Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

:) (St, 29. 4. 2020 - 20:04)

:))))

Klára (St, 29. 4. 2020 - 19:04)

Dneska se nám to moc nepovedlo. Byly jsme na kole venku po obědě a chytla nás bouřka a silný déšť a na poslední chvíli jsme se schovaly na autobusové zastávce a Niki se strašně bála a já taky. Byly jsme schoulený u sebe na bobečku a čekaly jsme až to přejde jenže pršelo asi půl hodiny a Niki se celá chvěla a chtělo se jí čůrat a mně teda taky a nakonec jsme se vyčůraly přímo uvnitř. Niki už to nemohla vůbec vydržet a stáhla si šortky a kalhotky a hned to pustila pod sebe na zem a udělala opravdu velkou louži, protože asi ze strachu se nemohla dovyčůrat a stále jí to šlo malým pramínkem,když už byla jakoby vyčůraná a já se pak vyčůrala taky a mně to šlo jako Niki zpočátku rychle, ale pak už jsem neměla to dlouhý slabý dočůrání, asi to šlo ven všechno najednou. Dvakrát se zablesklo a blízko nás a přijely jsme domů úplně vylekaný a mokrý, protože jsme jely ještě trochu za deště. Mamča nám volala kde jsme,a klidně by pro nás přijela, ale byly jsme schovaný a tak jsme ji uklidnily, ale nakonec jsme to měly udělat jinak a zavolat ji. Niki už je dobrá a já taky ,ale hned si zalezla do pelíšku jak jsme přijely, protože byla vychladlá a dostala horký čaj s medem a večer ji radši změřím teplotu nebo teď. Tak Niki má 37,5 a tak dostane paralen,ale nic jí není jinak tak to bude dobrý snad. Ještě jsme čůraly jednou,když jsme jely cestou tam a to pod viaduktem a schválně jsme se nechaly na čůrání protože bysme si jinak došly doma na záchod,ale chtěly jsme tady klukům udělat radost a tak jsme pipinky vypustily taky tam a tam Niki a já jsme čůraly normálně a udělaly jsme normálně velký loužičky. Myslím si,že Niki měla to dlouhý čůrání za zastávce i ze strachu nebo z chladu a hodně asi uvolnila pipinku a močové cesty.Pujdeme se pelíškovat, věřím,že Niki bude dobrá.

Aneta (St, 29. 4. 2020 - 19:04)

To většinou držím a jsem plná a pak utíkám s rukou na pipince a pak čůrám strašně rychle a někdy se stejně i přes tu ruku z pipinky trochu načůrám do kalhotek,ale jen malinko.

Aneta (St, 29. 4. 2020 - 17:04)

Čůrala jsem venku hodně odpoledne u cesty za stromem. Dost dlouho jsem to držela a pak jsem už musela a z pipinky mi to rychle teklo a chtělo se mi ještě a ještě jsem pomalu čůraĺa. Teď už jsem doma a budu zase čůrat na záchodě.

Pulec (St, 29. 4. 2020 - 18:04)

A držela jsi si pipinku přes kalhotky a máš je suhé

Aneta (St, 29. 4. 2020 - 18:04)

Jen chviličku než jsem si došla za strom a hned jsem rychle čůrala,ale kalhotkyjsem si nepočůrala,protože jsem měla sukni a ty jsou dolů rychle než to pustím.

Pulec (St, 29. 4. 2020 - 18:04)

A doma chodiš včas nebo to máš až skončí film tak se deš vičurat i když jsi plná

Zdena (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Ono už sem psát je odvážné a kdybych to zjistila u svých dětí tak bych je přetrhla. Holky se většinou stydí, ale některé se naopak chtějí pochlubit a sdílet třebas své "čůrací" prožitky a tak asi to není vhodné, ale budiž. Všimla jsem si, že pokud sem omylem zavítala nějaká menší zvědavkyně, hned tady byla upozorněna, že je to diskuze pro dospělé a ať nikomu nedává své údaje a nenechá se nikam zvát a podobně. To si lze nalistovat zpátky. Jediná,kdo tady psala konkrétně o sexu je Klára a dříve i Miška. Navíc si docela vážím i přístupu Kláry,že její mladší sestra neví o této její komunikaci a Klára ji tam vůbec nepouští a tak by to mělo být. Nedělám si iluze,že sem nenahlížejí " návštěvníci",kteří si při tom mohou ve své fantazii představovat různé úchylnosti, ale to je jejich volba. Věřte, že bych byla první, kdo by řval, kdyby se tady někdo pokoušel někoho pod 15 někam vylákat nebo po něm chtěl konkrétní údaje. Nevstupuji do komentů zde často,ale toto pokládám za důležité sdělit.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Skvěle vystiženo! Pod to se ti podepíšu, přestože se mi tyto stránky líbí.

Zdena (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

Děkuji za zpětnou vazbu.

Olda (St, 29. 4. 2020 - 16:04)

Klídek. Tohle Je neškodný soft piss příběh.

no, (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

hlavně se vyvarujte pedofilních příspěvků

Martin (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

A to je co? Nevšiml jsem si,že by tady někdo psal o sexu 15 - s někým nebo někdo někoho někam lákal a chtěl osobní kontakty nebo údaje. Naopak. Tady se píše maximálně o dívčím močení. A jsou tady kluci i dívky v drtivé většině dospělé nebo 15+. Tedy jestli mohu brát za pravdivé informace o věku tady - a jak napsal "Che" tady skutečně muže psát chlap za ženskou a naopak a nebo se dohodnou holky a provokují a podobně.

Che ! (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

Che , tady si může každý napsat cokoliv. Důchodce může být nadržený puberťák, holka může být v reálu kluk atd. Psaní je jen virtuál a co je z toho real a co ne není podstatné. Pokud to někoho zaujme tak ať se přidá a najde tam své uspokojení.

Martin (St, 29. 4. 2020 - 15:04)

No může to tak být, ale je to dost autentický nebo napozorovaný,ale mně to neskutečně vtáhne. Na rozdíl od jiných diskusí ,tady se až na vyjímky nepomlouvá a neuráží a díky Kláře a její rodině je tady příběh a to je dost silný motor.

Zdena (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

Čtu pozorně, tak jediná Jana je pod 15 ,ostatní ne.

Návštěvník (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Takže poslední varování.... holky,který jste pod 15 roků tak na této diskuzi nemáte co hledat! Jasný?

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 12:04)

Už jsem se vyčůrala venku. Kamarád tu není a tak jsem čůrala v klidu a hned jsem měla větší proud z pipinky. Vyčůrala jsem se na bobečku za dřívím ale loužička nebyla,protože to bylo do trávy.

Jana Hrušková (St, 29. 4. 2020 - 13:04)

Ano jasný. Ale já si tady píšu o čůrání s Anetou a tý už 15 je psala.

Dotaz (St, 29. 4. 2020 - 14:04)

A kolik let je vám, prosím?

Reklama

Přidat komentář