Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Mirek (St, 6. 5. 2020 - 18:05)

Anetko všiml jsem si,že často čůráš hodně. Je to tím,že to vždycky necháš hodně naplnou a má što na krajíčku a na honem? Nebo čůráš i normálně málo když jdež na záchod? Moc tě pozdravuji. Měl jsem dnes hodně práce - brigáda-,a tak se ozývám až teď.

Aneta (Čt, 7. 5. 2020 - 08:05)

Mirku ja čůrám opravdu někdy narychlo a hned a někdy málo ,ale u mně je to tak,že když se mi chce,tak doma je to zajímavý,protože si na záchodě sednu a to se mi čůrá postupně rychle, ale venku je to jiný, když se mi chce venku tak už když si vyberu místo kde se vyčůrám tak asi na to myslím a to se mi chce najednou rychle víc a víc a pak jen stáhnu kalhotky a hned čůrám a hned hodně. Dnes mám kalhotky bílý a punčocháče a když bude teplo vezmu si sukni.

Mirek (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Holky takový čůrání......já bych chtěl být tím nočníkem (sranda).

Mirek (Čt, 7. 5. 2020 - 10:05)

Anetko ahoj. Tak tomu rozumím ,já to mám zase když se blížím domů tak se mi chce víc. Co budeš dnes dělat?

Aneta (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Mirku to já mívám když jdu domů taky často a chce se mi víc. Jednou jsem to nevydržel a a hned jsem čůrala za naší brankou,protože bych těch pár metrů nedošla s už to povolování. Už jsem se vyčůrala venku i dnes hned to šlo a proudem mi to teklo z kočárku přes pipinku do trávy, kterou jsem počůrala tady za domem opravdu hezky. Teď mám tady jídlo a otec se dohodl na Svojanově že tam zajedeme na prodloužený víkend. Snad tam budou i kamarádky.

Mirek (Čt, 7. 5. 2020 - 20:05)

Anetko jsi ve Svojanově?

Jindra (St, 6. 5. 2020 - 14:05)

Jsem skaut a tuhle praktiku jsme vždy dělali, čůrání hezky společně holky a kluci. U toho jsme se okukovali.

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 14:05)

Holky čůrejte a pište víc. Nějak jste zlenivěly.

Aneta (St, 6. 5. 2020 - 11:05)

Už jsem čůrala,ale na záchodě, protože teď jedu s maminkou nakoupit a tak se vyčůrám venku až přijedeme

Mirek (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Anetko dobré ráno. Jak se máš? Máš pipinku
hezky vyčůranou?

Aneta (St, 6. 5. 2020 - 09:05)

Mám ji vyčůranou a hezky hodně . Mám se dobře, mám kalhotky krajkový světlé modrý průsvitný až na pipinku a silonky světlý a sukni taky modrou . Venku budu čůrat asi později až se trochu oteplý.

Klára (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Včera jsme společně vypily tajně lahev růžového vína a tak jsme se uvolnily a spinkaly jsme dlouho ale musely jsme v noci čůrat. Teď dělám pro nás snídani a tak napíšu třeba zase navečer jaké jsme měly nejen čůrací zážitky.

Šišmiš (St, 6. 5. 2020 - 08:05)

Tak se těším. Kláro je nějaký netypický místo v Mimoni nebo v blízkém okolí,kde jsi čůrala?

Návštěvník miloš (Út, 5. 5. 2020 - 22:05)

Ty čarodějky ,to byl opravdu pitomej fór. Ale ono na ně taky dojde.

Pissík (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Klárko a Miško pozdravuju. Janě a Anetě nevěřím. Stylem psaní mi to připadá,že jste sestry nebo domluvený kamarádky a píšete o svém čůrání sice hezky,ale někam na schůzku už nepojedu,zase by tam nikdo nebyl. Jednou to stačilo. Ale pište ,je to pěkný počtení.

Oskar (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Souhlas opravdu zdařilé ,popsané. Podle mne identické dívčí, ale pokud by to psal jeden člověk tak to neřeším,je to TOP.

Martina (Út, 5. 5. 2020 - 20:05)

Klárko nejprve moc děkuju za pozvání do vašich končin na chaloupku a určitě bych se tam v létě vypravila ale nechci vás příliš obtěžovat, jen bych se s vámi ráda seznámila a poklábosila a zase bych jela dál nebo si tam někde našla penzionek a udělala výlety na kole a podobně a třeba i s vámi. Moc si toho považuju Ještě si upřesníme a přizpůsobím se ráda vašim možnostem. Já jsem dnes musela překvapivě taky využít k potřebě skryté místo mimo WC protože jsem asi trochu nastydlá a už jsem věděla,že domu to nestihnu a musím si dojít nebo se počůrám. Tak jsem zaběhla za jednu opuštěnou buňku a už to šlo. Krásný pelíškový večer!

Klára (Út, 5. 5. 2020 - 19:05)

Celý den jsme byly skoro jen venku a zajekly jsme se podívat po okolí a k tetě a sice bylo trochu chladněji,a taky jsme i trochu zmokly ,ale prožily jsme hezký den. Jednou jsme čůraly u lesíka a udělaly skoro stejně velký loužičky a nejrychleji jsem čůrala z pipinky já a Miška a Nikola to pouštěla pomalu a podruhý pod viaduktem a tady zase nejvíc čůrala Nikola a já a z pipinek nám to proudilo hodně rychle,Miška udělala menší louži. Teď budeme na domečku a přinesly jsme si sem suroviny na zítra na snídani a budeme se pelíškovat a je nám opravdu fajn.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 21:05)

Opravdu to píšete skvěle podle skutečnosti. Díky. Tak opravdu močí dívky.

Návštěvník (Út, 5. 5. 2020 - 17:05)

Nějak se ty postavy zas vyměnily .Ale styl slov je podobný.Myslim že to píše pořád ten samý děda

Reklama

Přidat komentář