Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Martin (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Super! Dobré ráno. Holky ,co máte na sobě a popište jaké máte vlasy a postavy.

Klára (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Byly jsme s Nikou ráno taky čůrat a já to vydržela celou noc, protože Niki včera už chrněla a já ještě ne a tak jsem si pak ještě došla a čůrala jsem jen trochu,ale abych nemusela v noci. Teď už jsme měly obě stejně taky jako ty Jano pipinky plný a vypouštěly jsme hodně vody z bříška a taky míváme ráno tu moč trochu víc žlutou a přes den spíše světlou a díváme se jak čůráme,ale dnes jsme obě měly takový normální prameny z pipinek.Ani prudký ani pomalý. Dnes nám tady nesvítí sluníčko a poprchává a tak se budeme pelíškovat třeba i dlouho a zase přineseme mamče jídlo do práce a když bude lépe,uděláme si nějaký výlet a taky se vyčůráme venku.

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Byla jsem čůrat na záchodě a dívala jsem se na pipinku. Měla jsem víc roztažené nohy a pipinka hned byla mokrá jak jsem to pustila a čekala jsem až to bude. Měla jsem toho v sobě ráno hodně tak to teklo dlouho a čůrala jsem trochu tmavší moč neš přes den, to čůrám jako vodu. Přes den si zase zkusím čůrat venku.

Podpíčník (St, 29. 4. 2020 - 00:04)

Terezka, Anetka, Klárka .......všechny holky co sem píšou musí mít krásný píčky. Denně se u toho čtení vyejkulím a vyždímám ze sebe i poslední kapičku. Pište, jste pravdu skvělý!

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Klidně to pusť, budeš mít hezký svižný proud a bez trápení.

Tereza (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Zkoušela jsem to čůrání držet jak jsi říkala Zdeno,ale moc to nešlo, hned mě to až bolelo v močáku a musela jsem to hned pustit. Ten lék ale pořídíme.

Puluj (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Přidávám i svůj plus.+++++ Holky píšete to odvážně a je to slast.

Klára (Út, 28. 4. 2020 - 20:04)

Už to je opravdu dobrý. Jen se obávám,že ten čaj mne vzbudí v noci na záchod,protože jsem ho ještě teď vypila a tak ještě počkám a dojdu si z oelíšku před spaním radši ještě.

Klára (Út, 28. 4. 2020 - 18:04)

Honzo tak to ti přeju a ať ti to všechno dobře dopadne a budeš mít v Mikulášovicích hezké místo pro relaxaci. Dnes jsme se ségrou ani moc nikam nešly a já jsem dělala ty věci do školy a Niki pak byla chvíli venku a u kamarádky, ale už je doma a ani jsme venku nečůraly, Niki se prý vyčůrala u ní na záchodě, ona když nejsme spolu tak sama moc venku taky nečůrá, a jinak dnes taky chodíme jen doma a tak třeba zítra zase půjdeme ven a budeme mít zajímavý čůrání. Voláme si občas i s Majkou z Varnsdorfu a tak jsem ji pozvala zase na kafe na chaloupku jestli tam pojedeme na víkend a Miška by možná přijela za mnou do Mimoně příští týden na dva nebo tři dny a na to se moc těším. Nechtěla jsem ani dnes moc čůrat venku, protože mně pipinka ráno při čůrání trochu pálila a dopoledne taky a tak jsem si udělala urologický čaj a piju ho hodně celý den a chodím z toho taky čůrat hodně často, ale už to nepálí a vždycky udělám krátký nebo delší ale rychlý čůrání. Už se těším do pelíšku ale ještě bude večeře a pelíškovat se budeme tak nejdřív za dvě hoďky.

Martina (Út, 28. 4. 2020 - 19:04)

To bude jen trochu nastydlý Klárko, ten čaj ti pomůže a bude to dobrý. Jak jsem četla tak obě máte na to své pipinky vější, tak pozor na vychladnutí . Ono stačí někdy mít jen v létě na sobě mokré plavky když je chladnější počasí a je to taky zaděláno na zánět. Tak se hezky pelíškujte a moc na vás myslím!

Honza (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Klárko tak prohlídka včera dopadla na výbornou a ještě je ptřeba dořešit pár věcí organizačních a mohlo by to dopadnout. Projel jsem si celé Mikulášovice a i na Tomášov a asi už vím,kde máte tu chaloupku. Opravdu suprová příroda!

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

Aneto ty bys zkusila čůrat s klukem ?

Martin (Út, 28. 4. 2020 - 16:04)

To je nádherný. Skvělé !

Aneta (Út, 28. 4. 2020 - 15:04)

Už jsem se vrátila domů. Máme v oboře svě bachyně a jednoho samce a budou už mladý prasátka. Nakrmila jsem je a přišli za mnou k ohradě a pak jsem šla zpátky . Vyčůrala jsem se ne u prasátek ,ale cestou domů a chtělo se mi tak normálně ne příliš hodně, že bych se počůrala a tak jsem to udělala na cestě do jehličí a písku. Šlo mi to z pipinky čůrat pomalu a až pak jsem čůrala hodně proudem a ta moje loužička se rychle vsákla. To bylo tak kolem druhé a teď se mi chce trochu znova a tak si dojdu, ale na záchod. Veenku jsou rodiče a babička a tak se nechci vyčůrat někde tam u nich.

Jana Hrušková (Út, 28. 4. 2020 - 15:04)

Zase přišel ten kluk od vedle a byli jsme spolu a pak jsem potřebovala čůrat a musela jsem se vyčůrat venku, byli jsme kousek na louce pod lesem. Tak jsem si vyhrnula sukni a stáhla kalhotky a vyčůrala se na bobečku u stromu. On se díval taky, ale už ne jako včera úplně, ale jen přede mnou a moje pipinka normálně čůrala až jsem byla nakonec vyčůraná celá. Otřepala jsem se abych nebyla mokrá a oblékla se a zase jsme šli dál a pak domů k nám a on šel domů. Už se před ním moc nestydím, ale před cizím klukem jo.

Aneta (Út, 28. 4. 2020 - 11:04)

Dnes už zase jsme doma a půjdu nakrmit do obory prasátka to je kousek od domku asi 10 minut a tak cestou budu určitě čůrat,protože půjdu po obědě a budu napitá.

Pissík (Út, 28. 4. 2020 - 12:04)

Tak se pak vyčůrej i kdybys potřebovala třeba jen málo a napiš jak jsi čůrala. A co máš na sobě Aneto?

Terka (Út, 28. 4. 2020 - 09:04)

Já myslela že si budu o tom psát s holkama. Já čůrala naplno jak se mi chtělo nutně.

Klára (Út, 28. 4. 2020 - 09:04)

Takže jsi čůrala velký proud?

Terka (Út, 28. 4. 2020 - 09:04)

Jo. Držela jsem si kačenku rukou abych se nepočůrala a rychle jsem se svlékla z kalhotek a skoro bych se počůrala a hned to šlo hodně rychle. Ty to máš taky?

Reklama

Přidat komentář