Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 20:05)

Jano a Kikino dáte mi čůrání? Kikino ze zámku bych tě chtěl víc.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 20:05)

Matlák - retard.

Pavlína (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Sleduji vás a moc vám přeju i to setkání s Miškpou. Hele, co to bylo ten Matlàák,to je kus,já si říkám jestli trochu jednoduchý a ten Kámen, to je ošklivý, co ty holky dokážou. Hezký večer, pa.

Klára (Ne, 3. 5. 2020 - 19:05)

Děkujeme za souznění a přáníčko. Ten Matlák je srandovní, jak tady přemýšlel jestli mají čarodějnice jinou pipinku a nebo nemají, asi je takový jednodušší, ale zase je s ním legrace. Ten Kámen bych já nedokázala takhle někoho někam vylákat, určitě bych včas řekla, že je to žert, aby ty klici nemuseli někam jezdit. Martin a Pissík se od té doby tady neozvali a já se ani nedivím, tohle by mne taky dostalo. Půjdeme do koupelny a budeme se pak pelíškovat. Miška nám volala,že přijede a tak an ni počkáme na nádraží jako minule a prý má pro nás překvapení,tak jsme napjatý,ale asi usneme v klidu,ale ještě je brzy.

Martina (Ne, 3. 5. 2020 - 19:05)

Klárko a Niki taky na vás myslím a posílám i pozdrav Mišce na zítra,ale to se asi ozvu taky. Ten Matlák, hele my tady máme takovýho mladýho kluka, který trochu je "jiný" a skutečně ty jeho touhy jsou tady známý,ale nikomu by neublížil, ale že holky šmíroval a u toho si to dělal, to už se tady řešilo. Tak doufám, že u vás nikoho takovýho nemáte. Krásnou pelíškovou dobrou noc!

Klára (Ne, 3. 5. 2020 - 17:05)

Už jsme doma a vyspinkáme se a přijede Miška. V domečku to je vše připraveno, ale dnes budeme s Nikolou ještě doma a až zítra budeme tam. Tak se pak ozveme. Šišmíšo Miška tady bude pár dní a tak asi budeme čůrat i pod viaduktem. Dnes ale ne,dnes čůráme jen doma a než jsme vyjely z chaloupky tak jsme se spíš preventivně vyčůraly ještě u auta, ale obě jme vyčůraly jen trochu. Moc se těšíme na zítřek.

Návštěvník (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Klára a co prodává tvá máma v obchodě?

Šišmiš (Ne, 3. 5. 2020 - 21:05)

To se budu těšit. A udělejte tam krásně velký proudy z pipinek a hlavně se pochlubte.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 16:05)

hladamholku ktra chce ukazovat klukovi curani

Kikina (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Pořád to nepochopil :0)

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Kikyno a ty už nechodíš do třídy? Já už ne . A jsi ze zámku? Já bych čůral s nějakou holkou ze zámku. Jako princeznu nezadanou. Ty princezny asi maj ještě hezčí píčky než normální holky. Ty ji musíš mít krásnou a strašně bych jí chtěl vidět čůrat. Jako opravdu jako úplně. Už zase mně to bere.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Úúúúú ! Jestli tohle není prdel tak tohle nevymyšlíš !

Návštěvník... (Ne, 3. 5. 2020 - 14:05)

Obávám se, že ne. O to horší.

Jana Hrušková (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Vyčůrala jsem se venku za domem,ale je opravdu chladno,tak jsem chtěla rychle a zatlačila jsem a šlo mi to ještě víc a ještě dva takový proudy jsem zatlačila a bylo to. Už budu čůrat jen doma. Jednou jsem nastydla a to jsem pak čůrala skoro furt.

Kikina (Ne, 3. 5. 2020 - 11:05)

Není zámek jako zámek :0)

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Aha. Tak Jana je z Kámenu jak tam poslala ty kluky jako srandu. Ty vole to mi nějak uniklo. Myslel jsem že to jsou ty čarodějnice Anna a další. Jano tohle je teda blbá sranda a já se z toho udělal jak mi to tady naservíroval,že maj krásný píčky a já nemoh.

Návštěvník (Ne, 3. 5. 2020 - 13:05)

Matláku, tys pomatlenej . Ty máš problém.

Klára (Ne, 3. 5. 2020 - 08:05)

Pozdrav z pelíšku v Mikulášovicích. Venku je ošklivo a tak se ještě povalujeme v posteli. Dnes jsme nešly vůbec pokropit ven trávu ,vzbudila se Niki na čůrání kolem šesté a vstala a na bobečku si dala pod pipinku nočník a hned se do něj rychle vyčůrala a já pak si ho od ní vzala taky a čůrala jsem taky hodně . Načůraly jsme z pipinek asi tři čtvrtě a to se nám stává, když se nám chce nutně ráno a v noci nejdeme. Mamča chce jet domů hned po obědě protože je chladno a nechce abychom venku nastydly. Taky přijede zítra Miška a můžeme prý spinkat v novém domečku a to bude skvělý . Moc se na Mišku těšíme.

Jana Hrušková (Ne, 3. 5. 2020 - 07:05)

Musela jsem se vyčůrat a z pipinky jsem čůraĺa a dlouho to šlo. Byla jsem hodně plná. Ještě si jdu lehnout. Vzala jsem si bílé kalhotky a pak dám silonky a sukni ,ale teď mám jen kalhotky a osušenou pipinku hodně vyčůranou.

Matlák (Ne, 3. 5. 2020 - 10:05)

Jano já bych tě chtěl jestli jseš holka, když Anetu už má Mirek. Dáš mi čůrání ?

Reklama

Přidat komentář