Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Pá, 1. 5. 2020 - 08:05)

Včera jsme poseděly u ohýnku a pak ho s NIkou počůraly ale asi jsme to měly stejně intenzivní a tak žádná nevyhrála. Ráno jsme do nočníku nečůraly ale vyšly jsme ven na zápraží a pokropily jsme trávu a pak jsme šly ještě chvíli do pelíšků,ale už jsme neusnuly. To ylo po sedmé a teď jsme po snídani a Libor už před chvílí volal ,že vyráží z Liberce k nám. Přijde i Majka z Varnsdorfu na chvíli po obědě a než přijede Libor budu sekat trávu a trochu v noci sprchlo, tak aby nám moc nezarostla. Ty čarodějnice a jestli mají pipinky nebo ne, to jsem se taky docela bavila. Vždyť to jsou holky, tak asi je mají jako každý jiný holky!

Jana Hrušková (Pá, 1. 5. 2020 - 06:05)

Byla sem čůrat na záchodě. Potřebovala jsem hodně a jak jsem stáhla kalhotky ,už to teklo z pipinky a stále víc rychleji a rychle jsem vyčůrala všechno do záchodu. Mokrou pipinku jsem si osušila a už je mi líp. Už mně netlačí nepříjemnýě do pipinky moč z močáku a já to nemusím držet abych se nepočůrala .

Podpíčník (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Já bych si vybral Anetu nebo Báru, kdyby byla volná tak okamžitě Kláru a kdyby nebyly pod 15 tak Nikolu nebo Janu Hruškovou. No prostě skoro každou, i Terezku. Opravdu neodolatelné.

Puluj (Čt, 30. 4. 2020 - 23:04)

Teda s čarodějnicemi bych si to nechal taky líbit. Jejich zlatý déšť z pipinek a pak bych si vybral tu nejroztomileji čůrající dívku.

Mirek (Pá, 1. 5. 2020 - 00:05)

Jo, u toho se člověk neodolatelně musí udělat i kdyby nechtěl. Ty holky jsou neskutečně svůdný a magicky vzrušující.

Pissík (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Senzace holky,rád bych s vámi čůral v reálu! Uděláme takovej úlet?Alespoň s vámi, ségry nebo i s jednou Aničko, šla bys do toho?

Čarodějky (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Jó já bych do toho šla a ségra taky. Nechtěla,ale přesvědčila jsem jí. Bude prča. Ale jen čůrat.

Pissík (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Okamžitě beru,kam mám přijet?

A a E (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Kámen,jsme 107,můžeme udělat jestli tě přechčijeme soutěž. Kousek jsou Konopné rybníky třeba tam. Jsme doma,matka přijede z práce po šesté, otec až později, je lékař, slouží. Ale jen čůrat nic víc.

Pissík (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Do 15 minut jedu,je to okres Pelhřimov? Dodržim,slibuji jen čůrat. Přivezu vám krásný dárek. Jsem tam kolem 13,30. Moc se těším. To jsem nečekal ani ve snu@ Jste suprový a bude čůrací sranda.

A+E (Pá, 1. 5. 2020 - 10:05)

Těšíme se ! I na dárek,díky.

Čarodějky (Čt, 30. 4. 2020 - 22:04)

Zdravíme z vysočiny, chcaní vyhrála Eliška. Chcala hodně a nejdéle a pak Bára,ta chcala mohutně ale ne tak dlouho, Markétě to moc nešlo a já jsem Elišku nepřechcala . Báru téměř jo,ale holky zhodnotily její chcaní jako silnější. Prdel celkem. . Už jsme se rozešly domů, jen sedíme s Eliškou na balkoně a kecáme.

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Máš chytlavou fantazii. Ale v pohodě....

Matlák (Čt, 30. 4. 2020 - 21:04)

Návštěvníku ,tys mně udělal těma kecama o čarodejnicích a jejich píčkách. Šeš první chlap ,co mně udělal ženskejma kecama. To je úlet jako sviňa! Nechápu. Síla.

Šišmiš (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

Hezký počtení, ty čarodějnice bez píčky, to mně fakt pobavilo. Každá ženská ji má čarodějnou,když svou píčkou dokáže okouzlit a začarovat chlapa.

Martina (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

Klárko, holky krásný ohýnkový večer!

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

On asi doopravdy byl nak nadrženej,že šel za ženou nebo si to udělal. Hele, Matláku, ozv ise,jak jsi dopadl?

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

Co se stalo, tys uplně zblbnul. Asi nemáš holku a nějak jsi se do toho položil. Tak si to dodělej sám nebo jdi za tou svou

Návštěvník (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

Normální,krásnou, mokrou a nadrženou, protože to byla holka,ale taková opravdová čarodejnice ji může mít úplně jinou,ale asi i ta ji bude mít normální, ne?

Matlák (Čt, 30. 4. 2020 - 20:04)

Ty vole já ji chci, takovou krásnou s čarodejnickou píčkou dvakrát bych ji svlíknul a ona by chcala achcala a já bych jí pak to do tý píčky udělal. Já ji chci,já se odpojím, já ji chci ty vole ,tys mně dostal, taková krásná hlka

Reklama

Přidat komentář