Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Jana Hrušková (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Nééé. Do záchodu,ale potřebovala jsem hrozně nutně a čůrala jsem hned. Mám bílý kalhotky a silonky a asi zatím nic,ale asi si vezmu sukni takovou modrobílou kratší. A doma nemám boty ale chodím bosa nebo jako teď v punčocháčích.

Martin (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

A to jsi Jano čůrala do kalhotek? A co máš dnes na sebe?

Jana Hrušková (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Už jsem taky vyčůraná na záchodě a potřebovala jsem nutně,že jsem rychle přešlapovala na záchodě než jsem si stáhla kalhotky a hned jsem čůrala úplně plná. Přes den se taky vyčůrám venku.

Martin (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Holky přeji dobré ráno a kouzelné ranní vyčůrání.

Klára (Út, 28. 4. 2020 - 07:04)

Návštěvníku, myslím ,že by Šišmiš takovou věc neudělal kdybych tam čůrala a já mu věřím. Ale nečůrala jsem tam včera,ale jednou jsem tam viděla, že tam šly čůrat jiný dvě holky, ale to bylo loni- Dnes jsme s Nikolkou čůraly hodně na záchodě a ještě se pelíškujeme, ale Niki řekla, že mi přinese a připraví snídani do postele, když ji mám tak ráda.Dnes mně ráno pálila pipinka při čůrání ale už je to dobrý Asi jsem to měla trochu nastydlý. Budu muset zase udělat pár věcí do školy po netu. Snad nás nezavolají do konce školního roku a nechají nám prázdniny až do září.Ikdyž zase jsem si na školu zvykla a baví mne to a taky jsem nemohla udělat tu přednášku o Zanzibaru kvůli bacilu. Na Zanzibar se díváme na fotky každý den nebo na videa a tu druhou fotoknihu máme rozdělanou,ale jak jsme byly n chaloupce a měly jiný povinnosti ,tak to zatím nemáme ještě hotový.

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 22:04)

On si tam Šíša totiž nainstaloval skrytou kameru a ty mu ani neudělaš to potěšení tam jít udělat malou potřebu.

Martina (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

Holky krásnou pelíškovou dobrou noc! Já jsem už dnes byla v práci a tak jsem se po čase odreagovala z toho nic nedělání. Na cyklovýlet vyrazím o víkendu.Pa

Klára (Po, 27. 4. 2020 - 20:04)

už se připravujeme do pelíšku. Byly jsme odpoledne na výletě na kolech a pak na novém domečku jsme zkontrolovaly nasázené kytičky a zalily je, protože je tady hodně sucho. Dnes jsme čůraly jen jednou venku a to na výletě nedaleko v lese, kde dřív byly vojáci. Jsou tam krásný stezky a na kolo úplně v pohodě a asi v půli cesty se nám chtělo čůrat a tak jsme pipinky vypustily přímo u cesty, protože tam nikdo nebyl a moje pipinka čůrala hodně, ale pomaleji než Nikolky ,která asi musela víc rychle a hned jí to proudilo z pipinky prudce ven. Libor má už hodně práce a tak asi přijede v pátek a možná zase budeme na chaloupce a to se mi moc líbí. Tak půjdu k ségře, dnes měla takové zvědavé otázky na mne a na Libora a tak jí to opatrně vysvětluju a ona z toho má i někdy trochu srandu. Když se tady objevila Jana, která je stejně stará jako Niki tak jsem přemýšlela, jestli bych byla ráda kdyby Niki si o čůrání taky takto psala. Asi ještě ne, ona neví, že si tady píšu ,ale zase Jana píše jen o čůrání a ne o sexu a sice jí jeden kamarád okukoval a byl zvědavej jak čůrá,ale zase nechtěl nějaký jiný věci a to je důležitý. Kdyby Niki se mi svěřila, že čůrala s kamarádem tak bych jí jen řekla ať si dá pozor, aby nebyl drzý na ni, protože je ještě malá a nenechala se od něj obtěžovat a před cizími lidmi ,hlavně kluky ať nečůrá venku vůbec-.

Šišmiš (Po, 27. 4. 2020 - 21:04)

Klárko prosím dej někdy viaduktu. Tam máš ty loužičku a čůrání největší......moc diky

Jana Hrušková (Po, 27. 4. 2020 - 18:04)

Ještě jsem čůrala na zahradě za dílnou u dřeva. Ale jen tak normálně hodně a stihla jsem to v klidu.

Aneta (Po, 27. 4. 2020 - 16:04)

Jedeme k tetě, už jsem teď čůrala jen na záchodě, u tety se venku stydím.

Pulec (Po, 27. 4. 2020 - 17:04)

To věřím

Jana Hrušková (Po, 27. 4. 2020 - 15:04)

Měla jsem tady toho kamaráda jak chtěl koukat jak čůrám. Chtělo se mi celkem dost a tak jsem se přestala stydět a šla čůrat
na zahradě do trávy . On šel se mnou a začal koukat na mně jak čůrám, ale úplně. Měla jsem čůrání víc z výšky v podřepu a on se mi koukal skoro pod mým zadečkem na pipinku jak z ní čůrám. Je asi zvědavý, ale kdyby to nebyl on tak bych to nedovolila,ale pak jsme si normálně hráli. Řekl mi že se mu to líbilo a že by chtěl ještě koukat. Tak asi když nebude nic víc chtít tak třeba zase ano.

Pulec (Po, 27. 4. 2020 - 15:04)

Super a co jak se mate holky

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Mně to tedy vzrušuje a je to hodně roztomilý
pozorovat jak holka čůrá. Pravda neměl jsem moc štěstí na holku k tomu přemluvit.

Lucka (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Na tom je roztomilý leda to,že se holka vyčurá a uleví se ji. Kdyby ses na mně u toho díval tak bych tě nakopala mezi nohy,úchyle !

Návštěvník (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Tomu se říká pissing a provozuje to řada párů. Jen je potřeba najít vhodný protějšek. Nebuď tak zlá.

Lucka (Po, 27. 4. 2020 - 13:04)

Já někdy taky čurám venku ale neukazuju se. Některý kluci z toho nic nedělají a jiný to vzrušuje. Před něma bych to neudělala ani náhodou.

Martin (Po, 27. 4. 2020 - 12:04)

Moc hezký.

Jana Hrušková (Po, 27. 4. 2020 - 11:04)

Mám taky bílý kalhotky a silonky a modrou sukni. Čůrala jsem ráno a teď ale jen na záchodě, venku budu potom. Líbí se mi to hlavně když to baví i jiný holky jak sem píšou.

Reklama

Přidat komentář