Reklama

Milenec a manžel

tohle je taky p (Ne, 2. 12. 2012 - 18:12)

Už jsem si říkala,že ti chytřejší by sem opravdu nepsali.Já jsem tu víceméně kvůli pobavení

x_x (Ne, 2. 12. 2012 - 18:12)

Rajcuji - to je silné...Stačí vědět, že se chováš jako dement bez argumentu a pouze pliveš jedovatou slinu.

Přečti si důkla (Ne, 2. 12. 2012 - 17:12)

Nejsem takový blbec jako...jak se vyjadřuji k tobě já a jak ty.Myslím si a to tě neznám,že tvá žena s tebou nemůžeme být štastná,pravdu tu mi tady nenapíšeš,ale řekni si ji v duchu sám a jsem si téměř jistá,že se nemýlím.Píšeš,že tu jsem ve dne v noci,tak to opět nemáš pravdu,třeba dnes jsem tu byla chvíli dopoledne a až ted,tak si mě neplet s někým jiným.Jinak,manžel kdyby byl doma,tak má jinou činnost,sem by narozdíl od tebe nikdy nepsal.A co se týče mě samotné,ano,chodím sem víceméně,když nemám do čeho píchnout a tak jako ostatní dá se říct trošičku z nudy.Od tebe jsem si toho vyslechla tolik,že už nemám nejmenší chut ti odepisovat,ale mám poslední otázku.Co tě stále nutí na mě reagovat?,už jsi mi všechno řekl,tak o co ti stále jde?,tohle nikdy nepochopím,napsal jsi mi svůj názor,já si o tom myslím své a už konečná ne?,proč stále psát o tom samém? A jestli tě můžu poprosit,pokud budeš odepisovat,tak to zkus ve vší slušnosti,ani já tebe neurážím.Jak se říká,nedělej ostatním,co sám nemáš rád.

ferda (Ne, 2. 12. 2012 - 16:12)

manžel musí dopřát ženě si odskočit, když do toho nebude tahat city....je to jen pro lepší manželství !!Mám to vyzkoušené a funguje to výborně !!!
Manželství se utuží !!

Víš (Ne, 2. 12. 2012 - 11:12)

Rajcuji - to je silné...já si vážím svého muže,ten by tu jako ty nevysedával,raději vydělává koruny.Už jsem si říkala,že ti chytřejší by sem opravdu nepsali.Já jsem tu víceméně kvůli pobavení,ale je fakt,že už mě to přestává bavit,protože tady si nemůžu nic napsát,není den,když by si tu nepsal,neurážel,neponižoval.Zase,co je ti po mém milenci?,s ním se ty ani nesrovnávej,na něho nikdo nemá,ten je i mluvou úplně někde jinde a brouku říkám tobě,xyzovi,ne milenci,nepochopil jsi to.Jinak hezkou první adventní neděli.

kolík (Ne, 2. 12. 2012 - 10:12)

má evidentně problém sám...Kolik vážíš, máš s váhou problém? Je rozdíl nadváha 5kg a 50kg

Ano (Ne, 2. 12. 2012 - 10:12)

Já to pořád říkám, že...má evidentně problém sám ze sebou.A taková zlost se opravdu jen tak nevidí.

x_x (Ne, 2. 12. 2012 - 10:12)

Anonymko, ty tlustá krávo,...Já to pořád říkám, že směr současné psychiatrie, kdy léčení pacienti mají jako součást léčby povoleno diskutovat na netu, není správný.
Mohl bys sem hodit kontakt na Tvého ošetřujícího lékaře?

Na (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

Anonymko, ty tlustá krávo,...cukroví mám čas,to je ted moc brzy.Ráda tě pozvu,pokud budeš chtít,budu začínat od perníčků.To víš,že asi zase nakynu,co nadělám,hlavně že to manželovi nevadí.Brouku,ty mě začínáš bavit,já tě nějak rajcuji ne?,no,můžeme se domluvit,pokud teda máš nějaké zkušenosti,jinak do toho nejdu.

