máš s nimi zkušenost?,v čem byli lepší,než tvůj manžel?

Nona (Čt, 29. 11. 2012 - 22:11)

Manžel mi az to dal pár facek, ale tohle už je třetí milenec. A cítím se tak jaksi divně, že jich bylo tolik.

No (Čt, 29. 11. 2012 - 22:11)

chlubit se s tím určitě nemůžeme.Jinak,pokud se to manžel nikdy nedozví,tak je to dobré spestření,ne? Zažila jsi něco s milencem,co by si s manželem nikdy nezkusila?

Nona (Čt, 29. 11. 2012 - 22:11)

Mám milence i manžela. Mám si nechat oba?
Nebudu pak vypadat jako kurva?

Tak (Čt, 29. 11. 2012 - 22:11)

dámy,jaký je rozdíl mezi manželem a milencem? V čem byl Váš milenec lepší,než manžel? Prosím o názory těch,co s tím mají zkušenost.

Láďa (Čt, 29. 11. 2012 - 20:11)

si mých příspěvků a já...Znovu opakuji, budu si psát, co uznám za vhodné. Buzeruj si toho svého starého paroháče. Už rozumíš?

Nevšímej (Čt, 29. 11. 2012 - 19:11)

si mých příspěvků a já tvých,pak to bude OK.

Láďa (Čt, 29. 11. 2012 - 19:11)

tam,kde máš nějaké...Ty mi nebudeš určovat, kam mám psát. Sekýruj si toho svého paroháče.

piš (Čt, 29. 11. 2012 - 19:11)

Anonymko, ty trdlo, ty toho...tam,kde máš nějaké zkušenosti a ne sem,o čem nemáš vůbec páru.

Reklama

Přidat komentář