Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Návštěvník (Čt, 7. 5. 2020 - 17:05)

Klukům se to líbí a holky čůraj moc roztomile. Co je na tom úchylný? NPUP

Bára (Čt, 7. 5. 2020 - 18:05)

Když ti to holka dovolí a dohodnete se tak nic,ale tohle je něco jinýho a tihle úchylný hovada čekají na to, až holka prostě musí a té nezbyde nic jinýho než se vychcat nebo pochcat a tak zvolí tu první ,přesto ponižující variantu. Slušný muž by decentně odešel nemyslíš?

Klára (Čt, 7. 5. 2020 - 15:05)

Miška odjela. Vzali jsme ji s Liborem autem do Lípy,aby to měla bez jednoho přestupu. Jsem smutná a obulily jsme to obě a Niki taky ,ale těšíme se zase brzy v létě. Teď jsme na domečku a s Liborem to trochu společně tady zažíváme a stále mi to moc nedochází, že to může být naše společný bydlení. Dnes nás mamča zve domů na večeři a Niki když bude chtít, může být s námi tam taky nahoře jak má svůj pokojíček a pelíšek.

Pissík (Čt, 7. 5. 2020 - 13:05)

Opět užásný a já hotovej. Klárko udělaly jste čůrání pod viaduktem na rozloučenou s Miškou?

Aneta (Čt, 7. 5. 2020 - 12:05)

Mám tam chyby,protože jsem venku a ťukám to do mobilu......a už to povolovalo,.....z močáku ne z kočárku

Klára (Čt, 7. 5. 2020 - 08:05)

Už jsme vypelíškovaný a jsem smutná, že Miška odjede. Udělala jsem snídani a když jsme byly v pelíšku tak jsem to Mišce říkala a ta byla taky smutná,ale hned jsme plánovaly ,co dál a že se uvidíme o prázdninách a klidně hned od začátku a pak zase budeme i u ní v přírodě u rybníka a že to uteče už rychle. Libor už psal že jede sem a chce Mišku taky vidět a pozdravit. Dnes jsme v noci nečůraly a nočník jsme použily ráno jen z legrace kolik která vyčůrá. Niki čůrala první a z podpipinky udělala do nočníku půlku a Miška se víc kroutila než já tak si ho po Niki vzala a hned byl velký proud a načůrala nočník úplně vrchovatý až jsem se bála, že ho přečůrá a budeme uklízet. Ten nočník má opravdu o dvě deci menší objem než ten na chalupě co máme a tak ho sice načůráme celý ve dvou, ale množství je podobný. Niki nabídla Mišce, že nočník odnese na WC vylít a tak opatrně šla a nic nevylila cestou jenže Miška pak řekla, že to stopla a ještě trochu se jí chce a tak Niki ji podržela nočník pod pipinkou a Miška do něj pustila ještě menší pramínek , pak jsem čůrala já a načůrala jsem víc než půlku a taky se mi chtělo hodně, ale vydržela jsem to. Tak jsme takhle blbly. Mamča sem přišla když už jsme byly vyčůraný a snídaly a já ještě vezmu Mišku za mamčou asi do krámku se podívat, třeba by mohla něco koupit nebo já bych jí koupila něco jako dárek domu pro její mamču. Tak jsem zvědavá, jak to dnes bude a Libor bude spinkat se mnou tady na domečku a mamča říkala, že pojedeme na chaloupku asi až zítra dopoledne tak tady s Liborem budeme mít první noc spolu a Niki jestli bude chtít, může být s námi nahoře ve svém pokojíčku nebo u mamči. Tím, že jsme tady teď spaly tak si myslím, že se hodně uvolnila a snad nebude smutnit.

Martina (Čt, 7. 5. 2020 - 18:05)

Holky to se nedivím,že jste byly smutné,když jste se loučily, ale zase to rychle uteče a budete spolu. Já se k vám taky moc těším,ale jak jsem psala nechci obtěžovat, jen opravdu na chvíli a pak bych i nezávisle na vás prozkoumala tenhle pro mne neznámý kout republiky. S tím nočníkem.... takhle jsme blbly s holkama jednou na táboře,když se nám nechtělo z chatiček ven v noci a měly jsme ho tam tajně,ale to jsme byly menší kolem deseti roků. Klárko užijte si hezký první večer s Liborem v novém domečku a ať se vám tam spolu něco hezkého zdá a hodně se milujte a buďte šťastni. Martina vám to opravdu přeje ze srdce. Pa.

@ (Čt, 7. 5. 2020 - 13:05)

Dej se lecit uchyle.

Šišmiš (Čt, 7. 5. 2020 - 08:05)

Teda já bych vám všem pod pipinkama ten nočník držel nejradši sám a díval bych se jak vám to jde a pak bych to už nevydržel. Omlouvám se,jsem jen chlap a tohle mně dostává. Musel jsem se sem podívat už ráno a tohle je odměna.