Ty jsi (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

U holek je důležité aby se...opravdu Ferda,smích,nemyslím to zle.Hele a ty bys to své ženě toleroval?,upřímně si myslím,že ne,něco jiného je psát a něco jiného je zažít.

ferda (So, 1. 12. 2012 - 19:12)

U holek je důležité aby se odreagovali, pořádně užili (i třeba zakřičely při sexu)a pak budou zase spokojené !!Když to doma mají špatné, musí hledat sex jinde!!
Je to jen u uspokojení a to je dobře!!

Vanda (Pá, 30. 11. 2012 - 15:11)

já jsem chlap:-) a mám...No já mám kocourka, a je moc milej.

nechápu (Pá, 30. 11. 2012 - 13:11)

já jsem chlap:-) a mám brazilskou filu, je to rodinný mazlík, ale nechci rušit toto fórum kynologií:-)

Tohle (Pá, 30. 11. 2012 - 12:11)

Holky jsem tu nová, na toto...vůbec neuznávám.Je to jenom vaše věc,ani já nejsem bez chyby,ale tohle už je moc.

Olga (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

Ono lidé typu Ládi a jim...Jakého máš psa, já mám krysaříka a ten nic moc.

nechápu (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

však ona neříká, že se o svého psa nepostará:-)

pes (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

No ale, je to tvuj pes ne?

nechápu (Pá, 30. 11. 2012 - 11:11)

Ono lidé typu Ládi a jim podobní mají zřejmě za sebou nepříjemnou zkušenost, kterou se snaží vykompenzovat svůj mindrák. Nepochopí, že každý máme nastaveno vše jinak. Ukazuje mi to na lidi typu chudáčků, kteří nestačili manželce, ta si našla borce, oni se zhroutili a podobné vzkazy a komentáře si zvolili jako svou terapii. Problém je v tom, že nepochopili vůbec nic. Místo aby začli žít, užívat si, tak hnojí na ostatní, kterým závidí.

Jsou to přesně ti, na které platí: "silnější pes mrdá" a oni to neumí rozchodit, řešit, nebo se s tím naučit žít.

Daniela (Pá, 30. 11. 2012 - 10:11)

Holky jsem tu nová, na toto vlákno jsem narazila náhodou. Já to mám asi trochu jiné a zamotanější. Totiž v létě před dvěma léty jsem byla s přítelem, mým nynějším manželem, na pivku. Sedli jsme si ke stolu, kde seděli dva hoši a nějak jsme s nimi začali klábosit. Kluci byli sympatický a tak jsme se tak nějak občas sešli. Bylo to vždy jen na pokec, dokonce jsem si zpočátku myslela, že jsou tak trochu přihřátý, ale milý. No a pak letos na jaře, to jsem již byla vdaná a těhotná, odjel můj manžel v rámci studií na stáž za velkou louži, na které byl tři měsíce. Sice jsem z toho nebyla nadšená, ale bránit jsem mu nechtěla. Právě v té době jsem se zase setkala s těmi dvěma chlapci a oni najednou měli řeči, že nikdy neviděli svlečenou těhulku naživo apod. Nevím, co mě to napadlo, řekla jsem, ať se tedy jdou podívat. Oni se moc přemlouvat nedali a šli. Doma jsem se jim opravdu ukázala, začali jsme se mazlit, ale k zásunu nedošlo, oni mne orálně uspokojili a já si nakonec mezi ně lehla každého z jedné strany a ručně je uspokojila. Potom jsme se nějak dohodli a začali se scházet více. Dokonce nakonec došlo i na ten zásun. Dá se říci, že se s nimi scházím stále, někdy je to pouze na pokec, někdy to dojde i dál. Záleží na okolnostech. Dnes jsem již novopečenou maminou, tak toho času je méně, ale občas se čas najde, i kdy ž nyní převládá pouze ten pokec. Nakonec mám již miláčka doma a o uspokojení se musí starat hlavně on a já si nestěžuji.

Ano (Pá, 30. 11. 2012 - 10:11)

může být mooc velký. Ne...souhlasím.I s tím milencem,že by si ho doma nechtěla,dnes vím,že bych na něho hodně žárlila,jak píšeš ty,kde je třeba tak dlouho,ale hlavně bych věděla,že když už byl nevěrný své ženě,tak ani mě asi věrný do smrti nebude.

Reklama

Přidat komentář