Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Já jsem jednu čarodejnici močit viděl, to je už tak čtyři roky zpátky. Sousedku jsem pozval na Šibřinky a ona byla za čarodejnici,trochu jsme se kamarádili a ona se cestou domů nechala ode mne dole svlíknout na potřebu a ta ti tak krásně močila, že jsem nemohl. Než jsme došli domů tak dvakrát, měli jsme upito a pivo a panáky a to pak to jde často. Já jsem ji musel hned ošukat jak jsme přišli domů a pak už nic nevím jen ráno kocovinu.

Matlák (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

A měla normální píčku nebo čarodějnickou

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Mně by teda zajímalo jestli mají čarodejnice píčku nebo jsou bezpohlavní. To by potom nemohly souložit ani močit.

Matlák (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Teda ty seš magor. Hele oni asi maj píčku a lítaj na koštěti a to koště je dráždí jako roberteka čím víc je rozdráždí tak tím rychlejc letí a když se udělaj tak spadnou na zem.A jestli chčijou? Asi hej,když musí něco pít a jíst a tak asi i kaděj. Teda chtě bych vidět chcát nějakou čarodějnici. Myslíš že maj píčku malou nebo velkou nebo úplně jinou než běžný holky. Ty vole to mně rajcuje.

Klára (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Pozdravujeme z chaloupky. Budeme dělat oheň a tak ho taky zkusíme počůrat než půjdeme domů. Opečeme si buřty a bavorské klobásy. Libor přijede až zítra a chce mi dát na 1.května pusu pod rozkvetlou třešní a ty tady máme dvě na zahradě a moc se na něj těším. Niki je opravdu už ok a jsem ráda. Cestou sem jsme čůraly,protože mamča preventivně do ségry nalila ještě čaj navíc a ta tipy k cestou nemohla vydržet a zastavily jsme a ona to udělala hned u otevřených dveří auta,protože se skoro už počůrala a měla pipinku sevřenou rukou a hned z ní stříkal prudký proud. Já jsem to vydržela až na chatu a vyčůrala se až tam do trávy a Niki taky a ještě ji to trochu šlo . Tak si budeme užívat hezký večer. Dnes neprší ale je trochu pod mrakem. Miška přijede příští týden k nám do Mimoně asi v pondělí a to je další super věc moc se na ní těším taky a ukážu ji ten náš kraj od Máchova jezera k Ještědu.

Pissík (Čt, 30. 4. 2020 - 19:04)

Vidíte holky, já ohýnek mít nebudu,budu doma a mám tady pivo. plánovali jsme grilování u bratránka v Roudném, ale nakonec z toho sešlo a manželka musela do služby. Tak jestli ještě večer napíšete budu se těšit,když ne tak se budu těšit na zítra. Tak si ty čarodejnice užijte a neuleťte nám na koštěti.

Čarodějky (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Asi která bude nejvíc a nejdýl chcát a uhasí to nejvíc-

Pissík (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Tak se těším. Napište která z vás vyhrála. A to se hodnotí jako kdo nejvíce uhasí nebo kdo bude mít nejsilnější močení nebo jak?

Čarodějky (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Já jsem starší o 6 minut.

Karolína (Čt, 30. 4. 2020 - 17:04)

Celkem náhodou jsem našla vaši diskuzi a takhle jsme za našich mladých let s klukama začínali expedimentovat v prvních láskách když nám bylo zhruba tolik, jako holkám,co sem píšou ty úžasný minipříběhy. Tehdy se ale tohle ještě nikam moc nepsalo a každý to měl jako svý tajemství. Mám holku 10 a kluka 12 roků a tak tedy můžu být připravena na pěkná překvapení.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 16:04)

Holky až budete večer pálit čarodejnice,pošlete sem nějaké zážitky o večerním čůrání a sexu.

Čarodějky (Čt, 30. 4. 2020 - 17:04)

jsme 4 holky- já ,ségra a kámošky a budeme mít soukromí oheň na chatě na Vysočině. Bohužel bez kluků,ale o večerním chcaní uděláme hec, kdo nejlépe pochčije oheň než půjdem spát. Podělíme se! Čarodějky od hradu Kámen.

Pissík (Čt, 30. 4. 2020 - 17:04)

Super a jak se jmenujete a kolik je vám roků? Mně je 29 a jsem ze severních Čech

Čarodějky (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

Všichny je nám 17 , Bára,Markéta, sestra je Eliška a já jsem Anička

Pissík (Čt, 30. 4. 2020 - 18:04)

A vy jste ségry stejný?

Jana Hrušková (Čt, 30. 4. 2020 - 15:04)

Ty poslední příspěvky nejsou ode mne,tenhleh teď je ode mne. Jsem vyčůraná a byl se mnou i můj kamarád a tak jsme se schovali do bývalé garáže a on se chtěl dívat jak čůrám. Mně se chtělo už velmi nutně a tak jsem vyhrnula sukni a hned byla na bobečku a byla jsem plná, že jsem při tom svlíkání už uvolnila pipinku a hned jsem čůrala do většího proudu a hodně a on se díval a líbilo se mu to a pak mi ukázal jak čůrá on a byly jsme oba vyčůraný. Teď odešel protože ho volal otec domů.

Klára (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Nejdeme se ségrou ven,jedeme už dnes za chvili na chaloupku. Jupiii!

Dotaz (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

Jano, mohl bych se vás zeptat kolik je vám let? Již jsem se ptal a nemohu najít vaši odpověď

Sedmnáctý (Čt, 30. 4. 2020 - 14:04)

Nalistujte si zpět. Jana to tady několikrát uvedla.

Jana Hrušková (Čt, 30. 4. 2020 - 13:04)

70 a ve skutečnosti mám péro, ale mimo chcaní už neslouží.

Reklama

Přidat komentář