Ronny (St, 6. 5. 2020 - 23:05)

...nedala,je slušná a nepoleze Klàrce do vztahu

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

Tak naše zlatokopka Klára si prý bude šetřit tajně na Zanzibar. Kulový! Libor to zacáluje a když mu Miška dá tak to zaplatí i za ni.

luci (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

A proč by nedala ? Vždyť z toho neubývá .

Podpíčník (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

Jano a tys zmizela? Zítra budeš? Aneta a Klára jedou. Nenech se zahanbit. Tvoje pipinka taky krásně čůrala a byla by škoda se s ní nepochlubit. Jste holky statečný a ne každá o tom dokáže napsat a ještě málokaždá to dokáže chlapovi ukázat když čůrá.

Návštěvník (St, 6. 5. 2020 - 22:05)

Třeba ji na to přišli rodiče ,má průser a zatrhli jí to. Psala ,že je ještě pod 18.

Puluj (St, 6. 5. 2020 - 21:05)

Ano,dnes to mělo peeing detail grády. Děkuji holky.

Martina (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Pozdrav z Polabí a jen vám chci říci,že mě po vínu hlavně bílém taky často pálí žáha, ale zpravidla se to zvládne kávovou lžičkou jedlé sody, rozpuštěné v deci vody a vypít. Tak si hezky užívejte večer a moc pozdravuji ještě jednou vás všechny!

Matlák (St, 6. 5. 2020 - 19:05)

Klárko a Miško a Nikolo dáte mi čůrání? Jen koukat a kdybych byl z toho hodně vzatej tak bych vám ukázal jak vystříknu ze sebe. Já jsem četl co jste dělaly dneska a už jsem po tom taky hotovej.

Klára (St, 6. 5. 2020 - 17:05)

Dnes jsme si vyjely vláčkem do Kryštofova údolí a tam se chvíli toulaly a pak jsme jely zpátky a už jsme zase spíš doma a večer budeme spinkat na domečku kousek vedle. Užíváme si ještě volných dní. V Kryštofově jsme čůraly venku v takovým háji pod stromem a já jsem se dívala víc tedy jak holky čůráme a Miška hned na bobečku vytryskla rychlým proudem z pipinky mírně dopředu a dělala loužičku a Niki kousek vedle čůrala taky hodně ,ale čůrala tak všude okolo pipinky a až pak se jí udělal přímý pramínek a čůrala víc dopředu. Moje pipinka čůrala spíš dolů pode mně ale pak se trochu rozevřela a už jsem taky proudila jako holky mírně dopředu. Osušily jsme se kapesníčkama a podruhé jsme čůraly pod viaduktem a to chtěla spíše Niki a hned jí to šlo rychle ven přímým pramínkem, Mišce ani mně se tolik nechtělo,ale vyčůraly jsme se taky Miška udělala kratší ale rychlý proud a já začala čůrat asi nejpomaleji nejprve jen slabě a pak chvíli víc a pak zase trochu slabě a už to bylo.
Dnes už si večer víno nedáme Miška večer než jsme šly spát z toho trochu na záchodě blinkala po něm,protože jí z vína pálila žáha ,ale pak to zapila colou a už to bylo dobrý. Tak si dáme nealko a odpoledne jsme taky koukaly na videa ze Zanzibaru a já jsem měla velkou radost, že to mohu Mišce ukázat a ta zase naopak byla z toho až dojatá a opravdově se v jednu chvíli rozplakala touhou se tam taky podívat a hlavně jí učarovaly zvířátka. Já ji hned objala a pohladila a ona se z toho pomalu dostala a slíbily jsme si, že se tam společně určite podíváme a budeme si na to ode dneška spořit a je to náš tajný plán. Libor si zítra vezme volno a přijede už dopoledne za námi a chce taky pozdravit Mišku a pak zůstane u nás a jestli pojedeme na chaloupku tak pojede s námi. Tak se na něj taky těším a bude to doufám moc fajn. Zase mi ale bude smutno až Miška bude odjíždět a to zase obulím já nebo obě. Já si uvědomuju,že je to pro mně kromě rodiny další nejbližší člověk přestože nějaké kamarádky tady a ve škole mám,ale Miška je daleko víc než běžná kamarádka.

Šišmiš (St, 6. 5. 2020 - 20:05)

Holky já z vás nemůžu, vlastně můžu,musím. Nádherný čůrání!

Aneta (St, 6. 5. 2020 - 15:05)

Čůrala jsem před chvílí. Na zahradě hned jak jsme přijeli a hned to šlo až jsem se mohla počůrat,ale stihla jsem to vydržet než jsem si stáhla kalhotky a punčocháče a až potom jsem začala hned hodně čůrat.

Reklama

Přidat komentář