Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Martino mám vyřídit i pozdrav od Mišky a my bychom tě taky rády někde viděly. Třeba o prázdninách na chaloupce,když jsi říkala,že bys to tam ráda poznala a tak tě až se tam budeš toulat rády uvidíme. Už jsme tady a budeme se pelíškovat, já budu s Miškou v tý velký posteli jak jsme s Liborem a Niki by měla být nahoře a když jsme ji tam poslaly tak to skutečně obulila a chtěla jít dokonce spát domů a tak si nakonec vedle nás rozloží křeslo a bude to a nevadí ji to. Vzala jsem tajně nočník, kdyby bylo náhodou potřeba,ale Niki to zná a Mišce jsem ukázala kde je koupelna a záchod a tady to není jako na chaloupce daleko přes chodbu,ale máme ho tady .
Matláku, Nikolka není ne tyhlke věci s klukem ještě. Je jí jedenáct a tak je malá a má pipinku "pod zámkem" myšleno jako na milování a zkoumání a tak si najdi nějakou větší holku ke svému dospělému věku.

Martina (Po, 4. 5. 2020 - 19:05)

Pozdravujte ode mne Mišku a ať se vám hezký spinká. Moc na vás myslím!

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 18:05)

Jsme tady s Miškou a půjdeme večer spinkat na domeček. Všechno jsme si tady ukázaly a je hodně zážitků a po večeři půjdeme tam a tak se ozvu více spíš až zítra.Miška nás pozvala v létě na týden k nim a koupilaa nám kouzelné chatky na týden u rybníka tam nedaleko Dačic a na to se těšíme taky moc. Zatím čůráme jen na WC .

Ali (Po, 4. 5. 2020 - 17:05)

Dnes jsem si ji vytřela rouškou a hodila ji po těch klucích co na ně koukali.tak

Matlák (Po, 4. 5. 2020 - 17:05)

Jani a ty mi dáš čůrání?

Matlák (Po, 4. 5. 2020 - 15:05)

Klárko a ta Miška je taky holka a dala by mi čůrání?

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

Miška je tady! Čůraly jsme pod viaduktem, Miška nejvíc,ozvu se.

J. (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

Ta básničku je ode mne pro tebe,Klárko. Dlouho jsem ti už žádnou nenapsal, ale denně to čtu a moc tě miluju s toulal jsem se v Mikulášovicich, abych byl tam,kde jsi ty. Já nemohu jinak. I do Mimoně jezdím a zase jedu domů.

Jana Hrušková (Po, 4. 5. 2020 - 12:05)

Čůrala jsem dnes jen na záchodě. Venku zkusím odpoledne.

Pulec (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Zdravím ve spolek jak se dnes všichni máte já sem ráno dobíhal tak tak a jsu ze Šlapanic u Brna

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 12:05)

A jaké máš slipy nebo boxerky? A kde jsi čůral jakým proudem a stihnul jsi si sundat kalhoty?

Pulec (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

Jani to jsem byl ještě doma a mnel jsem černé boxerky a proud byl silný jestli chceš vědět víc tak napiš na [email protected] nebo fb Jakub pulec Nechvatal

Jana (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

Já si dělala jen legraci, když jsem to tady četla. Tohle není pro mě, ahoj.

Aneta (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Mirku já jsem v devitce a půjdu na ekonomku. Ještě máme volno a tak si můžeme víc psát a kamarádit se po netu. Odkud jsi? Zatím jsem nečůrala venku,mám bílý kytičkový kalhotky a sukni ale mám silonky protože je chladněji. Ráno jsem byla na záchodě čůrat venku asi až přes den.

Mirek (Po, 4. 5. 2020 - 11:05)

Já jsem kousek od Prahy . Jsem moc rád, že si se mnou píšeš i o čůrání. Moc se mi to líbí.

Aneta (Po, 4. 5. 2020 - 12:05)

Já taky jsem ráda. Už jsem čůrala venku. Byla jsem s maminkou nakupovat a potřebovala jsem,tak jsem si odskočila cestou od auta za keř a čůrala jsem naplno a rychle až se mi ulevilo. Maminka to vydržela domů s počkal v autě až se vyčůrám.

Mirek (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

Anetko a co máš ráda, co tě baví? Já třeba rád jezdím do přírody, k moři a tak a ty? Jinak to čůrání muselo být moc hezký teď.

Aneta (Po, 4. 5. 2020 - 15:05)

Já mám taky ráda přírodu a moře a taky ráda maluju a mám ráda zvířata, hlavně ty menší. To čůrání je hezký vždycky, když se můžu vyčůrat a chce se mi, protože to konečně můžu pustit ze sebe všechno ven. Já jsem čůrala před chvilkou taky ,ale na záchodě, víš,ono to nebylo jediný,co se mi u toho chtělo. Teď musím pomáhat doma.Ale napíšeme si. Já budu mít zase chvilku čas.

Matlák (Po, 4. 5. 2020 - 08:05)

Kikyno a Jano napiš mi jestli dáte čůrání? Já bych Kikinu jako, víš radši když je zámek jako princeznu.

Kikina (Po, 4. 5. 2020 - 09:05)

Matláku já mám pipinu pod zámkem a čůrá jenom před mým klukem nebo jinýma holkama takže se obávám že máš smůlu.

Reklama

Přidat komentář