Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Takže poslední varování.... holky,který jste pod 15 roků tak na této diskuzi nemáte co hledat! Jasný?

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Už jsem se vyčůrala venku. Kamarád tu není a tak jsem čůrala v klidu a hned jsem měla větší proud z pipinky. Vyčůrala jsem se na bobečku za dřívím ale loužička nebyla,protože to bylo do trávy.

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Ano jasný. Ale já si tady píšu o čůrání s Anetou a tý už 15 je psala.

Dotaz (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

A kolik let je vám, prosím?

Jakub (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

A já bych si chtěl nechat pochcat celý tělo, a vychcat se mi do pusy. Alespoň od jedné z nich a pak bych jí tu píčulku vylízal a nakonec jí ošukal,že by skučela bolestí a blahem

Mikk (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Tak dej hlavně pozor. Niki a Jana jsou ještě pod zámkem!

Pissik (St, 29. 4. 2020 - 11:04)

Klárko, tipuju,že dnes bude čůrání pod viaduktem i s Nikolou a třeba ještě s kamarádkou. Tři louzžičky a tři proudící pipinky,to by bylo nadsuprový.

Aneta (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

Já taky budu čůrat venku,ale ráno jsem byla normálně a taky jsem čůrala normálně dokud se mi chtělo tak to šlo a pak už to bylo hotový. Já mám trochu delší vlasy na záda a taky hnědý a jsem štíhlá a mám dneska bílý kalhotky a červenou sukni a silonky,ale taky tady není mco sluníčko a tak si třeba vezmu na ven kalhoty, to ještě nevím. Jano já bych se asi styděla ukázat kamarádovi svoji pipinku jak čůrám nabobečku a nebo z výšky to bych se styděla ještě víc. Nebo to je tvůj největší kamarád? Já bych byla ve strachu a třeba by mi to ani čůrat nešlo.

Týna (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Já tedy nevím. Že se holky tady chlubíte jaké máte pipinky a jak moc nebo málo čůráte. To tady ty kluci jsou pak opravdu nadržený a udělají se u toho. Normální je,když holka potřebuje čůrat ji nechat být samotnou a být galantní. Co chlapi? Mně by bylo teda nepříjemné aby mne někdo očumoval při tom. Jestli máš Jano kamaráda a ten je zvědavý,tak nevím,tohle jsme dělali s klukama tak na úrovni l.třídy ale ty jseš už doufám dospělejší. Dokážu si představit piss jako erotickou aktivitu v páru,když se na tom dohodnou,ale abych jako Šišmiš nebo Pissík šmírovala holky někde venku když si odskočí tak to je hodně upadlý a nízký

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 09:04)

Možná se Jana a Aneta znají a líbí se jim o tom psát a močit venku a tak se hecovat. Nakonec se tady objevily nedávno celkem společně. Klára a Nikola to je klasika tam bych nepochyboval,že je to upřímný a nepíšou pouze o močení. Pravda je,že mám dospělou dceru a když jsem ji to dál číst, tak se tomu smála že Jana Anketa jsou pubertální nedospělý individua,co jen dráždí může co si to přečtou a že by ona to sem nenapsala ani pod anonymní přezdívkou.

Aneta (St, 29. 4. 2020 - 10:04)

Já se s Janou Hruškovou neznám,jen tady z psaní.

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Já mám hnědé vlasy na ramena a na sobě žluté kalhotky a silonky a sukni modrou s býlýma puntíkama.

haha (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

taky dobrej magor nadrženej. na otázku jak vypadá a jaké má vlasy, odpovídá barvu kalhotek...pro začátek

Martin (St, 29. 4. 2020 - 08:04)

Super! Dobré ráno. Holky ,co máte na sobě a popište jaké máte vlasy a postavy.

Klára (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Byly jsme s Nikou ráno taky čůrat a já to vydržela celou noc, protože Niki včera už chrněla a já ještě ne a tak jsem si pak ještě došla a čůrala jsem jen trochu,ale abych nemusela v noci. Teď už jsme měly obě stejně taky jako ty Jano pipinky plný a vypouštěly jsme hodně vody z bříška a taky míváme ráno tu moč trochu víc žlutou a přes den spíše světlou a díváme se jak čůráme,ale dnes jsme obě měly takový normální prameny z pipinek.Ani prudký ani pomalý. Dnes nám tady nesvítí sluníčko a poprchává a tak se budeme pelíškovat třeba i dlouho a zase přineseme mamče jídlo do práce a když bude lépe,uděláme si nějaký výlet a taky se vyčůráme venku.

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 07:04)

Byla jsem čůrat na záchodě a dívala jsem se na pipinku. Měla jsem víc roztažené nohy a pipinka hned byla mokrá jak jsem to pustila a čekala jsem až to bude. Měla jsem toho v sobě ráno hodně tak to teklo dlouho a čůrala jsem trochu tmavší moč neš přes den, to čůrám jako vodu. Přes den si zase zkusím čůrat venku.

Podpíčník (St, 29. 4. 2020 - 00:04)

Terezka, Anetka, Klárka .......všechny holky co sem píšou musí mít krásný píčky. Denně se u toho čtení vyejkulím a vyždímám ze sebe i poslední kapičku. Pište, jste pravdu skvělý!

Návštěvník (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Klidně to pusť, budeš mít hezký svižný proud a bez trápení.

Tereza (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Zkoušela jsem to čůrání držet jak jsi říkala Zdeno,ale moc to nešlo, hned mě to až bolelo v močáku a musela jsem to hned pustit. Ten lék ale pořídíme.

Puluj (Út, 28. 4. 2020 - 21:04)

Přidávám i svůj plus.+++++ Holky píšete to odvážně a je to slast.

Reklama

Přidat komentář