Reklama

Milenec a manžel

ewa (Po, 12. 1. 2009 - 13:01)

A co ti "věrní" muži, co souloží s těmi ženami?????

Věrný manžel (Po, 12. 1. 2009 - 12:01)

Koukám, že všechny ženský jsou kurvy a kdo je věrný, je akorát za vola.

Zdenka (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

Holky, po třinácti letech jsem i já zhřešila. Se svým milencem jsem se seznámila na začátku listopadu docela netradičně. Utrhlo se mi ucho nákupní kabely na zastávce při nástupu do tramvaje a onen pán mi zachránil, když mi tašku chytil do náručí a zabránil jejímu vysypání. Pak došlo mezi řečí k pozvání na kávu a po 10 dnech se z nás stali milenci. Zpočátku jsem měla před mužem v duchu výčitky, ale pak jsem si řekla, proč si ještě neužít. Je mi 32 let, mám dvě děti a tak to beru jako zpestření v jinak mém vcelku poklidném životě. Rozhodně nehořím láskou a nechci za sebou bourat mosty. Docela je mi příjemné, že můžu občas s někým i pohovořit o věcech, na které už manžel neslyší. Nakonec i o tom to je, sex navíc je pak pouze třešničkou na dortu.

Zdenka (Po, 12. 1. 2009 - 09:01)

Pro mravní hlídku, nejseš to ty s tím malým pindíkem?

mravní hlídka (Ne, 11. 1. 2009 - 22:01)

čubko

Lenka (Ne, 11. 1. 2009 - 01:01)

Po dlouhé úvaze a taky z důvodu zvláštní přitažlivosti jsem ve čvrtek dopoledne pozvala svého kolegu z práce domů. Chtěla jsem si v klidu zopakovat zážitek, který jsem s ním prožila na podnikovém večírku. Měla jsem sice trochu divný pocit být s ním na manželské posteli, ale asi opravdu nikde jinde to není pro mne možné, do hotelu se mi nechce a u něho to nejde. Strávila jsem s ním skoro 4 hoďky a bylo to senzační. On, jak již jsem se zmínila, má docela abnormální velikost své výbavy. Ze začátku jsem měla až strach. Na tom večírku, jsem to až tak nevnímala, ale v soukromí to byl je to přece o něčem jiném. On byl, ale strašně něžný. Domluvili jsme se, že se alespoň 2x měsíčně takto sejdem. Ani já, ani on si nechceme rozbít rodinu a naše schůzky budeme brát, jako chvilkový únik z reality.

Jana (Pá, 9. 1. 2009 - 13:01)

Poradíme Vám jak zdravě, bezpečně a dlouhodobě zhubnout. Přizpůsobíme se Vašim potřebám i životnímu stylu. Garantujeme Vám dosažení cíle, veškeré informace, 7 denní kurz hubnutí zdarma, registrace na: www.snama.cz/dieta :-)

Zdena (Čt, 8. 1. 2009 - 23:01)

Iveto, ještě před Silvestrem jsem si myslela, že žít ve třech je blbost. Minulý rok jsem se v únoru rozvedla. V květnu jsem se seznámila s klukem se kterým jsme se dali dohromady. Na Silvestra za mnou přišel domů exmanžel, odešel od holky, která mi ho přebrala. Můj současný přítel nebyl proti, aby s námi strávil Silvestra a Nový rok. K ránu na Nový rok se stalo něco neuvěřitelného, pomilovala jsem se s oběma najednou. Můj bývalý muž se druhý den omlouval a sváděl to na alkohol. Nejvíce mne dostal můj přítel, který se ho zeptal, jestli má kde být. Můj ex odpověděl, že něco hledá a nýní je zatím u rodičů. Můj přítel se na mne obrátil a zeptal se mi, zda mu neposkytneme azyl. Nevím proč, snad proto, že svého bývalého mám stále ráda, ale svolila jsem. Je to snad táké tím, že s ním mám pětiletou dceru a náš rozvod nebrobíhal nijak dramaticky. Holka je ráda, že má doma tátu i strejdu a já za těch pár dní zažila s nimi nové líbánky. Nevím, jak se to bude dále vyvíjet, ale zatím, musím zaklepat, žádný mráček.

Iveta (Čt, 8. 1. 2009 - 11:01)

Souhlasím s Olou. Pro někoho je nepochopitelné vzít na vědomí, že city se nevivíjejí pouze vždy párově. Mít někoho rád a obětovat se pro něj, je asi pro tyto hulváty cizí. Rovněž je spoustě mužů asi divné, že jsou ženy, které jsou víc sexualně náruživé. Pánové, většina z vás má plnou pusu sexu a skutek utek. Jen velmi málo z vás dokáže uspokojit svoji vlastní ženu. Naopak žena muže dokáže uspokojit téměř vždy a nemusí se dopovat viagrou. Pokud se týká mého cizince, rozhodně jsem s ním nešla z prospěchu. Je to můj třetí chlap v životě a tak si myslím, že nejsem ani nějak promiskuitní. To, že vedle sexu z toho nějaký prospěch mám, pouze nějak vyplynulo. Myslím, že stále platí dobré české přísloví "Blbej kdo dává, blbější kdo nebere". Nelze to aplikovat vždy, ale tady spojuji příjemné s užitečným.

hok (St, 7. 1. 2009 - 23:01)

kdo je bez viny ať hodí kamenem!

