Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Kikina (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Pořád to nepochopil :0)

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Kikyno a ty už nechodíš do třídy? Já už ne . A jsi ze zámku? Já bych čůral s nějakou holkou ze zámku. Jako princeznu nezadanou. Ty princezny asi maj ještě hezčí píčky než normální holky. Ty ji musíš mít krásnou a strašně bych jí chtěl vidět čůrat. Jako opravdu jako úplně. Už zase mně to bere.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Úúúúú ! Jestli tohle není prdel tak tohle nevymyšlíš !

Návštěvník... (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Obávám se, že ne. O to horší.

Jana Hrušková (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Vyčůrala jsem se venku za domem,ale je opravdu chladno,tak jsem chtěla rychle a zatlačila jsem a šlo mi to ještě víc a ještě dva takový proudy jsem zatlačila a bylo to. Už budu čůrat jen doma. Jednou jsem nastydla a to jsem pak čůrala skoro furt.

Kikina (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Není zámek jako zámek :0)

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Aha. Tak Jana je z Kámenu jak tam poslala ty kluky jako srandu. Ty vole to mi nějak uniklo. Myslel jsem že to jsou ty čarodějnice Anna a další. Jano tohle je teda blbá sranda a já se z toho udělal jak mi to tady naservíroval,že maj krásný píčky a já nemoh.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Matláku, tys pomatlenej . Ty máš problém.

Klára (Ne, 3. 5. 2020 - 08:05)

Pozdrav z pelíšku v Mikulášovicích. Venku je ošklivo a tak se ještě povalujeme v posteli. Dnes jsme nešly vůbec pokropit ven trávu ,vzbudila se Niki na čůrání kolem šesté a vstala a na bobečku si dala pod pipinku nočník a hned se do něj rychle vyčůrala a já pak si ho od ní vzala taky a čůrala jsem taky hodně . Načůraly jsme z pipinek asi tři čtvrtě a to se nám stává, když se nám chce nutně ráno a v noci nejdeme. Mamča chce jet domů hned po obědě protože je chladno a nechce abychom venku nastydly. Taky přijede zítra Miška a můžeme prý spinkat v novém domečku a to bude skvělý . Moc se na Mišku těšíme.

Jana Hrušková (Ne, 3. 5. 2020 - 07:05)

Musela jsem se vyčůrat a z pipinky jsem čůraĺa a dlouho to šlo. Byla jsem hodně plná. Ještě si jdu lehnout. Vzala jsem si bílé kalhotky a pak dám silonky a sukni ,ale teď mám jen kalhotky a osušenou pipinku hodně vyčůranou.

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Jano já bych tě chtěl jestli jseš holka, když Anetu už má Mirek. Dáš mi čůrání ?

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Hele,Máťo, Jana je ještě pod zámkem, tak žádný osobní zvaní a setkávání na toto téma. Musí ti stačit fantazie.

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Jak pod zámkem? Oni ji rodiče pustí, když řekne že jde za holkama,že Jano,co?

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Ty jseš hustej, to je těžká dg. Na to fakt nemám.

Kluk (So, 2. 5. 2020 - 22:05)

Mám také zájem o společně čůrání s dívkou 15 -20let. Která byste z vás to chtěla zkusit a něco se přiučit?

Šišmiš (So, 2. 5. 2020 - 21:05)

Klárko. Uděláte čůrání pod viaduktem s Miškou?

Malčik (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

I Putin na vás chčije.

Klára (So, 2. 5. 2020 - 19:05)

Pozdravujeme z chaloupky,je tu celý den deštivé počasí, bouřka byla taky a sněhový krupky,ale nepojedeme domů ,budeme se pelíškovat,jen Libor musel odjet odpoledne už kvůli práci a to mně trochu je líto, ale zase chce už postupně bydlet v novém domečku a tak se uvidíme častěji. Dnes jsem taky měla kalhoty a ještě silonky a čůrala jsem venku jen jednou,když jsme šli s Niki a Liborem k jedněm známým pro výslužku z jejich zabíjačky. Dali nám tam napít panáka a Niki dostala malýho ,ale netvářila se pak moc zdravě, ale neblinkala,rozdýchala to. Vyčůraly jsme se spolu u cesty a Libor nemusel a tak nás nechal a popošel dál a my udělaly rychlý loužičky.

Martina (So, 2. 5. 2020 - 20:05)

Posílám taky vzpomínku. Krásný večer!

Jana Hrušková (So, 2. 5. 2020 - 16:05)

Já jsem holka a tak mám pipinku a zrovna
teď vyčůranou,ale doma. Venku je chladno tady nás.

Reklama

Přidat komentář