Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 14:05)

Aneta si nemůže utřít pysky, neboť má penis.Všetky ty močíci dívky zde mají téhož autora-muže.

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Kecy.

Ty (Út, 5. 5. 2020 - 15:05)

Si fakt myslis ze by takhle psaly normal i holky?? Ne, to opravdu ne

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 11:05)

Mám se fajn,půjdu s kamarádkou a jejím pejskem ven, mám kalhoty a silonky a kalhotky bílý a kdyby se mi chtělo čůrat tak se venku vyčůrám. S touhle holkou už jsme spolu čůraly a nestydíme se.

Aneta (Út, 5. 5. 2020 - 10:05)

Já už nechodím na nočník, ale taky jsem ráno čůrala a nemohla to skoro vydržet, ale z pipinky jsem nepustila ani trochu a až když jsem si stáhla kalhotky tak to šlo najednou a už jsem se vyčůrala a měla jsem stále pocit že potřebuju ještě ale už to nešlo a teď jsem byla znovu a už to šlo a už ten pocit nemám. Asi jsem byla hodně plná ráno a nemohla se vyčůrat celá najednou.

Mirek (Út, 5. 5. 2020 - 10:05)

Ahoj Anetko, jak se máš a co máš na sobě?

Šišmis (Út, 5. 5. 2020 - 09:05)

Skvěléééééé!!! Jste čůrací víly!

Klára (Út, 5. 5. 2020 - 09:05)

Už jsme vypelíškovaný a po snídani. Na snidani jsme šly k nám domů a teď to bude jinak, protože si ji budeme dělat zítra a ve čtvrtek tady na domečku,aby měla mamča méně práce. Ve čtvrtek Miška bohužel odjede. Udělaly jsme zkoušku s nočníkem , kdo víc vyčůrá a Niki hopoužila ráno jako první a hned jí to šlo z pipinky tak,že mně i Mišce se chtělo taky víc, tak jsme na ni nekoukaly ,ale stejně jsme slyšely její čůrání a Miška pak rychle čůrala taky a chtělo se jí tak hodně, že měla rychle široky proud a trochu se hned netrefila, ale hned to bylo dobrý a teklo to tam dovnitř. Tenhle nočník má asi menší obsah než ten náš starý na chaloupce a holky ho načůraly plný a na mně už nezbylo místo.Tady ho nebudeme vylévat z okna mezi domkama a tak jsem ho vzala a došla ho vylít na záchod ,ale radši jsem to měla nechat a počkat aby to udělaly holky, protože jápotřebovala tak ukrutně,že jsem se mohla počůrat a do nočníku jsem to už nepustila, rychle jsem ho vylila a hned jsem si sedla na mísu protože jsem to už trochu pouštěla do kalhotek a měla jsem je mokrý, asi bych vyčůrala taky hodně, protože mi to šlo rychle a dlouho,ale kdybych počkala vteřinku,dvě, počůrala bych se úplně. Kalhotky jsem si ale nechala, byly jen trochu vlhký a až tady doma jsem se převlékla. Budeme spolu dne s venku a budeme poznávat okolí a třeba vyjedeme někam na výlet.Všechny máme džíny a já mám kalhotky růžový stejně jako Niki a Miška má bílý.

Návštěvník (Po, 4. 5. 2020 - 22:05)

hlavně se už n ten nočník vykašlete. Takový velký holky.

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 21:05)

Milý J. Je to od tebe krásný, co jsi napsal,ale ty víš, ze jsem zadaná . A to už je několik měsíců, cos mi psal ty krásný věci, já je mám uloženy, ty se stále trápíš a mně je to líto. I to,že tvoje touha je tak veliká, že jseš často tam,kde já, ale já ti lásku nemohu opětovat. Já miluji Libora. Šišmíšo tak uděláme ráno nočnikový čůrání.

Šišmiš (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Holky super,to čůrání pod viaduktem to asi Miška držela ve vlaku a pak už musela baculku rychle nutně vypustit. Udělejte taky čůrání do toho nočníku, když už ho tam máte, to je taky správný úlet. Moc se mi ty vaše nápady líbí.

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

A Miška je sice už velká ale nemá taky zájem.

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 20:05)

Martino mám vyřídit i pozdrav od Mišky a my bychom tě taky rády někde viděly. Třeba o prázdninách na chaloupce,když jsi říkala,že bys to tam ráda poznala a tak tě až se tam budeš toulat rády uvidíme. Už jsme tady a budeme se pelíškovat, já budu s Miškou v tý velký posteli jak jsme s Liborem a Niki by měla být nahoře a když jsme ji tam poslaly tak to skutečně obulila a chtěla jít dokonce spát domů a tak si nakonec vedle nás rozloží křeslo a bude to a nevadí ji to. Vzala jsem tajně nočník, kdyby bylo náhodou potřeba,ale Niki to zná a Mišce jsem ukázala kde je koupelna a záchod a tady to není jako na chaloupce daleko přes chodbu,ale máme ho tady .
Matláku, Nikolka není ne tyhlke věci s klukem ještě. Je jí jedenáct a tak je malá a má pipinku "pod zámkem" myšleno jako na milování a zkoumání a tak si najdi nějakou větší holku ke svému dospělému věku.

Martina (Po, 4. 5. 2020 - 19:05)

Pozdravujte ode mne Mišku a ať se vám hezký spinká. Moc na vás myslím!

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 18:05)

Jsme tady s Miškou a půjdeme večer spinkat na domeček. Všechno jsme si tady ukázaly a je hodně zážitků a po večeři půjdeme tam a tak se ozvu více spíš až zítra.Miška nás pozvala v létě na týden k nim a koupilaa nám kouzelné chatky na týden u rybníka tam nedaleko Dačic a na to se těšíme taky moc. Zatím čůráme jen na WC .

Ali (Po, 4. 5. 2020 - 17:05)

Dnes jsem si ji vytřela rouškou a hodila ji po těch klucích co na ně koukali.tak

Matlák (Po, 4. 5. 2020 - 17:05)

Jani a ty mi dáš čůrání?

Matlák (Po, 4. 5. 2020 - 15:05)

Klárko a ta Miška je taky holka a dala by mi čůrání?

Klára (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

Miška je tady! Čůraly jsme pod viaduktem, Miška nejvíc,ozvu se.

J. (Po, 4. 5. 2020 - 13:05)

Ta básničku je ode mne pro tebe,Klárko. Dlouho jsem ti už žádnou nenapsal, ale denně to čtu a moc tě miluju s toulal jsem se v Mikulášovicich, abych byl tam,kde jsi ty. Já nemohu jinak. I do Mimoně jezdím a zase jedu domů.

Reklama

Přidat komentář