Ola (St, 7. 1. 2009 - 23:01)

Vážený neznámý úchyláku ze 7.1. v 17:53, myslím, že toto forum je určené pro úplně někoho jiného nežli jseš ty. Buď závidíš, nebovjsi nemocný a měl by seš jít léčit. Můj muž rozhodně není násilník a tak se ti tvoje přání chudáčku impotentní těžko splní. Omlouvám se, že jsem tak hrubá, ale na vás uchyláci asi nic jiného neplatí. Nelezte sem a neotravujte svými přiblblými výlevy. Pa a sex v pondělí 5.1. neměl chybu, byl prostě nádherný.

odskok sem, ods (St, 7. 1. 2009 - 13:01)

když se to vezme kolem a kolem, tak si každý odskákne kdy se mu zachce nebo kdy je to užitečné, aniž to někomu vadí, tak je to taková legalizovaná promiskuita ve skupině tří .... každého věc. Je to o sexu, o plnohodném vztahu těžko. DDD.

Iveto (St, 7. 1. 2009 - 13:01)

Takže shrnuto a podtrženo jsi děvka co to dělá za protislužbu.

Iveta (St, 7. 1. 2009 - 11:01)

Věro, o tom jak žiji, ví pouze moji nejbližší. Napsala jsem to sem pouze z důvodu, že mne upozornila má kamarádka na některé reakce na Tebe. Neví to o mně ani ve firmě, kde jsem zaměstnána, neřekla jsem to ani u dětí ve škole a dříve ve školce. Děti jsem s tím seznámila až když to byly schopné pochopit. Ani ony o tom dále nevyprávějí a sami říkají, proč si ničit něco co nám vyhovuje. Svého milence představuji já i můj manžel a děti jako přítele, který u nás bydlí v podnájmu. Minule jsem napsala o svém dalším milenci. S ním jsem opravdu pouze zřídka max. 2x měsíčně. Má to pro mne a moji rodinu i praktický přínos. On je synem šéfa jedné naší zahraniční pobočky a díky jemu dostávají i moji kluci zajímavé zakázky. Já naopak, díky jemu, cestuji za prací více po světě a to mne baví. Dělám mu překlady zápisů a hodně pro něj tlumočím. Jinak je ženatý a má tři děti. Mezi ním a mnou jde v našem vztahu pouze o sex založený na vzájemných sympatiích.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 09:01)

Sodoma Gomora.Kam se poděla věrnost.Do pekel s vámi.A Olo tobě přeju ať ti starej udělá z huby fašírku.Věro ty seš kurva k pohledání.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 08:01)

Opravdu krása, a co děti? Opravdu ideální prostředí, pro jejich budoucí start do života. Copak si z toho asi vezmou do toho života...

Věra (St, 7. 1. 2009 - 01:01)

Iveto, pouze otázku. Kolik lidí ví, že takto žiješ. Já jsem se mimo rodičů svých a kluků svěřila pouze pár známým, jinak se o tom moc nešířím. Pouze jsem to napsala zde a vidíš některé reakce. Kluci také o tom na veřejnosti nemluví, říkají, že je to pouze naše věc.

Mike (Út, 6. 1. 2009 - 23:01)

"Na druhou stranu, já taky nepátrám, jestli moji kluci občas neodskočí."

Myslim, ze tohle hodne vysvetluje. Hlavne, ze si rozumite :-D. Nakonec pak uz to neni milenec a manzel, ale asi spis partner a manzel.

Ja mam teda radsi exkluzivitu (i z ryze praktickych duvodu). Asi bych se bal, ze by se "rodina" rozrostla (neplanovane) o jinou partnerku s ditetem.

Jinak je to zajimave souziti.Ja o nicem podobnem nikdy neslysel. Mohli by o vas natocit zajimavy dokument o rodine. Kam se na to registrovane partnerstvi :-D.

neznama (Út, 6. 1. 2009 - 14:01)

sex s třemi muži přece můžeme mít každá, vdaná nebo svobodná, třeba potají, ale jistě ano - když budeš chtít, Ty taky - jde o to, jak kdo chce ... chlap na SEX není nedostatkové zboží. PL.

Neznama neznamo (Út, 6. 1. 2009 - 13:01)

Ja vam zavidim.

Spolecnost to asi jen tak nerozdejcha.
Ale kdyz si predstavim, ze bych mela sex s tremi muzi, jako vy, dle libovule.. to je parada.

Reklama

Přidat komentář